Kousky olihní - olivový olej 120g
90,18 Kč
819,82 Kč / 1kg
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ankor Holubi v rajčatové omáčce 850 G658,42 Kč/1kg
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ankor Bretonské fazole 900 G582,53 Kč/1kg
524,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ankor Hovězí dršťky ve vývaru 900 G648,90 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Knorr Bulion z Kury 10 g70,06 Kč/1l
420,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Penne s boloňskou omáčkou
1 408,33 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: milujemehory

Knorr Houbová omáčka 46 g
1 156,40 Kč/1kg
59,21 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,82 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary lovecká omáčka 30 g
1 455,67 Kč/1kg
43,67 Kč
Prodejce: Katomix

Pudliszki Klopsiki v rajčatové omáčce 590 g
430,36 Kč/1kg
107,59 Kč
Prodejce: Katomix

Kürbiscremesuppe 400g
204,65 Kč/1kg
81,86 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Nudle Pikantní kuřecí chuť 63 g
491,29 Kč/1kg
34,39 Kč
Prodejce: Katomix

OMACHI Bramborové nudle s příchutí pikantních a kyselých krevet 79 g
293,42 Kč/1kg
23,18 Kč
Prodejce: LAVONIO

Gellwe, lesní jahodová želé, 72 g
338,75 Kč/1kg
24,39 Kč
Prodejce: Katomix

Minestrone s rýží 400g
204,65 Kč/1kg
81,86 Kč
Prodejce: taleoo

Winiary koření na guláš 42 g
872,00 Kč/1kg
34,88 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Mushroom Sauce with Onion 37 g
1 396,50 Kč/1kg
55,86 Kč
Prodejce: Katomix

Vepřový guláš Ankor 900 G
648,90 Kč/1kg
604,60 Kč
-20,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Boloňské vegetariánské 360g
216,53 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Kukuřičné chipsy s příchutí kuřete a sýra 70 g
714,43 Kč/1kg
66,31 Kč
-24%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,01 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary koření na kuře 30 g
1 382,33 Kč/1kg
41,47 Kč
Prodejce: Katomix

Cizrna v rajčatové omáčce 350g
267,46 Kč/1kg
93,61 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kalmar Fontaine se v jihozápadním Pacifiku (oblast FAO 87) u pobřeží Peru loví jednotlivě pomocí malých plavidel. Tradiční ruční lov umožňuje selektivní rybolov bez vedlejších úlovků, a proto je velmi šetrný k populaci těchto mořských živočichů
- Seznam přísad
- Kousky olihně (Dosidicus Gigas) (75 %), olivový olej* (24*)obsahuje tyto alergenní složky: Ryby, měkkýši*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gReferenční výživová hodnota: na základě připraveného výrobkuEnergetická hodnota kJ / kcal: 724 kJ / 173 kcalTuky: 11,2 gz toho nasycené mastné kyseliny: 1,4 gSacharidy: 0,0 gz toho cukr: 0,0 gBílkoviny: 15,9 gSůl: 1 gVýživové hodnoty stanovené analýzou výrobku: Analýza
- Hmotnost
- 110 g
- Potravinářský podnik
- FONTAINE
- Prodejní název
- Kousky olihní - olivový olej 120g
- Výrobce
- Fontaine
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4026968018303
- Seznam přísad
- Kousky olihně (Dosidicus Gigas) (75 %), olivový olej* (24*)obsahuje tyto alergenní složky: Ryby, měkkýši*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gReferenční výživová hodnota: na základě připraveného výrobkuEnergetická hodnota kJ / kcal: 724 kJ / 173 kcalTuky: 11,2 gz toho nasycené mastné kyseliny: 1,4 gSacharidy: 0,0 gz toho cukr: 0,0 gBílkoviny: 15,9 gSůl: 1 gVýživové hodnoty stanovené analýzou výrobku: Analýza
- Hmotnost
- 110 g
- Potravinářský podnik
- FONTAINE
- Prodejní název
- Kousky olihní - olivový olej 120g
- Výrobce
- Fontaine
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4026968018303
K tomu se hodí také

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kalamáry (plněné) v oleji 115g VIGILANTE
670,31 Kč/1kg
107,25 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v
773,78 Kč/1kg
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

HEM mix vonných tyčinek + dřevěný stojan 200ks
3 930,00 Kč/1kg
393,00 Kč
Prodejce: MateMundo

digitální kamera 4K 64MP HD s nočním viděním, 3palcový barevný displej IPS, digitální kamera Wi-Fi, 16x digitální zoom, 120stupňový široký úhel záběru s přisvětlením
2 604,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24

ProfiCare PC-HL 3116, Keramický, 8 h, 1,5 m, IP24, Vnitřní, Zeď
1 692,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Kalamáry v oleji 115g
953,33 Kč/1kg
143,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Amazon Echo Spot, Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, 7,19 cm (2.83"), 320 x 240 px, MediaTek
2 267,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Asdaaf Ameerat Al Arab EDP 100 ml W
5 201,20 Kč/1l
520,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

JBL GO 3, 3,81 cm (1.5"), 4,7 cm, 4,2 W, 110 - 20000 Hz, 85 dB, 4,2 W
938,40 Kč
Prodejce: BRANDS_39

VASAGLE toaletní skříňka na nožičkách, 3 velké zásuvky, 2 přihrádky za dvířky, 30 x 70 x 64 cm, bílo-cementově šedá barva
1 618,99 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 578,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SONGMICSHOME

Šperkový box Beautylushh Černý Gugita šperkový box
293,00 Kč
Prodejce: Eoshop

sada 2 povlaků na polštáře ze 100% bavlny 40x60 cm Černá
681,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

J&J Automotive | Poklice Quad 15" Černá a Stříbrná 4ks
804,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

eisl kuchyňská baterie SPEED, 360° otočná kuchyňská baterie, kuchyňská baterie, chrom
1 063,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

2x moderní led nástěnné světlo černé vnitřní nástěnné osvětlení s dálkovým ovládáním nástěnné osvětlení pro obývací pokoj ložnici předsíň, barva světla: RGB
727,50 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Benzínový generátor s elektrickým startem 9500E Generátor 230V 400V Generátorová souprava 66265
9 555,83 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

Dino bike - dětské kolo 12" , MTB R88, plastová kola
2 050,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT

Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Reisenthel BK7041, Koš na nákup, Černá, Zlato, Hliník, Polyester, 22 l, 480 mm, 280 mm
1 508,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Waterdrop Náhradní vodní filtr pro Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatibilní s plně automatickými kávovary Saeco® Philips® (6)
619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Benzínový motor 7,5 HP vzduchem chlazený jednoválec s nízkou ochranou proti oleji
3 218,60 Kč
Prodejce: Easybuy

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
![Obrázek produktu pro Ochrana nohou, zimní fleece, koloběžka, koloběžka, kryt proti dešti, ochrana proti povětrnostním vlivům, krycí plachta proti vlhkosti, kryt nohou [088]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/e3189cd8ac1d95d96d00652592103999.webp)
Ochrana nohou, zimní fleece, koloběžka, koloběžka, kryt proti dešti, ochrana proti povětrnostním vlivům, krycí plachta proti vlhkosti, kryt nohou [088]
881,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ferocity

Plastový květináč kulatý antracitový - 52 cm - Květinová mísa Venkovní květináč
649,76 Kč
Prodejce: Special-trends

Pokemon - TCG Mega Evolution Booster Box 36 Pcs (German)
8 327,62 Kč
Prodejce: TCC-SHOP

Lattafa Qaa'ed parfémovaná voda pro muže 100 ml
4 937,30 Kč/1l
493,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
655,06 Kč/1kg

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
321,82 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 218,20 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl 6 kusů v sáčku 200g balení po 5 kusech



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
342,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
342,26 Kč/1kg

Mildessa Genießer červené zelí s kousky jablek v sáčku 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,10 Kč/1kg

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
312,86 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl 6 kusů v sáčku 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
341,30 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Buldak Ramen, pikantní kuřecí polévka s nádechem sýra, 5 balení po 140 g. Sýrová příchuť, 700 g
306,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
419,81 Kč/1kg

Knorr Delkatess čirý vývar 16 litrů naše osvědčená klasika 329g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
123,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
376,20 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
905,00 Kč/1kg

Maggi 5minutové terinové špagety v ovocné rajčatové omáčce 60g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
903,17 Kč/1kg