4,8



Na základě 24 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack272,92 Kč/1l
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mušle pikantní s piri piri, 110 g679,47 Kč/1kg
115,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Metten Silné párky Sauerland 30x50g balení 2700g412,23 Kč/1kg
618,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,06 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g
108,65 Kč/1kg
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Krakus Gulasz Angielski 300 g
280,40 Kč/1kg
84,12 Kč
Prodejce: Katomix

Sauerbraten v plechovce, hmotnost 400 g
628,72 Kč/1kg
314,36 Kč
Prodejce: artbook-service

SIMMENTHAL Hovězí maso v aspiku 3x90g plechovka SIMMENTHAL 270 g
722,22 Kč/1kg
195,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Saft-Bockwurst 8ST extra jemný 540g
410,83 Kč/1kg
147,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Silný sauerlandský bockwurst
Podle staré tradice - již více než 50 let!
Příprava: Klobásy se nechají louhovat ve vodní lázni při teplotě 70 °C přibližně 10 minut. Nevařte! Klobásy v otevřené konzervě vždy přikryjte nálevem.
Popis potraviny:Klobásy
Množství: 12 konzerv
Čistá hmotnost: 845
Hmotnost po vysušení: 400 g (5 klobás)
Složení: 70 % vepřové maso, 10 % hovězí maso, slanina, pitná voda, jodidovaná jedlá sůl, jodičnan draselný, 1 % MLÉKO BÍLÉ, dextróza, koření, extrakty koření (CELER), koření (MLÉKO), aromata, stabilizátory, difosforečnan, antioxidant: kyselina askorbová, konzervant: dusitan sodný, vepřové střevo, bukový kouř.
Informace o alergenech: Obsahuje: Mléko a mléčné výrobky, celer a výrobky z celeru. Může obsahovat stopy hořčice.
Nutriční hodnoty (na 100 g):
Obsahuje: 251 kcal / 1039 kJ
Tuky: 21,5 g
z toho nasycené kyseliny: 8,8
g obměna: 1,0 g
z toho cukr: 1,0 g
Vláknina: 0,3 g
Bílkoviny: 13,2 g
Sůl: 2,1
Upozornění na nebezpečnost:Skladujte na chladném a suchém místě. Otevřenou konzervu vždy přikryjte nálevem, skladujte v chladničce a spotřebujte do 5 dnů!
Odpovědná společnost: Metten Fleischwaren GmbH & Co KG, D-57413 Finnentrop, Německo
Země původu: Německo
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě. Otevřenou konzervu vždy přikryjte nálevem, uložte do chladničky a spotřebujte do 5 dnů!
- Objem
- 4.8 l
- Seznam přísad
- 70% vepřové maso, 10% hovězí maso, slanina, pitná voda, jodidovaná kuchyňská sůl, jodičnan draselný, 1% MLÉKO BÍLÉdextróza, koření, extrakty koření (CELER), koření(MLÉKO), aromata, stabilizátory, difosforečnan, antioxidant: kyselina askorbová, konzervant: dusitan sodný, vepřová střeva, bukový kouř.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty (na 100 g): Práce: 251 kcal / 1039 kJ Tuky: 21,5 g z toho nasycené kyseliny: 8,8 obměna g: 1,0 g z toho cukr: 1,0 g Vláknina: 0,3 g Bílkoviny: 13,2 g Sůl: 2,1
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Celer a výrobky z nějHořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 4800 g
- Potravinářský podnik
- Metten Fleischwaren GmbH & Co. KG, D-57413 Finnentrop, Deutschland
- Prodejní název
- Klobásy
- Výrobce
- Metten Fleischwaren
- Číslo produktu
- EW50553-0112
- Kód EAN
- 4260638620605
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě. Otevřenou konzervu vždy přikryjte nálevem, uložte do chladničky a spotřebujte do 5 dnů!
- Objem
- 4.8 l
- Seznam přísad
- 70% vepřové maso, 10% hovězí maso, slanina, pitná voda, jodidovaná kuchyňská sůl, jodičnan draselný, 1% MLÉKO BÍLÉdextróza, koření, extrakty koření (CELER), koření(MLÉKO), aromata, stabilizátory, difosforečnan, antioxidant: kyselina askorbová, konzervant: dusitan sodný, vepřová střeva, bukový kouř.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty (na 100 g): Práce: 251 kcal / 1039 kJ Tuky: 21,5 g z toho nasycené kyseliny: 8,8 obměna g: 1,0 g z toho cukr: 1,0 g Vláknina: 0,3 g Bílkoviny: 13,2 g Sůl: 2,1
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Celer a výrobky z nějHořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 4800 g
- Potravinářský podnik
- Metten Fleischwaren GmbH & Co. KG, D-57413 Finnentrop, Deutschland
- Prodejní název
- Klobásy
- Výrobce
- Metten Fleischwaren
- Číslo produktu
- EW50553-0112
- Kód EAN
- 4260638620605
K tomu se hodí také

6 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 2,4kg
2 250,00 Kč/1kg
900,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
757,75 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g
108,65 Kč/1kg
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Bonduelle jemné zelené francouzské fazolky pro teplou a studenou kuchyni 200g
394,64 Kč/1kg
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Jacobs - Krönung mletá káva - 12x 500g
487,42 Kč/1kg
2 924,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

filtrační sprchová hlavice 3 v 1 Sprchová hlavice s úspornou sprchou s iontovým filtrem Filtr proti vodnímu kameni a 3 typy paprsků (styl A/modrá)
428,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Borunteam

Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000mlJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

FunWater stand up paddle board, SUP board set, stand up paddle board, SUP paddle board, ruční pumpa, 330x84x15cm, do 150kg
5 899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Great-Paddle-Board

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Metten thick Sauerland bockwurst 1020g
454,90 Kč/1kg
227,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení
192,28 Kč/1kg
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Huertas - Dušené fazole / Fabada Asturiana - 415g
210,55 Kč/1kg
87,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
353,97 Kč/1kg
283,18 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,06 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
79% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
79%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Párky z Mettenu jsou vynikající. Bohužel je v tomto regionu nelze vždy koupit.
Ohodnoceno dne 11. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Klobásy
Velmi dobrá porce a chuť
Ohodnoceno dne 19. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychlé dodání
Byl jsem obeznámen s položkou, kterou jsem si objednal.
Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
výkrm tlustých kyselých hřbetů
velmi dobré
Ohodnoceno dne 11. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Křupavé a dobré
Vřele doporučujeme pro párky v rohlíku
Ohodnoceno dne 12. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré chutné klobásy
Vše v pořádku
Ohodnoceno dne 11. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ano
Ano
Ohodnoceno dne 29. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moje oblíbená klobása
Klobása a cena jsou dobré, ale 2 plechovky byly vyklenuté, proto odečtení 1 hvězdičky.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg