3,1



Na základě 11 hodnocení
Materiál:
Kov- Kov
- Ocel
Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG
2 168,00 Kč
plus 170,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
6h 42m 05s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 30 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 90055 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 60035 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL60033 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister

Těžký kovový držák na kanystr 20L (č.v. 530109 - 530092)
2 965,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák na kanystr do auta Relaxdays, pro 10 a 20litrové náhradní kanystry, držák na kanystr s benzínem, kovový, držák na kanystr, černý
976,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

ARNOLD 6011-X1-2002, 20 l, Kov, Černá, 345 mm, 165 mm, 470 mm
2 453,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Držák na kanystr 482 x 177 x 357
2 518,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

GELG Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů - Kovový kanystr červený (ral 3020)
1 195,25 Kč
Prodejce: misterkanister

REZERVOÁR LEADZM, 20 litrů, ocelový kanystr na palivo, kovový benzínový kanystr, náhradní kanystr
1 259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Kovový držák na kanystr 20L (art.530109)
109,35 Kč/1l
2 186,99 Kč
Prodejce: Netsilla

Kanystr na pohonné hmoty / benzín / naftu 10l / kovový - Army
122,38 Kč/1l
1 223,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

GELG hubice pro kovové kanystry na benzín ČERNÝ kovový kanystr na palivo vhodný pro 5, 10 a 20 litrů
608,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na palivo Kanystr na benzín o objemu 2 litry, kanystr na naftu černý
544,93 Kč
Prodejce: Heavy-Tuned

Držák na kanystr D.377mm Š.174mm V.485mm Tmavě černá RAL 9005 2,87kg VALPRO
895,73 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Pressol Armee-Kraftstoffkanister (Inhalt 20 l, aus HDPE, Auslauf 20 mm)
64,34 Kč/1l
643,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Držák na kanystry s benzínem Relaxdays, pro 10 a 20litrové náhradní kanystry, uzamykatelný, do auta, na motorku, držák na kanystry, železo, šedý
976,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GELG = kov + vášeň + kvalita + důslednost
Držák 1x20 litrů
každý se 4 stabilními upevňovacími body na zadní stěně
- Materiál: kov
- Barva: černá- ral 9005
- Hmotnost: 3 kg
Tento držák je určen pro 20litrový kovový kanystr GELG
- Výrobce
- GELG
- Objem
- 20 l
- Hmotnost
- 3 kg
- Materiál
- Kov
- Kód EAN
- 5901466401378
- Číslo produktu
- GELG
- Výrobce
- GELG
- Objem
- 20 l
- Hmotnost
- 3 kg
- Materiál
- Kov
- Kód EAN
- 5901466401378
- Číslo produktu
- GELG
K tomu se hodí také

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG
1 191,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Těžký kovový držák na kanystr 20L (č.v. 530109 - 530092)
2 965,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák paliva na motocykl včetně kanystru na 2 l paliva Fuel Friend, Hypalon, SCHNORR
795,50 Kč/1l
1 591,00 Kč
Prodejce: IBEX-Parts

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák na kanystr do auta Relaxdays, pro 10 a 20litrové náhradní kanystry, držák na kanystr s benzínem, kovový, držák na kanystr, černý
976,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Standardní kanystr na palivo 2L
145,74 Kč/1l
291,47 Kč
Prodejce: Heavy-Tuned

Držák VEVOR pro zvedák (pouze držák), sada montážních držáků pro těžký zvedák kompatibilní s YJ (1986-1996) / TJ (1997-2006) / JK (2006-2018) / JL (2018-2024)
839,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Sada držáků pro kanystry FuelFriend Big 2,0 l na kufřík Systém kanystrů
781,00 Kč
Prodejce: IBEX-Parts

Držák na láhve na motorku – držák na 2 láhve o objemu 1 l, SCHNORR
1 178,00 Kč
Prodejce: IBEX-Parts

YARDIN Trakční podložka Recovery Board Offroad Tracks Max. 10T Load, for Sand/Mud/Snow.Car Truck Traction Plates,2 Pieces Black
1 227,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Kovový držák na kanystr 10L (art.530081)
1 495,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Černý hliníkový střešní nosič Košík na zavazadla s tyčemi Střešní nosič na auto, kolejnicový nosič Lehký 130x101 cm
3 062,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Kovový držák na kanystr 20L (art.530109)
109,35 Kč/1l
2 186,99 Kč
Prodejce: Netsilla

Kanystr na palivo Kanystr na benzín o objemu 2 litry, kanystr na naftu černý
544,93 Kč
Prodejce: Heavy-Tuned

Sada držáků pro kanystry FuelFriend Big 1,0 a 1,5 litru na kufru Systém dalších kanystrů
781,00 Kč
Prodejce: IBEX-Parts

Auto postel Spaní VW, T4, T5, T6, Bus, Multivan
3 012,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VIAMALL-EU

MIVV X-M1 SLIP-ON se hodí pro Honda MONKEY 125 18-24
13 264,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BRIXIAMOTO

Stojan na motocykl Kyvný stojan na motocykl Pozinkovaný 10-směrně nastavitelný pro 8 až 24palcové motocykly
1 334,74 Kč
Prodejce: SRM-Design

Střešní nosič Univerzální střešní nosič Lehký hliníkový střešní nosič Střešní zavazadlový koš Tub Cargo 130x101cm Railing Carrier 68kg Black
3 157,37 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

Střešní nosič COSTWAY univerzální střešní koš ze železa, nosič zavazadel do 75 kg, střešní nosič, střešní koš na zavazadla 122x102x15cm černý
2 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Klec na láhev na motorku včetně 2 × 1l termosky, nerezová ocel, Hypalon, SCHNORR
2 681,00 Kč
Prodejce: IBEX-Parts

Homcom HOMCOM Střešní box na auto Střešní nosič Střešní nosič Univerzální nosič zavazadel Kovový černý C10-016
3 621,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
36% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
36%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%9% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
9%18% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
18%27% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
27%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Držák kanystru
Materiál Ocel
Super produkt, ale také docela drahé, pokud držíte kanystr proti 49 €.
Ohodnoceno dne 28. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré zpracování, ale příliš malý držák
Materiál Kov
Držák je sám o sobě dobrý nápad, ale zatím jsem nenašel nádobku, která by se tam vešla, ani kovovou, ani plastovou. Plastový kanystr se s držákem mačká a nápojový kanystr se do něj nevejde. Za tu cenu trochu zklamání, zatím netuším, jak to přizpůsobit, plug and play nefunguje.
Ohodnoceno dne 7. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kromě povrchové úpravy je držák dobrý.
Materiál Kov
Povrchová úprava bohužel nepřiléhá ke kovu.
Ohodnoceno dne 7. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Držák kanystru
Materiál Kov
Držák neodpovídá tvaru, proto je příliš krátký pro plechové kanystry k upevnění zámku.plastové kanystry se hodí s velkým tlakem.musel prodloužit držák.článek nedoporučuji.Nekupoval bych znovu
Ohodnoceno dne 8. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Držák není kompatibilní se standardním 20l kanystrem Bundeswehru.
Materiál Kov
Kvalita a vzhled jsou velmi dobré. Držák není kompatibilní se standardním 20l kanystrem. Slepé nýty drhnou o kanystr. Držák si ponechám a nějak ho upravím, aby pasoval na můj kanystr.
Ohodnoceno dne 24. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
rychlé dodání, držák odpadků
Materiál Kov
držák není vhodný pro standardní kanystry BW 20 l, držák nelze uzavřít.
Ohodnoceno dne 14. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Materiál Ocel
Ohodnoceno dne 27. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Materiál Kov
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 10 l pro skladování pohonných hmot a kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 350,47 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 20 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 046,01 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 10 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 5 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
780,22 Kč
Prodejce: KOTARBAU
156,04 Kč/1l

20L kovový kanystr na benzín s rezervou na naftu s ručním čerpadlem BIG 10L/min



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 707,26 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 20 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
465,86 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrů, kanystr na benzín a naftu, ORANŽOVÝ, RAL 2008



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 268,43 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu červený ral 3020



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 262,66 Kč
Prodejce: misterkanister

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 191,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister