4,9



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Shampoo, For Smoothening, 1500 ml8 336,10 Kč/1kg
4 168,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml620,62 Kč/1l
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System čisticí šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 1500 ml
1 150,77 Kč/1l
1 726,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Professional Moisturizing Shampoo 300 ml
1 976,40 Kč/1l
592,92 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Professional Cleansing Shampoo 300 ml
1 657,60 Kč/1l
497,28 Kč
Prodejce: MANADA

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
565,33 Kč/1l
848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 1500 ml
596,00 Kč/1l
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Šampon L'Oréal Série Expert Curl Expression Čisticí želé šampon
1 220,00 Kč/1l
610,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Niacimide Professional Shampoo 1500 ml
652,00 Kč/1l
978,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo posilující šampon pro řídnoucí vlasy 1500 ml
766,02 Kč/1l
1 149,03 Kč
Prodejce: Scentist

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 1500 ml
771,71 Kč/1l
1 157,56 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel
693,33 Kč/1l
1 040,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo 1500 ml
472,77 Kč/1l
986,62 Kč
-277,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
709,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
479,59 Kč/1kg
479,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerin + Urea H + Hibiscus Seed, 500 ml
1 531,70 Kč/1kg
765,85 Kč
Prodejce: Tersorte

L'Oreal Professionnel, Vitamino Color Spectrum Green, Hair Shampoo, 300 ml
2 320,83 Kč/1l
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Intenzivně hydratační čisticí krémový šampon Curl Expression byl vyvinut pro profesionální čištění kudrlin a vln.
Jemně čistí vlasy a zároveň poskytuje intenzivní a dlouhotrvající hydrataci.
Kudrny a vlny vypadají zdravě, snadno se rozčesávají a jsou připravené na aplikaci masky.
Poskytuje beztížnou a dlouhotrvající hydrataci.
Intenzivně hydratuje kudrny a vlny.
Složení
AQUA / VODA / EAU, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, GLYCOL DISTEARATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MEA, GLYCERETH-26, DECYLGLUKOSID, KYSELINA CITRONOVÁ, PPG-5-CETETH-20, HYDROXID SODNÝ, KOPOLYMER DIVINYLDIMETHICONE/DIMETHICONE, BENZOAN SODNÝ, POLYQUATERNIUM-7, CHLORID SODNÝ, AMODIMETHICONE, CARBOMER, COCO-BETAINE, POLYQUATERNIUM-10, PEG-55 PROPYLENGLYKOL OLEATE, PROPYLENGLYKOL, SALICYLIC ACID, C11-15 PARETH-7, BENZOIC ACID, GLYCERIN, LAURETH-9, TRIDECETH-12, BENZYLALKOHOL, C12-13 PARETH-23, C12-13 PARETH-3, FENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLMOČOVINA, KYSELINA SORBOVÁ, EXTRAKT ZE SEMEN IBIŠKU ESKULENTNÍHO, PARFÉM / VŮNĚ (F.I.L. N285843/1).
L'oreal Professionnel Curl Expression Professionelles šampon-gel 1500 ml
[VYČISTĚTE SVÉ KADEŘE JAKO PROFESIONÁL]: Jemně čistí kadeře a zároveň poskytuje lehkou a dlouhotrvající hydrataci pro zdravé a snadno rozčesatelné kadeře a kudrlinky.
[SILNÁ KONCENTRACE SLOŽEK]: Koncentrovaný rostlinný glycerin, močovina H a semínka ibišku pro intenzivně hydratované a posílené kudrny a krepaté vlasy.
[JEDINEČNÝ ZÁŽITEK]: Extrémně bohaté a krémové složení bez sulfátů a silikonů, které se při kontaktu s vodou mění v bohatou a zahalující pěnu.
Objevte další produkty L'Oréal Professionnel Serie Expert zde.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky L´Oréal Professionnel z kolekce byly vytvořeny pro vlnité a kudrnaté vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1500 ml.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerin + Urea H + Hibiscus Seed, 1500 ml
Složení: aqua / voda / eau - sodium c14-16 olefin sulfonate - cocamidopropyl betaine - laureth-5 carboxylic acid - sodium chloride - caprylyl/capryl glucoside - sodium hydroxide - citric acid - hexylene glycol - peg-.55 propylenglykol oleát - propylenglykol - benzoan sodný - kyselina salicylová - polyquaternium-67 - glycerin - kyselina benzoová - hydroxyethylmočovina - extrakt ze semen ibišku eskulentního - fenoxyethanol - parfém / vůně.
Kupte si L'Oréal Šampon L'Oréal Série Expert Curl Expression Cleansing Cream nyní v Beauty Plaza.
Péče o vlnité, kudrnaté a kudrnaté vlasy koncentrované aktivní složky: 3% glycerin, močovina a semínka ibišku
Loreal SE Curl Int. Moist. Šampon 1500 ml Series Expert Curl Expr
L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Professional šampon Intenzivní hydratační čisticí krém 1500 ml
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 1500 ml
- Složení
- AQUA / WATER / EAU, COCOYL ISETHIONATE SODIUM, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, GLYCOL DISTEARATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MEA, GLYCERETH-26, DECYL GLUCOSIDE, CITRIC ACID, PPG-5-CETETH-20, S
- Výrobce
- L'Oréal
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474637069254
- Číslo produktu
- E38272
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 1500 ml
- Složení
- AQUA / WATER / EAU, COCOYL ISETHIONATE SODIUM, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, GLYCOL DISTEARATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MEA, GLYCERETH-26, DECYL GLUCOSIDE, CITRIC ACID, PPG-5-CETETH-20, S
- Výrobce
- L'Oréal
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474637069254
- Číslo produktu
- E38272
K tomu se hodí také

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerin2% + Urea H + Hibiscus Seed, 200 ml
580,73 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 500 ml
1 488,00 Kč/1l
744,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Hair Styling Leave-In Foam, 250 ml
5 490,44 Kč/1l
1 372,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, 500 ml
2 431,00 Kč/1l
1 215,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System čisticí šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 1500 ml
1 150,77 Kč/1l
1 726,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Curl Expression šampon Professional Shampoo pro ženy 500 - L'Oréal Professionnel
2 126,48 Kč/1l
1 063,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Curl Expression maska na vlasy Professional Mask pro ženy 250 - L'Oréal Professionnel
2 352,00 Kč/1l
588,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Professional Mask 500 ml
1 566,00 Kč/1l
783,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
479,59 Kč/1kg
479,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Hair Leave-In Cream Treatment, 250 ml
542,30 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Vlasový Balzám 500ml
1 833,86 Kč/1l
916,93 Kč
Prodejce: MANADA

L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Professional Moisturizing Shampoo 300 ml
1 976,40 Kč/1l
592,92 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

L´Oréal Professionnel Série Expert Liss Unlimited Mask uhlazující maska pro nepoddajné vlasy 500 ml
2 600,00 Kč/1l
1 300,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pro poškozené vlasy 100 ml
7 540,00 Kč/1l
754,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Professional Caring Water Mist 190 ml
2 896,32 Kč/1l
550,30 Kč
Prodejce: PerfumTraders

20x zvětšující zrcátko na make-up Zrcadlo na holení s přísavkou Zrcadlo Comet Zvětšovací zrcadlo, bílé, kulaté
447,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
565,33 Kč/1l
848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Shampoo, For Smoothening, 1500 ml
8 336,10 Kč/1kg
4 168,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Professional Cleansing Shampoo 300 ml
1 657,60 Kč/1l
497,28 Kč
Prodejce: MANADA

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color - Barvící šampon s výživnými složkami, 500ml
1 341,34 Kč/1l
670,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
620,62 Kč/1l
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel
693,33 Kč/1l
1 040,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo 1500 ml
472,77 Kč/1l
986,62 Kč
-277,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
709,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající šampon
Objem 1,5 l
Tento šampon používám již několik let a jsem velmi spokojená. Mé vlasy jsou hebké a vlnité. Děkuji webu, že ho nabízí za tuto velmi výhodnou cenu.
Ohodnoceno dne 15. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Ohodnoceno dne 24. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Ohodnoceno dne 20. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Ohodnoceno dne 8. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Ohodnoceno dne 14. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Ohodnoceno dne 12. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l