5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 4 kg, Včetně antioxidantů538,72 Kč/1kg
2 154,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin Feline Veterinary Dental S/O 3 kg suché krmivo pro kočky se zubními problémy609,91 Kč/1kg
1 829,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 3,5 kg, Včetně antioxidantů574,89 Kč/1kg
2 012,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin Sensible 33, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů231,61 Kč/1kg
2 316,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Sterilised 37, Dospělý jedinec, 10 kg
223,94 Kč/1kg
2 239,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Hair & Skin Care, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů
384,68 Kč/1kg
1 538,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin British Shorthair, Dospělý jedinec, Britská krátkosrstá, 2 kg, Včetně antioxidantů
309,50 Kč/1kg
619,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 2 kg snižuje riziko potravinových intolerancí
944,25 Kč/1kg
1 888,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg
347,70 Kč/1kg
1 216,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Drůbež, 85 g
475,51 Kč/1kg
485,02 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Kitten, Kotě, 10 kg, Včetně antioxidantů
242,30 Kč/1kg
2 422,98 Kč
Prodejce: velmontask

Royal Canin Sterilised 7+, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 3,5 kg, Včetně antioxidantů
329,97 Kč/1kg
1 154,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, 7 kg, Včetně antioxidantů
298,04 Kč/1kg
2 086,27 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Siamese, Dospělý jedinec, Siamská, Drůbež, 2 kg, Včetně antioxidantů
413,73 Kč/1kg
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, 1,5 kg, Včetně antioxidantů
404,43 Kč/1kg
606,64 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Hepatic, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
814,95 Kč/1kg
1 629,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 400 g, Včetně antioxidantů
608,32 Kč/1kg
243,33 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Renal Select, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
753,64 Kč/1kg
1 507,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Diabetic, Dospělý jedinec, 1,5 kg, Včetně antioxidantů
881,49 Kč/1kg
1 322,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Sensible 33, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 4 kg, Včetně antioxidantů
282,58 Kč/1kg
1 130,33 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Výhody produktu: Proč ROYAL CANIN Maine Coon Adult?
- Pomáhá podporovat klouby
- Podporuje srdeční činnost
- Podporuje zdravou kůži a krásnou srst
Proč speciální krmivo pro dospělé mainské mývalí kočky?
Jako majitelé mainské mývalí kočky jistě víte, že se jedná nejen o největší domácí kočku na světě, ale že její impozantní vzrůst doplňuje naprosto milá osobnost. Díky silné stavbě kostí a svalnatému tělu může toto plemeno vážit třikrát více než průměrná kočka.
Krmivo ROYAL CANIN Maine Coon Adult je speciálně vyvinuto pro potřeby tohoto oblíbeného plemene koček. Krmivo ROYAL CANIN Maine Coon Adult je obohaceno o taurin, EPA a DHA (omega-3 mastné kyseliny), které pomáhají podporovat a udržovat funkci srdce.
EPA a DHA mají mimo jiné také pozitivní vliv na kosti a klouby mainské mývalí kočky. Při takové velikosti těla a stavbě kostí je důležité věnovat zvláštní pozornost podpoře kloubů kočky.
Vybrané aminokyseliny a vitamíny, stejně jako omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v krmivu pro kočky pomáhají udržovat zdravou kůži a srst. Mainská mývalí kočka má hustou, polodlouhou srst s jemnou, měkkou podsadou. Správnou stravou jí můžete pomoci udržet krásnou srst.
Mainská mývalí kočka má velkou čelist, kterou charakteristickým způsobem nabírá a žvýká potravu. Proto jsou speciálně navržené granule ve tvaru kostky v krmivu ROYAL CANIN Maine Coon Adult extra velké - to podporuje intenzivní a dlouhé žvýkání, a může tak podpořit ústní a zubní hygienu.
Pro větší rozmanitost: Další varianty produktů
Abychom vyhověli individuálním preferencím různých koček, je krmivo ROYAL CANIN Maine Coon Adult k dispozici nejen jako suché krmivo, ale také jako mokré krmivo v omáčce. Pokud uvažujete o smíšené stravě, jednoduše se řiďte našimi krmnými doporučeními, aby vaše kočka dostávala správné množství mokrého a suchého krmiva.
Slib kvality ROYAL CANIN
Všechny výrobky ROYAL CANIN procházejí rozsáhlou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a splněny individuální nutriční potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Maine Coon Adult poskytujete své mainské mývalí kočce vysoce kvalitní a vyváženou stravu.
Složení
SLOŽENÍ:
Drůbeží bílkoviny (sušené), rýže, kukuřice, živočišný tuk, krmný kukuřičný lepek, izolát rostlinných bílkovin*, lignocelulóza, živočišné bílkoviny (hydrolyzované), řepné řízky, minerální látky, rybí tuk, sójový olej, psyllium (slupky a semena), kvasnice a jejich části, frukto-oligosacharidy, hydrolyzát kvasnic (zdroj mannanů)
Oligosacharidů), brutnákový olej, hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu), moučka z květů měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzát z chrupavek (zdroj chondroitinu).
PŘÍSADY (na kg):
Výživové doplňkové látky: vitamin A: 30500 m.j., vitamin D3: 800 m.j., E1 (železo): 40 mg, E2 (jód): 4 mg, E4 (měď): 12 mg, E5 (mangan): 51 mg, E6 (zinek): 154 mg, E8 (selen): 0,08 mg, taurin: 2,58 g.
Technologické přídatné látky: Klinoptilolit sedimentárního původu: 10 g - Senzorické přídatné látky: Čajový extrakt (zdroj polyfenolů): 0,6 g - Konzervační látky - Antioxidanty.
ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Obsah bílkovin: 31 % - Obsah tuku: 20 % - Hrubé popeloviny: 7,4 % - Hrubá vláknina: 5 % - Na kg: Omega 6 mastné kyseliny: 48,7 g - Omega 3 mastné kyseliny: 10,1 g, z toho EPA/DHA: 3,5 g.
Návod k použití: viz tabulka. Registrační číslo a referenční číslo šarže, nejlépe před: viz potisk. Uchovávejte na chladném a suchém místě.
*L.I.P.: Proteiny vybrané pro jejich vysokou stravitelnost.
Kyselina arachidonová 0,09 %
Arginin 1,56 %
Biotin 2,92 mg/kg
Chlorid 1,03 %
Cholin 2 500,0 mg/kg
DL-methionin 1,02 %
Vláknina 12,0 %
EPA/DHA 0,35 %
Železo 208,0 mg/kg
Obsah tuku 20,0 %
Vlhkost 5,5 %
Kyselina listová 12,9 mg/kg
Glukosamin + chondroitin 500,0 mg/kg
Glukosamin chlorid 495,0 mg/kg
Jód 4,4 mg/kg
Draslík 0,8
Vápník 1,0 %
Měď 15,0 mg/kg
L-karnitin 50,0 mg/kg
L-lysin 1,59 %
Kyselina linolová 4,67 %
Lutein 5,0 mg/kg
Hořčík 0,06 %
Mangan 64,0 mg/kg
Metabolizovatelná energie (vypočtená podle NRC 2006) 4028,0 kcal/kg
Metabolizovatelná energie (vypočtená podle NRC85) 3874,0 kcal/kg
Methionin Cystin 1,5 %
Sodík 0,5 %
Omega 3 mastné kyseliny 0,97 %
Omega 6 mastné kyseliny 4,93 %
Fosfor 0,8 %
Polyfenoly z hroznových jader a extraktu zeleného čaje 150,0 mg/kg
Bílkoviny 31,0 %
Hrubý popel 7,3
Hrubá vláknina 5,1
Selen 0,28 mg/kg
Extraktivní látky bez dusíku (NFE) 31,1 %
Škrob 24,2 %
Taurin 0,3 %
Vitamin A 30000,0 UI/kg
Vitamin B1 (thiamin) 25,7 mg/kg
Vitamin B12 (kyanokobalamin) 0,13 mg/kg
Vitamin B2 (riboflavin) 46,2 mg/kg
Vitamin B3 (niacin) 458,7 mg/kg
Vitamin B5 (kyselina pantothenová) 137,9 mg/kg
Vitamin B6 (pyridoxin) 72,0 mg/kg
Vitamin C 300,0 mg/kg
Vitamin D3 800,0 UI/kg
Vitamin E 600,0 mg/kg
Zinek 188,0 mg/kg
- Fáze života zvířete:
- Dospělý jedinec
- Hmotnost:
- 4 kg
- Kočičí plemeno:
- Mainská mývalí kočka
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamin B5, Vitamín B6, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamin H (biotin)
- Účinky na zdraví:
- Léčba močového měchýře, Péče o srdce, Kyčle a klouby, Kůže a srst
- Včetně antioxidantů:
- Ano
- Bílkoviny:
- 31%
- Obsah tuku:
- 20%
- Hrubá vláknina:
- 5%
- Vápník:
- 1%
- Fosfor:
- 0,8%
- Obsah hořčíku:
- 0,06%
- Obsah draslíku:
- 0,8%
- Sodík:
- 0,5%
- Hrubý popel:
- 7,4%
- Metabolizovatelná energie (ME):
- 4028 kcal/kg
- Obsah L-karnitinu:
- 50 mg/kg
- Obsah taurinu:
- 0,3 mg/kg
- Obsah biotinu:
- 2920 μg/kg
- Obsah vitamínu C:
- 300 mg/kg
- Obsah železa:
- 208 mg/kg
- Obsah zinku:
- 188 mg/kg
- Obsah manganu:
- 64 mg/kg
- Obsah mědi:
- 15 mg/kg
- Obsah jódu:
- 4,4 mg/kg
- Obsah selénu:
- 0,28 mg/kg
- Obsah vitamínu A:
- 30000 IU/kg
- Obsah vitamínu D3:
- 800 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 600 mg/kg
- Obsah Thiaminu (vitamín B1):
- 25,7 mg/kg
- Obsah riboflavinu (vitamín B2):
- 46,2 mg/kg
- Obsah niacinu (vitamín B3):
- 458,7 mg/kg
- Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5):
- 137,9 mg/kg
- Obsah vitamínu B6:
- 72 mg/kg
- Obsah kyseliny listové (vitamín B9):
- 12,9 mg/kg
- Obsah vitamínu B12:
- 130 μg/kg
Royal Canin Maine Coon 4 kg
Pro mainskou mývalí kočku od 15 měsíců věkuMainská mývalí: Kočka jemné velikosti:
Může vážit až 10 kg a dorůst délky 1 metru, hraje si a loví, a proto potřebuje hodně prostoru a energie. Mainská mývalí kočka nabírá potravu převážně horní částí jazyka a má ve zvyku vše spolknout, aniž by žvýkala.
Zejména pro mainské mývalí kočky mezi 1 a 10 lety
Přispívá k dobrému zdraví srdce díky přizpůsobenému obsahu hořčíku, sodíku, draslíku, argininu, EPA a DHA, taurinu, L-karnitinu a antioxidantů (vitaminy E a C, polyfenoly ze zeleného čaje a hroznů).
Přispívá k bezproblémové funkci kloubů a zdravé chrupavce.
Přispívá ke zdravé kůži a hebké a lesklé srsti.
Royal Canin Maine Coon je kompletní krmivo pro kočky.
Tato aminokyselina pomáhá snižovat klinické příznaky a virové vylučování kočičího herpes viru typu 1.
Složení: složení: Dehydratované drůbeží bílkoviny, rýže, kukuřice, živočišné tuky, izolát rostlinných bílkovin*, kukuřičný lepek, rostlinná vláknina, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, minerální látky, sójový olej, rybí tuk, slupky psyllia a semena psyllia, frukto-oligosacharidy, hydrolyzát z kvasnic (zdroj Manno-Oligo-Sacharidů), brutnákový olej, výtažky ze zeleného čaje (zdroj polyfenolů), hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu), extrakt z Tagetes (afrikán) (zdroj luteinu), hydrolyzát z chrupavky (zdroj chondroitinu) *L.I.P.: vysoce kvalitní bílkoviny, které jsou dobře stravitelné.
Analytické složky: Hrubý tuk: 20,00 %, hrubé popeloviny: 7,30 %, hrubá vláknina: 5,10 %, omega-3 mastné kyseliny: 9,70 g, EPA a DHA: 3,50 g, hrubé bílkoviny: 31,00 %
Přídatné látky: Vitamín A: 28000,00 m.j./kg, vitamín D3: 700,00 m.j./kg, E1 (železo): 39,00 mg/kg, E2 (jód): 3,90 mg/kg, E4 (měď): 5.(měď): 00 mg/kg, E5 (mangan): 00 mg/kg: 50.e6 (zinek): 00 mg/kg, E6 (mangan): 00 mg/kg: 151.00 mg/kg, E8 (selen): 0,08 mg/kg, taurin: 3,00 g/kg, E3 (zinek): 0,00 mg/kg
Dietní doporučení:
hmotnost kočkypodváhaideální hmotnostnadváha
3 kg5042-
4 kg6252-
5 kg736048
6 kg836955
7 kg927761
8 kg-8568
9 kg-9273
10 kg- -79
Dbejte na to, aby vaše kočka měla vždy k dispozici čerstvou vodu.
Obsah : 4 kg
Royal Canin Mainská mývalí 31
Royal Canin Maine Coon 31 je speciálně vyvinuté suché krmivo, které je přizpůsobeno specifickým potřebám mainských mývalích koček starších 15 měsíců. Podporuje zdraví kloubů, podporuje srdeční činnost a udržuje výjimečně krásnou srst této impozantní plemenné kočky.
Klíčové výhody:
- Zdravé klouby: obohaceno o glukosamin a chondroitin, které podporují zdraví kloubů velkých a mohutných mainských mývalích koček.
- Zdraví srdce: Přizpůsobená směs živin s taurinem a antioxidanty chrání před onemocněními, jako je hypertrofická kardiomyopatie (zvětšení srdce).
- Péče o srst: Esenciální mastné kyseliny, brutnákový olej a speciální živiny zajišťují zdravou, hedvábnou srst.
- Přizpůsobené granule: Tvar velké kostky granule podporuje kočku v intenzivním žvýkání, podporuje zdraví zubů a zpomaluje příjem potravy.
Složení:
- Složení: drůbeží moučka
- Rýže
- Kukuřice
- Živočišný tuk
- Krmivo z kukuřičného lepku
- Lignocelulóza
- Živočišné bílkoviny (hydrolyzované)
- Izolát rostlinných bílkovin*
- Řepná dužina
- Minerální látky
- L-lysin
- Sójový olej
- Rybí tuk
- Psyllium (semena a slupky psyllia)
- Trifosforečnany sodné
- DL-methionin
- Vejce (sušená)
- Fruktooligosacharidy
- Mannan-oligosacharidy
- Taurin
- Brutnákový olej
- Polyfenoly (z hroznů a zeleného čaje)
- Hydrolyzát z korýšů (glukosamin)
- Extrakt z měsíčku lékařského (lutein)
- L-karnitin
- Hydrolyzát z chrupavky (chondroitin)
*L.I.P.: Vysoce kvalitní, lehce stravitelné bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou.
Přídatné látky (na kg):
- Minerální látky: zinek (235 mg), mangan (64 mg), jód (2,5 mg), selen (0,2 mg), železo (210 mg), měď (25 mg)
- Vitamíny: Vitamin A (22 000 m.j.), vitamin D3 (1500 m.j.), vitamin E (600 mg), vitamin C (300 mg), vitamin B1 (25 mg), vitamin B2 (49 mg), vitamin B5 (kyselina pantotenová) (144 mg), vitamin B6 (76 mg), vitamin B12 (0,2 mg), vitamin B3 (niacin) (963 mg), biotin (3 mg), kyselina listová (12,4 mg), cholin (3000 mg)
- Zvláštní živiny: L-karnitin (50 mg), polyfenoly (150 mg), taurin (0,3 mg)
Analytické složky:
- Hrubý protein: 31 %
- Hrubý tuk: 20
- Hrubý popel: 7 %
- Hrubá vláknina: 4 %
- Vlhkost: 8 %
Poznámky:
Royal Canin Maine Coon 31 bylo vyvinuto speciálně pro potřeby mainských mývalích psů. Doporučuje se pomalá změna krmiva, aby se předešlo zažívacím problémům. Čerstvá voda by měla být vždy k dispozici.
- Hmotnost
- 4000 g
- Objem
- 4 l
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Prodejní název
- Royal Canin
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Počet kusů
- 4
- Kód EAN
- 3182550710657
- Číslo produktu
- 65016
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
- Hmotnost
- 4000 g
- Objem
- 4 l
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Prodejní název
- Royal Canin
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Počet kusů
- 4
- Kód EAN
- 3182550710657
- Číslo produktu
- 65016
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
K tomu se hodí také

Royal Canin Maine Coon 2 kg
416,06 Kč/1kg
832,12 Kč
Prodejce: VISO

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Feandrea škrabadlo 206 cm, XXL, s 13 škrabadly, 2 plošinky světle šedá
2 265,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Roborock QV 35A Robotický vysavač s funkcí vytírání a zvedacím mopem, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus), Protizamotávací kartáč
14 328,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Royal Canin FBN Maine Coon, suché krmivo pro dospělé kočky plemene Maine Coon, 10 kg
253,15 Kč/1kg
2 531,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Sterilised 37, Dospělý jedinec, 10 kg
223,94 Kč/1kg
2 239,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Hair & Skin Care, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů
384,68 Kč/1kg
1 538,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Drůbež, 85 g
475,51 Kč/1kg
485,02 Kč
Prodejce: VISO

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, 7 kg, Včetně antioxidantů
298,04 Kč/1kg
2 086,27 Kč
Prodejce: VISO

animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Josera SENSIPLUS, Dospělý jedinec, 900 g
196,71 Kč/1kg
177,04 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin British Shorthair, Dospělý jedinec, Britská krátkosrstá, 2 kg, Včetně antioxidantů
309,50 Kč/1kg
619,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Royal Canin Maine Coon Adult, Dospělý jedinec, Mainská mývalí kočka, 400 g
1 335,12 Kč/1kg
534,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg
347,70 Kč/1kg
1 216,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Nokian GAN car-tyres Seasonproof 1 ( 16 )
2 580,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SklepOpon_com
Třída palivové účinnosti produktu je B.

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Maine Coon Kitten, Kotě, Mainská mývalí kočka, Drůbež, Rýže, 4 kg, Včetně antioxidantů
346,84 Kč/1kg
1 387,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

CATSAN Hygiene plus, Granule, 20 l, Bílá, Papírová taška
89,80 Kč/1l
1 795,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 800 g
571,04 Kč/1kg
456,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

PURINA One Bifensis Sterilcat Hovězí - suchá krmiva pro kočky - 800g
591,94 Kč/1kg
491,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

WENKO Držák na ručníky Bar Volně stojící RECCO 2 ramena Koupelna Guest WC
1 599,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Mokré krmivo, krmivo pro kočky, jehněčí, animonda Vom Feinsten 32x100g Kitten – pro rostoucí kočky v prvním roce života
349,20 Kč/1kg
1 117,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Royal Canin Adult Mini suché krmivo pro psy malých plemen 4 kg
239,18 Kč/1kg
956,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Kitten, Kotě, 10 kg, Včetně antioxidantů
242,30 Kč/1kg
2 422,98 Kč
Prodejce: velmontask

CARNILOVE 512232, Kotě, Jakékoli plemeno, Losos, Turecko, 400 g
1 301,12 Kč/1kg
520,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Perfect Fit Sterilní suché krmivo s kuřecím masem 2,8 kg pro sterilizované kočky
339,87 Kč/1kg
951,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Naprosto skvělý produkt a kvalita
Hmotnost 10 kgObjem 10 lPočet kusů 1
Toto krmivo je perfektní pro mainské mývalí. Kousky jsou poněkud větší, takže je pro toto plemeno ideální. Ale normální domácí kočky toto krmivo také milují. Obchod dodal zboží velmi rychle a s radostí bych u nich nakoupila znovu.
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalitní krmivo
Hmotnost 2 kgObjem 2 lPočet kusů 1
Ne, kocour ho miluje a snáší ho velmi dobře
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 4 kgObjem 4 lPočet kusů 4
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Royal Canin Feline Veterinary Dental S/O 3 kg suché krmivo pro kočky se zubními problémy
1 829,74 Kč
Prodejce: superbrandshop
609,91 Kč/1kg

Royal Canin Fit 32, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 473,39 Kč
Prodejce: superbrandshop
347,34 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 3,5 kg, Včetně antioxidantů



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 012,10 Kč
Prodejce: superbrandshop
574,89 Kč/1kg

Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 4 kg, Včetně antioxidantů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 154,87 Kč
Prodejce: superbrandshop
538,72 Kč/1kg

Royal Canin FBN Maine Coon, suché krmivo pro dospělé kočky plemene Maine Coon, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 531,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
253,15 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 9 kg, Včetně antioxidantů



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 482,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
275,87 Kč/1kg

Royal Canin Sterilised 37, Dospělý jedinec, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 239,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
223,94 Kč/1kg

Hills 606522, Kuřecí maso, Hovězí, 3 kg
1 511,16 Kč
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Mobility, Dospělý jedinec, Na ryby, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 565,79 Kč
Prodejce: superbrandshop
782,90 Kč/1kg

Royal Canin Sensible 33, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 316,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
231,61 Kč/1kg

Royal Canin Diabetic, Dospělý jedinec, 1,5 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 322,24 Kč
Prodejce: superbrandshop
881,49 Kč/1kg

Royal Canin Hair & Skin Care, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 538,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
384,68 Kč/1kg

Royal Canin Gastro Intestinal, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 533,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
383,43 Kč/1kg

Eukanuba Veterinary Diet Intestinal, Dospělý jedinec, 12 kg
1 265,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
105,47 Kč/1kg

Royal Canin Maine Coon, Dospělý jedinec, Mainská mývalí kočka, 4 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
334,67 Kč/1kg

Royal Canin Kitten, Kotě, Drůbež, 4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 314,33 Kč
Prodejce: SuperMerchant
328,58 Kč/1kg

Royal Canin Persian 4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 299,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,00 Kč/1kg

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 216,95 Kč
Prodejce: SuperMerchant
347,70 Kč/1kg

Royal Canin Outdoor 4 kg
1 333,30 Kč
Prodejce: SuperMerchant
333,33 Kč/1kg