3,5



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Przysnacki Chips Cheese-Ketchup 120 G3 697,25 Kč/1kg
443,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Crunchips Bramborové lupínky s příchutí pepře 200 G2 327,30 Kč/1kg
465,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Beskidzkie křupky se zelenou cibulkou 85 g4 595 444,37 Kč/1kg
413,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g421,21 Kč/1kg
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pringles Hot & Spicy 40g
5 927,50 Kč/1kg
237,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramů | tuba 1 kus
508,46 Kč/1kg
244,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
398,90 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Classic Paprika, Bramborové lupínky, 185 g, Chilli paprička, Cibule, Paprika, Plechovka
1 491,41 Kč/1kg
275,91 Kč
Prodejce: somnia24

Pringles Pizza Chips 165g – Křupavé bramborové lupínky s pikantní příchutí pizzy
584,79 Kč/1kg
96,49 Kč
Prodejce: LAVONIO

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g
1 625,14 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles, příchuť sladká paprika - 12 kusů po 40 g
1 642,38 Kč/1kg
788,34 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
432,27 Kč/1kg
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pringles Sladká paprika - skládané chipsy se sladkou a pikantní příchutí 40g
Křupavé skládané chipsy s aromatickou sladkou chutí paprik zralých na slunci - Pringles Sweet Paprika v praktickém 40g sáčku jsou ideální svačinkou na cesty nebo mezi jídly.
Proč Pringles Sweet Paprika?
- Nezaměnitelné křupání: Ikonický stohovaný tvar zajišťuje konzistentní křupavost od první do poslední vrstvy chipsů.
- Sladká a pikantní chuť:
- Praktický formát: 40 g je ideální porce do batohu, kabelky nebo krabičky na svačinu.
Co můžete očekávat
40 g v troubě pečených naskládaných chipsů ve tvaru hyperbolického paraboloidu
Jemně vyvážené sladké paprikové koření bez umělých barviv
Veganské a bezlepkové, bez umělých zvýrazňovačů chuti
Praktická pečeť čerstvosti udržuje křupavost až do posledního kousku
Takto si můžete vychutnat Pringles Sweet Paprika
Pusťte se do sáčku samotného, abyste si pochutnali na plné paprice, nebo ho zkombinujte s lehkým dipem, jako je bylinkový tvaroh nebo jogurtový dip, abyste zdůraznili sladkost.
Závěr
Sladká, pikantní a neodolatelně křupavá - Pringles Sweet Paprika 40 g jsou ideálním společníkem pro každého, kdo miluje papriku v její nejjemnější, ale nejvoňavější podobě.
KELLOGG (DEUTSCHLAND) GMBHBurchardstraße 8
20095 Hamburg
Nie czekaj, zamów już dziś i poczuj ten wyjątkowy smak! Idealne na każdą okazję. Kup teraz!
Paprika není jen paprika. U chipsů Pringles Sweet Paprika je použita sladší varianta. Tyto zlatavě žluté a křupavé chipsy jsou bohatě ochucené a vždy nabízejí tu správnou porci chuťové zážitku – ať už při sledování televize nebo jen tak při odpočinku.
Chipsy Pringles Paprika 40gr
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Bramborová kaše, slunečnicový olej, PŠENIČNÁ mouka, kukuřičná mouka, rýžová mouka, směs paprikového koření (cukr, mletá paprika, látky zvýrazňující chuť a vůni {glutamát sodný, guanylát disodný, inosinát disodný}, dextróza, sušené droždí, cibulový prášek, jedlá sůl, granulovaný vývar {potravinářská sůl, hydrolyzovaná rostlinná bílkovina, slunečnicový olej}, aromata, česnekový prášek, barvivo {výtažek z papriky}, okyselující látka {kyselina citronová}, sladká sušená syrovátka {MILK}), maltodextrin, emulgátor (E471), sůl, barvivo (annatto norbixin).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 2164 kJ/518 kcal, tuky: 29 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,7 g, sacharidy: 56 g, z toho cukr: 3,7 g, bílkoviny: 6,4 g, vláknina: 3,8 g, sůl: 1,4 g
- Hmotnost
- 40 g
- Potravinářský podnik
- KELLOGG (DEUTSCHLAND) GMBHBurchardstrasse 14, 20095 Hamburg, Deutschland
- Prodejní název
- PAPRIKA FLAVOUR SAVOURY SNACK
- Výrobce
- Počet kusů
- 287
- Číslo produktu
- 7016161000
- Kód EAN
- 5053990161607
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Bramborová kaše, slunečnicový olej, PŠENIČNÁ mouka, kukuřičná mouka, rýžová mouka, směs paprikového koření (cukr, mletá paprika, látky zvýrazňující chuť a vůni {glutamát sodný, guanylát disodný, inosinát disodný}, dextróza, sušené droždí, cibulový prášek, jedlá sůl, granulovaný vývar {potravinářská sůl, hydrolyzovaná rostlinná bílkovina, slunečnicový olej}, aromata, česnekový prášek, barvivo {výtažek z papriky}, okyselující látka {kyselina citronová}, sladká sušená syrovátka {MILK}), maltodextrin, emulgátor (E471), sůl, barvivo (annatto norbixin).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 2164 kJ/518 kcal, tuky: 29 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,7 g, sacharidy: 56 g, z toho cukr: 3,7 g, bílkoviny: 6,4 g, vláknina: 3,8 g, sůl: 1,4 g
- Hmotnost
- 40 g
- Potravinářský podnik
- KELLOGG (DEUTSCHLAND) GMBHBurchardstrasse 14, 20095 Hamburg, Deutschland
- Prodejní název
- PAPRIKA FLAVOUR SAVOURY SNACK
- Výrobce
- Počet kusů
- 287
- Číslo produktu
- 7016161000
- Kód EAN
- 5053990161607
K tomu se hodí také

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pringles Hot & Spicy 40g
5 927,50 Kč/1kg
237,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original 70g
4 428,03 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce Nic Nacs 40 g
737,50 Kč/1kg
29,50 Kč
Prodejce: Katomix

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

4L Textil Polstr na zahradní lavičku nebo houpačku – sedák s opěrkou (100x60x50 cm, béžový)
1 050,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 4ltextil

ASKSA Dámské teplé termo legíny s plyšovou podšívkou Slim dlouhé legíny Elastické zimní punčochové kalhoty -M-
798,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ASKSA

Rotho Twist, 50 l, Obdélníkový, Polypropylen (PP), Černá, Manuální, 298 mm
390,66 Kč
Prodejce: Eoshop

Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
720,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
272,97 Kč/1kg
47,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Masážní podložka s dálkovým ovládáním, masážní podložka, masáž celého těla, 5 režimů vibrační masáže, funkce vyhřívání, 57 x 165 cm, záda, nohy, krk, Retoo
1 583,99 Kč
Prodejce: Retoo

Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
421,21 Kč/1kg
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Arašídy Golden Turtle ve wasabi polevě, křupavé a pikantní 140g
696,14 Kč/1kg
97,46 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
326,97 Kč/1kg
326,97 Kč
Prodejce: Katomix

Nedis AX8415220, Světelný řetěz, Černá, Bílá, Vánoce, 7,7 m, Chlapec/děvče, Současné
205,00 Kč
-45,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,07 Kč
Prodejce: VISO

Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
398,90 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
1 025,95 Kč/1kg
1 708,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramů | tuba 1 kus
508,46 Kč/1kg
244,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
627,73 Kč/1kg
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
672,27 Kč/1kg
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
313,87 Kč/1kg
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
38% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
38%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%25% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
25%13% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
13%13% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
13%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,67 Kč/1kg

XOX Party Flips Peanut Style křupavý arašídový snack se sladkou kukuřicí 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
89,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,44 Kč/1kg

Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
428,00 Kč/1kg

Chio Tortillas Original Salted vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,09 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

Dr. Kargssýrové a cibulové krekry pikantní pikantní křupavé 85g
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
822,56 Kč/1kg

Crunchips Pálivá paprika 150g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,07 Kč/1kg

Crunchips Pečená žebírka Bramborové lupínky s masovou příchutí 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
67,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,36 Kč/1kg

Pringles Salt Vinegar chipsy s příchutí soli a octa 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,00 Kč/1kg

Lorenz arašídové vločky po západním způsobu se sladce pikantní příchutí 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
80,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
536,73 Kč/1kg

Pringles Sour Cream and Onion Příchuť zakysaná smetana a cibule 70g
345,56 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
4 936,57 Kč/1kg

Bramborové lupínky Koikeya s příchutí octa Umeboshi japonské 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
785,70 Kč/1kg

Koikeya chipsy s příchutí teriyaki Original Japanese 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
78,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
789,30 Kč/1kg

Křupky solené 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,07 Kč/1kg