Výška:

70 cm

Barva:

Černá

Howhomely Plant Stool Metal 70 cm - kvìtinová stolièka kovová èerná - kvìtinový stojan

3%sleva
Poukaz je aktivovaný
57%
Pouze do 28. května
Poukaz je aktivovanýPouze do 28. května
57%
Slevu poskytuje homerci
Slevu poskytuje homerci
Cena bez poukazu: 623,99 Kč

605,27 Kč

Doprava zdarma

čt 21. – pá 22. května

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Moderní záhon ve stylu podkroví. Díky své jednoduchosti a jedineènému designu bude stánek perfektní jako doplnìk ke každému stylu bytu, pokoje nebo domu. Díky solidnímu a vydrženému výkonu výkonu tak jako? ON: Balkon, zahrada, altány? nebo verand?. Stojan je vyroben z ocelového drátu, nasazený prášek, a proto je odolný vùèi vnìjším faktorùm a rušivým. Kvìtinový záhon probíhá, lehký a stabilní díky tomu, proè je univerzální používání doma nebo zahrady. Prezentovaná kvìtináè je èerná. Rozmìry: Vysoká ?? : 70 cm široký ?? 24 cm g?? Boko ??: 24 cm rozmìry mohou Je postrádá? Od skuteèných o 2-3 cm kdy? Produkt je vyroben více.
Rozměry
24 x 70 x 24 cm š/v/d
Výška
70 cm
Šířka
24 cm
Hmotnost
2 kg
Barva
Černá
Kód EAN
5907600400283
Číslo produktu
10-1363/70/
Výrobce
HowHomely

Rozměry
24 x 70 x 24 cm š/v/d
Výška
70 cm
Šířka
24 cm
Hmotnost
2 kg
Barva
Černá
Kód EAN
5907600400283
Číslo produktu
10-1363/70/
Výrobce
HowHomely

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám