5,0



Na základě 4 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390405,15 Kč/1kg
405,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA333,60 Kč/1kg
340,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PLANET špaldová mouka typ 7001kg243,13 Kč/1kg
247,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PLANET Špaldová mouka typ 5501kg416,53 Kč/1kg
416,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Mąka Tortowa Lubella Typ 450 1 kg
36,81 Kč/1kg
36,81 Kč
Prodejce: Katomix

Celozrnná žitná mouka typ 2000 1kg - Tota
27,55 Kč/1kg
27,55 Kč
Prodejce: Katomix

Celozrnná mouka z einkornu 500 g
169,92 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

PLANET celozrnná pohanková mouka1kg
463,15 Kč/1kg
463,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Špaldová mouka typ 1050 1kg
72,77 Kč/1kg
72,77 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka typ 550 demeter 1kg
72,79 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldová mouka typ 630 2,5 kg
97,28 Kč/1kg
243,21 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldová mouka typ 630 demeter 1kg
120,19 Kč/1kg
120,19 Kč
Prodejce: taleoo

W - Pšeničná mouka typ 1050 1kg
60,75 Kč/1kg
60,75 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka typ 1050 5kg
57,31 Kč/1kg
286,53 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldová mouka - typ 630 1kg
97,11 Kč/1kg
97,11 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka typ 1050 demeter 1kg
62,72 Kč/1kg
62,72 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldová mouka typ 1050 1kg
182,24 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka typu 1400 Melvit 1 kg
72 900,00 Kč/1kg
95,51 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,90 Kč
Prodejce: Katomix

Žitná mouka typ 1370 demeter 1kg
72,79 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldová mouka typ 1050 1kg
153,82 Kč/1kg
153,82 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SLOŽENÍ
Celozrnná špaldová mouka typ 2000* 100 % (*certifikovaná ekologická složka)
POPIS
Ekologická mouka Špaldová mouka typ 2000 je celozrnná mouka, tj. pochází z kompletního mletí celého zrna pšenice špaldy. Obsahuje lepek, který je pro tělo snadno vstřebatelný. Celozrnnou špaldovou mouku lze použít samostatně na pečení chleba, koláčů, sušenek, palačinek, lívanců a knedlíků.
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na suchém a chladném místě.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Celozrnná špaldová mouka typ 2000* 100 % (*certifikovaná ekologická složka)
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- BIO PLANET S.A., WILKOWA WIEŚ 7, 05-084 LESZNO
- Prodejní název
- Celozrnná špaldová mouka typ 2000
- Výrobce
- BIO PLANET - SERIA MĄKI I SKROBIE
- Označení množství
- szt
- Číslo produktu
- 5907814665508
- Kód EAN
- 5907814664822
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Celozrnná špaldová mouka typ 2000* 100 % (*certifikovaná ekologická složka)
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- BIO PLANET S.A., WILKOWA WIEŚ 7, 05-084 LESZNO
- Prodejní název
- Celozrnná špaldová mouka typ 2000
- Výrobce
- BIO PLANET - SERIA MĄKI I SKROBIE
- Označení množství
- szt
- Číslo produktu
- 5907814665508
- Kód EAN
- 5907814664822
K tomu se hodí také

PLANET celozrnná žitná mouka typ 20001kg
329,84 Kč/1kg
329,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč/1kg
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PLANET pšeničná chlebová mouka typ 7501kg
342,71 Kč/1kg
342,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Celozrnná žitná mouka typ 2000 1kg - Tota
27,55 Kč/1kg
27,55 Kč
Prodejce: Katomix

Špaldová mouka typ 630
43,65 Kč/1kg
43,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Slunečnicový olej Bartek 1 litr na smažení
114,11 Kč/1l
114,11 Kč
Prodejce: Katomix

Mąka Tortowa Lubella Typ 450 1 kg
36,81 Kč/1kg
36,81 Kč
Prodejce: Katomix

Zündapp Z101 20 palcov elektrick skl dac kolo pro dospel 150 - 180 cm 6 rychlost E skl dac kolo E Bike skl dac kolo Pedelec StVZO
24 489,48 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Celozrnná pšeničná mouka typ 1850 1kg - Tota
29,74 Kč/1kg
29,74 Kč
Prodejce: Katomix

Mouka - ovesná 350g
228,31 Kč/1kg
79,91 Kč
Prodejce: taleoo

Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnná žitná mouka 1kg - Tota
27,49 Kč/1kg
28,04 Kč
Prodejce: Katomix

Celozrnná mouka z einkornu 500 g
169,92 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Sanprobi Super Formula 40 kapslí - dlouhodobě!
9 987 200,25 Kč/1kg
261,38 Kč
-11,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,68 Kč
Prodejce: Katomix

Snídaňové cereálie Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack 1000g
315,45 Kč/1kg
315,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4 749,99 Kč
-1 000,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,12 Kč/1kg
64,12 Kč
Prodejce: Katomix

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
52,08 Kč
Prodejce: foodperium

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

4X PV držák s háčky 118cm montáž solárních panelů balkonové zábradlí plochá střecha 0%
2 242,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

PLANET špaldová mouka typ 7001kg
243,13 Kč/1kg
247,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Unold 68010, 1 kg, Časovač odloženého startu, Skleněný průzor, Časovač, Variabilní kontrola propečení kůrky, Funkce uchování teploty
6 043,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

MAISMEHL 1 kg -PLANET
342,71 Kč/1kg
342,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

BBQ-Toro smaltovaný litinový pekáč s víkem, 4,0 litru - Ø 24 cm, pekáč, zapékací hrnec
1 096,74 Kč
Prodejce: CS-Trading

Voděodolný chránič matrace 140 x 200 - bezpečná ochrana matrace
889,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výborně
Rychlé dodání, jsem velmi spokojen se všemi dodanými produkty.
Ohodnoceno dne 10. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg

Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

TTCarp tuňáková moučka 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1kg

2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg

ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
415,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
407,67 Kč/1kg

PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,15 Kč
Prodejce: SuperMerchant
405,15 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg

BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg

PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
340,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
333,60 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg

LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
266,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 337,38 Kč/1kg

Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg

PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg

HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg

PLANET Špaldová mouka typ 5501kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg

HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ,směs na koláče s pšeničnou moukou 200 g - ZDRAVÁ SMĚS
351,21 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 756,05 Kč/1kg