5,0



Na základě 1 hodnocení
Objem:
250 ml- 40 ml
- 250 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Björn Axén ANTI-FRIZZ uhlazující šampon na vlasy 750 ml2 401,61 Kč/1l
1 801,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovující šampon 250 ml1 063,72 Kč/1l
265,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro poškozené vlasy Caviar (Restructuring Bond Repair Shampoo), 976 ml
1 837,90 Kč/1l
1 793,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon pro poškozené vlasy Caviar Anti-Aging (Restructuring Bond Repair Shampoo), 250 ml
2 997,72 Kč/1l
749,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon pro poškozené vlasy Caviar Anti-Aging (Restructuring Bond Repair Shampoo), 487 ml
2 020,82 Kč/1l
984,14 Kč
Prodejce: MANADA

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml
2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml
2 132,00 Kč/1l
533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Uriage DS Hair Anti-Dandruff Treatment Shampoo 200 ml
1 571,55 Kč/1l
314,31 Kč
Prodejce: VISO

BEVIRO Anti-Hairloss Shampoo 250 ml
4 234,81 Kč/1kg
660,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sachajuan Anti Pollution Shampoo 250 ml
2 564,00 Kč/1l
641,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Klorane Anti-Yellowing Neutralizing & Enhancing Shampoo 400 ml
1 167,50 Kč/1l
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon proti vypadávání vlasů Triphasic (Anti-Hair Loss Shampoo), 50 ml
4 275,40 Kč/1l
213,77 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Sebamed Anti-Schuppen šampon 400 ml
752,05 Kč/1l
300,82 Kč
Prodejce: apohealth

Ybera BOTULINICA - Shampoo Anti Age BioTox 500 ml
1 345,98 Kč/1l
672,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Joico JoiFull Volumizing Shampoo 1000 ml
868,00 Kč/1l
868,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pantene Miracle Anti Frizz Champú 250ml
735,24 Kč/1kg
242,34 Kč
-29,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,22 Kč
Prodejce: Scentist

Alterna Caviar Anti-Aging Clinical Densifying Shampoo čisticí šampon pro oslabené vlasy 250 ml
2 889,56 Kč/1kg
780,18 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Regenerační šampon pro silně poškozené vlasy, které vyžadují intenzivní ošetření.
Alterna Caviar Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Shampoo 250 ml je regenerační šampon bez sulfátů pro velmi suché a poškozené vlasy. Tento šampon intenzivně vyživuje a obnovuje vlasy tak, aby byly opět zdravé. Šampon chrání vlasy před teplem a chemickým stylingem. Lámavost a krepatění vlasů jsou díky šamponu Alterna Caviar Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Shampoo 250 ml redukovány a šampon také dodává vlasům úžasnou hladkost a lesk.
Hlavní rysy: Kadeřník je velmi jemný a jemný na dotek:
- Vhodné pro suché a poškozené vlasy
- Bez sulfátů
- Intenzivní péče
- Chrání vlasy před teplem
- Lámavost a krepatění vlasů jsou omezeny
stark>
Šampon Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair 250 ml
Šampon s regeneračním účinkem, který zajišťuje obnovu a hloubkovou opravu poškozených vlasů.
Vlasová kutikula je chráněna a vlasy jsou zapečetěny až na 10 umytí. Šampon také zajišťuje optimální ochranu před lámáním vlasů a roztřepenými konečky.
Vlastnosti: Slouží k ochraně vlasů před poškozením, které je způsobeno jejich poškozením:
- regenerační šampon
- zabraňuje lámání vlasů a třepení konečků
- obnovuje poškozené vlasy
- chrání a uzavírá vlasovou kutikulu
Šampon pro poškozené vlasy
nyní Alterna šampon Alterna Caviar Anti-Aging Bond Repair Restructuring Shampoo bei Beauty Plaza.
- Model
- Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair
- Hmotnost
- 305 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PROPANEDIOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, PHENOXYETHANOL ACRYLATES COPOLYMER, GLYCERIN, GLYCOL DISTEARATE, HYDROXYACETOPHENONE, SODIUM LAUROYL GLYCINATE PARFUM/FRAGRANCE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, CITRIC ACID, COCOGLUCOSIDES HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE CETRIMONIUM CHLORIDE, HEXYL CINNAMAL, PEG-150 DISTEARATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, POLYQUATERN UM-7, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, LIMONENE, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL, GERANIOL SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, POTASSIUM SORBATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL SUPEROXIDE DISMUTASE, TOCOPHERYL ACETATE, JOJOBA ESTERS PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE ALARIA ESCULENTA EXTRACT, SACCHAROMYCES/COPPER FERMENT, SACCHAROMYCES/IRON FERMENT, SACCHAROMYCES/ MAGNESIUM FERMENT, SACCHAROMYCES/SILICON FERMENT, SACCHAROMYCES/ZINC FERMENT, CAVIAR EXTRACT, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, TOCOPHEROL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 0873509030386873509030386
- Model
- Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair
- Hmotnost
- 305 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PROPANEDIOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, PHENOXYETHANOL ACRYLATES COPOLYMER, GLYCERIN, GLYCOL DISTEARATE, HYDROXYACETOPHENONE, SODIUM LAUROYL GLYCINATE PARFUM/FRAGRANCE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, CITRIC ACID, COCOGLUCOSIDES HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE CETRIMONIUM CHLORIDE, HEXYL CINNAMAL, PEG-150 DISTEARATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, POLYQUATERN UM-7, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, LIMONENE, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL, GERANIOL SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, POTASSIUM SORBATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL SUPEROXIDE DISMUTASE, TOCOPHERYL ACETATE, JOJOBA ESTERS PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE ALARIA ESCULENTA EXTRACT, SACCHAROMYCES/COPPER FERMENT, SACCHAROMYCES/IRON FERMENT, SACCHAROMYCES/ MAGNESIUM FERMENT, SACCHAROMYCES/SILICON FERMENT, SACCHAROMYCES/ZINC FERMENT, CAVIAR EXTRACT, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, TOCOPHEROL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 0873509030386873509030386
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 250 ml
2 360,00 Kč/1l
590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro poškozené vlasy Caviar (Restructuring Bond Repair Shampoo), 976 ml
1 837,90 Kč/1l
1 793,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Conditioner kondicionér pro poškozené vlasy 976 ml
1 243,64 Kč/1kg
1 368,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Šampon pro poškozené vlasy Caviar Anti-Aging (Restructuring Bond Repair Shampoo), 250 ml
2 997,72 Kč/1l
749,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Wella Color Fresh Mask, Šeříková, Lilac Frost, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Tuba
9 724,00 Kč/1l
1 458,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 506,80 Kč/1l
1 825,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bvlgari Aqva Marine pour homme Eau de Toilette 100ml
53 092,20 Kč/1l
5 309,22 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
1 742,17 Kč/1l
6 141,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Uhlazující kondicionér pro nepoddajné a krepaté vlasy Caviar Anti-Aging (Smoothing Anti-Frizz Conditioner), 250 ml
5 065,08 Kč/1l
1 266,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tom Ford Ombre Leather Woda perfumowana, 100ml
39 083,10 Kč/1l
3 908,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamot, Grep, Citrón, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Fíkový nektar, Růžový pepř, Jasmín, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
37 233,33 Kč/1l
1 117,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Wella SP - Luxe Oil Keratin Restore Mask
1 208,45 Kč/1l
483,38 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy
1 990,60 Kč/1l
1 990,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Burberry London, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Skořicová, Levandule, Kůže, Citlivka, Dub, Tabákový
8 140,00 Kč/1l
814,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bind® T 500-1 Manažerský plánovač A5, kůže nappa, černý, s magnetickým uzávěrem
3 780,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml
3 180,80 Kč/1l
795,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Juliette has a Gun Not a Perfume, Ženy, 100 ml, Sprej
14 300,00 Kč/1l
1 462,04 Kč
-32,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 430,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Abercrombie & Fitch Fierce EDC 50 ml M
14 940,00 Kč/1l
747,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Armaf Club de Nuit Intense Woman EDP 105 ml W
5 761,90 Kč/1l
605,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner kondicionér pro hydrataci vlasů 250 ml
2 650,57 Kč/1kg
795,17 Kč
Prodejce: Tersorte

Roja Parfums Scandal Pour Homme EDC 100 ml M
44 056,70 Kč/1l
4 405,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Illumina Color, Hnědá, 6/16, Dark Ash Violet Blonde, Ženy, 60 ml, Všechny vlasy
10 311,17 Kč/1l
618,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum EDP 50 ml M
32 425,40 Kč/1l
1 621,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Londa Professional Velvet Oil Lightweight Oil 100 ml
2 137,40 Kč/1l
218,73 Kč
-4,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,74 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals Elements Renewing Szampon do włosów, 250ml
2 144 464,23 Kč/1kg
600,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Oscar - EDT, 100 ml
7 580,00 Kč/1l
758,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pro ženy 100 ml
5 138,00 Kč/1l
513,80 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l