4,5



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
WIKO MS polymerové lepidlo a tmel, 290 ml, černé1 508,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Lepidlo Gorilla - Gorilla 5 Min dvoudílná epoxidová stříkačka 25 ml9 560,00 Kč/1l
269,00 Kč
-30,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: GorillaMarket

Další informace o reklamě
Dvousložkové lepidlo Gluefix na kov, dřevo a plast, sada 100 g2 390,00 Kč/1l
289,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: OnetDigital

Další informace o reklamě
Fermit těsnicí tmel plastový Fermit bílý trvale plastový, hnětací, 500g plechovka200,06 Kč/1kg
100,03 Kč
Prodejce: qpool24

Sikaflex 252 - bílé konstrukční polyuretanové lepidlo 300ml
1 533,33 Kč/1l
460,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 221 černý - 300ml
623,83 Kč/1l
187,15 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 552 černý - 600ml
1 721,67 Kč/1l
1 033,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 268 černý - 600ml
1 708,33 Kč/1l
1 025,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 515 - černý těsnicí tmel 300ml
913,33 Kč/1kg
274,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 552 bílý - 300ml
531,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 252 - černé konstrukční lepidlo 300ml
1 102,00 Kč/1l
330,60 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 11 FC Purform černý - 300ml
1 116,67 Kč/1l
335,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

SikaTack Drive Purform - 300ml
2 375,63 Kč/1l
712,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProAuto

SikaAktivator 205 - 250ml
2 940,00 Kč/1l
735,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

SikaFast 555 L05 250 ml
11 418,03 Kč/1m
1 554,00 Kč
-161,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 393,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Loctite 648, Gel, 0,5 ml, 1 kusů
345 799,98 Kč/1l
172,90 Kč
Prodejce: SABTRADE

Lepidlo Ceys MONTACK PROFESSIONAL, 100 ml
1 650,00 Kč/1l
165,00 Kč
Prodejce: Toolandia

SikaTack Panel - 600ml
1 621,92 Kč/1l
973,15 Kč
Prodejce: SABTRADE

Univerzální silikon Debbex 280 ml šedý
527,21 Kč/1l
147,62 Kč
Prodejce: MCProfi

Flexifoam Gun - Elastická stříkanáPolyuretanpěna - Soudal
878,80 Kč/1l
659,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sikaflex-554 je vysoce pevné jednosložkové lepidlo na bázi polyuretanu, určené pro aplikace v automobilovém průmyslu. Vyznačuje se vynikající přilnavostí k široké škále materiálů, jako jsou kovy, plasty a sklo. Je ideální pro lepení karosérií, montáž oken, dveří a dalších částí vozidel, kde je vyžadována vysoká pevnost spoje a odolnost vůči mechanickým a chemickým vlivům. Produkt je nutné skladovat do 25 °C.
Vysoká pevnost spoje
Odolnost vůči chemikáliím
Vynikající přilnavost
Flexibilita
Snadná aplikace
Čas tvorby povrchové kůže je 25 minut při 23 °C / 50 % r. h.
Bezpečnostní list
Produktový list
elastické jednosložkové lepidlo STP - zejména pro lepení velkých dílů v průmyslové výrobě - vykazuje dobrou přilnavost k široké škále podkladů s minimální předúpravou - vhodné pro spoje, které jsou vystaveny dynamickému zatížení - vhodné podklady: Kovy, zejména hliník, základní nátěry kovů, barvy, ocelový plech, keramické materiály a plasty - velmi dobrá odolnost proti povětrnostním vlivům - splňuje normu DIN EN 45545-2 R1/R7 HL3 ISEGA pro použití v potravinářském průmyslu - neobsahuje rozpouštědla, izokyanáty, ftaláty a PVC
Montážní lepidlo odolné proti povětrnostním vlivům, bez nátěru, s vysokou konečnou pevností.PoužitíSikaflex®-554 je vhodný pro spoje, které jsou vystaveny dynamickému zatížení. Vhodnými podklady jsou kovy, zejména hliník, základní nátěry kovů, barvy, ocelový plech, keramické materiály a plasty. Sikaflex®-554 vykazuje dobrou přilnavost k široké škále podkladů s minimální předúpravou. před použitím Sikaflex®-554 na materiálech, u nichž hrozí riziko vzniku trhlin způsobených pnutím, dodržujte doporučení výrobce. Předběžné zkoušky je nutné provést na originálních materiálech, aby se zabránilo vzniku trhlin způsobených pnutím. tento výrobek je vhodný pouze pro zkušené uživatele. Pro zajištění přilnavosti a kompatibility materiálů je nutné provést předběžné zkoušky s originálními materiály za příslušných podmínek.
elastické jednosložkové lepidlo STP - zejména pro lepení velkých dílů v průmyslové výrobě - vykazuje dobrou přilnavost k široké škále podkladů s minimální předúpravou - vhodné pro spoje, které jsou vystaveny dynamickému zatížení - vhodné podklady: Kovy, zejména hliník, základní nátěry kovů, barvy, ocelový plech, keramické materiály a plasty - velmi dobrá odolnost proti povětrnostním vlivům - splňuje normu DIN EN 45545-2 R1/R7 HL3 ISEGA pro použití v potravinářském průmyslu - neobsahuje rozpouštědla, izokyanáty, ftaláty a PVC
Montážní lepidlo odolné proti povětrnostním vlivům, bez nátěru, s vysokou konečnou pevností.PoužitíSikaflex®-554 je vhodný pro spoje, které jsou vystaveny dynamickému zatížení. Vhodnými podklady jsou kovy, zejména hliník, základní nátěry kovů, barvy, ocelový plech, keramické materiály a plasty. Sikaflex®-554 vykazuje dobrou přilnavost k široké škále podkladů s minimální předúpravou. před použitím Sikaflex®-554 na materiálech, u nichž hrozí riziko vzniku trhlin způsobených pnutím, dodržujte doporučení výrobce. Předběžné zkoušky je nutné provést na originálních materiálech, aby se zabránilo vzniku trhlin způsobených pnutím. tento výrobek je vhodný pouze pro zkušené uživatele. Pro zajištění přilnavosti a kompatibility materiálů je nutné provést předběžné zkoušky s originálními materiály za příslušných podmínek.
- Šířka
- 0.15 m
- Délka
- 0.23 m
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 300 ml
- Barva
- Černá
- Kód EAN
- 7612895736495
- Číslo produktu
- 111534
- Výrobce
- Šířka
- 0.15 m
- Délka
- 0.23 m
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 300 ml
- Barva
- Černá
- Kód EAN
- 7612895736495
- Číslo produktu
- 111534
- Výrobce
Pozor
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
Nevyžadují se žádné údaje
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
EUH 070 Toxický při styku s očima.
EUH210 Na vyžádání je k o dispozici bezpečnostní list.
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Kancelářská židle - ergonomický sedák Naspaluro - křeslo s 90° sklopnou područkou - bederní opěrka - výškově nastavitelné
1 763,99 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Einhell Power X-Change akumulátorová sekačka GE-CM 18/30 Li-Solo
3 125,16 Kč
Prodejce: conquestgmbh

Sika Konstrukční lepidlo flex 554 bílá 300 ml
2 063,33 Kč/1l
619,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

200 wattů 12 voltů solární sada solární systém off-grid systém motorhome zahrada kempování solární modul
4 522,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

enjoy solar® hliníkový držák pro solární modul, černý, 670 mm, předvrtaný, pro obytný vůz, 0 % DPH.
1 937,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Einhell Power X-Change akumulátorové nůžky na živý plot GE-CH 1846 Li-Solo
2 040,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

ABM Hliníkový butyl 2,0 mm 50 x 400 cm stříbrný
329,27 Kč/1m²
658,53 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Sikaflex 522 – bílý tmel pro karavany 300ml
782,17 Kč/1l
234,65 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 252 - bílé konstrukční polyuretanové lepidlo 300ml
1 533,33 Kč/1l
460,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

enjoy solar® solární panel monokrystalický solární modul 200 W 12 V (černý rám), 158,75 mm Perc články, 0 % DPH.
5 254,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

400W flexibilní sada solárních panelů Monokrystalické solární moduly 18V Solární sada pro obytný vůz Loď Tábor
8 692,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

SIKA Sikaflex plnicí lepidlo 522 pro karavany - bílé - 100ml
9 906,80 Kč/1l
990,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
![Obrázek produktu pro Skládací matrace kompatibilní s třídílnou skládací matrací VW Caddy [120 x 200 cm] [černá].](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/6b79b9f355fd80b2b73ca6926c94d3af.webp)
Skládací matrace kompatibilní s třídílnou skládací matrací VW Caddy [120 x 200 cm] [černá].
2 234,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: odol-plusz

Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Samolepicí fólie Armaflex XG 19mm/6m²
444,33 Kč/1m²
2 666,00 Kč
Prodejce: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Sikaflex 221 černý - 300ml
623,83 Kč/1l
187,15 Kč
Prodejce: SABTRADE

200W Flexibilní solární panel Monokrystalický solární panel pro obytný automobil loď balkon kempování 0% DPH
3 625,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Gliese

Esperanza EKH008, Černá, Pracovní deska, Indukční varná deska se zónami, Sklo, 2 zóna/zón, 2 zóna/zón
2 221,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way

FCH altán pop-up vodotěsný skládací altán se 4 bočními stěnami zahradní altán na terasu kempování festival, zahradní stan UV ochrana 50+, 2 x 2 m, šedý
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Sikaflex 522 – černý tmel pro karavany 300ml
960,00 Kč/1l
288,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

10M solární kabel prodlužovací kabel 6mm² červený + černý se solární zástrčkou MC4 snadná instalace solární kabel IP67 fotovoltaický kabel
121,60 Kč/1m
1 215,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

Kompresorový chladicí box AREBOS 43L | až -20°C | 12/24V a 230V s APP
4 370,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Balkonová elektrárna 2000W Bifacial fotovoltaické sklo / sklo solární systém kompletní sada WIFI Smart mini PV systém 2000 wattů
21 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Hcaloryblazecore 12V/24V DC & 240V AC 5KW-8KW vzduchový naftový ohřívač parkovací ohřívač, bluetooth ohřívač vzduchu vzduchový naftový parkovací ohřívač s dálkovým ovládáním
3 014,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Satisfymall

Kompresorová chladnička elektrická, mraznička s APP ovládáním, USB připojení, teleskopická tyč, kolečka, 12/24V, 230V - 42 litrů - antracitová
5 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

enjoy solar® Hliníkový držák pro solární modul, stříbrný, předvrtaný, pro obytný vůz, 670 mm, 0 % DPH.
1 937,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špička tipu. Sikaflex 554
Hmotnost 0,4 kg
Vrchní část. Rychlé dodání.
Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spolehlivě přilne, je odolný vůči teplu a mrazu. Dobře se hodí pro venkovní použití.
Hmotnost 0,4 kg
Perfektní
Ohodnoceno dne 3. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré lepidlo.
Hmotnost 0,4 kg
Líbí se mi.
Ohodnoceno dne 15. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,4 kg
Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,4 kg
Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,4 kg
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,4 kg
Ohodnoceno dne 31. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,4 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Akrylové montážní lepidlo, 12 kusů po 280 ml. Pružné a přetíratelné. Pro podlahové lišty, panely a dekorativní prvky
1 303,88 Kč
Prodejce: Homeek
388,06 Kč/1l

Lepidlo Gorilla - Gorilla 5 Min dvoudílná epoxidová stříkačka 25 ml
269,00 Kč
-30,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: GorillaMarket
9 560,00 Kč/1l

Dvousložkové lepidlo Gluefix na kov, dřevo a plast, sada 100 g
289,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: OnetDigital
2 390,00 Kč/1l

Mini snímač tlakové síly Průmyslová automatizace Zatížení buněk s kabelem z nerezové oceli 10KG
1 744,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Keramické topné jádro Vysoká pevnost dobrá tepelná stabilita Tepelně odolná trubka 0 až 600 230 V 800W
1 236,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

G1/4 Vzduchové stříkací nářadí s kapacitou 400ML stříkací zařízení pro automobilový průmysl Průmyslová námořní práce se dřevem
927,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 487,96 Kč/1kg

RealG RC-K-2540 Skládací 2stupňové schůdky s protiskluzovými nášlapy, šedé
589,00 Kč
Prodejce: LED21
906,15 Kč/1m

Fermit těsnicí tmel plastový Fermit bílý trvale plastový, hnětací, 500g plechovka



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
100,03 Kč
Prodejce: qpool24
200,06 Kč/1kg