5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Dehner Natura Premium krmivo pro ježky, směs pro ježky, kompletní krmivo pro ježky, s vysokým obsahem bílkovin / bez obilovin / přírodní výživa, 2 kg
1 656,38 Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
VERSELE LAGA Complete Chinchilla Degu - Krmivo pro degu a činčily - 8 kg1 339,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
JR Farm Kompletní krmivo pro zvířata, přírodní a čisté, 5 kg286,78 Kč/1kg
1 433,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Leimüller – prémiové krmivo pro veverky, 5 kg146,23 Kč/1kg
731,16 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
VL Crispy Pellets pro činčily a osmáky 1kg413,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

JR Farm Garden Igel-Schmaus 500g
336,26 Kč/1kg
1 008,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

wildtier liebe krmivo pro veverky 1kg krmivo pro veverky a chipmunky I celoroční krmivo, veverky, chipmunkové krmivo
1 623,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Claus krmivo pro ježky bez obilovin - Krmivo pro ježky bez obilovin 750G
435,21 Kč
-164,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

JR Farm Veverčí krmivo 600 g
333,30 Kč/1kg
1 199,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

VL Crispy Muesli pro králíky 2,75kg
201,44 Kč/1l
553,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

VL Complete Cuni Sensitive pro králíky 1,75kg
424,38 Kč
Prodejce: VISO

Deli Nature Rodelicious Morčata - krmivo pro morčata 2,5kg Deli Nature
136,64 Kč/1kg
341,61 Kč
Prodejce: VISO

Leimüller Krmivo pro ježky 1 kg bez obilovin
532,42 Kč/1kg
532,42 Kč
Prodejce: Agrarzone

Přírodní krmivo pro králíky a hlodavce - směs bohatá na bílkoviny a vitamíny 300G
122,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Deli Nature Rodelicious Frettchen - kompletní krmivo pro fretky 2,5kg Deli Nature
221,24 Kč/1kg
553,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Avicentra Nature Premium králík 850g
100,00 Kč/1kg
100,00 Kč
Prodejce: STREFA

Nature Chinchilla - 9 kg
1 492,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Vitapol krmivo pro křečky 1200 g směs obilovin a semen
456,00 Kč
-139,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

TROPIFIT Premium Plus Rabbit Junior 750g krmivo pro mladé králíky, 6950432
468,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

CEZZOO Natura Premium Králík 20kg
24,93 Kč/1kg
501,00 Kč
Prodejce: CEZZOO

Avicentra COMPLETE+ králík junior 700g
149,86 Kč/1kg
107,00 Kč
Prodejce: STREFA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Chutné krmivo s obsahem mnoha bylin pro ježky žijící ve volné přírodě.
- Podporuje ježky při hledání potravy a posiluje je před zimou.
- Prémiové krmivo pro ježky bez obilovin s vysokým obsahem živočišných bílkovin.
- Dobře stravitelné složení z nejkvalitnějších surovin, .
- Záměrné vynechání ovoce, medu a ořechů.
Pro malý hlad: Dehner Natura Premium krmivo pro ježky Igel-Mix
Máte rádi přírodu a její živočichy? A chcete v podzimním období udělat něco dobrého pro naše domácí ježky? Pak je pro vás krmivo Natura Premium Igel-Mix tou správnou volbou! Tito roztomilí čtyřnožci s ostnatým kožíškem potřebují před zimním spánkem velké množství živin. Toto krmivo je speciálně navrženo pro ježky a neobsahuje obiloviny. Vysoký obsah živočišných bílkovin a množství bylin tvoří chutnou směs pro volně žijící zvířata, která hledají potravu.
Byl vynechán med, ořechy a ovoce
Krmivo Natura Premium Igel-Mix je především dobře stravitelné a orientuje se na potravu, kterou by ježci v přírodě běžně nacházeli. Proto bylo vynecháno přidávání látek jako je med, ořechy a ovoce. Tímto způsobem si ježci nezvyknou na cizí potravu, což by mohlo narušit jejich vlastní hledání potravy. Přesto jsou skvěle připraveni na náročnější a chladnější měsíce, kdy je hledání potravy již nemožné. Udělejte i vy radost našim domácím zvířatům a dopřejte těmto roztomilým a chytrým čtyřnohým tvorům kvalitní směs krmiva!
- Hmotnost
- 2000 g
- Obsah vlhkosti
- viz složení krmiva
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Ježek
- Doplňkové látky
- viz složení krmiva
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 2 kg
- Kód EAN
- 4003572667783
- Číslo produktu
- 6742134
- Výrobce
- Dehner
- Schvalovací číslo
- Dehner ist für den Verkauf von Bio-Produkten geprüft und zertifiziert durch: DE-ÖKO-006
- Hmotnost
- 2000 g
- Obsah vlhkosti
- viz složení krmiva
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Ježek
- Doplňkové látky
- viz složení krmiva
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 2 kg
- Kód EAN
- 4003572667783
- Číslo produktu
- 6742134
- Výrobce
- Dehner
- Schvalovací číslo
- Dehner ist für den Verkauf von Bio-Produkten geprüft und zertifiziert durch: DE-ÖKO-006
K tomu se hodí také

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

relaxdays 10027593_126 relaxdays Igelhaus braun 46,0 x 34,0 x 21,0 cm
974,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

vidaXL Domeček pro ježka 45x33x22 cm dřevo
1 103,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Balíček zeleninových semen – 25 kulinářských odrůd - Organifer
1 632,99 Kč/1kg
1 632,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Felix Crispies pamlsek pro kočky losos pstruh 45 g
1 199,60 Kč/1kg
59,98 Kč
Prodejce: Katomix

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Podstavný sušák Pegasus 200 Solid Comfort
1 461,29 Kč/1m
1 388,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Cheffinger TOPF 28 cm hliníkový odlitek černý
2 193,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ATIKA VT 40 Z provzdušňovač trávníku, 230V, 1600W pro péči o půdu, čištění trávníku
2 433,90 Kč
-499,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 934,05 Kč
Prodejce: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

5000 semen sedmikrásky (Bellis perennis) – sedmikráska obecná, včelí pastva, zahradní květiny
71 788,23 Kč/1kg
61,02 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

BEARWARE Budík analogový bez tikání - půlkruhový - světlé dřevo - retro design - osvětlený ciferník se světlem - tichý - cestovní budík - zvuk budíku - tlačítko odložení - napájení bateriemi
484,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Braun Satin Hair 3 AS 330, Kartáč na horký vzduch, Černá, Modrá, Šeříková, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
3 650,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mbosmart
![Obrázek produktu pro Zimní mrkev Flakkese 2 | Organická semena mrkve od Buzzy Seeds [BBD 07/2024]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/af0c2ee77719f8ebaa56679d0f377fb4.webp)
Zimní mrkev Flakkese 2 | Organická semena mrkve od Buzzy Seeds [BBD 07/2024]
97 708,33 Kč/1kg
586,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: arborix_online_gartencenter

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 4 GB, Android 13, Grafit
12 096,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: G-Electronics

Relaxdays 10020086_469, Hanging, Dřevo, Dřevo, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
901,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Aga Stolní ventilátor 23 cm MR8114 Černý
1 099,00 Kč
Prodejce: Aga24

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě, Odolnost vůči rentgenu, Černá
518,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrů, otočný závěs dveří, bílá barva
11 388,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Elektrochram

sada 10 grilovacích rohoží z teflonu s nepřilnavým povrchem pro grilování a pečení na grilu do 500 °F
475,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

BRILLIANT Spari stropní reflektor s ramenem na čtení | funkční stojací lampa | černá/bílá | 1x E27 max. 60 W a 1x E14 max. 25 W | IP20
916,34 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: everybuy_at

Ultrazvuková čistička 0.6L Ultrasonic Cleaner Laboratory Ultrazvukové čističe 40000Hz Na brýle Šperky Prsteny Zubní náhrady Hodinky Mince Nářadí Retoo
1 702,15 Kč/1l
1 061,99 Kč
-40,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 021,29 Kč
Prodejce: Retoo

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
822,00 Kč
Prodejce: esiteo

wildtier liebe krmivo pro veverky 1kg krmivo pro veverky a chipmunky I celoroční krmivo, veverky, chipmunkové krmivo
1 623,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Přenosný vařič, větruodolný vařič, nerezový vařič, vařič na líh
411,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

nabbi Plastový balkonový květináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
199,24 Kč
Prodejce: VISO

MOVIT Akupresurní podložka s polštářem, 75 x 44 cm, tyrkys
1 321,00 Kč
-264,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 056,80 Kč
Prodejce: Kokiska
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše skvělé
Rychlé dodání, dobrá kvalita, naši ježci krmivo milují. Obsahuje to, co ježci potřebují, a žádné zrní.
Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmivo pro ježky je špičkové
S krmivem pro ježky jsem velmi spokojená, rádi ho jedí, dodání bylo velmi rychlé.
Ohodnoceno dne 8. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmivo pro ježky
Ježci mají toto krmivo rádi. Míchám různé druhy dohromady.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

VerseleLaga krmivo pro dospělé králíky 8 kg
1 281,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant

VERSELE LAGA Complete Chinchilla Degu - Krmivo pro degu a činčily - 8 kg
1 339,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Versele-Laga Cavia 8 kg, Granule, 8 kg, Morče, Vitamín A, Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E, Měď, Jód, Železo, Mangan, Selen, Zinek, 14%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 145,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Leimüller – prémiové krmivo pro veverky, 20 kg
1 706,36 Kč
Prodejce: Agrarzone
85,32 Kč/1kg

Versele Laga Nature Cuni pro králíky 9 kg
901,60 Kč
Prodejce: SuperMerchant
100,18 Kč/1l

Leimüller Krmivo pro ježky 5 kg bez obilovin
1 331,42 Kč
Prodejce: Agrarzone
266,28 Kč/1kg

Leimüller Krmivo pro alpaky Müsli 20 kg
1 096,86 Kč
Prodejce: Agrarzone
54,84 Kč/1kg

VL Crispy Muesli pro morčata 2,75kg
540,85 Kč
Prodejce: superbrandshop
194,76 Kč/1kg

Leimüller – prémiové krmivo pro veverky, 5 kg
731,16 Kč
Prodejce: Agrarzone
146,23 Kč/1kg

Agrární zóna Krmivo pro králíky Krmivo pro zajíce Pelety 25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
730,08 Kč
Prodejce: Agrarzone
36,50 Kč/1kg

VL Crispy Snack pro hlodavce Popcorn 650g
413,37 Kč
Prodejce: superbrandshop
635,95 Kč/1kg

VL Crispy Muesli pro morčata 1kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
381,32 Kč
Prodejce: superbrandshop
375,68 Kč/1kg

JR Farm Kompletní krmivo pro zvířata, přírodní a čisté, 5 kg
1 433,92 Kč
Prodejce: everybuy_at
286,78 Kč/1kg

TIVO - Kořen pampelišky pro všechny papoušky 100g
277,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Vitapol zeleninové pamlsky pro hlodavce 45 g
267,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Vitapol ovocný pamlsek pro králíky a hlodavce 45 g
267,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant

VL Crispy Pellets pro činčily a osmáky 1kg
413,13 Kč
Prodejce: superbrandshop

Vitapol -Smakers pro nymfy ovoce - víkendový styl 45g
173,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Leimüller – prémiové krmivo pro veverky, 1 kg
389,84 Kč
Prodejce: Agrarzone
389,84 Kč/1kg

JR Farm Zwergkaninchen-Schmaus - 1,2 kg
488,84 Kč
Prodejce: everybuy_at
67,89 Kč/1kg