5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
WIKO MS polymerové lepidlo a tmel, 290 ml, černé1 508,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Lepidlo Gorilla - Gorilla 5 Min dvoudílná epoxidová stříkačka 25 ml9 560,00 Kč/1l
269,00 Kč
-30,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: GorillaMarket

Další informace o reklamě
Dvousložkové lepidlo Gluefix na kov, dřevo a plast, sada 100 g2 390,00 Kč/1l
289,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: OnetDigital

Další informace o reklamě
Fermit těsnicí tmel plastový Fermit bílý trvale plastový, hnětací, 500g plechovka200,06 Kč/1kg
100,03 Kč
Prodejce: qpool24

Sikaflex 252 - bílé konstrukční polyuretanové lepidlo 300ml
1 533,33 Kč/1l
460,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 554 černý - 300ml
1 526,33 Kč/1l
457,90 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 552 černý - 600ml
1 721,67 Kč/1l
1 033,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 268 černý - 600ml
1 708,33 Kč/1l
1 025,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 515 - černý těsnicí tmel 300ml
913,33 Kč/1kg
274,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 552 bílý - 300ml
531,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 252 - černé konstrukční lepidlo 300ml
1 102,00 Kč/1l
330,60 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 11 FC Purform černý - 300ml
1 116,67 Kč/1l
335,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

SikaAktivator 205 - 250ml
2 940,00 Kč/1l
735,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

SikaTack Drive Purform - 300ml
2 375,63 Kč/1l
712,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProAuto

SikaFast 555 L05 250 ml
11 418,03 Kč/1m
1 554,00 Kč
-161,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 393,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Loctite 648, Gel, 0,5 ml, 1 kusů
345 799,98 Kč/1l
172,90 Kč
Prodejce: SABTRADE

Lepidlo Ceys MONTACK PROFESSIONAL, 100 ml
1 650,00 Kč/1l
165,00 Kč
Prodejce: Toolandia

SikaTack Panel - 600ml
1 621,92 Kč/1l
973,15 Kč
Prodejce: SABTRADE

Loctite 243 Středněpevnostní zajišťovač závitů 250 ml
10 536,00 Kč/1l
2 634,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SABTRADE

Univerzální silikon Debbex 280 ml šedý
527,21 Kč/1l
147,62 Kč
Prodejce: MCProfi
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sikaflex®-221 je univerzální, 1komponentní polyuretanový tmel s vysokou přilnavostí k široké škále podkladů bez nutnosti použití primeru. Vytvrzuje působením vlhkosti vzduchu a po vytvrzení vytváří elastický, odolný spoj. Je ideální pro těsnění a lepení v interiéru i exteriéru v různých průmyslových odvětvích – od dopravy přes výrobu karavanů až po obecné konstrukce.
Snadná aplikace bez míchání
Vysoká přilnavost k mnoha materiálům
Přetíratelný po vytvrzení
Vysoká pružnost a odolnost vůči vibracím
Odolný vůči povětrnostním vlivům a stárnutí
Neobsahuje silikony ani PVC
Lze brousit po vytvrzení
Produktový list
Bezpečnostní list
- Objem
- 300 ml
- Barva
- Černá
- Kód EAN
- 7611237141430
- Výrobce
- Objem
- 300 ml
- Barva
- Černá
- Kód EAN
- 7611237141430
- Výrobce
Pozor
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
EUH 070 Toxický při styku s očima.
K tomu se hodí také

TRESKO pojízdná stolička výškově nastavitelná černá 150 kg | stolička otočná stolička 10 cm silné čalounění 47-60 cm | pracovní stolička kancelářská stolička otočná o 360° s kolečky
1 192,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Sikaflex 252 - bílé konstrukční polyuretanové lepidlo 300ml
1 533,33 Kč/1l
460,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Einhell 4511489, Baterie, Lithium-ion (Li-ion), 4 Ah, 18 V, Einhell, Černá, Červená
1 784,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

imoshion držák na mobilní telefon do auta – nastavitelný – univerzální – karbon – ventilační mřížka – černý
537,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Epson Expression Home XP-2150, InkJet, Barevný tisk, 5760 x 1440 DPI, A4, Přímý tisk, Černá
32 767,16 Kč
Prodejce: Technology-Germany

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Apple MU8F2ZM/A, Tablet, Apple, Bílá, Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation), Kulatý, 20,7 g
2 344,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cybertec24

MIADOMODO Sada jídelních židlí, bílá, 2 kusy
3 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

SIKA SikaFlex 221 Pružný tmel 300g šedý
636,67 Kč/1l
191,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
16 827,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Sikaflex 554 černý - 300ml
1 526,33 Kč/1l
457,90 Kč
Prodejce: SABTRADE

4X PV držák s háčky 118cm montáž solárních panelů balkonové zábradlí plochá střecha 0%
2 242,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

Kanwod KTOTC-1054 Kompletní sada nářadí s 1000 kusy | Sada nářadí na vozíku pro kutily a řemeslníky | do dílny i do domácnosti | včetně klíče, kladiva a dalšího nářadí
1 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

5palcové autorádio Bluetooth MP5 přehrávač FM rádio přijímač s podporou Carplay Android Auto Hands-free USB nabíjení/přehrávání Připojení telefonu Asistent zpátečky Ovládání na volantu
1 754,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

FCH 3 x 3 m zahradní altán se 4 bočními panely přenosný nepromokavý stan se spirálovými trubkami, bílý
1 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

AIORBER 2" palubní kamera do auta se třemi kamerami pro plný dohled nad vozidly v rozlišení 1080p HD s funkcí nočního vidění, černá barva
699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

SIKA Sikaflex plnicí lepidlo 522 pro karavany - bílé - 100ml
9 906,80 Kč/1l
990,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Diagnostické zařízení OBD2 Diagnostické nástroje pro automobily Univerzální ruční diagnostický skener OBDII Skener kódu vozidla Čtečka chybových kódů Retoo
941,99 Kč
-79,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
862,79 Kč
Prodejce: Retoo

Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
6 376,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Sikaflex® 527AT hybridní těsnicí hmota Těsnicí hmota 300ml kartuše, černá
3 783,50 Kč/1l
1 135,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Akrylové montážní lepidlo, 12 kusů po 280 ml. Pružné a přetíratelné. Pro podlahové lišty, panely a dekorativní prvky
1 303,88 Kč
Prodejce: Homeek
388,06 Kč/1l

Lepidlo Gorilla - Gorilla 5 Min dvoudílná epoxidová stříkačka 25 ml
269,00 Kč
-30,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: GorillaMarket
9 560,00 Kč/1l

Dvousložkové lepidlo Gluefix na kov, dřevo a plast, sada 100 g
289,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: OnetDigital
2 390,00 Kč/1l

Mini snímač tlakové síly Průmyslová automatizace Zatížení buněk s kabelem z nerezové oceli 10KG
1 744,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Keramické topné jádro Vysoká pevnost dobrá tepelná stabilita Tepelně odolná trubka 0 až 600 230 V 800W
1 236,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

G1/4 Vzduchové stříkací nářadí s kapacitou 400ML stříkací zařízení pro automobilový průmysl Průmyslová námořní práce se dřevem
927,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 487,96 Kč/1kg

RealG RC-K-2540 Skládací 2stupňové schůdky s protiskluzovými nášlapy, šedé
589,00 Kč
Prodejce: LED21
906,15 Kč/1m

Fermit těsnicí tmel plastový Fermit bílý trvale plastový, hnětací, 500g plechovka



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
100,03 Kč
Prodejce: qpool24
200,06 Kč/1kg