4,6



Na základě 31 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Maska na vlasy s rozmarýnem Aliver - 60 g2 576,18 Kč/1kg
283,38 Kč
Prodejce: Aliver

Další informace o reklamě
Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml251,93 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Color Fresh Mask, Šeříková, Lilac Frost, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Tuba
8 616,67 Kč/1l
1 292,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
201,81 Kč/1l
264,26 Kč
-62,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
201,81 Kč
Prodejce: AllYour

Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
292,38 Kč/1kg
292,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
312,75 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pro poškozené vlasy 100 ml
7 540,00 Kč/1l
754,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kerastase Resistance Masque Therapiste Maska pro obnovu kvality vlasových vláken, 200 ml
7 675,45 Kč/1l
1 535,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Barevná korekce, Vyživující, Lesklý, Láhev
773,23 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

KÉRASTASE Premiére Masque Réparateur 200 ml
8 742,85 Kč/1l
1 748,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nacomi Maska do włosów 7 olejków, 100 ml
4 321,20 Kč/1l
432,12 Kč
Prodejce: MANADA

Obnovující maska na vlasy 300 ml
5 947,30 Kč/1l
594,73 Kč
Prodejce: Tersorte

KERASILK Specialists Strenghtening Mask 500 ml
1 936,00 Kč/1l
968,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Maska na vlasy pro intenzivní obnovu 200 ml
886,20 Kč/1l
177,24 Kč
Prodejce: MANADA

Gliss 4-in-1 Maska nadająca blasku, 400ml
539 239,97 Kč/1kg
269,62 Kč
Prodejce: MANADA

We Are Paradoxx Detox regenerační maska na vlasy 200ml
2 160,60 Kč/1l
432,12 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
K18 MOLEKULÁRNÍ MASKA 5ml
Regenerační maska na vlasy bez oplachování
K18 MOLECULAR MOLECULAR MASK je progresivní regenerační kúra pro všechny typy vlasů. Patentovaný bioaktivní peptid, který je hlavní složkou masky, posiluje a zlepšuje pružnost vlasů a zároveň zvrací poškození způsobené chemickým, tepelným a mechanickým ošetřením.
Regenerační maska na vlasy je určena pro:
- poškozené vlasy,
- barvené vlasy,
- suché
- matné
- všechny typy vlasů,
Působení regenerační masky na poškozené vlasy:
- Regeneruje vlasy zevnitř i zvenčí
- Obnovuje sílu, přirozený lesk a pružnost vlasů
- Zabraňuje lámání a štěpení vlasů
Objem: 5 ml
V čem je regenerační maska pro poškozené vlasy K18 jiná?
K18 Hair je zcela nová kategorie vlasových produktů využívající biomimetickou péči, která zvrací poškození způsobené odbarvováním, barvením, tepelným stylingem a zároveň obnovuje jednotlivá vlasová vlákna na molekulární úrovni.
Dosud přípravky péče o vlasy zakrývaly poškození na vlasech tím, že vlasy pokrývaly oleji, které jim dodávaly umělou vlhkost a lesk. Regenerační vlasové přípravky působily jako vnitřní "lepidlo" pro vlasy - silné, ale nestálé. Tyto přípravky mohly většinou nabídnout pouze dočasnou regeneraci, ale nepůsobily na skutečný problém přítomný ve vlasech. Průlomovým objevem v oblasti obnovy vlasů je K18Peptide™. Tato složka byla patentována po skenování a analýze 1242 dekapeptidů, které tvoří celý genom lidské varianty keratinového proteinu. Po více než deseti letech výzkumu byla objevena jedinečná sekvence aminokyselin, která je schopna obnovit poškozené vlasy do jejich zdravého a původního stavu.
Regenerační maska na vlasy K18 je zcela veganská, není testována na zvířatech a má bezpečné složení pro barvené vlasy. Byla vyrobena v Kanadě. Neobsahuje: parabeny, sulfáty, silikony, ftaláty, formaldehyd ani umělá barviva.
V jeho složení najdete alkohol. Je to špatně? Ne. Výrobce si je dobře vědom toho, co do svého výrobku přidal, a jednalo se o záměrné opatření k dalšímu zlepšení jeho účinnosti. Složení proto obsahuje např:
- Denaturovaný alkohol - ve složení K18 otevírá porézní strukturu keratinu a pomáhá dopravit peptid do poškozených míst ve vlasech.
- Isopropylalkohol (ve stopovém množství 0,5 %) - jedná se o rozpouštědlo, které umožňuje smíchání živin s ostatními složkami.
- Cetearylalkohol - má voskovou strukturu, a proto má vyhlazující a zjemňující vlastnosti.
- Benzylalkohol (ve stopovém množství 0,5 %) - je konzervační látka, která neobsahuje etanol.
Řada K18 zahrnuje:
- K18maska 5 ml, 15 ml a 50 ml
- K18 Peptide Prep Detox Shampoo 250ml - tento čisticí šampon, určený pro všechny typy vlasů, odstraňuje z vlasů nánosy produktů a nečistot a vytváří tak čistý základ a co nejoptimálnější prostředí pro peptid K18PEPTIDE.
- K18 Peptide Prep pH Maintenance Shampoo 250ml - šampon, který udržuje správné pH vlasové pokožky. Používejte jej pro každodenní péči, abyste účinně očistili vlasy při každém mytí. Povrchově aktivní látky na rostlinné bázi šetrně rozkládají a odstraňují nečistoty a maz, aniž by zanechávaly vlasy suché. Obsahuje peptid K18PEPTIDE, který obnovuje vlasy zevnitř. Ideální pro použití společně s molekulární maskou k18.
Regenerační maska pro poškozené vlasy, jak používat:
Šampon K18 Peptide Prep Detox používejte jednou týdně k důkladnému očištění vlasů a vlasové pokožky od nahromaděných nečistot. Před aplikací masky umyjte vlasy šamponem K18 Peptide Prep pH Maintenance Shampoo pro každodenní použití, který vlasy dokonale vyčistí a připraví na další péči. Po umytí šamponem nepoužívejte kondicionér. Vlasy důkladně vysušte ručníkem. Začněte nanesením jedné pumpičky masky K18 a v případě potřeby přidejte další v závislosti na délce, hustotě a stavu vašich vlasů. Vmasírujte přípravek do vlasů od kořínků ke konečkům. Nechte masku působit 4 minuty, aby složky masky začaly účinkovat. NEOPLACHUJTE. Upravte vlasy podle potřeby.
Chcete-li objevit sílu masky K18, postupujte podle následujících kroků:
- před použitím masky K18 umyjte vlasy šamponem K18 Peptide Prep Detox a následně šamponem K18 Peptide Prep pH Matinetance
- ujistěte se, že používáte množství uvedené v návodu k použití výrobku - zde platí, že více není lépe,
- masku neoplachujte, nechte ji působit 4 minuty a poté ji upravte jako obvykle,
- masku používejte pokaždé během prvních 5-6 mytí, poté ji můžete používat každé 3 mytí.
Maska na vlasy obnoví vaše vlasy za pouhé 4 minuty. Zlepšuje elasticitu vlasů a zároveň opravuje poškození způsobené chemickými službami, tepelným či mechanickým stylingem. Vrací vlasům jejich přirozený lesk.
K18 Leave-In Molecular Repair maska na vlasy 5 ml
K18 Biomimetic Hairscience Leave-In Molecular Repair Hair Mask je jediná patentovaná bioaktivní peptidová kúra, u které bylo klinicky prokázáno, že opravuje a zvrací poškození způsobené chemickým ošetřením, tepelným stylingem a mechanickým stylingem.
- Jedná se o inovativní kúru, kterou lze použít při všech profesionálních službách v salonu nebo jako domácí ošetření.
- Lehké složení se aplikuje na čisté, ručníkem vysušené vlasy a během 4 minut regeneruje poškozené vlasy.
Jak používat:
- Šamponem vlasy umyjte, kondicionér nepoužívejte. Důkladně vysušte ručníkem.
- Začněte s 1 pumpičkou masky K18 a přidávejte další podle potřeby v závislosti na délce, tloušťce a stavu vlasů. Masku používejte střídmě. Malé množství vystačí na dlouhou dobu. Masku rovnoměrně vmasírujte do vlasů po tazích od konečků ke kořínkům.
- Masku nechte působit 4 minuty, aby se aktivovala.
- Neoplachujte.
- Vlasy upravte jako obvykle.
Voda (Aqua) (Eau), Alcohol Denat, Propylenglykol, Cetearyl Alkohol, Dikaprylyl Ether, Cetylestery, Behentrimonium Chlorid, Polysorbát 20, Sh-Oligopeptid -78, Hydrolyzovaný pšeničný protein, Hydrolyzovaný pšeničný škrob, Isopropyl Alkohol, Tokoferol, Fenoxyethanol, Sorban draselný, Kyselina citronová, Vůně (Parfum), Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alkohol.
Závazný seznam složek naleznete na výrobku!
Rekonstrukční a revitalizační maska pro narušené vlasy
vlasová maska K18 s molekulární reperací je dokonalým produktem pro intenzivní regeneraci a posílení vašich vlasů. S obsahem 5 ml aktivních látek, tento výrobek je navržen tak, aby obnovil strukturu vlasů od základů a působil proti jejich poškození. Díky inovativní formulaci se vaše vlasy budou cítit hedvábně jemné a zářivé. Vyzkoušejte tento výjimečný vlasový produkt pro dokonalou péči o Vaše vlasy dnes.
Maska na vlasy K18 Professional Molecular Repair se používá po službě k nápravě poškození způsobených během chemické služby v salonu. Její hodnota pH 5,0 - 6,0 pomáhá uzavřít kutikulu. Kromě toho vnáší do vlasů cenné pečující látky, takže vlasy zůstávají hebké a poddajné.
K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask VEREINIGTE STAATEN Karton @ 1 Stueck x 5 ml
K18 Care bez kondicionéru je vhodný pro suché vlasy a pro dámy. Obsah 5 ml.
nyní K18 Hair Mask Molecular Repair Leave-In Hair Mask na Beauty Plaza.
K18 Leave-In Molecular Repair maska na vlasy
K18 Leave-In Molecular Repair Haarmaske 5 ml
- Rozměry
- 5 ml
- Hmotnost
- 0.01 g
- Objem
- 5 ml
- Složení
- Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Argania Spinosa Kernel Oil, Behentrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Cetrimonium Chloride, Parfum, Citric Acid, Xylitylglucoside, Dimethiconol, Benzyl Alcohol, Anhydroxylitol, Lactic Acid, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Xylitol, Dehydroacetic Acid.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8585110010980858511001098
- Číslo produktu
- K18-31001
- Rozměry
- 5 ml
- Hmotnost
- 0.01 g
- Objem
- 5 ml
- Složení
- Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Argania Spinosa Kernel Oil, Behentrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Cetrimonium Chloride, Parfum, Citric Acid, Xylitylglucoside, Dimethiconol, Benzyl Alcohol, Anhydroxylitol, Lactic Acid, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Xylitol, Dehydroacetic Acid.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8585110010980858511001098
- Číslo produktu
- K18-31001
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

K18 Peptide Prep pH Maintenance Szampon utrzymujący pH, 250ml
12 512,40 Kč/1l
3 232,00 Kč
-103,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 128,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

K18 - Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 250ml
836,02 Kč/1kg
836,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask Intenzivní regenerační maska na vlasy bez oplachování, 15 ml
43 941,33 Kč/1l
659,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

2x ochranné sklo (displej + fotoaparát) pro iPhone 15 Pro pancéřová fólie na displej přes celou obrazovku 9H
347,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 150 ml
16 249,67 Kč/1l
2 437,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

K18 Professional Molecular Repair Mgiełka molekularna, 150ml
11 498,93 Kč/1l
1 724,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-in Treatment bezoplachová péče pro posílení vlasů 150 ml
3 874,29 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Posilující šampon pro suché a poškozené vlasy Extreme (Fortifier Shampoo For Distressed Hair), 300 ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24

Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač
5 017,46 Kč/1l
1 184,12 Kč
Prodejce: VogueVista

CHI Silk Infusion, Ženy, Všechny vlasy, Proti kudrnacení, Hydratační, Hydratující, Ochana, Oprava, Revitalizační, Lesklý,..., 150 ml, Láhev, Alkohol, Gluten, Paraben, Síran
4 406,13 Kč/1l
660,92 Kč
Prodejce: somnia24

WMF 07.2105.6380, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Sklo, 250 °C
9 937,56 Kč
Prodejce: M_plus_L

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.
1 707,54 Kč/1l
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.4P Blonde Enhancer - Čisticí a oživující šampon pro světlé vlasy - 250ml
2 578,72 Kč/1l
644,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

CHI Argan plus, Olej na vlasy, 15 ml, Poškozené vlasy, Matné vlasy, Vyhlazující
5 108,67 Kč/1l
76,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tigi Ego Boost, Všechny vlasy, Hydratující, Lesklý, 200 ml, Pumpovacíc lahvička, Ovocný, Water (Aqua/Eau), Glycerine, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, PEG-8 Methicone, Phenyl...
1 325,55 Kč/1l
265,11 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Insight Rebalancing Rebalancing Shampoo čisticí šampon pro mastné vlasy 900 ml
3 582,53 Kč/1kg
3 403,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Insight Anti-Frizz Hydrating Shampoo uhlazující šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 400 ml
979,84 Kč/1kg
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
4 007,92 Kč/1l
1 001,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Hoover NDE H9A2TSBEXS-S Tepelné čerpadlo sušička 9 kg hOn-App Auto Care AquaVision
16 466,15 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
77% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
77%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%6% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
6%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prostě skvělé...
Objem 0,015 l
Už po první aplikaci jsem nadšený... Moje vlasy vždycky hodně trpí, extrémní změny barvy... od blond přes zrzavou až po hnědou a zase zpátky.
Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Objem 0,005 l
Použití je velmi jednoduché. Vlasy jsou po něm hebké a krásné.
Ohodnoceno dne 17. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mega
Objem 0,015 l
Mám silné kudrny a moje vlasy nikdy nebyly tak jemné jako s K18. Vydrží mega dlouho, protože ho opravdu stačí jen trochu.
Ohodnoceno dne 30. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Znovu a znovu
Objem 0,015 l
Velmi dobrý produkt pro vybudování struktury vlasů, naprosto doporučuji
Ohodnoceno dne 28. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt
Objem 0,015 l
Můj kadeřník mi ho doporučil a opravdu dělá skvělé vlasy!
Ohodnoceno dne 3. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dokonalá péče o vlasy
Objem 0,015 l
Vlasy jsou opravdu znatelně zdravější top!!!
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,015 l
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,015 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l