Barva:

Tmavě modrá

Velikost přilby:

48-52 cm

Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, přilba na kolo, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm tmavě modrá

524,07 Kč

plus 202,00 Kč za dopravu

st 10. – pá 12. června
Neváhejte!
Helmy na kolo a mnoho dalšího
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MA-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm Monsters
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MA-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm Monsters
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
465,83 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, MV6-2 helma dětská cyklistická helma helma, velikost S 48-52 cm Dino roar
Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, MV6-2 helma dětská cyklistická helma helma, velikost S 48-52 cm Dino roar
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
407,76 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Cyklistická přilba Dunlop - přilba na horské kolo - velikost L - nastavitelná 58-61cm - LED osvětlení - černá
Cyklistická přilba Dunlop - přilba na horské kolo - velikost L - nastavitelná 58-61cm - LED osvětlení - černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 114
613,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo
Obrázek produktu pro meteor Marven I Cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách L 58-61 cm tmavě modrá
meteor Marven I Cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách L 58-61 cm tmavě modrá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 144
582,30 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro FISCHER 50625 FISCHER dětská cyklistická přilba "BMX Power", velikost: S/M
FISCHER 50625 FISCHER dětská cyklistická přilba "BMX Power", velikost: S/M
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
1 226,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Scoot & Ride Unisex Youth Scoot and Ride XS Lifestyle Helma, zelené linie - Velmi dobrý stav
Scoot & Ride Unisex Youth Scoot and Ride XS Lifestyle Helma, zelené linie - Velmi dobrý stav
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 17
1 323,27 Kč
Prodejce: BEBELUC
Obrázek produktu pro Fisher-Price 86138, Černá, Růžová, Bílá, Helma, Jízda na kole, 54 - 58 cm, Pěnový polystyren (EPS),
Fisher-Price 86138, Černá, Růžová, Bílá, Helma, Jízda na kole, 54 - 58 cm, Pěnový polystyren (EPS),
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 84
1 526,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Helma LIONELO pro děti, nastavitelná, 50-56 cm, s bradou, certifikovaná společností Intertek, vhodná pro dívky i chlapce, velikost S - béžová
Helma LIONELO pro děti, nastavitelná, 50-56 cm, s bradou, certifikovaná společností Intertek, vhodná pro dívky i chlapce, velikost S - béžová
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS08 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm MTR růžová
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS08 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm MTR růžová
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
465,83 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Sun Baby dětská cyklistická přilba TRACKER Love 2 RIDE S 50-54 cm LED Graphite
Sun Baby dětská cyklistická přilba TRACKER Love 2 RIDE S 50-54 cm LED Graphite
3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5Počet hodnocení: 7
649,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik
Obrázek produktu pro Alpina Sports Ximo Disney, Poloviční helma, Ve formě, Lesk
Alpina Sports Ximo Disney, Poloviční helma, Ve formě, Lesk
1 844,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store
Obrázek produktu pro Dětská helma Nickelodeon Paw Patrol, modrá, 52–56 cm
Dětská helma Nickelodeon Paw Patrol, modrá, 52–56 cm
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 14
461,80 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH
Obrázek produktu pro Cyklistická helma dětská dámská helma koloběžka BMX skater helmy růžová
Cyklistická helma dětská dámská helma koloběžka BMX skater helmy růžová
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
260,00 Kč
Prodejce: be-active
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, helma na kolo, kolečkové brusle, helma KS07 dětská helma na kolo helma, velikost S 48-52 cm Apper tmavě modrá
Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, helma na kolo, kolečkové brusle, helma KS07 dětská helma na kolo helma, velikost S 48-52 cm Apper tmavě modrá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 12
685,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportello
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, HB6-5 helma dětská cyklistická helma helma, velikost S 48-52 cm Randan šedá
Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, HB6-5 helma dětská cyklistická helma helma, velikost S 48-52 cm Randan šedá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 45
683,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportello
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS06 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm Firetracker
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS06 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm Firetracker
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 46
518,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportello
Obrázek produktu pro meteor Marven I cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách S 52-56 cm tmavě modrá/šedá
meteor Marven I cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách S 52-56 cm tmavě modrá/šedá
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWS_SPORT
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, MV6-2 helma dětská cyklistická helma helma, velikost S 48-52 cm
Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, MV6-2 helma dětská cyklistická helma helma, velikost S 48-52 cm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 99
279,47 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro meteor Marven I cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách M 55-58 cm tmavě modrá/šedá
meteor Marven I cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách M 55-58 cm tmavě modrá/šedá
899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWS_SPORT
Obrázek produktu pro Bezpečnostní přilba Meteor, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS06 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm Alien
Bezpečnostní přilba Meteor, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS06 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm Alien
611,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportello

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Obvod hlavy / velikost : S 48-52cm Hmotnost 400g M 52-56cm Hmotnost: 420g Tato přilba byla speciálně navržena pro nejmladší uživatele. Díky své multifunkčnosti je ideální na kolo, inline brusle, kolečkové brusle nebo skateboard. Poskytuje také pohodlí pro vaše dítě při jízdě na kole v dětské sedačce. Je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a zaručuje pohodlí a bezpečnost. Přední část přilby má mírně tvarované hledí, které chrání obličej před zraněním při pádu, větru a slunci a především neomezuje zorné pole. Zaoblená a pevně stavěná zadní část přilby chrání obzvláště citlivou oblast hlavy dítěte. Další výhodou našeho výrobku je jeho nízká hmotnost, takže přilba nijak nezatěžuje citlivou krční páteř dítěte. S ohledem na skutečnost, že dětská hlava rychle roste, má přilba obvodové nastavení, které se provádí pomocí plynule nastavitelného, vícestupňového kroužku (systém FIT SIZE- headlock). Díky tomu lze přilbu snadno přizpůsobit jakémukoli tvaru a velikosti hlavy. Uvnitř přilby jsou také vyjímatelné vnitřní výstelky, které lze opakovaně prát a sušit. Tento model je vybaven šesti otvory, které zajišťují stálé proudění vzduchu uvnitř přilby - systém AIR FLOW. Větrání chrání pokožku hlavy před nadměrným pocením a zvyšuje pohodlí malého cestovatele. Pastelové barvy a pohádkový design budou vaše dítě lákat, aby si náš výrobek nasadilo na hlavu. Technické údaje: Materiál vnější skořepiny - PVC Vnitřní materiál tlumící nárazy - E - výrobek splňuje požadavky směrnice 89/686/EHS a normy EN 1078 Vlastnosti: Vnější skořepina je vyrobena z PVC: Systém AIR FLOW - ventilační systém usměrňuje proudění vzduchu otvory ve skořepině přilby, aniž by byla ohrožena stabilita Systém QUICK-RELEASE - rychloupínací přezky Systém FIT SIZE - zapínání na hlavě s kroužkem pro vícestupňové obvodové nastavení Odnímatelné prvky výstelky - snadnější údržba prvků pohlcujících pot, protože je lze účinně prát a sušit Houbové polstrování - izoluje hlavu od skořepiny a zajišťuje vysoký komfort při nošení. Díky ní přilba také velmi dobře sedí na hlavě.
Barva
Tmavě modrá
Výrobce
Velikost přilby
48-52 cm
Cílové skupiny
Dívky
Kód EAN
5900724053083
Číslo produktu
24936

Barva
Tmavě modrá
Výrobce
Velikost přilby
48-52 cm
Cílové skupiny
Dívky
Kód EAN
5900724053083
Číslo produktu
24936
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm tmavě modrá
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm tmavě modrá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm modrá
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm modrá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro FISCHER 50625 FISCHER dětská cyklistická přilba "BMX Power", velikost: S/M
FISCHER 50625 FISCHER dětská cyklistická přilba "BMX Power", velikost: S/M
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
1 226,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, přilba na kolo, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm světle modrá
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, přilba na kolo, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm světle modrá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Scoot & Ride Unisex Youth Scoot and Ride XS Lifestyle Helma, zelené linie - Velmi dobrý stav
Scoot & Ride Unisex Youth Scoot and Ride XS Lifestyle Helma, zelené linie - Velmi dobrý stav
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 17
1 323,27 Kč
Prodejce: BEBELUC
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm růžová
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm růžová
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba, velikost S 48-52 cm bílá
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba, velikost S 48-52 cm bílá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm bílá
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm bílá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm světle modrá
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm světle modrá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Fisher-Price 86138, Černá, Růžová, Bílá, Helma, Jízda na kole, 54 - 58 cm, Pěnový polystyren (EPS),
Fisher-Price 86138, Černá, Růžová, Bílá, Helma, Jízda na kole, 54 - 58 cm, Pěnový polystyren (EPS),
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 84
1 526,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm žlutá
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm žlutá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Fischer Dětská cyklistická přilba Owl XS Scooter Helmet Cyklistická přilba gr 48 až 54 cm Design skvělý
Fischer Dětská cyklistická přilba Owl XS Scooter Helmet Cyklistická přilba gr 48 až 54 cm Design skvělý
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 114
1 440,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm růžová
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm růžová
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Cyklistická přilba FISCHER "BMX Track" Obvod hlavy: 540 - 580 mm Velikost: S/M
Cyklistická přilba FISCHER "BMX Track" Obvod hlavy: 540 - 580 mm Velikost: S/M
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
1 615,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm žlutá
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm žlutá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Dino bike - dětské kolo 12" , MTB R88, plastová kola
Dino bike - dětské kolo 12" , MTB R88, plastová kola
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 43
2 050,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT
Obrázek produktu pro Dětská cyklistická přilba FISCHER Space XS/S
Dětská cyklistická přilba FISCHER Space XS/S
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 27
1 097,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Sun Baby dětská cyklistická přilba M 3-7 let černá
Sun Baby dětská cyklistická přilba M 3-7 let černá
3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5Počet hodnocení: 7
691,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik
Obrázek produktu pro Helma LIONELO pro děti, nastavitelná, 50-56 cm, s bradou, certifikovaná společností Intertek, vhodná pro dívky i chlapce, velikost S - béžová
Helma LIONELO pro děti, nastavitelná, 50-56 cm, s bradou, certifikovaná společností Intertek, vhodná pro dívky i chlapce, velikost S - béžová
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo
Obrázek produktu pro VENTO UNICORN kidwell balanční koloběžka
VENTO UNICORN kidwell balanční koloběžka
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 54
1 084,53 Kč
Prodejce: Ennyroom
A children's bicycle with a dinosaur theme, presented against a white background.
Carrefour 904786, Městské kolo, Děti, Muži, Napřímený, Hliník, Černá, Zelená
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 37
2 695,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 385
3 318,00 Kč
-331,80 Kč
2 986,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KidzCreative
Obrázek produktu pro Dětská židlička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Tyrkysová
Dětská židlička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Tyrkysová
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 93
1 799,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MA-Trading
Obrázek produktu pro Jiubiaz Dětská koloběžka Fun Scooter Kick Scooter 3-kolová dětská koloběžka LED kola do 50 kg Nastavitelná výška černá
Jiubiaz Dětská koloběžka Fun Scooter Kick Scooter 3-kolová dětská koloběžka LED kola do 50 kg Nastavitelná výška černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 153
1 175,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Drak-sale
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 385
1 948,00 Kč
-194,80 Kč
1 753,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KidzCreative
Obrázek produktu pro Dětská helma Nickelodeon Paw Patrol, modrá, 52–56 cm
Dětská helma Nickelodeon Paw Patrol, modrá, 52–56 cm
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 14
461,80 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm Vlak
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm Vlak
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 99
279,47 Kč
Prodejce: MeteorSport
A white bicycle helmet with colorful geometric accents.
meteor Shimmer cyklistická přilba pánská dámská dětská MTB přilba S 52-56 cm bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 144
582,30 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS08 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm MTR růžová
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS08 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm MTR růžová
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
465,83 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Sportovní kočárek MoMi ESTELLE černý 2021
Sportovní kočárek MoMi ESTELLE černý 2021
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 255
2 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS

Hodnocení zákazníků

20. března 2024
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi spokojen
Barva ModráVelikost přilby 52-56 cm
3. června 2026
Ověřený nákup
Barva ModráVelikost přilby 52-56 cm
26. března 2026
Ověřený nákup
Barva Světle modráVelikost přilby 48-52 cm
23. května 2024
Ověřený nákup
Barva BarevnáVelikost přilby 52-56 cm
27. února 2023
Ověřený nákup
Barva BarevnáVelikost přilby 52-56 cm
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, PNY11 IN-MOLD přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 43-48 cm Dogs modrá
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, PNY11 IN-MOLD přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 43-48 cm Dogs modrá
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, MV6-2 helma dětská cyklistická helma helma, velikost S 48-52 cm Dino roar
Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, MV6-2 helma dětská cyklistická helma helma, velikost S 48-52 cm Dino roar
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
407,76 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro meteor GRUVER cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách M 55-58 cm bílá / šedá / fialová
meteor GRUVER cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách M 55-58 cm bílá / šedá / fialová
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 22
582,30 Kč
Prodejce: MeteorSport
A white bicycle helmet with colorful geometric accents.
meteor Shimmer cyklistická přilba pánská dámská dětská MTB přilba na kolečkách L 58-61 cm bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 144
582,30 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro ROCKBROS Cyklistická přilba Cyklistická přilba se zadní světelnou ventilací Prodyšná silniční cyklistická přilba pro ženy a muže 55-60cm Pink
ROCKBROS Cyklistická přilba Cyklistická přilba se zadní světelnou ventilací Prodyšná silniční cyklistická přilba pro ženy a muže 55-60cm Pink
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
1 050,49 Kč
20% poukaz
Prodejce: RockBros_Europe
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MA-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm Monsters
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MA-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm Monsters
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
465,83 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm Lama
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm Lama
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
407,76 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro ROCKBROS Cyklistická přilba Přilba s odnímatelnými magnetickými brýlemi Visor Women Men White Large 58-65CM
ROCKBROS Cyklistická přilba Přilba s odnímatelnými magnetickými brýlemi Visor Women Men White Large 58-65CM
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
1 050,49 Kč
20% poukaz
Prodejce: RockBros_Europe
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, KS08 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm MTR růžová
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, KS08 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm MTR růžová
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
465,83 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm tmavě modrá
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm tmavě modrá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, přilba na kolo, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm tmavě modrá
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, přilba na kolo, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm tmavě modrá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro meteor Marven I cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách M 55-58 cm tmavě modrá
meteor Marven I cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách M 55-58 cm tmavě modrá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 144
582,30 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm Srdce
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm Srdce
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
407,76 Kč
Prodejce: MeteorSport
A bicycle helmet on a white background.
meteor Marven I cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách L 58-61 cm zelená / tmavě zelená
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 144
582,30 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm Holo
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm Holo
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
407,76 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm Dinocars
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm Dinocars
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
407,76 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, helma na kolo, kolečkové brusle, helma KS08 dětská helma na kolo helma, velikost S 48-52 cm růžová / bílá
Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, helma na kolo, kolečkové brusle, helma KS08 dětská helma na kolo helma, velikost S 48-52 cm růžová / bílá
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
465,83 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm růžová
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm růžová
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm pony
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm pony
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 99
284,10 Kč
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, MV6-2 helma dětská cyklistická helma helma, velikost XS 44-48 cm Dino roar
Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, MV6-2 helma dětská cyklistická helma helma, velikost XS 44-48 cm Dino roar
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
407,76 Kč
Prodejce: MeteorSport