5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
VerseleLaga krmivo pro dospělé králíky 8 kg1 281,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
JR Farm Kompletní krmivo pro zvířata, přírodní a čisté, 5 kg286,78 Kč/1kg
1 433,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Vitapol zeleninové pamlsky pro hlodavce 45 g267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Vitapol ovocný pamlsek pro králíky a hlodavce 45 g267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

wildtier liebe krmivo pro veverky 1kg krmivo pro veverky a chipmunky I celoroční krmivo, veverky, chipmunkové krmivo
1 623,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Deli Nature Rodelicious Morčata - krmivo pro morčata 2,5kg Deli Nature
136,64 Kč/1kg
341,61 Kč
Prodejce: VISO

Vitakraft 25542, Výživový balíček, 3 kg, Zakrslý králík, Vitamín A, Vitamín D3, Měď, Jód, Železo, Mangan, Selen, Zinek, 13,9%
270,39 Kč
Prodejce: VISO

JR Farm Garden Igel-Schmaus 500g
336,26 Kč/1kg
1 008,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

VL Crispy Muesli pro králíky 2,75kg
201,44 Kč/1l
553,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bunny FrescoFieno 3 kg
487,40 Kč/1kg
1 462,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Dehner Natura Premium krmivo pro ježky, směs pro ježky, kompletní krmivo pro ježky, s vysokým obsahem bílkovin / bez obilovin / přírodní výživa, 2 kg
1 656,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

JR Farm Degu-Schmaus 1,6kg
358,02 Kč/1kg
572,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

JR Farm Rat Feast 2,5 kg
436,38 Kč/1kg
1 152,11 Kč
-61,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 090,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

JR Farm Zwergkaninchen-Schmaus - 1,2 kg
67,89 Kč/1kg
488,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

JR Farm Morče Grainless Health Complete 600 g
205,31 Kč/1kg
492,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

JR Farm Grainless Complete zakrslý králík 3500 g
440,10 Kč/1kg
1 540,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

JR Farm Food Hamster Adult 500g
1 864,80 Kč/1kg
932,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

JR Farm Zakrslý králík Grainless Complete Junior 1 kg
190,92 Kč/1kg
1 145,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vitapol krmivo pro morčata 500g
80,00 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
70,40 Kč
Prodejce: DomoDomo

Krmivo pro křečky 500g
131,98 Kč/1kg
65,99 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vyvážená a pestrá kompletní krmná směs pro veverky.
Složení:
Složení: pšenice, slunečnicová semena, kukuřičné vločky, extrudovaný kukuřičný šrot, hrachové vločky, žaludy, arašídy, svatojánský chléb, kukuřice na zrno, pšeničné vločky, šípky, mrkev, oves, jablka, mouční červi, jeřabiny, sultánky, dýňová semena
JR Farm Veverčí krmivo 600 gKompletní krmivo pro veverky
Vyvážená, pestrá kompletní krmná směs pro veverky.
Doporučené krmení:
Misku s krmivem doplňujte, až když je téměř úplně prázdná. Denně podávejte maximálně tolik krmiva, kolik ho veverky zcela zkonzumují.
Složení:
Pšenice, slunečnicová semínka, kukuřičné vločky, extrudovaná kukuřičná moučka, hrachové vločky, žaludy, arašídy, svatojánský chléb, kukuřičné popcorn, pšeničné vločky, šípky, mrkev, oves, jablka, mouční červi, jeřabiny, sultánky, dýňová semínka
Přídatné látky:
Vitamin A (jako retinol) 863,8 m.j., Vitamin D3 (jako cholekalciferol) 89,6 m.j., vitamin E (jako all-rac-alfa-tokoferylacetát) 6 mg, vitamin C (jako askorbylmonofosfát) 1 mg; senzorické přísady: kanthaxanthin 1,6 mg;
Analytické složky:
Obsah bílkovin 13,5 %, obsah tuku 10,5 %, hrubá vláknina 9,1 %, hrubý popel 2,7 %;
Obsah:
600 g
Doporučené krmení:
Misku s krmivem doplňujte, až když je téměř úplně prázdná. Denně podávejte maximálně tolik krmiva, kolik ho veverky zcela zkonzumují.
Složení:
Pšenice, slunečnicová semínka, kukuřičné vločky, extrudovaná kukuřičná moučka, hrachové vločky, žaludy, arašídy, svatojánský chléb, kukuřičné popcorn, pšeničné vločky, šípky, mrkev, oves, jablka, mouční červi, jeřabiny, sultánky, dýňová semínka
Přídatné látky:
Vitamin A (jako retinol) 863,8 m.j., Vitamin D3 (jako cholekalciferol) 89,6 m.j., vitamin E (jako all-rac-alfa-tokoferylacetát) 6 mg, vitamin C (jako askorbylmonofosfát) 1 mg; senzorické přísady: kanthaxanthin 1,6 mg;
Analytické složky:
Obsah bílkovin 13,5 %, obsah tuku 10,5 %, hrubá vláknina 9,1 %, hrubý popel 2,7 %;
Obsah:
600 g
Vyvážená, pestrá kompletní směs krmiva pro veverky. Směs k použití jako dočasné kompletní krmivo pro veverky Složení: pšenice, slunečnicové semínko 17%, kukuřičné vločky, hrachové vločky, extrudovaná kukuřičná mouka, vlašský ořech, arašídy, karob, kukuřice pufovaná, pšeničné vločky, šípek 4%, vojtěška, mrkev, oves, jablka, mouční červi 2%, hovězí a vepřová moučka, bobule horského jasanu, rozinky, dýňová a tykvová semena, extrudovaná pšeničná mouka, bojínek luční, řepkový olej, sója, extrudovaná rýžová mouka Aditiva/kg: vitamín A 1156 IU,vitamín D3 74 IU,vitamín E 3 mg,vitamín C 43 mg Analytické složky: hr.protein 14.7%, hr.tuk 13.3%, hr.vláknina 9.5%, hr.popel 2.6%, vápník 2120 mg/kg, fosfor 2320 mg/kg, sodík 630 mg/kg Krmné doporučení: Misku na krmení doplňujte, až když je téměř prázdná. Dejte prosím denně maximálně tolik jídla, kolik je zcela snědeno za 24 hodin. Barevná směs ořechů, semínek, obilovin, žaludů, šípků, zeleniny, ovoce a moučných červů dodává veverkám mnoho cenných vitamínů, živin a živočišných bílkovin. Vtipným obyvatelům zahrady usnadňuje nabrat potřebnou váhu na chladné zimní měsíce, jakmile už ani v přírodě nenajdou dostatek potravy.
- Hmotnost
- 3600 g
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4024344136856
- Číslo produktu
- 13685
- Výrobce
- JR Farm
- Schvalovací číslo
- --
- Hmotnost
- 3600 g
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4024344136856
- Číslo produktu
- 13685
- Výrobce
- JR Farm
- Schvalovací číslo
- --
K tomu se hodí také

wildtier liebe krmivo pro veverky 1kg krmivo pro veverky a chipmunky I celoroční krmivo, veverky, chipmunkové krmivo
1 623,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmítko pro veverky s arašídovým máslem
924,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tuinrijk

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Relaxdays 10020742, 1 kusů
487,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Vitakraft Vita Garden Scatter Food Protein Mix - 1kg
143,88 Kč/1kg
143,88 Kč
Prodejce: VISO

Vileda Looper Elektrický Rotační Mop S Rozprašovačem 169835
3 831,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Denver DAB-46DARK GREY, Internet, Analogový a digitální, DAB+, FM, 2 W, LCD, Černá, Hnědá
1 363,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

ESSCHERT DESIGN Krmítko pro veverky dřevo 14,6x24,9x26,1cm
404,51 Kč
Prodejce: NeuertsShop

1.09 Sada venkovních LED svíček s časovačem - sada 3 LED svíček pro venkovní použití
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banánovník, výška 100–140 cm mrazuvzdorný rychle rostoucí exotická zahradní rostlina odolný banánovník
968,13 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

JW Krmítko pro veverky 19 x 19 x 24 cm Krmítko pro veverky 2553
608,23 Kč
Prodejce: Benza-nl

Hortenzie latnatá Vanille Fraise 2L
404,00 Kč
Prodejce: BaumschuleWedrowski

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Hydrangea macrophylla Early Pink 20-30 cm / květináč 10,5 - hortenzie s nádhernými květy
84,92 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Deli Nature Rodelicious Morčata - krmivo pro morčata 2,5kg Deli Nature
136,64 Kč/1kg
341,61 Kč
Prodejce: VISO

relaxdays 10027593_126 relaxdays Igelhaus braun 46,0 x 34,0 x 21,0 cm
974,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

2 x lithiová knoflíková baterie CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, průměr 24 mm, tloušťka 5,0 mm, typ DL2450
723,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

TRIXIE 6109, Křeček, Myš, Přírodní, 1 kusů, 100 mm, 190 mm
277,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Pavilon Wiltec 3 x 3 m v modré barvě s UV ochranou 50+, zahradní pavilon s odnímatelnými bočnicemi, párty stan s okny např. pro terasu a festivaly
1 478,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Mucola dřevěná klec pro křečky klec pro myši klec pro krysy klec pro hlodavce ohrada WOW
1 270,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Vitakraft 25542, Výživový balíček, 3 kg, Zakrslý králík, Vitamín A, Vitamín D3, Měď, Jód, Železo, Mangan, Selen, Zinek, 13,9%
270,39 Kč
Prodejce: VISO

KOTARBAU® Mini koště z rýžové slámy 20 cm s dřevěnou násadou 10 cm Ruční kartáč na malé plochy
398,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

100 rostlin Boxwood rostliny 20-25 cm keř Buxus sempervirens
2 208,02 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
10,14 Kč/1l
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Mega velký domeček pro hlodavce, morčata a králíky
663,82 Kč
-60,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
602,94 Kč
Prodejce: kk-shopping

Hobliny Chipsi super 60 l / 3,4kg
167,24 Kč
Prodejce: VISO

Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - stříbrné - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,66 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

VerseleLaga krmivo pro dospělé králíky 8 kg
1 281,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant

VERSELE LAGA Complete Chinchilla Degu - Krmivo pro degu a činčily - 8 kg
1 339,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Versele-Laga Cavia 8 kg, Granule, 8 kg, Morče, Vitamín A, Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E, Měď, Jód, Železo, Mangan, Selen, Zinek, 14%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 145,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Leimüller – prémiové krmivo pro veverky, 20 kg
1 706,36 Kč
Prodejce: Agrarzone
85,32 Kč/1kg

Versele Laga Nature Cuni pro králíky 9 kg
901,60 Kč
Prodejce: SuperMerchant
100,18 Kč/1l

Leimüller Krmivo pro ježky 5 kg bez obilovin
1 331,42 Kč
Prodejce: Agrarzone
266,28 Kč/1kg

Leimüller Krmivo pro alpaky Müsli 20 kg
1 096,86 Kč
Prodejce: Agrarzone
54,84 Kč/1kg

VL Crispy Muesli pro morčata 2,75kg
540,85 Kč
Prodejce: superbrandshop
194,76 Kč/1kg

Leimüller – prémiové krmivo pro veverky, 5 kg
731,16 Kč
Prodejce: Agrarzone
146,23 Kč/1kg

Agrární zóna Krmivo pro králíky Krmivo pro zajíce Pelety 25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
730,08 Kč
Prodejce: Agrarzone
36,50 Kč/1kg

VL Crispy Snack pro hlodavce Popcorn 650g
413,37 Kč
Prodejce: superbrandshop
635,95 Kč/1kg

VL Crispy Muesli pro morčata 1kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
381,32 Kč
Prodejce: superbrandshop
375,68 Kč/1kg

JR Farm Kompletní krmivo pro zvířata, přírodní a čisté, 5 kg
1 433,92 Kč
Prodejce: everybuy_at
286,78 Kč/1kg

TIVO - Kořen pampelišky pro všechny papoušky 100g
277,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Vitapol zeleninové pamlsky pro hlodavce 45 g
267,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Vitapol ovocný pamlsek pro králíky a hlodavce 45 g
267,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant

VL Crispy Pellets pro činčily a osmáky 1kg
413,13 Kč
Prodejce: superbrandshop

Vitapol -Smakers pro nymfy ovoce - víkendový styl 45g
173,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Leimüller – prémiové krmivo pro veverky, 1 kg
389,84 Kč
Prodejce: Agrarzone
389,84 Kč/1kg

JR Farm Zwergkaninchen-Schmaus - 1,2 kg
488,84 Kč
Prodejce: everybuy_at
67,89 Kč/1kg