Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml
121,50 Kč
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml268,28 Kč/1l
105,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hrnec s perlovým ječmenem Erasco se spoustou perlového ječmene a čerstvé zeleniny 800g149,92 Kč/1kg
119,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco hrnec s knedlíky s dření a spoustou lahodné zahradní zeleniny 800g149,62 Kč/1kg
119,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
357,52 Kč/1kg
286,02 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Srbská fazolová polévka se zelenými fazolkami a paprikou 390ml
195,85 Kč/1l
76,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,06 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Texas pot jemné pikantní koření z nejlepších surovin 800g 3-pack
172,32 Kč/1kg
413,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Huertas - Dušené fazole / Fabada Asturiana - 415g
210,55 Kč/1kg
87,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Čínský zeleninový hrnec se spoustou lahodné zeleniny 800g
146,81 Kč/1kg
117,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst sladké třešně ovocné dušené třešně 850ml
202,85 Kč/1kg
97,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dittmann papriky zelené pálivé
465,70 Kč/1kg
93,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle chilli fazole v štiplavé omáčce, 200 g - Pikantní chilli fazole
477,25 Kč/1kg
95,45 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pudliszki Fazole v rajčatové omáčce 450 g
152,03 Kč/1kg
103,38 Kč
Prodejce: Katomix

Sofko Djuwetsch zeleninová směs dušená v kouscích typická balkánská 4040ml
119,56 Kč/1l
483,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krémová polévka z lišek Langbein
318,27 Kč/1l
127,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
326,40 Kč/1kg
261,12 Kč
Prodejce: somnia24

Nakládané okurky Hofgut Schlemmer s čerstvými bylinkami ve sklenici 580ml
113,29 Kč/1l
65,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml
Srbská fazolová polévka se zelenými fazolkami, paprikou a uzenou slaninou. Spousta zeleniny, bílé fazole a pikantní slanina tvoří tuto srbskou fazolovou polévku. Kromě zelených fazolek, cibule a papriky dodává chuť čerstvě sklizené zelenině také mrkev. Společnost Erasco zaručuje nejlepší kvalitu pečlivým výběrem svých dodavatelů.
Žádné přídatné látky zvýrazňující chuť a žádná umělá barviva.
GB Foods Germany GmbHGeniner Straße 88-100
23560 Lübeck
23560 Lübeck
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.75 l
- Seznam přísad
- 42 % zeleniny (pasírovaná rajčata, zelené fazolky, mrkev, cibule, červená paprika), voda, 19 % bílých fazolí, slanina (vepřová líčka, sůl, kouř), PŠENIČNÁ mouka (LEPIDLO), cukr, sůl, aroma (obsahuje CELER), modifikovaný škrob, zahušťovadlo: guma guar, dextróza, mletá paprika, barvivo paprikový extrakt. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, HOŘČICE a VEJCE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 252 kJ Kalorická hodnota v kcal 60 kcal Tuky 1,2 g Nasycené mastné kyseliny 0,4 g Sacharidy 8,0 g Cukr 2,4 g Bílkoviny 2,7 g Sůl 1,1 g Vláknina 3,4 g
- Potravinářský podnik
- GB Foods Deutschland GmbHGeniner Straße 88-100 23560 Lübeck
- Prodejní název
- Srbská fazolová polévka
- Výrobce
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Číslo produktu
- 24057
- Kód EAN
- 4251753773840
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.75 l
- Seznam přísad
- 42 % zeleniny (pasírovaná rajčata, zelené fazolky, mrkev, cibule, červená paprika), voda, 19 % bílých fazolí, slanina (vepřová líčka, sůl, kouř), PŠENIČNÁ mouka (LEPIDLO), cukr, sůl, aroma (obsahuje CELER), modifikovaný škrob, zahušťovadlo: guma guar, dextróza, mletá paprika, barvivo paprikový extrakt. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, HOŘČICE a VEJCE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 252 kJ Kalorická hodnota v kcal 60 kcal Tuky 1,2 g Nasycené mastné kyseliny 0,4 g Sacharidy 8,0 g Cukr 2,4 g Bílkoviny 2,7 g Sůl 1,1 g Vláknina 3,4 g
- Potravinářský podnik
- GB Foods Deutschland GmbHGeniner Straße 88-100 23560 Lübeck
- Prodejní název
- Srbská fazolová polévka
- Výrobce
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Číslo produktu
- 24057
- Kód EAN
- 4251753773840
K tomu se hodí také

Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
357,52 Kč/1kg
286,02 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,06 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Aga Bezdrátový skládací ventilátor 20 cm
599,00 Kč
-110,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
489,00 Kč
Prodejce: Aga24

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack
272,92 Kč/1l
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 2229745001 Erasco Linsen mit Schweinefleisch Eintopf 800,0 g
357,52 Kč/1kg
286,02 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
353,97 Kč/1kg
283,18 Kč
Prodejce: somnia24

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hůl Podpůrná - Vyměkčená Rukojeť Modrá
496,00 Kč
Prodejce: Zdravpom

Erasco Rindfleisch Nudel Dosen-Eintopf 800,0 g
357,52 Kč/1kg
286,02 Kč
Prodejce: somnia24

Softimi | Prostěradlo PREMIUM - 200x200 cm - grafitové - 100% bavlna - hypoalergenní
2 133,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Erasco hrnec s knedlíky s dření a spoustou lahodné zahradní zeleniny 800g
149,62 Kč/1kg
119,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
161,96 Kč/1l
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Srbská fazolová polévka se zelenými fazolkami a paprikou 390ml
195,85 Kč/1l
76,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 128676008 Erasco Erbsen-Eintopf "Hubertus" 800,0 g
316,72 Kč/1kg
278,71 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 800ml
240,99 Kč/1kg
192,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Texas pot jemné pikantní koření z nejlepších surovin 800g 3-pack
172,32 Kč/1kg
413,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 400g balení po 3 kusech
189,00 Kč/1kg
226,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml
268,28 Kč/1l
105,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Maďarská gulášová polévka s hovězím masem 770ml
201,65 Kč/1l
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Huertas - Dušené fazole / Fabada Asturiana - 415g
210,55 Kč/1kg
87,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,62 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
198,66 Kč/1kg
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bomann PC-DKP 1211, Černá, Nerezová ocel, Pracovní deska, 64 cm, Keramický, Sklokeramický, 2 zóna/zón
2 327,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg