nimm2® 581997 nimm2® Soft + Cola Kaubonbons 345,0 g

381,57 Kč

1 106,00 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro hitschies 325569 hitschies Sour Mix Kaubonbons 1,0 kg
hitschies 325569 hitschies Sour Mix Kaubonbons 1,0 kg
312,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hitschies Crunchies – směs kyselých bonbónů, 75 g
Hitschies Crunchies – směs kyselých bonbónů, 75 g
2 170,00 Kč/1kg
162,75 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g
Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g
225,94 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
677,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 0071570004309, 70 g, B, e100, e150a, e171, e330, e901, e903, e904, 364 kcal, 61 g, 0,07 g
Open Food 0071570004309, 70 g, B, e100, e150a, e171, e330, e901, e903, e904, 364 kcal, 61 g, 0,07 g
1 909,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
133,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Open Food 4014400918229, 1 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 345 g, D, e530, e551, 1620 kJ
Open Food 4014400918229, 1 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 345 g, D, e530, e551, 1620 kJ
1 144,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
394,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
395,47 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
395,47 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
476,85 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
476,85 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo KAUBONBON 5s, balení 110 g
Haribo KAUBONBON 5s, balení 110 g
309,09 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 11
476,85 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Maoam Happy Fruttis žvýkací bonbóny s příchutí čerstvého ovoce 175g
Maoam Happy Fruttis žvýkací bonbóny s příchutí čerstvého ovoce 175g
596,51 Kč/1kg
104,39 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Maoam Mini Stripes žvýkací bonbony lahodně ovocné 1050g
Maoam Mini Stripes žvýkací bonbony lahodně ovocné 1050g
316,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
332,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hitschies Softi Qubbies ovocné žvýkací bonbóny s příchutí třešně 80g
Hitschies Softi Qubbies ovocné žvýkací bonbóny s příchutí třešně 80g
474,75 Kč/1kg
37,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ludwig Fritt ovoce - karton - 30x 70g
Ludwig Fritt ovoce - karton - 30x 70g
622,81 Kč/1kg
1 307,90 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
1 010,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
252,55 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro hitschies Softi Sour Brizzl Mix žvýkací bonbóny se šerbetovým středem 90g
hitschies Softi Sour Brizzl Mix žvýkací bonbóny se šerbetovým středem 90g
1 336,11 Kč/1kg
120,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro hitschies Softi Juizzy Mix žvýkací bonbóny s tekutým středem 90g
hitschies Softi Juizzy Mix žvýkací bonbóny s tekutým středem 90g
1 336,11 Kč/1kg
120,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g
Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g
315,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
1 100,12 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 3
275,03 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
233,20 Kč/1kg
46,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Storck Nimm2 Soft Cola ovocné žvýkací bonbony s kolovou náplní345g

Lahodné bonbony Nimm2 Soft jsou nyní k dostání také se šťavnatou kolovou náplní.

Žvýkací bonbony po prvním kousnutí odhalí svůj sladký střed s praskáním.

Bonbóny jsou k dostání v příchutích jablko, citron, třešeň a limetka. Všechny s tekutým kolovým středem a bez kofeinu.

AUGUST STORCK KGWaldstraße 2713403 Berlín

Distributor:
August Storck KG
Waldstrasse 27
13403 Berlin (D)

Složení: Cukr, glukózový sirup, glukózo-fruktózový sirup, zvlhčující látka sorbitolový sirup, modifikovaný škrob, palmový tuk, koncentrované ovocné šťávy 1,8 %* (hroznová, pomerančová, limetková, citronová, třešňová, jahodová, jablečná), regulátor kyselosti kyselina citronová, vitamin C, aromata, koncentráty barviv (černá mrkev, spirulina), niacin, vitamin E, barviva.koncentráty (černá mrkev, spirulina), niacin, vitamin E, karamelové barvivo, kyselina pantotenová, emulgátor polyoxyethylen sorbitan monostearát, barvivo extrakt kurkumy, vitamin B6, koncentrovaná šťáva z červené řepy, kyselina listová, vitamin B12.#*odpovídá 7,5 % ovocné šťávy

Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 375,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1.589,00 kilojoulů (kJ)
Tuky: 3,40 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,00
Sacharidy: 87,40 Sacharidy, z toho cukr: 58,30
Bílkoviny: 0,10
Sůl: 0,03
Niacin: 31,20
Vitamin E: 20,60
Kyselina pantotenová: 14,80
Vitamin B 6, pyridoxin: 3,00 Vitamin B 12, kyanokobalamin: 4,40 mikrogramů Vitamin C: 123,80 Kyselina listová: 400,00 mikrogramů

Popis prodeje:
Plněné ovocné žvýkací bonbony s vitamíny a příchutí koly

Pokyny pro skladování a použití:
Chraňte před teplem a vlhkostí!

Země původu: Německo



Cola a ovoce. U lahodných žvýkacích bonbonů nimm2 soft Fruit & Cola se spojují dvě oblíbené příchutě žvýkacích bonbonů do neodolatelné kombinace. Kulaté žvýkací bonbony ve tvaru kuličky se skládají z ovocné vrstvy, která je naplněna šťavnatým cola jádrem. Sladká a osvěžující pochoutka, která nabízí čtyři různé příchutě a zajišťuje rozmanitost. Obsahuje následující příchutě: * Třešeň-cola * Jablko-cola * Citron-cola * Limetka-cola
Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
Cukr, glukózový sirup, glukózo-fruktózový sirup, zvlhčující látka sorbitolový sirup, modifikovaný škrob, palmový tuk, koncentrované ovocné šťávy 1,8 %* (hroznová, pomerančová, limetková, citronová, třešňová, jahodová, jablečná), regulátor kyselosti kyselina citronová, vitamin C, aromata, barviva (černá mrkev, spirulina), niacin, vitamin E, karamelové barvivo, kyselina pantotenová, emulgátor polyoxyethylen sorbitan monostearát, barvivo extrakt kurkumy, vitamin B6, koncentrovaná šťáva z červené řepy, kyselina listová, vitamin B12.#*odpovídá 7,5 % ovocné šťávy
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 375,00 kcal, 1 589,00 kJ; Tuky: 3,40 g; z toho nasycené tuky: 2,00 g; Sacharidy: 87,40 g; z toho cukry: 58,30 g; Bílkoviny: 0,10 g; Sůl: 0,03 g; Niacin: 31,20 mg; Vitamin E: 20,60 mg; Pantothenová kyselina: 14,80 mg; Vitamin B6 (pyridoxin): 3,00 mg; Vitamin B12
Alergeny
Žádné
Hmotnost
345 g
Potravinářský podnik
AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
Prodejní název
Plněné ovocné žvýkačky s vitamíny a příchutí coly
Výrobce
Číslo produktu
581997
Kód EAN
4014400930009

Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
Cukr, glukózový sirup, glukózo-fruktózový sirup, zvlhčující látka sorbitolový sirup, modifikovaný škrob, palmový tuk, koncentrované ovocné šťávy 1,8 %* (hroznová, pomerančová, limetková, citronová, třešňová, jahodová, jablečná), regulátor kyselosti kyselina citronová, vitamin C, aromata, barviva (černá mrkev, spirulina), niacin, vitamin E, karamelové barvivo, kyselina pantotenová, emulgátor polyoxyethylen sorbitan monostearát, barvivo extrakt kurkumy, vitamin B6, koncentrovaná šťáva z červené řepy, kyselina listová, vitamin B12.#*odpovídá 7,5 % ovocné šťávy
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 375,00 kcal, 1 589,00 kJ; Tuky: 3,40 g; z toho nasycené tuky: 2,00 g; Sacharidy: 87,40 g; z toho cukry: 58,30 g; Bílkoviny: 0,10 g; Sůl: 0,03 g; Niacin: 31,20 mg; Vitamin E: 20,60 mg; Pantothenová kyselina: 14,80 mg; Vitamin B6 (pyridoxin): 3,00 mg; Vitamin B12
Alergeny
Žádné
Hmotnost
345 g
Potravinářský podnik
AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
Prodejní název
Plněné ovocné žvýkačky s vitamíny a příchutí coly
Výrobce
Číslo produktu
581997
Kód EAN
4014400930009
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Open Food 4014400918229, 1 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 345 g, D, e530, e551, 1620 kJ
Open Food 4014400918229, 1 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 345 g, D, e530, e551, 1620 kJ
1 144,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
394,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro STORCK Nimm2 soft, 195 g, 87,5 g, 58,8 g, 3,4 g, 0,1 g, 0,03 g
STORCK Nimm2 soft, 195 g, 87,5 g, 58,8 g, 3,4 g, 0,1 g, 0,03 g
1 059,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
206,66 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro STORCK Nimm2 4014400910148, Měkké sladkosti, 800 g, Dary, Vícebarevný, 1586 kJ, 374 kcal
STORCK Nimm2 4014400910148, Měkké sladkosti, 800 g, Dary, Vícebarevný, 1586 kJ, 374 kcal
450,65 Kč/1kg
360,52 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro nimm2® 580105 nimm2® Soft Kaubonbons 116 g
nimm2® 580105 nimm2® Soft Kaubonbons 116 g
300,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
34,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 471
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro Elektrická koloběžka 700 W Escooter s APP a Bluetooth Skládací hliníková koloběžka E-Scooter - černá
Elektrická koloběžka 700 W Escooter s APP a Bluetooth Skládací hliníková koloběžka E-Scooter - černá
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 327
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Obrázek produktu pro keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
395,47 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
395,47 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro STORCK Nimm2 soft Cola, 195 g, Kola, 1589 kJ, 375 kcal, 3,4 g, 2 g
STORCK Nimm2 soft Cola, 195 g, Kola, 1589 kJ, 375 kcal, 3,4 g, 2 g
1 117,74 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
217,96 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
476,85 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 11
476,85 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
476,85 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
1 501,21 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
360,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Maoam Happy Fruttis žvýkací bonbóny s příchutí čerstvého ovoce 175g
Maoam Happy Fruttis žvýkací bonbóny s příchutí čerstvého ovoce 175g
596,51 Kč/1kg
104,39 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Open Food 4014400917772, Palmový olej, 6 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 200 g, C, e270, e330
Open Food 4014400917772, Palmový olej, 6 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 200 g, C, e270, e330
889,44 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
381,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Haribo KAUBONBON 5s, balení 110 g
Haribo KAUBONBON 5s, balení 110 g
309,09 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
1 100,12 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 3
275,03 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
539,67 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro nimm2® 387629 nimm2® Salmon Gum Softies Red Fruits Fruit Gum 225,0 g
nimm2® 387629 nimm2® Salmon Gum Softies Red Fruits Fruit Gum 225,0 g
926,62 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
208,49 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
346,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
346,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro STORCK 744418 Storck Nimm 2, 145 G
STORCK 744418 Storck Nimm 2, 145 G
1 560,93 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
234,14 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Hitschies Softi Qubbies ovocné žvýkací bonbóny s příchutí třešně 80g
Hitschies Softi Qubbies ovocné žvýkací bonbóny s příchutí třešně 80g
474,75 Kč/1kg
37,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
889,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
381,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx žvýkací bonbony 50 ks.
MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx žvýkací bonbony 50 ks.
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 11
449,43 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 4014400904352, 4 g, 425 g, C, e14xx, e307, e330, e420, e420ii, okyselující látka kyselina citronová, zvlhčující látka střední sorbitolový sirup, cukr, barvivo černá mrkev..., 1639 kJ
Otevřené potraviny 4014400904352, 4 g, 425 g, C, e14xx, e307, e330, e420, e420ii, okyselující látka kyselina citronová, zvlhčující látka střední sorbitolový sirup, cukr, barvivo černá mrkev..., 1639 kJ
152,92 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro nimm2® 360479 nimm2® Bonbons 240,0 g
nimm2® 360479 nimm2® Bonbons 240,0 g
270,21 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
64,85 Kč
Prodejce: Katomix
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hitschies Original Mix žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 210g
Hitschies Original Mix žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 210g
257,43 Kč/1kg
54,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK 757439 Obří 900 g
STORCK 757439 Obří 900 g
289,97 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
260,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro The Jelly Bean Factory 36 gurmánských příchutí Jar Geleebohnen 1400g
The Jelly Bean Factory 36 gurmánských příchutí Jar Geleebohnen 1400g
626,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
876,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Haribo Maoam Stripes žvýkací bonbony částečně s kolou litter bag 7kg
Haribo Maoam Stripes žvýkací bonbony částečně s kolou litter bag 7kg
1 943,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro The Jelly Bean Factory 36 gurmánských příchutí Jar Geleebohnen 1400g
The Jelly Bean Factory 36 gurmánských příchutí Jar Geleebohnen 1400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
876,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
626,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mentos Kaudragees Rainbow Frucht Tekendisplay 40 rolí 1500g
Mentos Kaudragees Rainbow Frucht Tekendisplay 40 rolí 1500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
573,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
382,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g
Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
677,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zvlhčovač vzduchu proti gravitaci Kapka vody Zvlhčovač vzduchu Tichý provoz Jemné zamlžování Důkaz úniku USB Napájené zvlhčovače vzduchu Zelená barva
Zvlhčovač vzduchu proti gravitaci Kapka vody Zvlhčovač vzduchu Tichý provoz Jemné zamlžování Důkaz úniku USB Napájené zvlhčovače vzduchu Zelená barva
944,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Hitschies dárkový koš Best of Mix sladkokyselý dárkový koš 1550g
Hitschies dárkový koš Best of Mix sladkokyselý dárkový koš 1550g
583,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
376,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mentos Mini Mint 120 roliček žvýkacích pastilek s mátovou příchutí v plechovce 1260g
Mentos Mini Mint 120 roliček žvýkacích pastilek s mátovou příchutí v plechovce 1260g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
423,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
335,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro hitschies Softi Sour Brizzl Mix žvýkací bonbóny se šerbetovým středem 1000g
hitschies Softi Sour Brizzl Mix žvýkací bonbóny se šerbetovým středem 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
217,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fudge Old English Toffee Vanilla měkké karamelové cukrovinky 1000g
Fudge Old English Toffee Vanilla měkké karamelové cukrovinky 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
286,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
286,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fudge Old English Toffee Cappuccino měkké karamelové cukrovinky 1000g
Fudge Old English Toffee Cappuccino měkké karamelové cukrovinky 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
291,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,67 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mentos Spearmint žvýkací pastilky s lahodnou mátovou příchutí 38g
Mentos Spearmint žvýkací pastilky s lahodnou mátovou příchutí 38g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
19,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
489,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, jahoda, E100, E901, E418, E414, E330, šťáva, škrob, E473, citrusové plody, ovocná šťáva,...,..., 389 kcal, 71 g
Otevřené potraviny 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, jahoda, E100, E901, E418, E414, E330, šťáva, škrob, E473, citrusové plody, ovocná šťáva,...,..., 389 kcal, 71 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
416,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
330,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kaubonbons Toffee Mix 1kg
Kaubonbons Toffee Mix 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
504,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
504,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g
Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cukrová vata Jelly Belly Beans 70g
Cukrová vata Jelly Belly Beans 70g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
133,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 909,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fudge Old English Toffee Vanilkové jemné karamelové cukrovinky 300g
Fudge Old English Toffee Vanilkové jemné karamelové cukrovinky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kuhbonbon vaječný likér jednotlivě balené měkké karamely 200g
Kuhbonbon vaječný likér jednotlivě balené měkké karamely 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mamba® 119459 Mamba® BEACH MiX Kaubonbons 160,0 g
Mamba® 119459 Mamba® BEACH MiX Kaubonbons 160,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
30,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mamba® 119435 Mamba® BEACH STiCKS Kaubonbons 160,0 g
Mamba® 119435 Mamba® BEACH STiCKS Kaubonbons 160,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
30,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mamba® 119428 Mamba® BEACH BiTES Kaubonbons 160,0 g
Mamba® 119428 Mamba® BEACH BiTES Kaubonbons 160,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
30,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,50 Kč/1kg