COMPO 23791 COMPO Hnojivo pro trvalky s pomalým uvolňováním, 2 kg

752,35 Kč

358,26 Kč / 1kg

plus 96,90 Kč poštovné

Doprava k vám domů

út 13. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer
Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer
63,75 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
Obrázek produktu pro Hnojivo pro túje Hnojivo pro túje arborvitae Hedges Hnojivo pro jehličnany 2kg
Hnojivo pro túje Hnojivo pro túje arborvitae Hedges Hnojivo pro jehličnany 2kg
205,26 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
410,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml
SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml
1 019,28 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
254,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 61
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91
Obrázek produktu pro Gärtnerovo hnojivo pro hortenzie GÄR 1 kg Gärtners
Gärtnerovo hnojivo pro hortenzie GÄR 1 kg Gärtners
253,16 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 14
255,69 Kč
Prodejce: ichzapfe
Obrázek produktu pro COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
168,91 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
705,89 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Mairol® 49135 Mairol® Rosenzauber Rosendünger 1,0 l
Mairol® 49135 Mairol® Rosenzauber Rosendünger 1,0 l
459,42 Kč/1l
459,42 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
459,64 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 18
459,64 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
497,97 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
497,97 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro BLATTWERK Čisté organické hnojivo, univerzální hnojivo, veganské a organické hnojivo NPK 1L
BLATTWERK Čisté organické hnojivo, univerzální hnojivo, veganské a organické hnojivo NPK 1L
318,31 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 19
318,31 Kč
Prodejce: Octopus
Obrázek produktu pro SUBSTRAL® 75110 SUBSTRAL® Langzeit Obst- & Gemüsedünger 750,0 g
SUBSTRAL® 75110 SUBSTRAL® Langzeit Obst- & Gemüsedünger 750,0 g
416,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
312,00 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Koňský hnůj granulovaný 10,5 kg vhodný pro cca 50-100 m² ekologického pěstování
Koňský hnůj granulovaný 10,5 kg vhodný pro cca 50-100 m² ekologického pěstování
90,21 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 25
947,17 Kč
Prodejce: boni-shop
Obrázek produktu pro Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 74
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop
Obrázek produktu pro Minerální hnojivo pro jahody a jahodníky 1 kg Bohaté výnosy
Minerální hnojivo pro jahody a jahodníky 1 kg Bohaté výnosy
128,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
128,76 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA
Artikelbild 1 von 'BIO Mediterraner Pflanzendünger (1 l)'
COMPO 2683112004 COMPOMediterraner Mediterraner Dünger 1,0 l
376,11 Kč/1kg
497,97 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Mairol® 49170 Mairol® Rhododendronwohl Baum- und Strauchdünger 1,0 l
Mairol® 49170 Mairol® Rhododendronwohl Baum- und Strauchdünger 1,0 l
918,84 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
459,42 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro AGRO NPK 11-7-7 se zeolitem 3 kg AGRO 000301
AGRO NPK 11-7-7 se zeolitem 3 kg AGRO 000301
58,30 Kč/1kg
174,89 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Florovit tekuté hnojivo pro zeleninu ovoce byliny přírodní1 l organické
Florovit tekuté hnojivo pro zeleninu ovoce byliny přírodní1 l organické
139,00 Kč/1l
139,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Speciální hnojivo pro všechny druhy trvalek, vytrvalých a kvetoucích rostlin a cibulnatých a hlíznatých rostlin, okamžitý a 6 měsíců dlouhodobý účinek, obsahuje všechny hlavní živiny, hnojivé perly, (nové: 23791 / staré: 21585)
Hmotnost
2.1 kg
Počet kusů
2
Kód EAN
4008398137915
Číslo produktu
2379102004-co
Výrobce
COMPO

Hmotnost
2.1 kg
Počet kusů
2
Kód EAN
4008398137915
Číslo produktu
2379102004-co
Výrobce
COMPO
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
168,91 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
705,89 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Gärtnerovo hnojivo pro hortenzie GÄR 1 kg Gärtners
Gärtnerovo hnojivo pro hortenzie GÄR 1 kg Gärtners
253,16 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 14
255,69 Kč
Prodejce: ichzapfe
Obrázek produktu pro COMPO 2224512004 COMPOHnojivo pro citrusové rostliny, 500 ml
COMPO 2224512004 COMPOHnojivo pro citrusové rostliny, 500 ml
734,12 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 18
367,06 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
497,97 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
497,97 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Osivo trávníku Wolf Turbo pro dosévání LR 25 0,5 kg
Osivo trávníku Wolf Turbo pro dosévání LR 25 0,5 kg
1 455,82 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 288
727,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro gpi Gärtnerův biokrb Hnůj pro skot 4,5 kg
gpi Gärtnerův biokrb Hnůj pro skot 4,5 kg
64,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
291,80 Kč
Prodejce: ichzapfe
Obrázek produktu pro XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 169
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro Varta 06032, Baterie na jedno použití, CR2032, Lithium, 3 V, 5 kusů, 230 mAh
Varta 06032, Baterie na jedno použití, CR2032, Lithium, 3 V, 5 kusů, 230 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 292
112,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Obrázek produktu pro Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 61
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91
Obrázek produktu pro Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 137
549,00 Kč
Prodejce: Ston-shop
Obrázek produktu pro Opora na popínavé květiny 200x40 cm
Opora na popínavé květiny 200x40 cm
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 85
445,00 Kč
Prodejce: Jurhan
Obrázek produktu pro Odolná mučenka Passiflora Purple Haze cca 30 cm - exotická krása - vytrvalá popínavá rostlina
Odolná mučenka Passiflora Purple Haze cca 30 cm - exotická krása - vytrvalá popínavá rostlina
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 205
109,55 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro Thuja occidentalis Emerald 80-100 cm SMARAGD LEBENSBAUM
Thuja occidentalis Emerald 80-100 cm SMARAGD LEBENSBAUM
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 213
165,54 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
154,55 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 26
304,47 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro COMPO 2822702004 COMPOZitruspflanzenerde 10,0 l
COMPO 2822702004 COMPOZitruspflanzenerde 10,0 l
72,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
351,48 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bordura de gradina Nature, caramiziu, 0,15x10 m
Bordura de gradina Nature, caramiziu, 0,15x10 m
111,54 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
1 115,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
Obrázek produktu pro SONGMICS Zahradní branka, zahradní vrata, pozinkovaná ocel, uzamykatelná, 106 x 90 cm, zelená
SONGMICS Zahradní branka, zahradní vrata, pozinkovaná ocel, uzamykatelná, 106 x 90 cm, zelená
2 563,20 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 261
2 716,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Citrus limon Lunario 140–170 cm – citroník – citroník čtyř ročních období, stále plodící, středomořská rostlina do květináče
Citrus limon Lunario 140–170 cm – citroník – citroník čtyř ročních období, stále plodící, středomořská rostlina do květináče
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 27
1 811,10 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro Zahradní rouno 0,9x15m 60g/m² černé rouno proti plevelu zahradní rouno
Zahradní rouno 0,9x15m 60g/m² černé rouno proti plevelu zahradní rouno
162,84 Kč/1m
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
149,00 Kč
Prodejce: Tradior
Obrázek produktu pro Kytice lučního kvítí
Kytice lučního kvítí
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 81
1 241,46 Kč
Prodejce: MuseumOfBricks
Obrázek produktu pro COMPO 2864301004 COMPOGRANUPLANT® Drainage- und Pflanzgranulat 5,0 l
COMPO 2864301004 COMPOGRANUPLANT® Drainage- und Pflanzgranulat 5,0 l
74,45 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 25
372,26 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Koňský hnůj granulovaný 10,5 kg vhodný pro cca 50-100 m² ekologického pěstování
Koňský hnůj granulovaný 10,5 kg vhodný pro cca 50-100 m² ekologického pěstování
90,21 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 25
947,17 Kč
Prodejce: boni-shop
Obrázek produktu pro Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
535,32 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Power One p312, Baterie na jedno použití, Zinek-vzduch, 1,45 V, 6 kusů, 170 mAh, 3,6 mm
Power One p312, Baterie na jedno použití, Zinek-vzduch, 1,45 V, 6 kusů, 170 mAh, 3,6 mm
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
90,90 Kč
Prodejce: AkkuShop
Obrázek produktu pro BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
17,92 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 26
358,32 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro REAVET Lososový olej pro psy 1 litr - bohatý na omega 3 a 6, vysoce dávkovaný rybí olej pro psy, skutečná kvalita krmiva bez přídatných látek, čerstvě stáčený v Německu
REAVET Lososový olej pro psy 1 litr - bohatý na omega 3 a 6, vysoce dávkovaný rybí olej pro psy, skutečná kvalita krmiva bez přídatných látek, čerstvě stáčený v Německu
1 908,90 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
1 908,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro KADAX zavařovací sklenice s víčkem "Maki", sklenice na džem, zavařovací sklenice, 540 ml, červené kostkované, 24 ks
KADAX zavařovací sklenice s víčkem "Maki", sklenice na džem, zavařovací sklenice, 540 ml, červené kostkované, 24 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
385,00 Kč
Prodejce: KADAX

Hodnocení zákazníků

Na základě 4 hodnocení
Ohodnoceno dne 14. března 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Hnojivo pro trvalky
Hmotnost 2,1 kgPočet kusů 2
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 2,1 kgPočet kusů 2
Ohodnoceno dne 31. května 2024 na
Ověřený nákup
Hmotnost 2,1 kgPočet kusů 2
Ohodnoceno dne 14. dubna 2024 na
Ověřený nákup
Hmotnost 2,1 kgPočet kusů 2
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l
Obrázek produktu pro Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer
Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer
Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer
Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer
Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer
Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
5 864,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer
Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l
Obrázek produktu pro Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer
Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer
Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer
Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l
Obrázek produktu pro Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg