5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Royal Canin Fit 32, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů347,34 Kč/1kg
3 473,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 4 kg, Včetně antioxidantů538,72 Kč/1kg
2 154,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin Feline Veterinary Dental S/O 3 kg suché krmivo pro kočky se zubními problémy609,91 Kč/1kg
1 829,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin Sensible 33, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů231,61 Kč/1kg
2 316,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Sterilised 37, Dospělý jedinec, 10 kg
223,94 Kč/1kg
2 239,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Hair&Skin Care, 2 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, pro lesklou srst a zdravou pokožku
448,00 Kč/1kg
895,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Feline Fit 2kg, Dospělý jedinec, 2 kg
433,27 Kč/1kg
866,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Home Life Indoor 27, Dospělý jedinec, 4 kg
250,08 Kč/1kg
1 000,33 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Savour Exigent, Dospělý jedinec, Drůbež, 400 g
1 241,65 Kč/1kg
496,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 400 g, Včetně antioxidantů
608,32 Kč/1kg
243,33 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin British Shorthair, Dospělý jedinec, Britská krátkosrstá, 2 kg, Včetně antioxidantů
309,50 Kč/1kg
619,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Royal Canin Hepatic, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
814,95 Kč/1kg
1 629,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, 7 kg, Včetně antioxidantů
298,04 Kč/1kg
2 086,27 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Sterilised 7+, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 3,5 kg, Včetně antioxidantů
329,97 Kč/1kg
1 154,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 1,5 kg, Včetně antioxidantů
1 262 399,94 Kč/1l
1 262,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin Babycat Milk, Kotě, 300 g
2 096,53 Kč/1kg
628,96 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Diabetic, Dospělý jedinec, 1,5 kg, Včetně antioxidantů
881,49 Kč/1kg
1 322,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Renal Select, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
753,64 Kč/1kg
1 507,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Maine Coon, Dospělý jedinec, Mainská mývalí kočka, 4 kg, Včetně antioxidantů
334,67 Kč/1kg
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Sensible 33, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 4 kg, Včetně antioxidantů
282,58 Kč/1kg
1 130,33 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Výhody produktu: Proč ROYAL CANIN Kitten?
- Ideální pro koťata do 12 měsíců
- Pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost
- Podporuje zdravý růst
- Podporuje zdravé trávení
Proč speciální krmivo pro koťata?
Fáze růstu je zásadní etapou v životě kotěte - je to období velkých změn a nových objevů. V tomto období je obzvláště důležité podporovat vývoj mladého kotěte. K tomu napomáhá správná výživa pomocí kvalitního krmiva pro koťata.
Krmivo ROYAL CANIN Kitten je vhodné pro krmení koťat do 12 měsíců věku a je speciálně vyvinuto tak, aby splňovalo nutriční potřeby mladých koček.
Imunitní systém kotěte se vyvíjí postupně. Krmivo ROYAL CANIN Kitten v tomto období podporuje přirozenou obranyschopnost kotěte, zejména díky patentovanému komplexu antioxidantů s obsahem vysoce účinného vitaminu E.
Koťata mají citlivý trávicí systém. ROYAL CANIN Kitten proto nabízí vysokou toleranci trávení. Je to díky použití tzv. proteinů L.I.P., které se vyznačují extrémně vysokou stravitelností (90 %). Ke zdravému trávení navíc přispívají prebiotika, jako je FOS.
Fáze růstu může být pro vaše kotě velmi intenzivním obdobím kvůli mnoha fyzickým změnám. Proto krmivo ROYAL CANIN Kitten nabízí přizpůsobený obsah bílkovin a také vyvážený poměr vitamínů a minerálů, jako je vitamín D a vápník. Kromě toho je obsah energie v tomto krmivu záměrně přizpůsoben obzvláště vysoké aktivitě mladých koťat.
Více rozmanitosti pro koťata
Aby se vyhovělo individuálním preferencím různých koček, je krmivo ROYAL CANIN Kitten k dispozici také ve formě šťavnatých kousků v chutné omáčce nebo jemném želé. Pokud uvažujete o krmení smíšeným suchým a mokrým krmivem, jednoduše se řiďte našimi pokyny pro krmení. Tím zajistíte, že vaše kočka bude dostávat správné množství suchého a mokrého krmiva.
Slib kvality ROYAL CANIN
Všechny výrobky ROYAL CANIN procházejí rozsáhlou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a byly splněny individuální nutriční potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Kitten poskytujete své mladé kočce vysoce kvalitní a vyváženou stravu.
Složení
SLOŽENÍ:
Složení: drůbeží bílkoviny (sušené), rýže, izolát rostlinných bílkovin*, živočišný tuk, kukuřice, krmná kukuřice s lepkem, živočišné bílkoviny (hydrolyzované), lignocelulóza, řepné řízky, kvasnice a jejich části, rybí tuk, minerální látky, sójový olej, psyllium (psyllium a slupky; 0,5 %), frukto-oligosacharidy (0,38 %), hydrolyzát kvasnic (zdroj mannan-oligosacharidů), extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).
PŘÍSADY (na kg):
Výživové doplňkové látky: vitamin A: 20500 m.j., vitamin D3: 800 m.j., vitamin E: 600 mg, E1 (železo): 40 mg, E2 (jód): 4 mg, E4 (měď): 12 mg, E5 (mangan): 52 mg, E6 (zinek): 154 mg, E8 (selen): 0,07 mg - Technologické přísady: klinoptilolit sedimentárního původu: 10 g - Konzervační látky -
Antioxidanty.
ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Obsah bílkovin: 36 % - Obsah tuku: 18 % - Hrubé popeloviny: 7,8 % - Hrubá vláknina: 2,3 % - Vápník: 1,2 %. NÁVOD K POUŽITÍ: viz tabulka. Číslo schválení a referenční číslo šarže, nejlépe před: viz otisk. Skladujte na chladném a suchém místě.
*L.I.P.: bílkoviny vybrané pro jejich vysokou stravitelnost.
Kyselina arachidonová 0,09 %
Arginin 1,84 %
Biotin 2,99 mg/kg
Chlorid 0,78 %
Cholin 2 500,0 mg/kg
DL-methionin 0,67 %
Vláknina 6,8 %
EPA/DHA 0,3 %
Železo 209,0 mg/kg
Obsah tuku 18,0 %
Vlhkost 5,5 %
Kyselina listová 11,4 mg/kg
Jód 4,7 mg/kg
Draslík 0,6
Vápník 1,05 %
Měď 15,0 mg/kg
L-karnitin 50,0 mg/kg
L-lysin 1,44 %
Kyselina linolová 4,03 %
Lutein 5,0 mg/kg
Hořčík 0,08 %
Mangan 67,0 mg/kg
Metabolizovatelná energie (vypočtená podle NRC 2006) 4109,0 kcal/kg
Methionin Cystin 1,23 %
Sodík 0,5 %
Omega 3 mastné kyseliny 0,82
Omega 6 mastné kyseliny 4,22 %
Fosfor 0,95 %
Bílkoviny 36,0 %
Hrubý popel 7,2 %
Hrubá vláknina 2,2
Selen 0,31 mg/kg
Bezdusíkaté extraktivní látky (NFE) 31,1 %
Škrob 26,5 %
Taurin 0,26 %
Vitamin A 22000,0 UI/kg
Vitamin B1 (thiamin) 12,8 mg/kg
Vitamin B12 (kyanokobalamin) 0,13 mg/kg
Vitamin B2 (riboflavin) 46,0 mg/kg
Vitamin B3 (niacin) 142,5 mg/kg
Vitamin B5 (kyselina pantothenová) 51,7 mg/kg
Vitamin B6 (pyridoxin) 39,1 mg/kg
Vitamin C 300,0 mg/kg
Vitamin D3 710,0 UI/kg
Vitamin E 600,0 mg/kg
Zinek 204,0 mg/kg
ROYAL CANIN FHN Kitten 10 kg
Suché krmivo pro koťata ve věku 4 až 12 měsíců
Růst je klíčové období v životě kočky – je to doba, kdy se koťata seznamují s novým prostředím, členy domácnosti nebo zvířaty, která již v domě žijí. Proto je tak důležité poskytnout koťeti všechny nezbytné živiny pro správný vývoj. V druhé fázi růstu je také důležité posílit imunitní systém, který se stále vyvíjí. Krmivo ROYAL CANIN® Kitten posiluje přirozené obranné mechanismy organismu díky patentovanému komplexu synergicky působících antioxidantů, který obsahuje vitamín.
Toto krmivo bylo vyvinuto speciálně pro koťata do 12 měsíců věku a podporuje ochranu trávicího systému díky bílkovinám L.I.P. – vybraným pro jejich velmi vysokou vstřebatelnost, přes 90 %.
- VÝHODY:
- Posílení přirozené imunity
- Správný růst
- Zdraví trávicího systému
S ohledem na stravovací preference koček je krmivo ROYAL CANIN® Kitten také dostupné ve formě kousků v chutné omáčce a v želé. V případě krmení kombinací suchého a mokrého krmiva si prosím přečtěte tabulku dávkování, abyste zvolili správné množství jednotlivých krmiv.
Mokré krmivo Royal Canin Kitten
- Fáze života zvířete:
- Kotě
- Hmotnost:
- 10 kg
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamin B5, Vitamín B6, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamin H (biotin)
- Včetně antioxidantů:
- Ano
- Bílkoviny:
- 36%
- Obsah tuku:
- 18%
- Hrubá vláknina:
- 2,3%
- Vápník:
- 1,2%
- Fosfor:
- 1,1%
- Obsah hořčíku:
- 0,09%
- Obsah draslíku:
- 0,8%
- Sodík:
- 0,5%
- Hrubý popel:
- 7,7%
- Obsah L-karnitinu:
- 50 mg/kg
- Obsah taurinu:
- 2500 mg/kg
- Obsah biotinu:
- 3070 μg/kg
- Obsah vitamínu C:
- 300 mg/kg
- Obsah železa:
- 204 mg/kg
- Obsah zinku:
- 196 mg/kg
- Obsah manganu:
- 64 mg/kg
- Obsah mědi:
- 15 mg/kg
- Obsah jódu:
- 4,4 mg/kg
- Obsah selénu:
- 0,31 mg/kg
- Obsah vitamínu A:
- 22000 IU/kg
- Obsah vitamínu D3:
- 800 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 600 mg/kg
- Obsah Thiaminu (vitamín B1):
- 13,5 mg/kg
- Obsah riboflavinu (vitamín B2):
- 48,6 mg/kg
- Obsah niacinu (vitamín B3):
- 150,5 mg/kg
- Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5):
- 54,1 mg/kg
- Obsah vitamínu B6:
- 40,3 mg/kg
- Obsah kyseliny listové (vitamín B9):
- 11,6 mg/kg
- Obsah vitamínu B12:
- 140 μg/kg
Royal Canin Kitten 36
Royal Canin Kitten 36 je speciálně vyvinuté suché krmivo pro rostoucí koťata od 4 do 12 měsíců a pro kojící nebo březí kočky. Pokrývá zvýšené nutriční nároky během fáze růstu a březosti a podporuje vývoj zubů, trávení a svalů.
Důležité výhody:
- Optimální krmivo: Speciálně upravená velikost a struktura granulí je ideální pro stálý chrup koťat od 4 měsíců věku.
- Podpora zdraví zubů: Přispívá k ochraně stálých zubů a podporuje ústní hygienu.
- Podporuje trávení: Podporuje rozvoj trávicí kapacity, zejména pro živiny, jako je škrob.
- Růst a osvalení: Dodává energii, bílkoviny, minerály a vitamíny potřebné k posílení struktury kostí a rozvoji osvalení.
Složení:
- Složení: drůbeží moučka
- Rýže
- Izolát rostlinných bílkovin*
- Živočišný tuk
- Kukuřice
- Krmivo z kukuřičného lepku
- Živočišné bílkoviny (hydrolyzované)
- Lignocelulóza
- L-lysin
- Řepné řízky
- Minerální látky
- Rybí tuk
- Kvasnice
- Sójový olej
- Vejce (sušené)
- Trifosforečnan sodný
- Fruktooligosacharidy
- Mannan-oligosacharidy
- Taurin
- DL-methionin
- Extrakt z měsíčku lékařského (lutein)
- L-karnitin
*L.I.P.: Vysoce kvalitní, lehce stravitelné bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou.
Přídatné látky (na kg):
- Minerální látky: železo (200 mg), měď (22 mg), mangan (72 mg), zinek (210 mg), jód (3 mg), selen (0,15 mg)
- Vitamíny: Vitamin E (600 mg), vitamin C (300 mg), biotin (3.2 mg), choline (3000 mg), vitamin B1 (thiamine) (25 mg), vitamin B2 (riboflavin) (35 mg), vitamin B5 (pantothenic acid) (57 mg), vitamin B3 (niacin) (155 mg), vitamin A (22.000 IU), vitamin B6 (pyridoxin) (44 mg), vitamin D3 (700 IU), kyselina listová (14,6 mg), vitamin B12 (kobalamin) (0,15 mg)
- Zvláštní přísady: L-karnitin (50 mg)
Analytické složky:
- Hrubý protein: 36 %
- Hrubý tuk: 18 %
- Hrubý popel: 7 %
- Hrubá vláknina: 2,2 %
- Vlhkost: 8
Poznámky:
Royal Canin Kitten 36 je optimalizováno pro speciální nutriční požadavky koťat ve fázi růstu a březích nebo kojících koček. Doporučuje se pomalá a postupná změna krmiva, aby se předešlo zažívacím problémům.
Optimální podpora zažívání: díky vysoce stravitelným proteinům se podíl nestrávených, kvasných látek v tlustém střevu. Dále podporují fruktooligosacharidy, suché řepné řízky (pro vyváženou střevní flóru) a EPA/DHA (ochrana střevní sliznice) zdravé zažívání Posílení přirozené obranyschopnosti: synergistický komplex antioxidantů (vitamíny E & C, taurin & lutein) a mannan oligosacharidy podporují vytváření imunitního systému u koťat Zmírněný zápach stolice: díky vysokému obsahu L.I.P.* proteinům (90% stravitelnost) se zmenšuje podíl nestrávených, kvasných látek v tlustém střevu
Koťata potřebují speciální výživu – krmíme snad miminka stejně jako dospělé? Samozřejmě, že ne. Miminka mají citlivý trávicí systém, malé čelisti a žádné zoubky, a proto se například nemohou zakousnout do jablka. Díky tomuto přirovnání je lepší pochopit, proč i koťata potřebují odlišnou výživu než dospělé kočky. Koťata rostou minimálně 12 měsíců, v závislosti na plemeni a pohlaví. Řada ROYAL CANIN® Kitten poskytne koťatům výborný start do života. Vyberte pro své kotě to nejlepší vlhké i suché krmivo. Podpora imunitního systému Období, během kterého je mateřská ochrana již nepostačující, a vlastní obranné mechanismy koťata nejsou stále dostatečně vyvinuté, se nazývá „imunitní okno”. Lehčí žvýkání Možnost žvýkání je omezená, takže se potrava dostává do žaludku nenatrávená enzymy ve slinách. Instinktivní preference Koťata vyžadují více menších porcí během dne (10 až 16 za den). Správné složení, velikost, tvar a textura granule hrají zásadní roli při zachování zdravého trávení, chrupu i skvělé chuti. SLOŽENÍ: dehydratované drůbeží bílkoviny, rýže, rostlinný bílkovinný izolát*, živočišné tuky, kukuřičná mouka, hydrolyzované živočišné bílkoviny, pšeničná mouka, kukuřičný lepek, kvasnice a jejich části, sušená řepná dužina -oligosacharidy (0,38 %), semena a plevy psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů), výtažek z kvasnic (zdroj betaglukanů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu). *L.I.P.: bílkoviny selektované pro svou vysokou stravitelnost. DOPLŇKOVÉ LÁTKY (na 1 kg): Výživné doplňkové látky: Vitamin A: 21500 IU, Vitamin D3: 800 IU, Vitamin E: 600 mg, E1 (Železo): 32,3 mg, E2 (Jód): 3,2 mg, E4 (Měď): 9,9 mg, E5 (Mangán): 42 mg, E6 (Zinek): 116,5 mg, E8 (Selen): 0,05 mg - Technologické doplňkové látky: Klinoptilolit sedimentárního původu: 10 g - Konzervační látky - Antioxidanty. Analytické složky: Bílkoviny: 36% - Oleje a tuky: 18% - Popel: 7,7% - Vláknina: 2,3% - Vápník: 1,2%. Skladování: Krmivo skladujte na suchém, tmavém a chladném místě, zamezte přísunu vzduchu.
- Hmotnost
- 10000 g
- Objem
- 10 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3182550702973
- Číslo produktu
- 227520
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
- Hmotnost
- 10000 g
- Objem
- 10 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3182550702973
- Číslo produktu
- 227520
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
K tomu se hodí také

Peřina 220 x 240 cm – celoroční prošívaná peřina, prodyšná – peřina vhodná k praní – vhodná pro alergiky – německá značková kvalita
1 252,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Felix FANTASTIC multipack Lahodný výběr v želé 44×85 g – kapsičky pro kočky
112,03 Kč/1kg
419,00 Kč
Prodejce: Prokesglass

Royal Canin FHN Kitten Instinctive 12x85g Mokré krmivo v rosolu pro koťata do 12 měsíců věku
480,86 Kč/1kg
490,48 Kč
Prodejce: velmontask

Royal Canin Kitten, Kotě, Drůbež, 4 kg
328,58 Kč/1kg
1 314,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Royal Canin Sterilised 37, Dospělý jedinec, 10 kg
223,94 Kč/1kg
2 239,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospělý jedinec, Drůbež, 3 kg
238,33 Kč/1kg
714,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Medium Adult 7+, Senior, Střední (11 - 25kg), Drůbež, Rýže, 15 kg
223,19 Kč/1kg
3 347,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Leonardo Cat Food 758725, Dospělý jedinec, 7,5 kg
294,91 Kč/1kg
2 211,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Royal Canin Canin Mini Adult
317,75 Kč/1kg
1 271,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bosch 5208003, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 3 kg
229,41 Kč/1kg
688,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Royal Canin Sensible 33, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů
231,61 Kč/1kg
2 316,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Feline Kitten, Kotě, Drůbež, 2 kg
374,21 Kč/1kg
748,41 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin 172880, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), Kuřecí maso, 8 kg
278,62 Kč/1kg
2 228,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Medium Puppy, Štěně, Kukuřice, Drůbež, 4 kg
186,04 Kč/1kg
744,17 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Mini Puppy, Štěně, Drůbež, 2 kg
240,84 Kč/1kg
481,68 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Hair&Skin Care, 2 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, pro lesklou srst a zdravou pokožku
448,00 Kč/1kg
895,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
345,06 Kč/1kg
3 450,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Losos, 2 kg
250,70 Kč/1kg
501,40 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Kitten, Kotě, Drůbež, 400 g
590,70 Kč/1kg
236,28 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Feline Fit 2kg, Dospělý jedinec, 2 kg
433,27 Kč/1kg
866,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Josera JOSIDOG MINI, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), 900 g, Bezlepkový
464,16 Kč/1kg
417,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Medium Adult, Dospělý jedinec, Střední (11 - 25kg), 15 kg
206,90 Kč/1kg
3 103,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Myslím si Josera High Protein Ryba 3 kg
342,59 Kč/1kg
1 027,78 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Royal Canin SHN Mini Adult 12+ 1,5 kg, suché krmivo pro starší psy malých plemen, vhodné pro psy od 12 let
521,96 Kč/1kg
782,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin CCN Mini Exigent 3 kg suché krmivo pro dospělé psy malých a vybíravých plemen
267,70 Kč/1kg
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 2 kg, Včetně antioxidantů
450,24 Kč/1kg
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Mini Puppy, 8 kg, suché krmivo pro štěňata malých plemen ve věku 2 až 10 měsíců
188,64 Kč/1kg
1 509,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch 10 kg Sanabelle Sensitive Drůbež
268,54 Kč/1kg
2 685,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Royal Canin Home Life Indoor 27, Dospělý jedinec, 4 kg
250,08 Kč/1kg
1 000,33 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Originální granule od Royal canin!
Hmotnost 4 kgPočet kusů 1
Objednala jsem si tento výrobek z Itálie (Milán) výrobek dorazil okamžitě během několika dní s přepravou DHL a granule jsou originální granule Royal canin, jsem velmi spokojená a moje koťata jsou s granulemi velmi spokojená, navíc je výrobek za dobrou cenu! Doporučuji všem Budu i nadále nakupovat na těchto stránkách a u tohoto prodejce!!!
Ohodnoceno dne 3. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doporučené stránky
Hmotnost 4 kgPočet kusů 1
Originální výrobek, velmi dobré ceny a dodání včas.
Ohodnoceno dne 13. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Royal Canin
Hmotnost 10 kgPočet kusů 1
velmi spokojený
Ohodnoceno dne 15. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
suché krmivo pro kočky
Hmotnost 10 kgPočet kusů 1
vše v pořádku
Ohodnoceno dne 13. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 10 kgPočet kusů 1
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Royal Canin Fit 32, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 473,39 Kč
Prodejce: superbrandshop
347,34 Kč/1kg

Royal Canin Feline Veterinary Dental S/O 3 kg suché krmivo pro kočky se zubními problémy
1 829,74 Kč
Prodejce: superbrandshop
609,91 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 3,5 kg, Včetně antioxidantů



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 012,10 Kč
Prodejce: superbrandshop
574,89 Kč/1kg

Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 4 kg, Včetně antioxidantů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 154,87 Kč
Prodejce: superbrandshop
538,72 Kč/1kg

Hills 606522, Kuřecí maso, Hovězí, 3 kg
1 511,16 Kč
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Mobility, Dospělý jedinec, Na ryby, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 565,79 Kč
Prodejce: superbrandshop
782,90 Kč/1kg

Royal Canin Diabetic, Dospělý jedinec, 1,5 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 322,24 Kč
Prodejce: superbrandshop
881,49 Kč/1kg

Virbac Senior Neutered Cat 7kg Suché krmivo pro kastrované seniory
5 414,57 Kč
Prodejce: everybuy_at
773,51 Kč/1kg

Royal Canin Savour Exigent, Dospělý jedinec, Drůbež, 400 g



2,6Průměrné hodnocení: 2,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
496,66 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 241,65 Kč/1kg

DOLINA NOTECI Premium Rich s krůtím masem - mokrá krmiva pro kočky - 185 g
295,60 Kč
Prodejce: superbrandshop
295,60 Kč/1kg