5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vangusto Marshmallows 1000g MIX608,35 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Marshmellow pěnový cukr slanina zelená zimní vánoční stromky 125g470,32 Kč/1kg
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g541,53 Kč/1kg
81,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck z USA 300 g322,93 Kč/1kg
96,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Marshmallows MEGA Classic - Rocky Mounta
548,65 Kč/1kg
186,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo Chamallows Minis kousky pěnového cukru s vanilkovou příchutí 200g
283,70 Kč/1kg
56,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
296,39 Kč/1kg
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Chamallows Twirlies kousky pěnového cukru s vanilkovou příchutí 200g
1 917,80 Kč/1kg
383,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,50 Kč/1kg
398,48 Kč
Prodejce: somnia24

Marshmellow Duhové slaninové provazy zkroucené z pěnového cukru 125g
471,36 Kč/1kg
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frisia Mega Barbecue Marshmallows 300g XXL balení – extra velké a nadýchané
444,13 Kč/1kg
133,24 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Vanilkové pěny Haribo Chamallows Barbecue, 175 g
476,46 Kč/1kg
83,38 Kč
Prodejce: Katomix

Haribo Chamallows Barbecue Marshmallows 260 g – sladké a kořeněné na grilování
449,12 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mellow Mellow slaninová srdíčka s příchutí vanilky a jahod 1000g
234,20 Kč/1kg
281,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mellow Mellow Marshmallow Halloween Mix blau oder orange 130g
830,08 Kč/1kg
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mellow foam cukrové kornoutky s barevnou slaninou 3 různé 900g
454,38 Kč/1kg
295,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mellow Mellow Snowman Pěnový cukr Zimní slaninoví sněhuláci 1000g
280,39 Kč/1kg
280,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mellow Mellow Marshmallow BBQ včetně dřevěných špízů na grilování 250g
Marshmallow BBQ od Mellow Mellow jsou lahodně sladké marshmallows na mlsání. Včetně dřevěných špejlí jsou ideální pro přípravu na grilu a táboráku.
Tri d'Aix GmbH Poststr. 4352477 Alsdorf
Mellow Mellow Barbecue Marshmallows jsou extra velké a nadýchané marshmallows, které jsou ideální pro opékání na otevřeném ohni, na grilu nebo u táboráku. Balení obsahuje také praktické dřevěné špejle, které opékání ještě více usnadní. Díky své měkké struktuře a sladké chuti jsou tyto marshmallows neodolatelnou pochoutkou při každém venkovním dobrodružství nebo příjemném večeru při grilování.
Výrobce/dovozce
tri d'Aix GmbH
Poststraße 43
D-52477 Alsdorf
Německo
Složení
Glukózo-fruktózový sirup, cukr, voda, dextróza, kukuřičný škrob, želatina, aromata.
Alergeny
Může obsahovat stopy mléka.
Výživové údaje na 100 g
| Výživová hodnota | Množství |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1.423 kJ / 335 kcal |
| Tuk | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 79 g |
| z toho cukr | 67,6 g |
| Bílkoviny | 4,1 g |
| Sůl | 0,07 g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózo-fruktózový sirup, cukr, voda, dextróza, kukuřičný škrob, želatina, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1423 kJ/335 kcal, tuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, sacharidy: 79,6 g, z toho cukr: 67,7 g, bílkoviny: 4,1 g, sůl: 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Tri d´Aix GmbHPoststr. 43 52477 Alsdorf
- Prodejní název
- Pěnové cukrovinky
- Výrobce
- Tri d'Aix
- Číslo produktu
- 849155
- Kód EAN
- 4014437425905
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózo-fruktózový sirup, cukr, voda, dextróza, kukuřičný škrob, želatina, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1423 kJ/335 kcal, tuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, sacharidy: 79,6 g, z toho cukr: 67,7 g, bílkoviny: 4,1 g, sůl: 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Tri d´Aix GmbHPoststr. 43 52477 Alsdorf
- Prodejní název
- Pěnové cukrovinky
- Výrobce
- Tri d'Aix
- Číslo produktu
- 849155
- Kód EAN
- 4014437425905
K tomu se hodí také

Relaxdays 10023273, 1 kusů
635,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Sada elektrických zubních kartáčků na cesty se svorkou, nástěnným držákem, 3 kusy, vhodná na cesty
852,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

LUMILED solární pohádková světla venkovní 30x LED 10,6 M solární pohádková světla venkovní světelná koule IP44 teplá bílá 3000K blikající velikonoční žárovky solární řetěz
2 145,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

KOTARBAU® Sada 10 kusů grilovacích špízů, špízů na táborák, dlouhých grilovacích vidliček, kempingových grilovacích vidliček, 140 cm, špízů na klobásy, vidliček na oheň, grilovacích vidliček
652,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck z USA 300 g
322,93 Kč/1kg
96,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Elektrické auto dětské auto Mercedes Gtr, s 2.4G dálkovým ovládáním, LED světlomety, MP3, klakson a hudba, černá
3 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g
541,53 Kč/1kg
81,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Marshmallows MEGA Classic - Rocky Mounta
548,65 Kč/1kg
186,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Niederegger Vegan Caramel Crunch čokoláda s kousky karamelu 100g
1 150,30 Kč/1kg
115,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Chamallows Minis kousky pěnového cukru s vanilkovou příchutí 200g
283,70 Kč/1kg
56,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
296,39 Kč/1kg
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Rocky Mountain Marshmallows ovocné 300 g
566,90 Kč/1kg
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ohnivá mísa Kynast BRAZIER Ø 60cm 613-400214
1 588,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Haribo Chamallows Twirlies kousky pěnového cukru s vanilkovou příchutí 200g
1 917,80 Kč/1kg
383,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,50 Kč/1kg
398,48 Kč
Prodejce: somnia24

Bestway Steel Pro 56406, 4678 l, Rámový bazén, 18,3 kg
3 499,00 Kč
Prodejce: AquaPools24

Kinderbett Etagenbett 90x200 und 140x200 Jugendbett Hochbett Weiß Holz
7 788,86 Kč
-227,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 561,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
470,25 Kč
Prodejce: somnia24

LED pavilon pro akce 3,6 x 3,6 m DomeShelter zahradní pavilon včetně solárního panelu Pavilon designový zahradní stan kempinkový pavilon párty stan s osvětlením - antracitový
3 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Lonheo Vysokotlaká černá kuchyňská baterie Vodovodní kohoutek Kuchyňský výsuvný s 2 sprškami 360° otočná dřezová baterie se sprchovou hlavicí
25 381,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Granitan

Ergonomická matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
1 969,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Matrace 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
5 999,99 Kč
Prodejce: hatservice

Tassimo Morning Café Big Pack | 21 XL, Kávové kapsle
1 163,80 Kč/1kg
190,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Tunelový stan Roskilde pro 6 osob - světle šedý/tmavě šedý
3 350,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Lehká a velmi příjemná kokosová chuť. Bohužel velmi rychle prázdná :-))
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vangusto Marshmallows 1000g MIX
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

Marshmellow pěnový cukr slanina zelená zimní vánoční stromky 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,32 Kč/1kg

Trolli Super Kick – pěnové bonbóny s náplní, balení po 4 kusech, 75 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,40 Kč/1kg

Trolli Mallow Stars extra měkké marshmallow ovoce s náplní 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
640,33 Kč/1kg

Trolli Peach Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
640,33 Kč/1kg

Trolli Apple Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
49,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
329,60 Kč/1kg

Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,53 Kč/1kg

Trolli Kiss Minis pěnové cukrové bonbony ovocné žvýkačky balení 150g
31,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
209,67 Kč/1kg

Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
242,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
356,49 Kč/1kg

Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,89 Kč/1kg

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,39 Kč/1kg

Haribo Chamallows Minis kousky pěnového cukru s vanilkovou příchutí 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
56,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
283,70 Kč/1kg

Mellow bacon balls růžové velké kuličky z pěnového cukru 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg

Mellow bacon balls červené velké kuličky z pěnového cukru 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg

Pěnový cukr bloky růžový bílý růžový žlutý sladká tvrdá konzistence 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
47,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
377,60 Kč/1kg

Mellow bacon balls žluté velké kuličky z pěnového cukru 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg

Mellow bacon balls modré velké kuličky z pěnového cukru 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg

Marshmellow Duhové slaninové provazy zkroucené z pěnového cukru 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg

Kornoutky na zmrzlinu s marshmellow pěnou s cukrem a slaninou 3 různé 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg

Mellow bacon balls modré velké kuličky z pěnového cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
310,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
310,38 Kč/1kg