5,0



Na základě 1 hodnocení
Hmotnost:
12500 g- 2000 g
- 7500 g
- 12500 g
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive116,64 Kč/1kg
1 749,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive123,57 Kč/1kg
1 853,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Krmivo pro psy Hill's Adult Chicken 1,5 kg612,66 Kč/1kg
937,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Wolfsblut 12,5 kg Wide Plain Senior
332,22 Kč/1kg
4 152,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

ACANA Dog Puppy - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg
203,20 Kč/1kg
2 336,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Wolfsblut Dog Dose Wide Plain, Kůň, 395 g
1 556,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

ORIJEN Large Breed Adult - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg
273,05 Kč/1kg
3 140,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

FITMIN PUPPY MEDIUM suché krmivo pro štěňata PUPPY 12 kg
146,20 Kč/1kg
1 754,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KLKCommerce

Forza10 Medium MonoDiet Jelen & Brambory 12kg – Hypoalergenní krmivo pro psy
158,33 Kč/1kg
1 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ekodog

CALISTA Adult Beef - suchá krmiva pro psy - 12 kg
88,55 Kč/1kg
1 066,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

JosiDog Adult Sensitive 2,7 kg
393,74 Kč/1kg
1 063,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Suché krmivo pro psy "Wiejska Zagroda", monoproteinkové, hovězí, pro dospělé psy, 6 kg
181,08 Kč/1kg
1 095,52 Kč
Prodejce: velmontask

Forza10 MONODiet Sensitive Digestion M/L s rybou 10 kg pro psy
155,00 Kč/1kg
1 550,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ekodog

ACANA Highest Protein Ranchlands - suchá krmiva pro psy - 6 kg
259,17 Kč/1kg
1 555,00 Kč
Prodejce: Surtep

Dolina Noteci Rafi s kachnou suché krmivo pro psy 10 kg
132,04 Kč/1kg
1 320,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

WIEJSKA ZAGRODA Krůta s jehněčím M - suchá krmiva pro psy - 9kg
3 589,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

HILL'S Food Sensitivities z/d - suchá krmiva pro psy - 1 kg
415,17 Kč/1kg
427,63 Kč
Prodejce: velmontask

Suché krmivo pro psy Bozita Robur Adult Sensitive s proteinem a lososem 12 kg
172,80 Kč/1kg
2 125,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Belcando Finest Light suché krmivo pro psy 1 kg
1 191,75 Kč/1kg
1 191,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

EUKANUBA Monoproteinové suché krmivo pro dospělé psy s jehněčím 12 kg
126,36 Kč/1kg
1 528,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vlk obecný Vlk obecný loví svou kořist ve Skalistých horách Severní Ameriky, v arktické tundře, v horách a lesích Evropy a v pouštích a stepích Střední Asie. Prostřednictvím obsahu žaludku kořisti jim dodávají maso a vnitřnosti bohaté na živiny, ale také zeleninu, ovoce, bobule, kořínky a byliny. Obiloviny zde nejsou zahrnuty. Vlk tak získává potřebné vitaminy, minerály, stopové prvky, enzymy a sekundární rostlinné látky. Protože vlk je předkem všech psů, je naše suché krmivo Wolfsblut vytvořeno podle vzoru přirozených stravovacích návyků vlka. Obsahuje velké množství masa nebo ryb v kombinaci se superpotravinami, které obsahují cenné složky - stejně jako v přírodě, bez obilovin. Náš výběr výjimečného masa a superpotravin bohatých na živiny vychází z prostředí, kde se vlk pohybuje, a z pestré rozmanitosti jeho stravy. Wolfsblut nabízí každému psovi druhově vhodnou a originální stravu a díky rozmanitosti chutí si každý přijde na své. Receptura suchého krmiva WIDE PLAIN PUPPY kombinuje stravu vlka s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě psů. Přehled suchého krmiva Wide Plain Puppy od společnosti Wolfsblut: Receptura s přírodními ingrediencemi Čerstvé a lehce stravitelné koňské maso jako hlavní složka Koňské maso není masově vyráběný produkt. Je to jeden z nejlépe snášených a stravitelných druhů masa, má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin Omega 3 a 6, je bohaté na bílkoviny, obsahuje 11 různých aminokyselin, obsahuje vitaminy B12, B6 a B3 a má vysoký obsah železa a vápníku. Neobsahuje obiloviny, protože ty se v přirozené stravě psů nevyskytují a jsou také jedním z nejčastějších spouštěčů alergií u psů S cennými superpotravinami, jako jsou ostružiny, bezinky, bobule arónie a pampelišky.pampeliška, topinambur a ženšen s cennými složkami S komplexem superpotravin z divokých rostlin kopřivy, pampelišky a topinamburu Bez kukuřice, lepku, sóji, zvýrazňovačů chuti a umělých přísad (kromě vitaminů). umělé přídatné látky (kromě vitamínů a minerálů) Štěňata je s chutí konzumují, protože chuť koňského masa je někde mezi hovězím a zvěřinou Vyvinuto ve spolupráci s veterináři Bez testování na zvířatech Jednotlivé složky krmiva WIDE PLAIN PUPPY byly sestaveny společně s veterináři tak, aby odpovídaly přirozenému vzoru kořisti vlka a poznatkům o holistické výživě psů. Díky tomu je suché krmivo Wolfsblut jedinečné. Sladké brambory : Podle amerického zdravotnického úřadu CSPI jsou jednou z nejvýživnějších druhů zeleniny díky cenné vláknině a vysokému obsahu betakarotenu a vitaminu E. V krmivu jsou obsaženy i sladké brambory. Dýně : Patří mezi zeleninu s nejnižším obsahem kalorií a je bohatá na vitamin C, betakaroten, minerální látky a fytosteroly. Díky vláknině, kterou obsahuje, je velmi dobře stravitelná a napomáhá trávení. Hrách : Kromě nenasycených mastných kyselin obsahují tito malí bílkovinní hlodavci také velké množství vlákniny, která je vhodná pro trávení a dokáže regulovat hladinu cukru v krvi, a podle amerického zdravotnického úřadu CSPI patří díky cenné vláknině a vysokému obsahu betakarotenu a vitaminu E k nejvýživnějším druhům zeleniny. Topinambur: Obsahuje vysoký podíl inulinu, který má prebiotický účinek a stimuluje růst zdravých bakteriálních kmenů ve střevech. Zdravá střevní flóra má pozitivní vliv na imunitní systém. Ostružiny: Tyto bobule mají obzvláště vysoký obsah hořčíku a železa. Ostružiny mají také vyšší obsah provitaminu A a vitaminu E než jejich tuzemské příbuzné. Bezinky : Černo-modré bobule obsahují velké množství vitaminu C a kyseliny listové a také antokyanů. Barvivo sambucyanin, které obsahují, má údajně také protizánětlivý účinek. Plody arónie : Arónie obsahuje velké množství rostlinných látek, které mají údajně zvláštní příznivé účinky na zdraví, jako jsou flavonoidy a fenolové kyseliny. Lněné semínko : Vláknina a sliz v malých semínkách mají pozitivní vliv na trávení a mají vysoký obsah polynenasycených omega-3 mastných kyselin. Pampeliška : Je bohatá na minerální látky, jako je hořčík, kyselina listová, mangan a vitamin K. Tento vitamin hraje důležitou roli při srážení krve.
WOLFSBLUT Široké suché krmivo pro štěňata 12,5 kg
WOLFSBLUT Široké suché krmivo pro štěňata s koňským masem a sladkými bramborami je prémiové suché krmivo určené pro štěňata, které jim zajišťuje zdravý start do života.
Jemné koňské maso poskytuje cenné bílkoviny, které podporují vývoj svalů a zdravý růst mladých psů. Sladké brambory poskytují snadno stravitelné sacharidy a přirozenou energii pro každodenní hru a učení.
Toto krmivo podporuje imunitu, silné kosti a klouby díky pečlivě vybraným vitamínům a minerálům. Bezobilná, šetrná receptura je ideální pro štěňata s citlivým trávicím systémem a poskytuje přirozenou chuť, kterou psi milují.
Volbou WOLFSBLUT dopřejete svému štěněti zdraví, sílu a šťastné, radostné dětství.
Složení:
Koňské maso 45 % (včetně čerstvého koňského masa 35 %, sušené koňské maso 10 %), sladké brambory 14 %, hrášek, bramborový protein, dýně, koňský sádlo 5 %, rostlinný koncentrát, cizrna, pastinák, minerály, topinambur, lněné semínko, tymián, majoránka, oregano, petržel 0,1 %, šalvěj, mannan-oligosacharidy (prebiotické MOS), fruktooligosacharidy (prebiotické FOS), rajčata, kopřiva, hloh, pampeliška, ženšen, šípky, černý rybíz, ostružiny, bezinky, extrakt z juky schidigera, maliny, borůvky 0,01 %, arónie 0,01 %.
Analytické složky:
Hrubý protein 31 %, hrubý tuk 16 %, hrubý popel 9,5 %, hrubá vláknina 3 %.
- Balení: taška
- Hmotnost:12,5 kg
Pokud hledáte nové produkty na trhu, představujeme vám Wolfsblut Mladé štěně/Junior Maso Sladký brambor 12,5 Kg!
- Druh: Mladé štěně
- Doporučený věk: Štěně/Junior
- Aroma:
- Maso
- Sladký brambor
- Hlavní složka:
- Vitamin A
- Vitamin E
- zinek
- Vitamin D3
- Tuk
- Protein
- vlákno
- Popel
- Měď (mg): 15 MG/KG
- Železo: 95 MG/KG
- L-Karnitin: 82 MG/KG
- Selen: 0,23 MG/KG
- Taurin: 1000 MG/KG
- Kapacita: 12,5 Kg
Důležité informace: Bez lepku.
- Hmotnost
- 12500 g
- Obsah vlhkosti
- nejsou k dispozici žádné údaje
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4260603784912
- Číslo produktu
- GSHB_action_4260603784912
- Výrobce
- Wolfsblut
- Schvalovací číslo
- nie dotyczy
- Hmotnost
- 12500 g
- Obsah vlhkosti
- nejsou k dispozici žádné údaje
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4260603784912
- Číslo produktu
- GSHB_action_4260603784912
- Výrobce
- Wolfsblut
- Schvalovací číslo
- nie dotyczy
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Pelíšek pro psy KINGDOG 115x95 cm personalizovaný voděodolný černý
945,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Suchá strava Wolfsblut Pro dospělé Maso Sladký brambor 2 kg
344,20 Kč/1kg
688,39 Kč
Prodejce: velmontask

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citroník – citroník čtyř ročních období, stále plodící, středomořská rostlina do květináče
1 811,10 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Bellfor suché krmivo pro psy s hmyzem bez obilovin 7,5kg | 28439
394,27 Kč/1kg
2 957,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

TecTake 402226, 1 kusů
3 017,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. září 2016 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Hmotnost 2 kg
Psům se líbí a to je nejdůležitější.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg

Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Prodejce: superbrandshop

Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg

Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg

Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg

Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Prodejce: superbrandshop

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg

Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg

Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg

Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg

Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l

Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant

POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Prodejce: superbrandshop

Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 776,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,08 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 777,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,17 Kč/1kg

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Prodejce: superbrandshop