5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Objem:
50 ml- 50 ml
- 70 ml
- 250 ml
- 1000 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Conditioner 1000 ml629,93 Kč/1l
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Philip Kingsley, Re-Moisturizing, Hair Conditioner, For Hydration, 1000 ml1 232,95 Kč/1l
1 232,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

Hydration kondicionér pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 723,16 Kč/1l
1 723,16 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér s hydratačním účinkem 500 ml
1 708,00 Kč/1l
854,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Moroccanoil Curl Curl Enhancing Conditioner vyživující kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 1000 ml
1 503,99 Kč/1l
1 503,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krém na vlasy, Unisex, Kudrnaté vlasy, 300 ml, Hydratující, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička
2 966,67 Kč/1l
890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Smoothing, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratující, Vyživující, Oprava, Lesklý,..., 250 ml, Láhev
4 428,20 Kč/1l
1 107,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Moroccanoil Root Boost, Vlasový sprej, Unisex, Jemné vlasy, Normální vlasy, 250 ml, Dodávající texturu, Zvětšující objem, AQUA/WATER/EAU, HYDROFLUOROCARBON 152A, DIMETHYL ETHER, VP/VA COPOLYMER, PVP, PEG-45 PALM KERNEL...
2 304,00 Kč/1l
576,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

We Are Paradoxx Detox Hydration Conditioner 250ml
1 101,76 Kč/1l
275,44 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Fanola Nourishing Restructuring Leave-In Conditioner 300 ml
417,10 Kč/1l
144,39 Kč
-19,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
125,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sachajuan Leave In Conditioner 100 ml
5 162,10 Kč/1l
516,21 Kč
Prodejce: somnia24

Sachajuan Moisturizing Conditioner 990 ml
1 273,74 Kč/1l
1 560,00 Kč
-299,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 261,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico JoiFull Volumizing Conditioner 250 ml
1 216,00 Kč/1l
304,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola Nourishing Restructuring Conditioner 350 ml
682,86 Kč/1l
239,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 250 ml
1 340,00 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Depot No. 201 Refreshing Conditioner vyživující kondicionér 250 ml
983,52 Kč/1l
266,28 Kč
-20,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
245,88 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 50ml Cosmetics. For women.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Moroccanoil z kolekce Hydration byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 50 ml.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Moroccanoil z kolekce Hydration byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 50 ml.
- Model
- Hydration
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, CETEARYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, CETYL ALCOHOL, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HORDEUM VULGARE SEED EXTRACT, PARFUM/FRAGRANCE, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED QUINOA, WHEAT AMINO ACIDS, SOY AMINO ACIDS, CITRIC ACID, GLUCOSE, GLYCERIN, DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, STEARAMINE OXIDE, OLEALKONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, ISOPROPYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES POLYGLYCERYL-10 ESTERS, XYLITYL GLUCOSIDE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ANHYDROXYLITOL, GLYCERYL STEARATE SE, CINNAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, XYLITOL, TRIDECETH-12, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-11, C12-13 PARETH-9, CETRIMONIUM CHLORIDE, ARGININE HCL, SERINE, THREONINE, ALGIN, CHITOSAN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 7290113142954
- Číslo produktu
- 40943
- Model
- Hydration
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, CETEARYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, CETYL ALCOHOL, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HORDEUM VULGARE SEED EXTRACT, PARFUM/FRAGRANCE, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED QUINOA, WHEAT AMINO ACIDS, SOY AMINO ACIDS, CITRIC ACID, GLUCOSE, GLYCERIN, DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, STEARAMINE OXIDE, OLEALKONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, ISOPROPYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES POLYGLYCERYL-10 ESTERS, XYLITYL GLUCOSIDE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ANHYDROXYLITOL, GLYCERYL STEARATE SE, CINNAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, XYLITOL, TRIDECETH-12, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-11, C12-13 PARETH-9, CETRIMONIUM CHLORIDE, ARGININE HCL, SERINE, THREONINE, ALGIN, CHITOSAN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 7290113142954
- Číslo produktu
- 40943
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Originální Apple 2m Lightning USB datový nabíjecí kabel MD819ZM/A pro iPhone iPod iPad
459,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Hloubkově hydratační maska s arganovým olejem na suché vlasy (Intense Hydrating Mask), 75 ml
6 080,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Treatment Light, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Barevné vlasy, Jemné vlasy, Revitalizační, Lesklý, Posilující, Arganový olej
10 560,00 Kč/1l
1 056,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Hydration kondicionér pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 723,16 Kč/1l
1 723,16 Kč
Prodejce: Tersorte

VASAGLE nástěnný věšák Nástěnná police s 5 odnímatelnými háčky, závěsná police se závěsnou tyčí
547,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Krém na vlasy Bed Head After Party s hladkým leskem, 100 ml
5 562,90 Kč/1l
556,29 Kč
Prodejce: somnia24

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér s hydratačním účinkem 500 ml
1 708,00 Kč/1l
854,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml
1 973,76 Kč/1kg
986,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Volume Extra Volume kondicionér 70 ml
3 599,57 Kč/1l
251,97 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml
1 261,35 Kč/1l
1 261,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kondicionér pro definici kudrnatých vlasů od Joanna Professional - 200 g
617,05 Kč/1l
123,41 Kč
Prodejce: Visage

Pečující sprej 25 Benefits One United (Multi-Benefit Treatment) 150 ml
4 053,33 Kč/1l
608,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kerastase Resistance Masque Therapiste Maska pro obnovu kvality vlasových vláken, 200 ml
6 748,20 Kč/1l
1 349,64 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Sada 4 péřových polštářů 45x45
827,72 Kč
Prodejce: wometo

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Zacuchané vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
4 111,80 Kč/1l
650,62 Kč
-239,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
411,18 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

Šampon neutralizující žluté tóny vlasů (Blonde Perfecting Purple Shampoo), 70 ml
554,00 Kč/1kg
277,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Moroccanoil Treatment Original, Olej na vlasy, 25 ml, Ženy, Všechny vlasy, Výživa, Lesklý, Vyhlazující, Arganový olej
15 600,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Repair šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 621,20 Kč/1l
1 621,20 Kč
Prodejce: Tersorte

Objemová mlha na vlasy (Volumizing Mist), 50 ml
7 056,20 Kč/1l
352,81 Kč
Prodejce: Tersorte

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Babynest kokon novorozenec 90 x 50 cm - Ručně vyrobené hnízdečko na mazlení hnízdečko z bavlněných sov světle šedé
2 530,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Moroccanoil Smooth Smoothing Lotion uhlazující mléko pro nepoddajné vlasy 75 ml
18 014,53 Kč/1l
1 351,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Objem 0,07 l
Dodržuje to, co slibuje, velmi dobré. Dobře voní. Ale na tu velikost (70ml) mi přijde trochu drahý.
Ohodnoceno dne 25. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg