5,0



Na základě 1 hodnocení
Tchibo *Coffee beans Barista Espresso 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Caffe crema, Caffe latte, Cappuccino, Latte s kardamomem,..., Tmavě pražená
563,00 Kč
563,00 Kč / 1kg
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška483,28 Kč/1kg
676,40 Kč
-193,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
483,28 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Kávová zrna Lavazza Gran Espresso, 1 kg473,00 Kč/1kg
473,00 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Organic Schirmer Cafe Creme aromatický, harmonický 1000g848,95 Kč/1kg
848,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávová zrna Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg
815,14 Kč/1kg
815,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Kávová zrna Tchibo Espresso Milano Style, 1 kg
626,78 Kč/1kg
626,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Tchibo Barista Espresso ganze Bohne, 1 kg
838,68 Kč/1kg
838,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mletá káva Tchibo Espresso Sicilia Style 1 kg
666,00 Kč/1kg
666,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
735,63 Kč/1kg
735,63 Kč
Prodejce: VISO

Tchibo Caffe Crema Intensiv 1 kg
500,00 Kč/1kg
525,80 Kč
-25,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
500,00 Kč
Prodejce: Alky

De’Longhi Kimbo Espresso 100% Arabica, 1 kg
801,90 Kč/1kg
801,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,33 Kč/1kg
421,33 Kč
Prodejce: Katomix

Lavazza Caffè Crema Dolce | celozrnná | 1000g
701,30 Kč/1kg
701,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Tchibo Espresso sicilský styl, celá zrna, 1 kg
466,69 Kč/1kg
466,69 Kč
Prodejce: Katomix

Kawa Ziarnista Tchibo Barista Coffee Cream 1 kg
2 212,00 Kč/1kg
553,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Káva v zrnech Tchibo Exclusive 1 kg
541,00 Kč/1kg
541,00 Kč
Prodejce: Alky
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
"Tchibo Barista Espresso" je prémiová směs, vytvořená pro opravdové milovníky kávy. Tato směs, pocházející z nejlepších kávových plantáží, včetně proslulých brazilských horských oblastí, obsahuje 100% arabiku s certifikací Fairtrade a je navržena tak, aby poskytovala bohatou a plnou chuť, ideální pro kávovary s integrovaným mlýnkem.
CO DĚLÁ "BARISTA ESPRESSO" TAK ZVLAŠTNÍ?
Tato směs se vyznačuje intenzivní chutí, s ořechovými tóny a nádhernou zlatavou cremovou pěnou. Ať už si ji vychutnáváte jako silnou espreso, krémovou cappuccina, sametový flat white nebo jemné latte macchiato, každý šálek vám přinese neomezené potěšení – stejně jako od vašeho oblíbeného baristy!
"Tchibo Barista Espresso" je jemně pražena bubnovou metodou, aby se zachovaly přirozené chutě zrn, a zaručuje tak konzistentně vysokou kvalitu kávy.
Složení: pražená kávová zrna.
Podmínky skladování: skladujte na chladném místě, mimo přímé sluneční světlo.
- Kapacita:
- 1 kg
- Druhy nápojů:
- Americano (slabšíˌ větší objem), Caffe crema, Caffe latte, Cappuccino, Latte s kardamomem, Káva, Espresso, Latte macchiato, Moka, Ristretto
- Intenzita upražení kávy:
- Tmavě pražená
Nie czekaj, zamów już dziś i poczuj różnicę! Delektuj się smakiem prawdziwego espresso!
Zážitek z kávy jako od baristy! 100% lahodná jemně pražená arabica pro krémové espresso, které milujete! Silná, opojná a vyvážená chuť, navíc s certifikací Fair Trade, takže víte, že pijete kávu, jejíž pěstitelé se chovají zodpovědně k životnímu prostředí a zemědělcům.
Připravte se na hlubokou, smyslně sladkou chuť bez rušivé kyselosti. V dochuti zaznamenáte tlumené tóny oříšků. Hustá a dlouhotrvající pěna pro opravdový požitek.
Balení: 1 kg
Složení: 100% arabica
Výrobce: Tchibo, Německo
Pomalu pražená jemná káva. Tchibo Barista Espresso- tato pomalu pražená káva má jemný základ s něžnými tóny hořké čokolády a oříškovým akcentem. 100 % Tchibo Arabica Hmotnost 1 kg
Tchibo Barista Espresso zrnková káva 1 kg
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- „Tchibo Barista Espresso“ je prémiová směs, vytvořená pro opravdové milovníky kávy. Pochází z nejlepších kávových plantáží, včetně renomovaných brazilských horských oblastí, a je vyrobena ze 100 % kávových zrn odrůdy Arabica s certifikací Fairtrade. Tato směs nabízí bohatou, plnou chuť, která je ideální pro automatické kávovary. CO DĚLÁ „BARISTA ESPRESSO“ TAK ZVLAŠTNÍ? Tato směs nabízí intenzivní chuť s ořechovými tóny a nádhernou vrstvou zlaté cremy. Ať už si připravíte silný espresso, krémový cappuccino, sametový flat white nebo jemný latte macchiato, každá šálek slibuje neomezené potěšení, stejně jako u vašeho oblíbeného baristy! Jemně pražená, aby se zachovaly přirozené aroma zrn, „Tchibo Barista Espresso“ zaručuje vždy prvotřídní kávový zážitek. Složení: pražené kávové zrno. Skladování: Skladujte v chladu a mimo přímé sluneční světlo.
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- Tchibo
- Prodejní název
- „Tchibo Barista Espresso“ je prémiová směs, vytvořená pro opravdové milovníky kávy. Pochází z nejlepších kávových plantáží, včetně renomovaných brazilských horských oblastí, a je vyrobena ze 100 % kávových zrn odrůdy Arabica s certifikací Fairtrade. Tato směs nabízí bohatou, plnou chuť, která je ideální pro automatické kávovary. CO DĚLÁ „BARISTA ESPRESSO“ TAK ZVLAŠTNÍ? Tato směs nabízí intenzivní chuť s ořechovými tóny a nádhernou vrstvou zlaté cremy. Ať už si připravíte silný espresso, krémový cappuccino, sametový flat white nebo jemný latte macchiato, každá šálek slibuje neomezené potěšení, stejně jako u vašeho oblíbeného baristy! Jemně pražená, aby se zachovaly přirozené aroma zrn, „Tchibo Barista Espresso“ zaručuje vždy prvotřídní kávový zážitek. Složení: pražené kávové zrno. Skladování: Skladujte v chladu a mimo přímé sluneční světlo.
- Výrobce
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- 492883
- Kód EAN
- 4046234928822
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- „Tchibo Barista Espresso“ je prémiová směs, vytvořená pro opravdové milovníky kávy. Pochází z nejlepších kávových plantáží, včetně renomovaných brazilských horských oblastí, a je vyrobena ze 100 % kávových zrn odrůdy Arabica s certifikací Fairtrade. Tato směs nabízí bohatou, plnou chuť, která je ideální pro automatické kávovary. CO DĚLÁ „BARISTA ESPRESSO“ TAK ZVLAŠTNÍ? Tato směs nabízí intenzivní chuť s ořechovými tóny a nádhernou vrstvou zlaté cremy. Ať už si připravíte silný espresso, krémový cappuccino, sametový flat white nebo jemný latte macchiato, každá šálek slibuje neomezené potěšení, stejně jako u vašeho oblíbeného baristy! Jemně pražená, aby se zachovaly přirozené aroma zrn, „Tchibo Barista Espresso“ zaručuje vždy prvotřídní kávový zážitek. Složení: pražené kávové zrno. Skladování: Skladujte v chladu a mimo přímé sluneční světlo.
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- Tchibo
- Prodejní název
- „Tchibo Barista Espresso“ je prémiová směs, vytvořená pro opravdové milovníky kávy. Pochází z nejlepších kávových plantáží, včetně renomovaných brazilských horských oblastí, a je vyrobena ze 100 % kávových zrn odrůdy Arabica s certifikací Fairtrade. Tato směs nabízí bohatou, plnou chuť, která je ideální pro automatické kávovary. CO DĚLÁ „BARISTA ESPRESSO“ TAK ZVLAŠTNÍ? Tato směs nabízí intenzivní chuť s ořechovými tóny a nádhernou vrstvou zlaté cremy. Ať už si připravíte silný espresso, krémový cappuccino, sametový flat white nebo jemný latte macchiato, každá šálek slibuje neomezené potěšení, stejně jako u vašeho oblíbeného baristy! Jemně pražená, aby se zachovaly přirozené aroma zrn, „Tchibo Barista Espresso“ zaručuje vždy prvotřídní kávový zážitek. Složení: pražené kávové zrno. Skladování: Skladujte v chladu a mimo přímé sluneční světlo.
- Výrobce
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- 492883
- Kód EAN
- 4046234928822
K tomu se hodí také

Kávová zrna Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg
815,14 Kč/1kg
815,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 122,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Kávová zrna Tchibo Espresso Milano Style, 1 kg
626,78 Kč/1kg
626,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Tchibo Espresso sicilský styl, celá zrna, 1 kg
466,69 Kč/1kg
466,69 Kč
Prodejce: Katomix

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
735,63 Kč/1kg
735,63 Kč
Prodejce: VISO

Mletá káva Tchibo Barista Crema 500 g
1 450,02 Kč/1kg
725,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Mletá káva Tchibo Espresso Sicilia Style 1 kg
666,00 Kč/1kg
666,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

De’Longhi Kimbo Espresso 100% Arabica, 1 kg
801,90 Kč/1kg
801,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Tchibo Caffe Crema Intensiv 1 kg
500,00 Kč/1kg
525,80 Kč
-25,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
500,00 Kč
Prodejce: Alky

Tchibo Coffee Cream Mild ganze Bohne, 1 kg
459,13 Kč/1kg
459,13 Kč
Prodejce: Katomix

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,33 Kč/1kg
421,33 Kč
Prodejce: Katomix

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
642,54 Kč/1kg
642,54 Kč
Prodejce: Zyrafka

6x Tchibo Feine Milde Bohne 10002354 500g
1 494,72 Kč/1kg
4 484,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Lavazza Caffè Crema Dolce | celozrnná | 1000g
701,30 Kč/1kg
701,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
534,72 Kč/1kg
534,72 Kč
Prodejce: Caffarro

Mövenpick Espresso | celozrnné | 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Segafredo Espresso Casa 1kg, 1 kg, Káva, Nepražená, Segafredo, CE, 1 kusů
488,35 Kč/1kg
503,00 Kč
Prodejce: Alky

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
846,77 Kč/1kg
846,77 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
1 076,00 Kč/1kg
538,00 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Papírová taška
648,08 Kč/1kg
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Top Class 1kg, 1 kg, Espresso, Středně pražená, Cinnamon, Chocolate, 1 kusů, 1 kg
785,00 Kč/1kg
785,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Eduscho 476323 Káva "Eduscho Caffé Crema" celozrnná
756,02 Kč/1kg
756,02 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy 22984, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Bílá, Nerezová ocel, 250 ml, Horký a studený, Dotyk



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 237,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
8 983,94 Kč/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 733,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení
3 801,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 996,92 Kč
-296,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 700,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
425,06 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g balení 4 ks
3 251,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 204,96 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 204,96 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 246,24 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 246,24 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
870,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
805,56 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 311,21 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 311,21 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg