Barva:

Bílá

Velikost přilby:

M, 52-59 cm

Cyklistická přilba AERO bílá matná velikost M

485,12

plus 387,12 za dopravu

so 20. – st 24. června
Neváhejte!
Helmy na kolo a mnoho dalšího
Podobné produkty
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Cyklistická přilba Dunlop - přilba na horské kolo - velikost L - nastavitelná 58-61cm - LED osvětlení - černá
Cyklistická přilba Dunlop - přilba na horské kolo - velikost L - nastavitelná 58-61cm - LED osvětlení - černá
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 115
611,-
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo
Obrázek produktu pro Sun Baby dětská cyklistická přilba TRACKER Love 2 RIDE S 50-54 cm LED Graphite
Sun Baby dětská cyklistická přilba TRACKER Love 2 RIDE S 50-54 cm LED Graphite
Průměrné hodnocení: 3,4 z 5Počet hodnocení: 8
649,99
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik
Obrázek produktu pro O´Neal dětská přilba DIRT LID PLAIN šedá M/49-50
O´Neal dětská přilba DIRT LID PLAIN šedá M/49-50
739,70
-246,11 Kč
493,59
Prodejce: FC-Moto
Obrázek produktu pro Dámská přilba TSG Evolution WMN Jednobarevná saténová porcelánově modrá XXS/XS (52-54cm)
Dámská přilba TSG Evolution WMN Jednobarevná saténová porcelánově modrá XXS/XS (52-54cm)
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 454,91
Doprava zdarma
Prodejce: Trustry
Obrázek produktu pro FISCHER 50625 FISCHER dětská cyklistická přilba "BMX Power", velikost: S/M
FISCHER 50625 FISCHER dětská cyklistická přilba "BMX Power", velikost: S/M
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
1 207,55
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Scoot & Ride Unisex Youth Scoot and Ride XS Lifestyle Helma, zelené linie - Velmi dobrý stav
Scoot & Ride Unisex Youth Scoot and Ride XS Lifestyle Helma, zelené linie - Velmi dobrý stav
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 17
1 323,27
Prodejce: BEBELUC
Obrázek produktu pro Cyklistická helma dětská dospělí 52-56 cm helma koloběžka BMX skater helma růžová
Cyklistická helma dětská dospělí 52-56 cm helma koloběžka BMX skater helma růžová
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
290,-
Prodejce: be-active
Obrázek produktu pro O´Neal přilba DEFENDER GRILL černá/žlutá XS/S/M (54/58 cm)
O´Neal přilba DEFENDER GRILL černá/žlutá XS/S/M (54/58 cm)
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 035,91
-147,23 Kč
888,68
Prodejce: FC-Moto
Obrázek produktu pro Městská cyklistická helma | USB světlo | Matná zelená (L) |  EN1078
Městská cyklistická helma | USB světlo | Matná zelená (L) | EN1078
1 128,40
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro LIONELO bezpečnostní přilba pro děti Helmet nastavitelná 50-56 cm, chránič brady, certifikovaná přilba Intertek pro dívky a chlapce,  - růžová
LIONELO bezpečnostní přilba pro děti Helmet nastavitelná 50-56 cm, chránič brady, certifikovaná přilba Intertek pro dívky a chlapce, - růžová
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
590,30
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro MELON Helma "Mosaique" Urban Active, Magnetverschlu black widow ma
MELON Helma "Mosaique" Urban Active, Magnetverschlu black widow ma
2 329,84
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Obrázek produktu pro Casca Melon Decent Double Gry Xl-Xxl Mat
Casca Melon Decent Double Gry Xl-Xxl Mat
2 175,-
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro KED MTB cyklistická přilba Pector ME-1 černá
KED MTB cyklistická přilba Pector ME-1 černá
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
4 290,-
Prodejce: Mandarin
Obrázek produktu pro 11103831004 - Helma Rayzon  velikost M, bílá
11103831004 - Helma Rayzon velikost M, bílá
Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 504,40
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Helma Cratoni Cairlite černá lesklá matná
Helma Cratoni Cairlite černá lesklá matná
6 031,99
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo
Obrázek produktu pro Cyklistická přilba Bluegrass LEGIT matná černá, velikost L 58-60 cm
Cyklistická přilba Bluegrass LEGIT matná černá, velikost L 58-60 cm
7 957,40
Prodejce: OCRRUNNING
Obrázek produktu pro Přilba Lazer Tonic KinetiCore silniční bílá Velikost M (55-59 cm) FA003710717
Přilba Lazer Tonic KinetiCore silniční bílá Velikost M (55-59 cm) FA003710717
1 969,20
Prodejce: NetworkTechnologies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Cyklistická přilba Megacool AERO pro děti a mládež v neobvyklém designu

Děti jsou akční. Samostatná jízda na kole je skvělý pocit - pro dítě i pro hrdé rodiče. Zejména menší děti si však na kole zpočátku nejsou jisté a špatně odhadují rychlost, protože nezvládají tolik situací najednou.
Pokud z kola spadnou, hrozí jim značné riziko zranění. Nejvíce ohroženou oblastí je hlava. Tím lépe, když jsou ti nejmenší co nejlépe chráněni. Cyklistická přilba chrání vaše dítě, a je proto přinejmenším stejně důležitá jako dětské kolo způsobilé k provozu na pozemních komunikacích.
Pokud své dítě na nošení cyklistické přilby navyknete hned od začátku, stane se to rychle samozřejmostí. Nejlepší je jít dobrým příkladem a nosit přilbu i při jízdě na kole.

Naše sportovní přilba AERO je dokonalou ochranou při jízdě na skateboardu, kolečkových bruslích a inline bruslích, jízdě na kole, horském kole, kole BMX, turistice, kempování, horolezectví a jízdě na koni.
*V zimě je vhodná také na bruslení nebo sáňkování*.

Na vnitřní straně je měkce polstrovaná a vybavená větracími otvory.
Větrací otvory mohou také zajistit chlad a sucho v přilbě, udržují ji prodyšnou a pohodlnou.

Technické údaje: - Přilba je vhodná pro všechny typy cyklistů, kteří si chtějí užít dovolenou:
- Maximální bezpečnost s dokonalými možnostmi přizpůsobení.
- Díky speciálnímu systému lze dobře odvětranou přilbu individuálně přizpůsobit obvodu hlavy a zajistit tak maximální bezpečnost aktivních dětí.
- Cyklistická přilba AERO nejenže skvěle vypadá, ale díky své skořepině ve formě je také mimořádně odolná proti nárazu, měkce polstrovaná a tlumí nárazy.
- Dětské zapínání na zacvaknutí lze velmi snadno otevřít a zavřít - pouze jednou rukou.
- Pohodlné, snadno nastavitelné pásky na uši.
- Nastavitelný bradový pásek s polstrováním a rychloupínáním a otočný kroužek na zadní straně přilby zajišťují správné usazení při jízdě.
- Povrch dětské přilby využívá vysoce pevnou skořepinu ABS a vnitřní nárazuvzdorný materiál EPS s vysokou hustotou, který poskytuje lepší ochranu hlavy.
- Parádní design samozřejmě také upoutá pozornost!

Takto dokonale chráněni můžete vyrazit do terénu, zabalit se do akce a zažít skvělá dobrodružství!

Proto je tato přilba ta pravá:
- Bezpečná: Optimální ochrana dětské hlavy
- Poutavá: Parádní design pro každou situaci
- Snadné použití: rychlé zapínání a nízká hmotnost
- Regulace klimatu: důmyslný ventilační systém
- Barva: matná bílá

Většina výrobců uvádí velikosti jako S, M a L, ale protože tyto specifikace bohužel nejsou standardizované, měli byste si vždy zkontrolovat šířku nastavení přilby.

Přilba je k dispozici v následujících velikostech:

Velikost přilby Obvod hlavy

S přibližně 50 cm - 56 cm
M přibližně 52 cm - 59 cm
L přibližně 54 cm - 62 cm

Velikost lze individuálně přizpůsobit obvodu hlavy pomocí otočného kroužku na zadní straně přilby. Cyklistické přilby pro děti a batolata mají obvykle jinou velikost. Optimální přizpůsobení je zde ještě důležitější, protože hlavy těch nejmenších stále rostou. Ochranná funkce je však zaručena pouze tehdy, pokud cyklistická přilba pevně sedí na hlavě a nelze s ní hýbat.

Optimální velikost se určí změřením obvodu hlavy, nejlépe pomocí metru. Ten by měl ležet na nejširší části hlavy, procházet přes uši a sedět uprostřed čela. Je třeba dbát na to, aby nepadala dolů po zátylku, ale aby pevně přiléhala k týlu. Měření dětí může být někdy obtížnější. Proto se doporučuje měřit několikrát a poté vzít průměrnou hodnotu. Pokud nemáte po ruce metr, vezměte jednoduše obyčejný kus provázku a použijte ho jako metr. Jednoduše si poznamenejte bod a změřte jej pravítkem nebo něčím jiným.

Určete velikost přilby pro nositele brýlí:

Při měření obvodu hlavy zpočátku neberte v úvahu brýle. Postupujte tak, jak je popsáno výše. Rozhodujícím faktorem je přilba, která vám padne. Brýle musí mít v přilbě své místo a měly by jako obvykle spočívat na nose a nikde nesmí tlačit.

Přilba odpovídá evropské zkušební normě DIN EN 1078 a není vhodná pro jízdu na motocyklu.

Vhodní uživatelé: Děti a dospívající od velikosti S

Barva
Bílá
Výrobce
Lineup24
Rozměry
D 26 x Š 22 x V 16 cm
Velikost přilby
M
52-59 cm
Hmotnost
400 g
Cílové skupiny
Chlapci
Dívky
Unisex
Obsah balení
1 cyklistická přilba podle obrázku
Kód EAN
4262377110362
Číslo produktu
FH-wm-M

Barva
Bílá
Výrobce
Lineup24
Rozměry
D 26 x Š 22 x V 16 cm
Velikost přilby
M
52-59 cm
Hmotnost
400 g
Cílové skupiny
Chlapci
Dívky
Unisex
Obsah balení
1 cyklistická přilba podle obrázku
Kód EAN
4262377110362
Číslo produktu
FH-wm-M
K tomu se hodí také
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 307
609,99
10% poukaz
Prodejce: ZMH
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Obrázek produktu pro Zimní teplé rukavice se zipem, voděodolné větruodolné neklouzavé zimní rukavice Cyklistické rukavice pro muže ženy, černé, L
Zimní teplé rukavice se zipem, voděodolné větruodolné neklouzavé zimní rukavice Cyklistické rukavice pro muže ženy, černé, L
Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 62
406,57
-95,63 Kč
310,94
2% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
Obrázek produktu pro Držák mobilního telefonu na kolo, vodotěsný držák smartphonu s dotykovým displejem, 360? Otočný, výškově nastavitelný pro iPhone Samsung Galaxy Huawei do 6,7",
Držák mobilního telefonu na kolo, vodotěsný držák smartphonu s dotykovým displejem, 360? Otočný, výškově nastavitelný pro iPhone Samsung Galaxy Huawei do 6,7",
Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 47
385,99
Prodejce: Cargomarket
Obrázek produktu pro Cyklistická přilba AERO bílá matná velikost L
Cyklistická přilba AERO bílá matná velikost L
Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 32
485,12
Prodejce: LineUp24
Obrázek produktu pro Scoot & Ride Unisex Youth Scoot and Ride XS Lifestyle Helma, zelené linie - Velmi dobrý stav
Scoot & Ride Unisex Youth Scoot and Ride XS Lifestyle Helma, zelené linie - Velmi dobrý stav
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 17
1 323,27
Prodejce: BEBELUC
Obrázek produktu pro Licorne Bike Strong 2D Prémiové horské kolo ve velikostech 26, 27,5 a 29 palců - kolo pro chlapce, dívky, dámy a muže - přední a zadní kotoučové brzdy - 21 rychlostí Shimano -
Licorne Bike Strong 2D Prémiové horské kolo ve velikostech 26, 27,5 a 29 palců - kolo pro chlapce, dívky, dámy a muže - přední a zadní kotoučové brzdy - 21 rychlostí Shimano -
Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 158
7 300,-
Prodejce: LICORNE_BIKE
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dětská chůvička s kamerou 3,2palcová chůvička s monitorováním teploty, obousměrný interkom, ukolébavka, VOX
Dětská chůvička s kamerou 3,2palcová chůvička s monitorováním teploty, obousměrný interkom, ukolébavka, VOX
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 131
1 578,55
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft
Obrázek produktu pro Sada 15 rohoží na schody 65 x 24 cm Obdélníkový koberec na schody Chránič schodů Samolepicí koberec na schody Tmavě šedá barva
Sada 15 rohoží na schody 65 x 24 cm Obdélníkový koberec na schody Chránič schodů Samolepicí koberec na schody Tmavě šedá barva
Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 78
1 455,74
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl
Obrázek produktu pro FISCHER 50625 FISCHER dětská cyklistická přilba "BMX Power", velikost: S/M
FISCHER 50625 FISCHER dětská cyklistická přilba "BMX Power", velikost: S/M
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
1 207,55
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro FISCHER 50623 FISCHER dětská cyklistická přilba "BMX Universe", velikost: S/M
FISCHER 50623 FISCHER dětská cyklistická přilba "BMX Universe", velikost: S/M
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
1 238,45
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro CHiQ FBM157L42, 157 l, N-ST, 39 dB, 2,5 kg/24h, E, Černá, Nerezová ocel
CHiQ FBM157L42, 157 l, N-ST, 39 dB, 2,5 kg/24h, E, Černá, Nerezová ocel
Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 30
10 180,-
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Obrázek produktu pro Cool mini bonbóny 4 různé karnevalové házecí materiály 3000g
Cool mini bonbóny 4 různé karnevalové házecí materiály 3000g
331,22/1kg
Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
993,66
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Cyklistická přilba AERO Street pink matt velikost L
Cyklistická přilba AERO Street pink matt velikost L
Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 32
557,92
Prodejce: LineUp24
Obrázek produktu pro SanDisk SDSQXAO-128G-GNCZN, 128 GB, MicroSDXC, 100 MB/s, 90 MB/s, Class 3 (U3), Červená, Bílá
SanDisk SDSQXAO-128G-GNCZN, 128 GB, MicroSDXC, 100 MB/s, 90 MB/s, Class 3 (U3), Červená, Bílá
Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 25
852,68
Prodejce: IM-Trading_GmbH
Obrázek produktu pro HOMCOM 2 v 1 přívěs za kolo pro děti, přívěs pro děti, červený + černý
HOMCOM 2 v 1 přívěs za kolo pro děti, přívěs pro děti, červený + černý
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
4 414,90
15% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE
Obrázek produktu pro Floranica palisádový plot z lískového ořechu/kastanu, 1 běžný metr x 50 cm výška, 8-10 cm mezera, kuřecí plot, laťkový plot, zahradní plot pro psy
Floranica palisádový plot z lískového ořechu/kastanu, 1 běžný metr x 50 cm výška, 8-10 cm mezera, kuřecí plot, laťkový plot, zahradní plot pro psy
435,-/1m
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
435,-
Prodejce: Pemicont
Obrázek produktu pro Sun Baby dětská cyklistická přilba M 3-7 let černá
Sun Baby dětská cyklistická přilba M 3-7 let černá
Průměrné hodnocení: 3,4 z 5Počet hodnocení: 8
691,99
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik
Obrázek produktu pro Dětské horské kolo pro chlapce 20palcové kolo od 5 let s 6 rychlostními převody Shimano RevoShift Verdant Calix
Dětské horské kolo pro chlapce 20palcové kolo od 5 let s 6 rychlostními převody Shimano RevoShift Verdant Calix
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
7 025,99
-1 336,00 Kč
5 689,99
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 382
680,-
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro FISCHER 85898 FISCHER řetězový zámek na kolo, délka: 900 mm, černý
FISCHER 85898 FISCHER řetězový zámek na kolo, délka: 900 mm, černý
Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 328
674,30
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Sada balkonového a zahradního nábytku Allibert Rosario včetně sedáků, barva grafitová
Sada balkonového a zahradního nábytku Allibert Rosario včetně sedáků, barva grafitová
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 223
3 802,-
Doprava zdarma
Prodejce: Toolandia
Obrázek produktu pro 30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 259
924,85
2% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Obrázek produktu pro Stojanový mixér TurboTronic - BG5 - 1200 W s 1,5l skleněnou nádobou nerezová ocel stříbrná, skleněný mixér / výrobník smoothie Funkce drcení ledu Mixér na mléko BEZ BPA
Stojanový mixér TurboTronic - BG5 - 1200 W s 1,5l skleněnou nádobou nerezová ocel stříbrná, skleněný mixér / výrobník smoothie Funkce drcení ledu Mixér na mléko BEZ BPA
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 568
1 211,31
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24
Obrázek produktu pro Samsung AU7179, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Šedá
Samsung AU7179, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Šedá
Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 302
52 753,81
Prodejce: Technology-Germany
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Obrázek produktu pro Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 145
1 992,90
Prodejce: somnia24
A black rattan furniture set consisting of a sofa, two chairs, and a coffee table, displayed on a white background.
Zahradní polyratanový set Fort Myers 200160, 4-dílná sada zahradního nábytku, s pohovkou, 2 židlemi a stolem
Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 430
4 365,-
Prodejce: Kokiska
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 767
1 999,99
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Hodnocení zákazníků

21. dubna 2026
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychlé dodání
Barva ModráVelikost přilby S, 50-56 cm
18. února 2026
Ověřený nákup
Nahlásit
Dobrý
Barva ŽlutáVelikost přilby M, 52-59 cm
2. května 2026
Ověřený nákup
Nahlásit
Krásná barva
Barva ŽlutáVelikost přilby S, 50-56 cm
5. dubna 2026
Ověřený nákup
Nahlásit
Hodnocení
Barva ČernáVelikost přilby S, 54-62cm
30. srpna 2024
Ověřený nákup
Nahlásit
Vše je v pořádku!
Barva OranžováVelikost přilby S, 50-56 cm
1. září 2023
Ověřený nákup
Nahlásit
Super kvalita, extrémně rychlé dodání!
Barva ŽlutáVelikost přilby S, 50-56 cm
12. dubna 2024
Ověřený nákup
Nahlásit
Přilba
Barva OranžováVelikost přilby M, 52-56 cm
24. dubna 2023
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi dobrá kvalita
Barva Světle růžováVelikost přilby S, 50-56 cm
Doporučujeme vám
A white bicycle helmet with colorful geometric accents.
meteor Shimmer cyklistická přilba pánská dámská dětská MTB přilba na kolečkách L 58-61 cm bílá
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 146
582,30
Prodejce: MeteorSport
A bicycle helmet on a white background.
meteor Marven I cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách L 58-61 cm zelená / tmavě zelená
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 146
582,30
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MA-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm Monsters
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MA-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm Monsters
Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 20
465,83
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm Srdce
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm Srdce
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
407,76
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro ROCKBROS Cyklistická přilba Cyklistická přilba se zadní světelnou ventilací Prodyšná silniční cyklistická přilba pro ženy a muže 55-60cm Pink
ROCKBROS Cyklistická přilba Cyklistická přilba se zadní světelnou ventilací Prodyšná silniční cyklistická přilba pro ženy a muže 55-60cm Pink
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
1 306,16
20% poukaz
Prodejce: RockBros_Europe
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, KS08 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm MTR růžová
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, KS08 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm MTR růžová
Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
465,83
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, MV6-2 helma dětská cyklistická helma helma, velikost S 48-52 cm Dino roar
Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, MV6-2 helma dětská cyklistická helma helma, velikost S 48-52 cm Dino roar
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
407,76
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro meteor GRUVER cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách M 55-58 cm bílá / šedá / fialová
meteor GRUVER cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách M 55-58 cm bílá / šedá / fialová
Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 22
582,30
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, MV6-2 helma dětská cyklistická helma helma, velikost XS 44-48 cm Dino roar
Meteor bezpečnostní helma, dětská helma, cyklistická helma, kolečkové brusle, MV6-2 helma dětská cyklistická helma helma, velikost XS 44-48 cm Dino roar
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
407,76
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro ROCKBROS Cyklistická přilba Přilba s odnímatelnými magnetickými brýlemi Visor Women Men White Large 58-65CM
ROCKBROS Cyklistická přilba Přilba s odnímatelnými magnetickými brýlemi Visor Women Men White Large 58-65CM
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
1 201,64
20% poukaz
Prodejce: RockBros_Europe
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm pony
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm pony
Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 100
284,10
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm Holo
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm Holo
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
407,76
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm tmavě modrá
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm tmavě modrá
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm růžová
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost M 52-56 cm růžová
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro meteor GRUVER cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách M 55-58cm tmavě zelená
meteor GRUVER cyklistická přilba pánská dámská dětská přilba MTB přilba na kolečkách M 55-58cm tmavě zelená
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
602,68
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm Dinocars
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost XS 44-48 cm Dinocars
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
407,76
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro ROCKBROS cyklistická přilba Cyklistická přilba se světlem, bezpečnostní přilba, CE, 57-61cm, černá
ROCKBROS cyklistická přilba Cyklistická přilba se světlem, bezpečnostní přilba, CE, 57-61cm, černá
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
2 508,06
20% poukaz
Prodejce: RockBros_Europe
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm Lama
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, MV6-2 přilba dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm Lama
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
407,76
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, přilba na kolo, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm tmavě modrá
Meteor bezpečnostní přilba, dětská přilba, přilba na kolo, kolečkové brusle, přilba KS02 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm tmavě modrá
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
524,07
Prodejce: MeteorSport
Obrázek produktu pro ROCKBROS cyklistická přilba cyklistická přilba se světlem, bezpečnostní přilba, CE, 57-61cm, titanová
ROCKBROS cyklistická přilba cyklistická přilba se světlem, bezpečnostní přilba, CE, 57-61cm, titanová
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
2 508,06
20% poukaz
Prodejce: RockBros_Europe