5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
VerseleLaga krmivo pro dospělé králíky 8 kg1 282,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Leimüller – prémiové krmivo pro veverky, 20 kg85,32 Kč/1kg
1 706,36 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
Leimüller Krmivo pro ježky 5 kg bez obilovin266,28 Kč/1kg
1 331,42 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
Agrární zóna Krmivo pro králíky Krmivo pro zajíce Pelety 25 kg36,50 Kč/1kg
730,08 Kč
Prodejce: Agrarzone

wildtier liebe krmivo pro veverky 1kg krmivo pro veverky a chipmunky I celoroční krmivo, veverky, chipmunkové krmivo
1 623,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dehner Natura Premium krmivo pro ježky, směs pro ježky, kompletní krmivo pro ježky, s vysokým obsahem bílkovin / bez obilovin / přírodní výživa, 2 kg
1 526,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

JRFarm Veverčí pochoutky 600 g
258,86 Kč/1kg
931,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tweetfeed: Krmivo pro ježky – 2,5 litru – 1250 gramů
365,65 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Krmné granule pro králíky – Kompletní krmivo – Přírodní krmivo pro králíky – 20 kg
54,76 Kč/1kg
1 095,25 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Wielink, speciální krmivo pro králíky – 20 kg
45,01 Kč/1kg
900,10 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Natures Variety Adult Mini Chicken bez obilovin + 2 lyofilizované přílohy
1 206,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Krmivo pro králíky Vitapol 1,2 kg
119,26 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hospodářské krmivo pro papoušky vlnkované Vitapol 1,2 kg
97,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Krmivo pro krysy Vitapol 500g
76,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Seno pro hlodavce a králíky Vitapol 1,2 kg
99,44 Kč
Prodejce: DomoDomo

Vitapol krmivo pro morčata 1,2 kg
132,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Vitapol krmivo pro morčata 500g
80,00 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
70,40 Kč
Prodejce: DomoDomo

Krmivo pro křečky 500g
131,98 Kč/1kg
65,99 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

VL Crispy Muesli pro křečky 1kg
381,32 Kč/1l
381,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Vitapol krmivo pro křečky 1200 g směs obilovin a semen
456,00 Kč
-139,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krmivo pro veverky od společnosti Canifee: v kbelíku o hmotnosti 1 kg – s přidaným množstvím vlašských ořechů – vhodné pro celoroční krmení veverek – s naší vyváženou směsí krmiva pro dávkovače nebo automatické krmítka.
BEZ ARAŠÍDŮ: Společnost Canifee dbá na to, aby v krmivu nebyly žádné arašídy, protože ty jsou často kontaminovány plísněmi a nejsou vhodné jako krmivo pro veverky.
JAK VEVERKY KRMIT?: Krmivo lze celoročně dávkovat do krmítka, krmného boxu nebo na určené místo v přírodě.
CO OBSAHUJE?: Slunečnicová semena (různé druhy – pruhovaná, černá a bílá), kukuřice, oves, vlašské ořechy, dýňová semínka, rozinky a mnoho dalších cenných a přírodních složek (seznam níže).
PLNĚNO V NĚMECKU: Jsme rodinná firma sídlící v Severním Porýní-Vestfálsku a plníme směs krmiva pro veverky ve vlastních prostorách.
- Hmotnost
- 1000 g
- Obsah vlhkosti
- Méně než 20 %
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Doplňkové látky
- Lískové oříšky
- Kód EAN
- 427000402583504270004025835
- Výrobce
- Garvo
- Schvalovací číslo
- 2722
- Hmotnost
- 1000 g
- Obsah vlhkosti
- Méně než 20 %
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Doplňkové látky
- Lískové oříšky
- Kód EAN
- 427000402583504270004025835
- Výrobce
- Garvo
- Schvalovací číslo
- 2722
K tomu se hodí také

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli
842,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
47,97 Kč/1kg
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
89,72 Kč/1kg
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmítko pro veverky Krmná stanice dřevo Plexi zinková střecha
570,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Feel2Home

Rychlost 12 x LED solární lampa země zapuštěná reflektor solární zemní světlo zemní lampa venkovní 8Leds, teplá bílá
1 754,25 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: NetworkTechnologies

Dehner Natura Premium krmivo pro ježky, směs pro ježky, kompletní krmivo pro ježky, s vysokým obsahem bílkovin / bez obilovin / přírodní výživa, 2 kg
1 526,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

wildtier liebe krmivo pro veverky 1kg krmivo pro veverky a chipmunky I celoroční krmivo, veverky, chipmunkové krmivo
1 623,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Olympia 40138, Lampa napodobující plamen, Bílá, CE, LED, Baterie, CR2025, AAA
452,83 Kč
Prodejce: somnia24

JR Farm Garden Igel-Schmaus 500g
377,21 Kč/1kg
1 131,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BBQ-Toro smaltovaný litinový pekáč s víkem, 4,0 litru - Ø 24 cm, pekáč, zapékací hrnec
1 097,27 Kč
Prodejce: CS-Trading

Krmivo pro veverky Canifee - celoroční krmivo pro volně žijící zvířata v kbelíku o hmotnosti 2,2 kg
761,61 Kč/1kg
1 675,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

relaxdays 10027593_126 relaxdays Igelhaus braun 46,0 x 34,0 x 21,0 cm
979,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

JRFarm Veverčí pochoutky 600 g
258,86 Kč/1kg
931,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období, prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (1 kg)
413,83 Kč
-108,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
305,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Relaxdays Litinová ptačí napáječka na zapíchnutí, s kolíkem do země, zahradní dekorace, krmítko pro ptáky, miska na vodu, výška 1 m, bílá
612,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Köhko® fontána „Greifenstein“, zahradní fontána s vzhledem přírodního kamene, s LED osvětlením, model 11002.
6 285,00 Kč
Prodejce: Koehko

Relaxdays 10020742, 1 kusů
490,90 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Relaxdays

1.09 Sada venkovních LED svíček s časovačem - sada 3 LED svíček pro venkovní použití
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

VL Crispy Muesli pro králíky 2,75kg
201,44 Kč/1l
553,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů se síťkou
63,32 Kč/1kg
1 139,77 Kč
Prodejce: boni-shop

Kompletní sada ocelových stěn bazénu Ø 360x120cm
32 749,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Köhko 3dílný potok - koryto, ústí, vodopád, prodloužení 140016
3 860,00 Kč
Prodejce: Koehko

LED solární osvětlení se senzorem Solární lampa Solární světlo s detektorem pohybu Solární reflektor Reflektor s pohybovým čidlem IP65 108 LED Retoo
298,99 Kč
-107,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,69 Kč
Prodejce: Retoo

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

vidaXL Ptačí budky 4 ks. Dřevo 12x12x22 cm
712,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYSLiving

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

8" mini řetězová pila s baterií, 8000mAh 1200W bateriová pila, pro prořezávání, řemesla a kutilské projekty
1 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUMIDRA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový produkt doručen včas
Výrobce Garvo
Veverky toto krmivo velmi dobře přijímají. Už po krátké době objevily krmítko a pravidelně se tam zastavují. Směs působí kvalitně a pestře. Jsem velmi spokojený a toto krmivo rozhodně doporučuji.
Ohodnoceno dne 21. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Výrobce Garvo
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Výrobce Garvo
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

VERSELE LAGA Complete Chinchilla Degu - Krmivo pro degu a činčily - 8 kg
1 342,05 Kč
Prodejce: SuperMerchant

VerseleLaga krmivo pro dospělé králíky 8 kg
1 282,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Versele-Laga Cavia 8 kg, Granule, 8 kg, Morče, Vitamín A, Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E, Měď, Jód, Železo, Mangan, Selen, Zinek, 14%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 145,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Leimüller – prémiové krmivo pro veverky, 20 kg
1 706,36 Kč
Prodejce: Agrarzone
85,32 Kč/1kg

VERSELE LAGA Nature Cavia - krmivo pro domácí křečky - 9 kg
982,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
109,22 Kč/1l

Versele Laga Nature Cuni pro králíky 9 kg
868,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
96,55 Kč/1l

Leimüller Krmivo pro ježky 5 kg bez obilovin
1 331,42 Kč
Prodejce: Agrarzone
266,28 Kč/1kg

Leimüller Krmivo pro alpaky Müsli 20 kg
1 096,86 Kč
Prodejce: Agrarzone
54,84 Kč/1kg

Agrární zóna Krmivo pro králíky Krmivo pro zajíce Pelety 25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
730,08 Kč
Prodejce: Agrarzone
36,50 Kč/1kg

VL Crispy Muesli pro morčata 2,75kg
540,85 Kč
Prodejce: superbrandshop
194,76 Kč/1kg

Leimüller – prémiové krmivo pro veverky, 5 kg
731,16 Kč
Prodejce: Agrarzone
146,23 Kč/1kg

VL Crispy Muesli pro morčata 1kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
381,32 Kč
Prodejce: superbrandshop
375,68 Kč/1kg

VL Crispy Snack pro hlodavce Popcorn 650g
413,37 Kč
Prodejce: superbrandshop
635,95 Kč/1kg

VL Crispy Pellets pro činčily a osmáky 1kg
413,13 Kč
Prodejce: superbrandshop

TIVO - Kořen pampelišky pro všechny papoušky 100g
209,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Vitapol zeleninové pamlsky pro hlodavce 45 g
197,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Vitapol ovocný pamlsek pro králíky a hlodavce 45 g
195,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Leimüller – prémiové krmivo pro veverky, 1 kg
389,84 Kč
Prodejce: Agrarzone
389,84 Kč/1kg

Vitapol -Smakers pro nymfy ovoce - víkendový styl 45g
174,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

JR Farm Kompletní krmivo pro zvířata, přírodní a čisté, 5 kg
1 439,51 Kč
Prodejce: everybuy_at
287,90 Kč/1kg