5,0



Na základě 5 hodnocení
Hmotnost:
5000 g- 5000 g
- 10000 gZobrazit dostupné možnosti
- 15000 gZobrazit dostupné možnosti
- 20000 gZobrazit dostupné možnosti
- 25000 gZobrazit dostupné možnosti
Objem:
3000 ml- 3000 ml
- 6000 mlZobrazit dostupné možnosti
- 10000 mlZobrazit dostupné možnosti
- 15000 mlZobrazit dostupné možnosti
- 20000 mlZobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

Další informace o reklamě
WIKO MS polymerové lepidlo a tmel, 290 ml, černé1 512,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Dvousložkové lepidlo Gluefix na kov, dřevo a plast, sada 100 g2 390,00 Kč/1l
289,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: OnetDigital

Další informace o reklamě
Fermit těsnicí tmel plastový Fermit bílý trvale plastový, hnětací, 500g plechovka200,06 Kč/1kg
100,03 Kč
Prodejce: qpool24

Lepidlo na polystyren připravené k použití 15 kg Bílé lepidlo na dekorativní obklady z korku Level+13
61,22 Kč/1l
551,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada bílého disperzního lepidla na dlaždice 20 kg Level+12 a plastového tmelu na dlaždice 5x5 mm se zubem připraveným k použití
61,13 Kč/1l
978,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Lepidlo na dlaždice připravené k použití 10 kg Bílé disperzní lepidlo na terakotové dlaždice Level+12
54,88 Kč/1l
439,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Lepidlo na sádru, štuk a polystyren 300 ml
320,00 Kč/1l
96,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Sikaflex 552 bílý - 300ml
531,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Loctite 648, Gel, 0,5 ml, 1 kusů
345 799,98 Kč/1l
172,90 Kč
Prodejce: SABTRADE

WAKOL MS 230 Parkettklebstoff, elastisch 18 kg
124,49 Kč/1kg
2 240,80 Kč
Prodejce: bauschnell

Sikaflex 515 - černý těsnicí tmel 300ml
913,33 Kč/1kg
274,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 554 černý - 300ml
1 526,33 Kč/1l
457,90 Kč
Prodejce: SABTRADE

TEROSON gumové lepidlo 444650 Tuba 175g
1 119,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sikaflex 252 - bílé konstrukční polyuretanové lepidlo 300ml
1 533,33 Kč/1l
460,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

lepidlo univerzální a tmel 290ml TOTAL TECH ŠE CEYS
994,17 Kč/1l
288,31 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rychleschnoucí lepidlo Den BravenPolyuretanTurbo Speed
393,07 Kč/1l
294,80 Kč
Prodejce: VISO

Loctite 603 Vysokopevnostní upevňovač spojů 50 ml
20 300,00 Kč/1l
1 015,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Lepidlo Ceys MONTACK PROFESSIONAL, 100 ml
1 650,00 Kč/1l
165,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Loctite 243 Středněpevnostní zajišťovač závitů 250 ml
10 536,00 Kč/1l
2 634,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SABTRADE

Akrylátové lepidlo na koberce Mapei Maperyl Eco 5 kg
182,60 Kč/1l
913,00 Kč
Prodejce: Hornbach
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SADA L+13 LEPIDLO NA POLYSTYREN A DLAŽDICE POLYSTYRENOVÁ STĚRKA A HLADÍTKO
Sada pro lepení pěnového polystyrenu, obkladů a dekorativních prvků.
SADA OBSAHUJE:
- Level+13 Disperzní lepidlo na pěnový polystyren a obklady STYROPORKLEBER 5kg - 1 ks. - Plastový tmel na malty a lepidla 225 mm široký se zubem 5 x 5 mm - 1 ks.HOTOVÉ DISPERZNÍ LEPIDLO NA POLYSTYREN A OBKLADY L+13
BÍLÉ disperzní lepidlo připravené k použití na pěnový polystyren, obklady a dekorativní prvky.
VLASTNOSTI VÝROBKU
- POLYSTYREN - BÍLÁ BARVA - INDOORS - PRO STĚNY A PODLAHY - PRO KERAMICKÉ OBKLADY A DLAŽBY - PRO SÁDROVÉ A CEMENTOVÉ OBKLADY - PRO POLYSTYRENOVÉ PRVKY - PRO KORKOVNICIVLASTNOSTI VÝROBKU
STYROPORKLEBER L+13 je bílé, disperzní, tenkovrstvé lepidlo na pěnový polystyren, dekorativní prvky a stavební obklady. Jedná se o tixotropní lepidlo s vysokou lepicí silou a všestranným použitím. Výrobek má konzistenci husté pasty. Vytvrzuje a tvrdne odpařováním vody (vytvrzování je nevratný proces). Vyznačuje se vysokou počáteční přilnavostí a pružností.APLIKACE
Disperzní lepidlo STYROPORKLEBER L+13 se používá k lepení všech typů stěnových a stropních panelů, polystyrénových a polyuretanových kazet, stěnových a stropních lišt, ozdobných profilů, stropních panelů, desek a rozet, k lepení korku a dalších dekorativních prvků. Pro bezpečné lepení tepelně izolačních desek z pěnového polystyrenu a tuhé pěny. Lepidlo lze použít k lepení dekorativních sádrových a cementových obkladů. Výrobek je určen k aplikaci na různé podklady: beton, podlahy, pórobeton, omítky, většinu deformovatelných povrchů vyskytujících se ve stavebnictví, tj. na: sádrokartonové desky, dřevotřískové desky, OSB desky. Lze aplikovat na svislé i vodorovné plochy v interiéru. Výrobek nemá žádný negativní vliv na životní prostředí.PŘÍPRAVA PODKLADU
Podklad nesmí být popraskaný. Měl by mít všechny roviny a sklony, měl by být suchý, čistý, očištěný od prachu, mastnoty, starých nátěrů, drobných prvků, které by mohly oslabit přilnavost lepidla. Nečistoty a vrstvy se špatnou přilnavostí by měly být odstraněny a doplněny vhodným materiálem. Kovové povrchy by měly být očištěny od rzi a chráněny proti korozi. Povrchy ze stavebních desek, jako jsou G/K desky, OSB desky atd. by měly být instalovány tak, aby nedocházelo k tzv. klávesnici. Všechny prašné podklady ze sádrových materiálů a derivátů by měly být obroušeny a zbaveny prachu. Podklad by měl být opatřen hloubkovým penetračním nátěrem LEVEL+ 03 NEBO LEVEL+05. Dřevotřískové a OSB desky by měly být obroušeny, zbaveny prachu, omyty a opatřeny základním nátěrem FLIESENGRUND LEVEL+17. Nesavé podklady, jako jsou staré dlaždice, sklo, keramika, by měly být omyty roztokem vody a louhu LEVEL+71 a opatřeny základním nátěrem FLIESENGRUND LEVEL+17.PŘÍPRAVA VÝROBKU
Před aplikací je třeba výrobek v nádobě mechanicky promíchat pomalým rotačním míchadlem.APLIKACE
Lepidlo by se mělo nanášet ocelovým hladítkem se zuby 2 až 4 mm nebo v tenké vrstvě špachtlí. Nenanášejte příliš silnou vrstvu lepidla najednou, nedělejte promáčkliny a podklad lepidlem vyrovnejte. Po nanesení lepidla na dlaždice nebo na podklad opatrně pohybujte dlaždicemi a přitlačujte je k podkladu, dokud přebytečné lepidlo nevytéká. Přebytečné lepidlo ihned odstraňte. Velikost plochy pokryté lepicí maltou by měla být přizpůsobena možnosti pokládky dlaždic, aby nebyla překročena otevřená doba schnutí malty. Práce by měly být prováděny při teplotě podkladu a okolního prostředí +5 °C až +25 °C.ČIŠTĚNÍ NÁŘADÍ
Nářadí a nežádoucí nečistoty během práce a bezprostředně po ní omyjte vodou. Po ukončení práce nářadí mechanicky očistěte.TECHNICKÉ ÚDAJE
-Barva -Bílá -KONZISTENCE - Hustá pasta -POČET NÁTĚRŮ - 1 -NÁPLŇ -od 0,80 kg/m² do 1,50 kg/m² -TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE NANÁŠENÍ - od +5°C do +25°C -DOBA OTEVÍRÁNÍ - cca 30 min. -ČAS KORIGOVÁNÍ VRSTVY - cca 10 min. -Celková doba vytvrzování - 48 až 72 hodin -ZATVÁŘENÍ KERAMICKÝCH OBKLADŮ - nejdříve po 24 hodinách od zatvrdnutí. -ZAVÁPĚNÍ - nejdříve 24 hodin po zavadnutí -Způsob nanášení - 2 mm až 4 mm ocelové hladítko -ZPŮSOB APLIKACE -Životnost - 12 měsíců od data výroby -Datum použitelnosti výrobku naleznete na obaluSKLADOVÁNÍ A PŘEPRAVA
Chraňte výrobek před přímým slunečním zářením, mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. Výrobek je citlivý na teploty pod bodem mrazu. Přepravujte a skladujte v originálním uzavřeném obalu, v suchu při teplotách nad +5 °C.POZNÁMKY
Práce provádějte v souladu s technickými podmínkami, pokyny výrobce, normami a příslušnými předpisy o bezpečnosti práce. Technické údaje a informace o použití jsou uvedeny pro teplotu 25 °C ± 2 °C a relativní vlhkost 55-60 %. Za jiných podmínek se doba schnutí nebo tuhnutí může lišit. Chraňte výrobek před dětmi. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře. Výrobce neručí za škody vzniklé neodborným nebo nesprávným použitím výrobku. Před použitím si přečtěte podrobné podmínky použití výrobku. Kód odpadu: 080410 Odpad z výroby, přípravy, uvádění na trh a používání lepidel a tmelů (včetně hydroizolačních výrobků). Odpadní lepidla a tmely neuvedené pod kódem 080409. Kód odpadu: 150102 Plastové obaly. POZNÁMKA: K recyklaci jsou vhodné pouze obaly, které byly zcela vyprázdněny a vyčištěny! V případě pochybností se obraťte na výrobce.PLASTOVÝ PLAST 5x5
VLASTNOSTI VÝROBKU
- ŠÍŘKA - 225 mm - ZUB - 5 mm x 5 mm Plastový tmel je vyroben z nejkvalitnějšího odolného a pružného plastu. Je určen k přesnému roztírání všech druhů tmelů, lepidel a stavebních malt vyráběných na bázi sádry a cementu. Je také ideální pro nanášení a roztírání pryskyřic.- Hmotnost
- 5000 g
- Objem
- 3000 ml
- Model
- RM13
- Barva
- Bílá
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4251659216205
- Číslo produktu
- RM13_5_SK
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Hmotnost
- 5000 g
- Objem
- 3000 ml
- Model
- RM13
- Barva
- Bílá
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4251659216205
- Číslo produktu
- RM13_5_SK
- Výrobce
- Hangato GmbH
Žádné signální slovo
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
302 + P361 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Omyjte velkým množstvím vody
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Lepidlo na polystyren připravené k použití 15 kg Bílé lepidlo na dekorativní obklady z korku Level+13
61,22 Kč/1l
551,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada Lepidlo na polystyren připravené k použití 10 kg Bílé lepidlo na dekorativní korkové dlaždice LEVEL+13 a plastový tmel zub 5x5 mm
69,83 Kč/1l
419,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Lepidlo na polystyren připravené k použití 5 kg Bílé lepidlo na dekorativní obklady z korku Level+13
72,33 Kč/1l
217,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Lepidlo na polystyren připravené k použití 10 kg Bílé lepidlo na dekorativní obklady z korku Level+13
63,50 Kč/1l
381,00 Kč
Prodejce: Izosklep

DECCART | 3D stropní kazety | Nástěnné panely | Lamely na desce | Stěnové akustické | Bílý rám | 100x50 cm | 0,5 m²
67,36 Kč/1m
67,36 Kč
Prodejce: Homeek

Sada Lepidlo na polystyren připravené k použití 20 kg Bílé lepidlo na dekorativní korkové dlaždice LEVEL+13 a plastový tmel zub 5x5 mm
54,33 Kč/1l
815,00 Kč
Prodejce: Izosklep

DECCART | Stropní panely | Pěnové nástěnné panely P02 | Lamely na desce | Stěnové akustické | 100 cm x 16,7 cm | 0,16 m²
31,38 Kč/1m
31,38 Kč
Prodejce: Homeek

DECCART | Stropní panely | Pěnové nástěnné panely | Lamely na desce | Stěnové akustické | Hladké bílé P08 | 100 cm x 16,7 cm | 0,16 m²
31,38 Kč/1m
31,38 Kč
Prodejce: Homeek

12* 3D nástěnný panel bílé PVC tapety nástěnné dekorace stropní dlaždice 12 "x 12" nástěnné panely DIY tapety čtvercové bílé
660,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Sada Lepidlo na polystyren připravené k použití 25 kg Bílé lepidlo na dekorativní korkové dlaždice LEVEL+13 a plastový tmel zub 5x5 mm
51,95 Kč/1l
1 039,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Lepidlo na polystyren připravené k použití 1,5 kg Bílé lepidlo na dekorativní obklady z korku Level+13
97,00 Kč/1l
97,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Livingwalls samolepicí panel pop.up panel 3D béžový hnědý krémový 2,50 m x 0,52 m 955721
463,08 Kč/1m²
602,00 Kč
Prodejce: DIMEX-ART

DECCART | 3D stropní kazety | Nástěnné panely | Lamely na desce | Stěnové akustické | Černý rám | 100x50 cm | 0,5 m²
67,36 Kč/1m
67,36 Kč
Prodejce: Homeek

Samolepicí nástěnné panely sada 10 ks 30x60 cm - moderní obklady stěn - lze flexibilně řezat na míru, snadno se čistí, odpuzují vodu - mramorový vzhled, kamenný vzhled, vzhled dřeva
931,07 Kč
Prodejce: HOOZSHOP

Sada Lepidlo na polystyren připravené k použití 15 kg Bílé lepidlo na dekorativní korkové dlaždice LEVEL+13 a plastový tmel zub 5x5 mm
58,60 Kč/1l
586,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada Lepidlo na polystyren připravené k použití 5 kg Bílé dekorativní lepidlo na obklady a dlažby LEVEL+13 a Plastový tmel 2 ks.
85,67 Kč/1l
257,00 Kč
Prodejce: Izosklep

0,16 m² | 1 stropní panel z XPS – Prkna v dekoru dřeva | Lehké panely na stěny a stropy | DECCART
32,59 Kč/1m
32,59 Kč
Prodejce: Homeek

Panely WallArt 30 ks. Vzhled dřeva GL-WA30 Staré dřevo dub vintage hnědý
1 967,37 Kč/1m
1 798,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Sada Lepidlo na polystyren připravené k použití 15 kg Bílé dekorativní lepidlo na obklady a dlažby LEVEL+13 a Plastový tmel 2 ks.
58,60 Kč/1l
586,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Nástěnný 3d panel NMC DORIQUE ARSTYL Noel Marquet Ozdobná lišta Dekorační prvek styl moderna barva bílá 2 m
1 038,92 Kč/1m
2 077,83 Kč
Prodejce: Profhome

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

DECCART | 3D Stěnové panely | Bílé | Lamely na desce | Stěnové akustické | Pěnové stropní kazety 0814 | 0,25m² | 50x50cm
62,76 Kč/1m
31,38 Kč
Prodejce: Homeek

DECCART | 3D stropní kazety | Nástěnné panely | Lamely na desce | Stěnové akustické | Bílý kámen | 100x50 cm | 0,5 m²
67,60 Kč/1m
67,60 Kč
Prodejce: Homeek

Stojan na slunečník s hmotností do 130 kg Stojan na slunečník s hmotností do 130 kg Stojan na slunečník se zátěžovými deskami Stojan na slunečník Dopravní lehký slunečník
1 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

PRITOM L8 Kids Tablet, pro děti 2-12 let, 8palcový HD IPS displej Android 10, čtyřjádrový procesor, 2GB RAM 32GB ROM, modré dětské ochranné pouzdro
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Boční markýza Dubai 25412, moderní ochrana soukromí pro zahrady a terasy, 300 x 180 cm
1 839,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Nástěnný panel samolepící Profhome 3D BACKSPLASH 704551 3D plastický lesklá bílá 1,7 m2
3 226,79 Kč/1m
1 516,59 Kč
Prodejce: Profhome

Hliníkový skleník včetně základů 21044, s dvojitými stěnovými panely a světlíkem, 190 x 253 cm
9 691,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 10 kgObjem 6 l
Ohodnoceno dne 7. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 15 kgObjem 15 l
Ohodnoceno dne 10. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 10 kgObjem 6 l
Ohodnoceno dne 3. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 10 kgObjem 6 l
Ohodnoceno dne 30. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 20 kgObjem 15 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Akrylové montážní lepidlo, 12 kusů po 280 ml. Pružné a přetíratelné. Pro podlahové lišty, panely a dekorativní prvky
1 303,88 Kč
Prodejce: Homeek
388,06 Kč/1l

Lepidlo Gorilla - Gorilla 5 Min dvoudílná epoxidová stříkačka 25 ml
269,00 Kč
-30,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: GorillaMarket
9 560,00 Kč/1l

Dvousložkové lepidlo Gluefix na kov, dřevo a plast, sada 100 g
289,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: OnetDigital
2 390,00 Kč/1l

Mini snímač tlakové síly Průmyslová automatizace Zatížení buněk s kabelem z nerezové oceli 10KG
1 744,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Keramické topné jádro Vysoká pevnost dobrá tepelná stabilita Tepelně odolná trubka 0 až 600 230 V 800W
1 236,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

G1/4 Vzduchové stříkací nářadí s kapacitou 400ML stříkací zařízení pro automobilový průmysl Průmyslová námořní práce se dřevem
927,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 487,96 Kč/1kg

RealG RC-K-2540 Skládací 2stupňové schůdky s protiskluzovými nášlapy, šedé
589,00 Kč
Prodejce: LED21
906,15 Kč/1m

Fermit těsnicí tmel plastový Fermit bílý trvale plastový, hnětací, 500g plechovka



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
100,03 Kč
Prodejce: qpool24
200,06 Kč/1kg