4,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Three Sixty Vodka 100 Proof957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Zubrowka Biala Vodka křišťálově čistá jemně rafinovaná vodka 700ml544,71 Kč/1l
381,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Finlandia Vodka 40% 1000ml787,11 Kč/1l
787,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuhns-onlineshop Debowa Vodka polní láhev 0,7L, ALC. 40 % obj., Vodka Polsko, Standardní
2 685,27 Kč/1l
1 879,69 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Debowa Vodka Military 70 Premium 40% obj. 0,7l
2 089,94 Kč/1l
1 462,96 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
1 152,60 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Vodka "Military" Premium, 500 ml
2 379,50 Kč/1l
1 189,75 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Crystal Head Vodka | 40 % vol | 0,7 l
6 821,53 Kč/1l
4 775,07 Kč
Prodejce: Store-Germany

Absolut Vodka Original, prémiová vodka, pálenka, lihoviny, alkohol, láhev, 40 %, 3 l, 70403500
604,91 Kč/1l
2 008,13 Kč
-193,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 814,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lubelski Geist, objem 500 ml
1 742,46 Kč/1l
871,23 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

SeaWolf Wodka 37,5 % obj.
1 103,92 Kč/1l
551,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Watermelon
704,06 Kč/1l
544,37 Kč
-51,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
492,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed

NEFT Vodka Black Barrel 40,00 % 0,70 litru
6 466,03 Kč/1l
4 526,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Soplica Staropolska Walnuss Vodka
1 350,73 Kč/1l
945,51 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Pšenièná vodka Nemiroff Original 500 ml
835,98 Kč/1l
417,99 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Grey Goose + GB
5 261,51 Kč/1l
23 676,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Vodka Debowa Polska Excellent 0,7L, polská vodka, dárková sada
2 100,73 Kč/1l
1 470,51 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Vodka Dębowa Polska, 500 ml
1 261,52 Kč/1l
630,76 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Vodka Dêbowa Polska Œliwa 700 ml v karafì
2 156,49 Kč/1l
1 509,54 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sada sudů na vodku Debowa obsahuje:
- 1 x 0,7 l Debowa Polska Vodka
- 1 x dubový sud
- 1 x dárková krabička
Podle zákona o ochraně mládeže mohou být alkoholické nápoje prodávány pouze osobám starším 18 let! Svou objednávkou potvrzujete, že jste již dosáhli věku 18 let.
- Objem
- 1 l
- Hmotnost
- 3000 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Debowa Polska sp.j. J. Markiewicz, ul. Wolszynka 56, 64-212, Sieglec, Polen
- Prodejní název
- Vodka
- Výrobce
- Debowa
- Země původu
- Polsko
- Kód EAN
- 5903983402142
- Objem
- 1 l
- Hmotnost
- 3000 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Debowa Polska sp.j. J. Markiewicz, ul. Wolszynka 56, 64-212, Sieglec, Polen
- Prodejní název
- Vodka
- Výrobce
- Debowa
- Země původu
- Polsko
- Kód EAN
- 5903983402142
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Debowa Vodka Military 70 Premium 40% obj. 0,7l
2 089,94 Kč/1l
1 462,96 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Kuhns-onlineshop Debowa Vodka polní láhev 0,7L, ALC. 40 % obj., Vodka Polsko, Standardní
2 685,27 Kč/1l
1 879,69 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10+ (starší 10 let)
856,52 Kč
Prodejce: M_plus_L

vidaXL Cestovní sada kufrů 5dílná černá
2 799,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Creano 072-e, Bílý čaj, Jasmín, Šípkový
2 308,78 Kč/1kg
415,58 Kč
Prodejce: BioCare

Fisher-Price FXC66, Vydra - hračka, 0 rok/roky, Interaktivní, Zvuky, AA, Baterie
1 056,99 Kč
Prodejce: Easytoys

Remington D5706, DC, 90 m³/h, Černá, Růžové zlato, Jednobarevný, Závěsné oko, 2200 W
1 489,82 Kč/1kg
1 236,55 Kč
Prodejce: pawroy

Dětské kolo Volare Sportivo - chlapecké - 20 palců - modré - dvouruční brzdy
6 800,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 200x90x60 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | zásuvný systém
1 190,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Dámské středověké šaty s rukávy s trumpetou Středověký kostým Maxi šaty, červené, L
1 063,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Dino bike - dětské kolo 12" , MTB R88, plastová kola
2 050,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT

Záclona s univerzální stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voálového žakáru s průsvitným krajkovým vzorem, propouští světlo, nenáročná na údržbu
233,43 Kč/1m
338,48 Kč
Prodejce: Bestlivings

vidaXL Zahradní jídelní stůl Grey Poly Rattan a sklo
3 357,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Polštáře z palet Venkovní polštáře Polštáře na záda 40x120 cm - Polštáře na europalety Pohovka z palet a nábytek z palet Polštáře z palet
503,35 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Vodka Debowa Polska Excellent Hasicí přístroj 0,7L polská vodka nápady na dárky
1 803,97 Kč/1l
1 262,78 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

De’Longhi Eletta Explore, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá, Stříbrná
19 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gastromark
![Obrázek produktu pro WISFOR závěsný křišťálový lustr 60×30 cm, 3stupňové závěsné LED světlo, výškově nastavitelné stmívatelné klasické dekorativní stropní světlo do obývacího pokoje, jídelny, otevřené kuchyně, předsíně, ložnice [energetická třída A++]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/1043f529a7e6a0a969ac5a5ec190878e.webp)
WISFOR závěsný křišťálový lustr 60×30 cm, 3stupňové závěsné LED světlo, výškově nastavitelné stmívatelné klasické dekorativní stropní světlo do obývacího pokoje, jídelny, otevřené kuchyně, předsíně, ložnice [energetická třída A++]
3 960,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: WISFOR

Černá nerezová baterie, designová umyvadlová baterie s jednou rukojetí do koupelny, vysokotlaká koupelnová baterie, baterie s jednou rukojetí
764,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4 929,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Postel Paris 28902, čalouněná, umělá kůže, s LED a lamelovým roštem, černá, 140 x 200 cm
4 132,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Merax Hydraulická postel Boxspring 140x200 cm Čalouněná postel se zásuvkou, úložná postel s roštem a úložným prostorem, dvoulůžko v sametové barvě, šedá
6 741,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Apple iPhone 15 128 GB černý
19 385,28 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Morelenet

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titanová
36 899,62 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: LVS-Handel

Elektrická koloběžka s homologací ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická koloběžka s homologací eKFV skládací koloběžka EScooter - černá
7 475,00 Kč
-1 798,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 677,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
1 152,60 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Zubrowka Biala Vodka křišťálově čistá jemně rafinovaná vodka 700ml
544,71 Kč/1l
381,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crystal Head Vodka | 40 % vol | 0,7 l
6 821,53 Kč/1l
4 775,07 Kč
Prodejce: Store-Germany

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Grey Goose + GB
23 676,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 261,51 Kč/1l

Grey Goose LA VANILLE Vodka s příchutí vanilky 40,0 % 0,70 l.
6 412,41 Kč
-960,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 451,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
7 788,09 Kč/1l

Grey Goose Vodka Night Vision 4 Limited Edition + LED osvětlení 40,0 % 1,50 l
12 206,12 Kč
-1 828,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 377,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 918,47 Kč/1l

Vodka Grey Goose 40,00 % 1,50 litru
9 829,43 Kč
-1 472,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 356,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 571,27 Kč/1l

EIKO Vodka 40 % 0,70 l.
5 757,17 Kč
-862,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 894,71 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 992,44 Kč/1l

Absolut Vodka MIAMI Limited Edition 40,00 % 1,00 litr
7 621,56 Kč
-1 141,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 479,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 479,76 Kč/1l

David Vodka 40 % 0,70 l
5 185,93 Kč
-776,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 409,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 298,70 Kč/1l

Absolut Vodka ANDY WARHOL Limitovaná edice 40,00 % 1,00 litr
6 268,40 Kč
-938,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 329,47 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 329,47 Kč/1l

Cîroc SNAP FROST Vodka 40 % 1,75 litru
8 844,84 Kč
-5 514,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 330,72 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 903,27 Kč/1l

Grey Goose LA POIRE Vodka s příchutí hrušky 40 % 1,00 l.
6 287,34 Kč
-941,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 345,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 345,38 Kč/1l

Vodka Tom of Finland 40 % 0,50 litru
3 678,37 Kč
-551,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 127,21 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 254,42 Kč/1l

NEFT Vodka Black Barrel 40,00 % 0,70 litru
4 526,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 466,03 Kč/1l

Balkan 176° Vodka 88 % 0,70 l
5 236,07 Kč
-784,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 451,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 359,30 Kč/1l

Grey Goose LE CITRON Vodka s příchutí citronu 40,00 % 0,70 l.
4 930,72 Kč
-738,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 191,95 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 988,50 Kč/1l

Absolut Kurant Vodka 1L (40% obj.)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 597,83 Kč
-539,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 058,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 058,77 Kč/1l

Danzka Vodka Fifty Premium destilovaná 50,00 % 1,00 litr
3 396,48 Kč
-508,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 887,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 887,66 Kč/1l

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 029,33 Kč/1l

Absolut Mango Flavored Vodka 40 % 0,70 litru



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 023,12 Kč
-452,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 570,26 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 671,80 Kč/1l

Absolut Juice STRAWBERRY Edition 35 % 0,50 l.
3 005,52 Kč
-450,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 555,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 110,64 Kč/1l

Absolut Pears ochucená vodka 40 % 0,70 litru
2 883,12 Kč
-431,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 451,21 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 501,73 Kč/1l