Reuzel - Surf Tonic - Hair tonic for men 100ml

160,67 Kč

160,67 Kč / 1kg

plus 99,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 9. – po 12. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Bumble and bumble Sumoclay 45 ml
Bumble and bumble Sumoclay 45 ml
30 782,89 Kč/1l
1 385,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Loreal Super Dust 3x7g
Loreal Super Dust 3x7g
1 161,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml
Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml
461,93 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 13
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Paste Osis+ Texture Mess Up
Schwarzkopf Paste Osis+ Texture Mess Up
16 087,50 Kč/1l
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 15
1 608,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Pomáda na vlasy s extra silnou fixací (Extreme Hold Matte Pomade), 95 g
Pomáda na vlasy s extra silnou fixací (Extreme Hold Matte Pomade), 95 g
2 785,71 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
368,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 29
368,65 Kč
Prodejce: Tersorte
Obrázek produktu pro American Crew - Defining Paste 85.0g
American Crew - Defining Paste 85.0g
5 650,17 Kč/1l
339,01 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro REUZEL Styling Red Pomade Water Soluble 35 g
REUZEL Styling Red Pomade Water Soluble 35 g
5 307,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
207,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Reuzel Tonik do modelowania włosów, 500ml
Reuzel Tonik do modelowania włosów, 500ml
561 149,97 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
336,69 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro REUZEL Styling Green Pomade Grease Medium Hold 113 g
REUZEL Styling Green Pomade Grease Medium Hold 113 g
2 310,96 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
345,00 Kč
-30,71 Kč
314,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Matující krém na vlasy (Surf Cream) 95 g
Matující krém na vlasy (Surf Cream) 95 g
3 600,00 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
342,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store
Obrázek produktu pro Framesi For-Me 431 Water Me Wax 80ml
Framesi For-Me 431 Water Me Wax 80ml
3 987,50 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Obrázek produktu pro MORFOSE Hair Aqua Gelwax 175 ml - Extra
MORFOSE Hair Aqua Gelwax 175 ml - Extra
712,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
119,77 Kč
-12,92 Kč
106,85 Kč
Prodejce: GlossyShopDE
Obrázek produktu pro Layrite Superhold Pomade pomáda na vlasy pro extra silnou fixaci 120 g
Layrite Superhold Pomade pomáda na vlasy pro extra silnou fixaci 120 g
13 042,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 565,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro NISHMAN 05 KERATIN WAX pomáda na vlasy 150ml
NISHMAN 05 KERATIN WAX pomáda na vlasy 150ml
958,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
143,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup
Obrázek produktu pro Loreal Men, BarberClub, pasta na zahuštění vlasů, 75 ml
Loreal Men, BarberClub, pasta na zahuštění vlasů, 75 ml
3 879 200,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
387,92 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
259,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Sebastian Men The Dandy Pomade 75 ml
Sebastian Men The Dandy Pomade 75 ml
7 924,93 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
594,37 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Morgan's Pomade Styling Pomade
Morgan's Pomade Styling Pomade
1 002,86 Kč/1kg
351,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik
Obrázek produktu pro American Crew Pomade (Medium Hold) 85 g
American Crew Pomade (Medium Hold) 85 g
2 813,01 Kč/1kg
346,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Vylepšete své vlasy bez námahy s Reuzel Surf Tonic 100 ml:



• Dodá jim objem a texturu pro plážový vzhled.
• Poskytuje lehké zpevnění bez tužení a slepení.
• Naplněn přírodními výtažky, které vlasy vyživují a chrání.



Surf Tonic od společnosti Reuzel

  • Dodává vlasům objem a texturu
  • Matný povrch
  • Lze natřít téměř jakýmkoli jiným produktem REUZEL

se Surf Tonic ve spreji od Reuzelu vypadáte jako surfař! Dodejte svým vlasům větší objem a zároveň bohatou péči pomocí jediného produktu. Různé přírodní výtažky dodávají lehkost a hydrataci a vytvářejí optické zhuštění vlasů. Můžete tak dosáhnout vytouženého účesu jako na dovolenou, protože vaše vlasy jsou silné a připravené na všechno.

Reuzel vyživuje a poskytuje lepší strukturu vlasů

Sprej obsahuje složky z mořské soli a rostlinných proteinů. Díky tomu je surfařský vzhled ještě autentičtější - po použití spreje Surf Tonic si budete připadat, jako byste se přenesli na pláž. Vaše vlasy jsou přirozeně posíleny od kořínků až po konečky. Díky tomu vypadají objemnější a upravenější. Zároveň se zlepší jejich textura, což vám usnadní požadovaný styling. Bohaté péče je ve spreji dosaženo prostřednictvím různých rostlinných výtažků. Obsahuje například výtažek z kopřivy, vilínu, přesličky a rozmarýnu. Díky těmto složkám se nemusíte obávat o hydrataci vlasů, a to ani při stylingu suchých vlasů s mořskou solí. Sprej Surf Tonic je parfémově neutrální a v případě potřeby jej lze vymýt - co víc si od přípravku pro péči o vlasy a jejich styling přát?



Tonikum na vlasy s rozprašovačem Reuzel SURF TONIC SPRAY 100ml

Reuzel Surf Tonic tonikum pro úpravu textury.

Nemáte poblíž pláž? Reuzel Surf Tonic je jako koupání v oceánu. Je ideální pro všechny muže, kteří chtějí texturu, objem a matnývzhled. Používejte ho samostatně nebo prakticky s jakoukoli pomádou Reuzel pro zvýšení pevnosti. Dotek mořského spreje ve vlasech vytvoří divoký a nonšalantní vzhled.

Vlastnosti: Vhodný pro vlasy, které se dají natupírovat:

  • matný povrch
  • textura
  • zvětšuje objem
  • lehká fixace
Objem: 100 ml

Jakpoužívat: Nastříkejte na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. Pro dosažení nejlepších výsledků nanášejte tonikum od kořínků ke konečkům vlasů. Pro zvýšení textury nastříkejte přípravek do dlaní a zapracujte do suchých pramenů. Sprej Surf Tonic může také dodat pevnost jakémukoli jinému výrobku Reuzel.

Složení: Voda (Aqua), síran hořečnatý, propandiol, PVP, polystyren-sulfonát sodný, mořská sůl, extrakt z přesličky rolní (Equisetum Arvense), ethylhexylglycerin, extrakt z listů vilínu virginského (Hamamelis Virginiana), extrakt z listů rozmarýnu lékařského (Rosmarinus Officinalis), extrakt z kopřivy dvoudomé (Urtica Dioica), fenoxyethanol.



Reuzel Surf Tonic je stylingové tonikum, které účes lehce zpevní. Dodává vlasům okamžitý objem a texturu a umožňuje vytvořit uvolněný účes s přirozeným matným povrchem.



Stylingový sprej na vlasy




Reuzel - Surf Tonic - Hair tonic for men 100ml Cosmetics. For men.

Stylingové tonikum Reuzel z Nizozemska v praktické lahvičce o objemu 100 ml je ideální volbou pro muže, kteří si potrpí na styl a chtějí dodat svému účesu výraz a pevnost. Díky lehkému a nemastnému složení nabízí toto tonikum maximální kontrolu a zajišťuje dlouhotrvající styling beze zbytků. Je ideální pro každodenní použití a je vhodné pro všechny typy vlasů. Nizozemské zkušenosti společnosti Reuzel zaručují profesionální výsledek, který vydrží po celý den. Dodejte svému účesu dokonalou konečnou úpravu pomocí stylingového tonika Reuzel a zažijte svobodu účesu s dobře upraveným finišem.

Reuzel Surf Tonic 100 ml

REUZEL® Surf Tonic dodává vlasům zpevňující a objemový efekt, který zvýrazňuje přirozenou strukturu vlasů a zanechává je matné.Snadná fixace - MATNÝ VZHLED - ROZPOUŠTĚTELNÝ VE VODĚ - Zlepšuje texturu a objem - Matný vzhled - Lze kombinovat s jakýmkoli jiným produktem REUZEL® Použití: Vmasírujte do vlhkých nebo téměř suchých vlasů; podle potřeby vyfénujte.
Hmotnost
1000 g
Objem
100 ml
Složení
Water (Aqua), PVP, Sea Salt, Equisetum Arvense Extract, Ethylhexylglycerin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Sodium Polystyrene Sulfonate, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Phenoxyethanol
Výrobce
Northio
Kód EAN
0850004313879
850004313879
Číslo produktu
40687

Hmotnost
1000 g
Objem
100 ml
Složení
Water (Aqua), PVP, Sea Salt, Equisetum Arvense Extract, Ethylhexylglycerin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Sodium Polystyrene Sulfonate, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Phenoxyethanol
Výrobce
Northio
Kód EAN
0850004313879
850004313879
Číslo produktu
40687
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
368,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 29
368,65 Kč
Prodejce: Tersorte
Obrázek produktu pro REUZEL Styling Grey Pomade Extreme Hold 35 g
REUZEL Styling Grey Pomade Extreme Hold 35 g
4 706,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 29
160,93 Kč
-5,61 Kč
155,32 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Pěna na vousy Reuzel Beard Foam Mousse A Barbe 70 ml
Pěna na vousy Reuzel Beard Foam Mousse A Barbe 70 ml
3 439,57 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Reuzel - Surf Tonic - Hair tonic for men 350ml
Reuzel - Surf Tonic - Hair tonic for men 350ml
877,92 Kč/1l
311,66 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Reuzel Hair Tonic, Vlasové mléko, Pánské, 350 ml, Láhev, Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycerin, Polysorbate-20, Fragrance (Parfum), Disodium EDTA,..., 1 kusů
Reuzel Hair Tonic, Vlasové mléko, Pánské, 350 ml, Láhev, Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycerin, Polysorbate-20, Fragrance (Parfum), Disodium EDTA,..., 1 kusů
900,00 Kč/1l
315,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Pomáda na vlasy s extra silnou fixací (Extreme Hold Matte Pomade), 95 g
Pomáda na vlasy s extra silnou fixací (Extreme Hold Matte Pomade), 95 g
2 785,71 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Reuzel Tonik do modelowania włosów, 500ml
Reuzel Tonik do modelowania włosów, 500ml
561 149,97 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
336,69 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Reuzel Pink Pomade, Vosk na vlasy, 35 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
Reuzel Pink Pomade, Vosk na vlasy, 35 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
3 868,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
193,43 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro REUZEL Concrete Hold Matte Pomade 113 g
REUZEL Concrete Hold Matte Pomade 113 g
3 160,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
395,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Pomáda na vlasy se silnou fixací (Pink Heavy Grease), 95 g
Pomáda na vlasy se silnou fixací (Pink Heavy Grease), 95 g
2 100,00 Kč/1kg
315,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Matující krém na vlasy (Surf Cream) 95 g
Matující krém na vlasy (Surf Cream) 95 g
3 600,00 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
342,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store
Obrázek produktu pro Reuzel Clay Spray stylingový sprej pro lehkou fixaci 100 ml
Reuzel Clay Spray stylingový sprej pro lehkou fixaci 100 ml
847 200,02 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
198,08 Kč
-28,64 Kč
169,44 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Oskia Vyhlazující masážní svíčka 200 g
Oskia Vyhlazující masážní svíčka 200 g
2 824,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
315,56 Kč
-47,28 Kč
268,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Matující pomáda na vlasy s jílem (Clay Matte Pomade), 95 g
Matující pomáda na vlasy s jílem (Clay Matte Pomade), 95 g
2 083,87 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
323,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
259,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Reuzel Concrete Hold - Modelující Vosk pro Dokonalý Styl 35g
Reuzel Concrete Hold - Modelující Vosk pro Dokonalý Styl 35g
3 724 750,09 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
203,95 Kč
-54,96 Kč
148,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro REUZEL Styling Pink Pomade Grease Heavy Hold 113 g
REUZEL Styling Pink Pomade Grease Heavy Hold 113 g
2 607,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
365,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Reuzel - Matte Styling Paste - Matt styling paste 100ml
Reuzel - Matte Styling Paste - Matt styling paste 100ml
341,00 Kč/1kg
341,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Uppercut Deluxe Clay Pomade 70 g – Matná Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Přirozená Textura
Uppercut Deluxe Clay Pomade 70 g – Matná Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Přirozená Textura
7 218,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
1 443,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Titanová
Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Titanová
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 610
Použité
23 882,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK
Obrázek produktu pro Reuzel - Wood & Spice Beard Foam - Beard foam 70ml
Reuzel - Wood & Spice Beard Foam - Beard foam 70ml
276,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
276,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
12 904 500,33 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
516,18 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 1003
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland
Obrázek produktu pro Pomáda na vlasy se střední fixací (Green Pomade Grease), 95 g
Pomáda na vlasy se střední fixací (Green Pomade Grease), 95 g
1 558,06 Kč/1kg
482,58 Kč
-241,08 Kč
241,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Reuzel Fiber Pomade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
Reuzel Fiber Pomade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
1 550 750,04 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
310,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Fragrance World Montera Rouge Tobacco parfémovaná voda unisex 100 ml
Fragrance World Montera Rouge Tobacco parfémovaná voda unisex 100 ml
4 092,70 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
695,78 Kč
-286,51 Kč
409,27 Kč
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro Reuzel Scrub Shampoo, 1000 ml, Šampon, Neprofesionální, Pánské, Všechny vlasy, Všechny barvy
Reuzel Scrub Shampoo, 1000 ml, Šampon, Neprofesionální, Pánské, Všechny vlasy, Všechny barvy
416,00 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
416,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Obrázek produktu pro Reuzel Matujący puder do włosów, 15g
Reuzel Matujący puder do włosów, 15g
16 854 000,43 Kč/1kg
337,08 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Reuzel Fiber Pomade, Vosk na vlasy, 35 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
Reuzel Fiber Pomade, Vosk na vlasy, 35 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
3 878,80 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
193,94 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Vosk na vousy The Stache (Mustache Wax) 28 g
Vosk na vousy The Stache (Mustache Wax) 28 g
8 337,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Vysoký Lesk
Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Vysoký Lesk
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bumble and bumble Sumoclay 45 ml
Bumble and bumble Sumoclay 45 ml
1 385,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
30 782,89 Kč/1l
Obrázek produktu pro Uppercut Deluxe Matte Pomade 300 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled
Uppercut Deluxe Matte Pomade 300 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 394,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 788,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Loreal Super Dust 3x7g
Loreal Super Dust 3x7g
1 161,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml
NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
532,80 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá
Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
90,75 Kč
-15%
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE
508,47 Kč/1l
Obrázek produktu pro NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic Bílá
NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic Bílá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
93,56 Kč
Prodejce: HAIRSALE
623,73 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bliss - Motion Cream - Matný krém na vlasy 113g
Bliss - Motion Cream - Matný krém na vlasy 113g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
3 507,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Flagship - Blackship - Jíl z Mrtvého moře Xtreme Hair Clay Pomade - Jíl na vlasy 96g
Flagship - Blackship - Jíl z Mrtvého moře Xtreme Hair Clay Pomade - Jíl na vlasy 96g
702,10 Kč
-35,70 Kč
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
6 941,67 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lockhart's FATTE CLAY pomáda na vlasy 105g
Lockhart's FATTE CLAY pomáda na vlasy 105g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lockhart's - Anti-Gravity - Pomáda na vlasy na vodní bázi 96g
Lockhart's - Anti-Gravity - Pomáda na vlasy na vodní bázi 96g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Uppercut Deluxe Featherweight 70 g – Vláknitá Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt
Uppercut Deluxe Featherweight 70 g – Vláknitá Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Uppercut Deluxe Matte Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled
Uppercut Deluxe Matte Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lockhart's - Light Hold Pomade - Vosková pomáda na vlasy 96g
Lockhart's - Light Hold Pomade - Vosková pomáda na vlasy 96g
643,10 Kč
-32,70 Kč
610,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 260,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml
Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g
American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 877,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Orientfashion, Tyčinka na Vlasy, Hladký Povrch, Styling Vlasů, Stylingový Vosk na Vlasy
Orientfashion, Tyčinka na Vlasy, Hladký Povrch, Styling Vlasů, Stylingový Vosk na Vlasy
231,99 Kč
7% poukaz
Prodejce: NIKCORP
3 093,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Konkrétní vlasová hmota
Konkrétní vlasová hmota
532,99 Kč
Doprava zdarma5% od 3 ks
Prodejce: eBrandsGlobal
Obrázek produktu pro The Bluebeards Revenge Paste Péče o vlasy a styling Matt Paste
The Bluebeards Revenge Paste Péče o vlasy a styling Matt Paste
341,90 Kč
-11,50 Kč
330,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 321,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Uppercut Deluxe Featherweight 30 g – Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt
Uppercut Deluxe Featherweight 30 g – Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
291,20 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 912,00 Kč/1kg