5,0



Na základě 6 hodnocení
AniForte A10000171, Univerzální, Pasta, Péče o trávicí soustavu, Zdraví trávicího traktu, Celkový zdravotní stav, Dospělý jedinec, Rašelina, Dávkovač
1 618,58 Kč
1 348,82 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Artipet, doplněk stravy pro klouby psů | 180 tablet po 550 mg s MSM, ďáblovým drápem, chondroitinem, glukosaminem |11 044,43 Kč/1kg
773,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LAGA_PHARMA

Další informace o reklamě
HOLISTA Spirulina - doplňky pro psy a kočky - 90 tablet223,73 Kč
-24,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,00 Kč
Prodejce: medpak_shop

REAVET Lososový olej pro psy 1 litr - bohatý na omega 3 a 6, vysoce dávkovaný rybí olej pro psy, skutečná kvalita krmiva bez přídatných látek, čerstvě stáčený v Německu
1 908,90 Kč/1l
1 908,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Aniforte jilmová kůra v prášku - 100 gramů
7 248,80 Kč/1kg
724,88 Kč
Prodejce: velmontask

REAVET extrakt z mušle zelenoústé v prášku 1kg pro psy a koně I prášek z mušle zelenoústé pro psy, extrakt z mušle zelenoústé ve vysoké dávce I po léčbě artrózy, artritidy - doplněk krmiva na zvracení
3 504,90 Kč/1kg
3 504,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Trixie Lachsöl für Hund/Katze - 250ml
2 899,96 Kč/1l
724,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – pro psy a kočky, s pravým pelyňkem (Artemisia Absinthium) v receptuře na rostlinné bázi, vhodný pro všechna domácí zvířata
16 881,40 Kč/1l
1 688,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

AniForte Denta Clean & Care Pulver 80 g
3 302,36 Kč/1kg
363,26 Kč
Prodejce: velmontask

AniForte A10000182, Pes, Prášek, Celkový zdravotní stav, Dospělý jedinec, Dávkovač, 100 g
5 153,70 Kč/1kg
515,37 Kč
Prodejce: velmontask

Kapsle s lososovým olejem Aniforte - 500 (ne)
2 006,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

REAVET Indická semínka psyllia pro koně, psy a kočky 1kg - Přírodní v prvotřídní kvalitě - bohatá na vlákninu + sliz I Semínka psyllia pro trávení I Bez přídatných látek
1 956,41 Kč/1kg
1 956,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

REAVET Spirulina tablety pro psy 500 kusů - potravinářská kvalita, 100% čistá potravinářská mikrořasa I Přírodní zdroj bílkovin, bohatý na chlorofyl, vitamíny a minerály
12 280,80 Kč/1kg
1 535,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Pivovarské kvasnice v prášku 500g
2 992,50 Kč/1kg
1 496,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Canina Pharma Canhydrox GAG Tabletten - 200 g
4 146,90 Kč/1kg
829,38 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Pets Nature lososový olej pro psy a kočky
2 522,12 Kč/1l
630,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

AniForte A10000103, Pes, Tableta k rozkousání, Kyčle a klouby, Dospělý jedinec, Dávkovač, 50,91%
4 477,00 Kč/1kg
626,78 Kč
Prodejce: velmontask

Aniforte LiverVetal Powder - 100 gramů
2 006,07 Kč/1kg
280,85 Kč
Prodejce: velmontask

REAVET tablety s pivovarskou kvasnicí pro psy, 500 kusů – přírodní, vysoce kvalitní produkt pro lesklou a zdravou srst a vitalitu pokožky, s obsahem biotinu a vitamínu B
6 196,00 Kč/1kg
1 610,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Feligum Struvit žvýkací kapky pro kočky/malé psy 160 g
3 732,25 Kč/1kg
597,16 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

AniForte Bladder formula - supplements for dogs - 100g
5 256,20 Kč/1kg
525,62 Kč
Prodejce: velmontask
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ mazlíčka:
- Univerzální
- Forma dávkování:
- Pasta
- Účinky na zdraví:
- Péče o trávicí soustavu, Zdraví trávicího traktu, Celkový zdravotní stav
- Fáze života zvířete:
- Dospělý jedinec
- Dílčí ingredience:
- Rašelina
- Typ dávkovače:
- Dávkovač
- Hlasitost:
- 1,2 kg
- Země původu:
- Německo
- Bílkoviny:
- 1,5%
- Obsah tuku:
- 0,1%
- Hrubý popel:
- 0,6%
- Hrubá vláknina:
- 1%
Léčivé bahno pro psy a kočky 100 přírodní
Přírodní rašelina pro psy a kočky pro pevnější výkaly a dobré tráveníAniForte léčivá rašelina pro psy a kočky je čistě přírodní produkt z německých rašelinišť. Vysoký obsah huminových kyselin může podpořit trávení a imunitní systém vašeho psa nebo kočky. Přidává se do denního krmiva.
- Podporuje činnost trávicího traktu
- Stimuluje chuť k jídlu a optimalizuje strukturu a konzistenci trusu
- Přírodní mour pro psy se těší vysoké míře akceptace
- Čistě přírodní produkt z německých vřesovišť
Léčivý pro psy a kočky přímo z přírody
Léčivá rašelina pro psy a kočky je jedním z nejstarších konečných produktů přírody a tradičním domácím prostředkem. Používá se již po generace k vnitřní i vnější aplikaci u lidí i zvířat. V průběhu tisíců let vznikla přirozeným biochemickým procesem organická hmota, která obsahuje jedinečnou kombinaci cenných složek.
Zejména přírodní huminové a fulvokyseliny, které jsou v rašeliništi přítomny ve vysokých koncentracích, mají údajně trávicí a imunitu posilující účinky. Ty podporují činnost trávicího traktu tím, že vážou a vyplavují škodlivé látky ve střevě. Huminové kyseliny také chrání střevní sliznici a mají chuť k jídlu. Huminové kyseliny lze použít i u zvířat k podpoře trávicího traktu.
Přírodní rašelina pro psy a kočky účinně působí a podporuje funkci trávicího traktu vašeho zvířete
AniForte léčivá rašelina pro psy a kočky
Naše léčivá rašelina pro psy a kočky je přírodní produkt z nejstarších rašelinných lázní v Bavorsku. Připravuje se podle nejvyšších standardů kvality a může přispět k dobré kondici vašeho čtyřnohého přítele. Díky své zemité konzistenci a přirozené chuti se těší velmi vysokému přijetí. Dlouholetí zákazníci také uvádějí, že je velmi dobře snášeno, zejména citlivými psy.
- Hmotnost
- 1200 g
- Model
- AniForte Heilmoor
- Obsah vlhkosti
- 89%
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- /
- Kód EAN
- 4260606711342
- Číslo produktu
- A10000171
- Výrobce
- AniForte
- Schvalovací číslo
- DE NW 1 53731
- Hmotnost
- 1200 g
- Model
- AniForte Heilmoor
- Obsah vlhkosti
- 89%
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- /
- Kód EAN
- 4260606711342
- Číslo produktu
- A10000171
- Výrobce
- AniForte
- Schvalovací číslo
- DE NW 1 53731
K tomu se hodí také

REAVET Lososový olej pro psy 1 litr - bohatý na omega 3 a 6, vysoce dávkovaný rybí olej pro psy, skutečná kvalita krmiva bez přídatných látek, čerstvě stáčený v Německu
1 908,90 Kč/1l
1 908,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

AniForte A10000182, Pes, Prášek, Celkový zdravotní stav, Dospělý jedinec, Dávkovač, 100 g
5 153,70 Kč/1kg
515,37 Kč
Prodejce: velmontask

Aniforte Heil - 0,75 kilogramu
1 887,55 Kč/1kg
1 415,66 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

LED solární pohádkové světlo 25FT vodotěsná žárovka pro vánoční zahradní párty
1 149,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

REAVET extrakt z mušle zelenoústé v prášku 1kg pro psy a koně I prášek z mušle zelenoústé pro psy, extrakt z mušle zelenoústé ve vysoké dávce I po léčbě artrózy, artritidy - doplněk krmiva na zvracení
3 504,90 Kč/1kg
3 504,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Aniforte jilmová kůra v prášku - 100 gramů
7 248,80 Kč/1kg
724,88 Kč
Prodejce: velmontask

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Pelíšek pro psy KINGDOG 100x75 cm personalizovaný voděodolný černý
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Balanční masážní polštářek Míčový sedací polštář Balance Cushion 34 cm průměr Ortopedický sedací míč polštář Balanční polštářek s míčem Ježek Retoo
338,99 Kč
-141,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
197,49 Kč
Prodejce: Retoo

WISFOR Pelíšek pro psy Ortopedický polštář pro psy Pohovka pro psy Podložka pro kočky Omyvatelná voděodolná - D: 92x56x8cm
1 062,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

AniForte A10002028, Univerzální, Pasta, Péče o trávicí soustavu, Zdraví trávicího traktu, Celkový zdravotní stav, Dospělý jedinec, Rašelina, Dávkovač
975,11 Kč/1kg
351,04 Kč
Prodejce: PolisElectro

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 193,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

UISEBRT Sprchová židle 360° otočná sprchová sedačka Koupelnová židle Sprchová stolička Koupelová stolička 7-polohová nastavitelná Max. 136 kg Kulatý hliníkový plast
726,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

GOURMETmaxx Smoothie Maker 18dílná sada stolní mixér včetně 4 kelímků To-Go s víčkem, 2 nožů, příslušenství mixéru, vhodné do myčky, nepropustné
1 216,70 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

HI 70352 LED solární lampy Bubbles 6 s možností změny barvy sada 6 kusů
199,00 Kč
Prodejce: Tradior

Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive
116,64 Kč/1kg
1 749,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

123... Pes s vámi! - Žvýkací rolky XXL 50er Tray Rabbit - Dentální žvýkací rolky - Grain Free - Advantage Package - Žvýkací tyčinky pro psy - Péče o zuby
222,64 Kč/1kg
846,04 Kč
Prodejce: mascota

Topinkovač Arendo 4 plátky, dlouhý topinkovač, dlouhá štěrbina, nerezová ocel, 1500 W, displej s ukazatelem zbývajícího času, stojan na housky, funkce rozmrazování, tepelně izolační kryt, černý
1 493,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Teleskopická rampa pro psy do auta, 158 cm, výsuvná, hliníková, rampa pro psy, schody pro psy, SUV, protiskluzová, nosnost 90 kg, petigi
3 017,83 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Účinný odstraňovač žmolků z textilií
390,59 Kč
Prodejce: PolisElectro

REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – pro psy a kočky, s pravým pelyňkem (Artemisia Absinthium) v receptuře na rostlinné bázi, vhodný pro všechna domácí zvířata
16 881,40 Kč/1l
1 688,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dřevěné bedny 50 x 40 x 30 cm, druhá jakost, rustikální a vintage
412,48 Kč
Prodejce: Teramico

Koberec Pro Home - Protiskluzová mřížka tmavě šedá, výběr: 80 x 150 cm
96,35 Kč
Prodejce: Bestlivings

500 semen sléz lesní Malva sylvestris včelí pastvina divoká květina vytrvalá
20 000,00 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

SONGMICS (3 ks) Balkonový nábytek, sada zahradního nábytku, 1 stůl, 2 židle, skleněná deska, černá barva
3 048,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Mucola privacy screen strips double picket fence 10x rigid PVC privacy screen fence film fence strips fence screen windbreak - antracitový
1 445,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Čistá příroda
Hmotnost 0,75 kg
Skvělý přírodní přípravek na žaludeční a střevní potíže u psů. Stačí přidat do krmiva jen malé množství a vydrží velmi dlouho.
Ohodnoceno dne 14. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přírodní rašeliniště Aniforte
Hmotnost 0,75 kg
Aniforte Naturmoor mohu jen doporučit. Pomáhá stavět střeva a výkaly psa se po krátké době stanou "normálními".
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Je dobře snášen a pomáhá rychle a účinně
Hmotnost 1,2 kg
Objednávám si ho teď podruhé, abych měl zásobu; pomáhá rychle a je dobře snášen
Ohodnoceno dne 18. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Hmotnost 1,2 kg
Vše dobré
Ohodnoceno dne 17. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,75 kg
Ohodnoceno dne 15. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1,2 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cosequin Kloubní doplněk pro psy, 180 žvýkacích tablet
3 641,38 Kč
-141,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 499,99 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
11,67 Kč/1kg

Caniviton® forte plus tablety pro psy - 1 x 90 ks



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 133,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
10 774,04 Kč/1kg

Viacutan Plus Kapsle vet. 40 ks
383,19 Kč
Prodejce: apohealth
7 369,04 Kč/1kg

POKUSA BreedingLine ChondroLine + HA Junior - doplňky pro psy - 500 ml
997,86 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 995,72 Kč/1l

VetSupport – doplněk stravy – trávení 180 g
997,86 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 338,52 Kč/1kg

Doplněk stravy VetSupport Klouby a kosti 180 g
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 126,83 Kč/1kg

Artipet, doplněk stravy pro klouby psů | 180 tablet po 550 mg s MSM, ďáblovým drápem, chondroitinem, glukosaminem |
773,11 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
11 044,43 Kč/1kg

Dolvit Gland Mini PERIANAL DRUGS PRO PSY A KOČKY 60 mini tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
636,28 Kč
Prodejce: superbrandshop

ARTIPET | Kloubní výživa pro psy a kočky, 120 tablet: Glukosamin, Chondroitin, Čertův dráp a MSM. Vysoká kvalita Italy
605,65 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
60,57 Kč/1kg

PROBIOTIKA PRO PSY vysoké kvality vyrobená v Itálii. Mléčné bakterie pro psy a kočky, 120 tablet – zásoba na 4 měsíce. Podpora trávení.
603,46 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
8 381,39 Kč/1kg

Lososový olej 5 l + vitamíny A, D, E a pumpička – lososový olej pro psy a kočky, lisovaný za studena, omega-3 a omega-6 – ANIMILLE



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
903,00 Kč
Prodejce: Animille_com
180,60 Kč/1l

Double Heart Joint Complex pro psy, 30 žvýkacích proužků
532,91 Kč
Prodejce: apohealth
5 609,58 Kč/1kg

Vitapol VITALINE - Dýňová semínka pro všechny papoušky 150g
291,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Animille lososový olej 100 ml pro kočky, za studena lisovaný, norský, s kapátkem, obsahuje omega 3



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
157,33 Kč
Prodejce: Animille_com
1 573,30 Kč/1l

Animille lososový olej 1000 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
375,50 Kč
Prodejce: Animille_com
375,50 Kč/1l

Animille lososový olej 500 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
313,93 Kč
Prodejce: Animille_com
627,86 Kč/1l

Animille lososový olej 250 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
227,38 Kč
Prodejce: Animille_com
909,52 Kč/1l

HOLISTA Chlorella - doplňky pro psy a kočky - 90 ks.
261,02 Kč
-32,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,00 Kč
Prodejce: medpak_shop

HOLISTA Relaxační kočičí tráva - doplňky pro kočky - 50 g
253,79 Kč
-34,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
219,00 Kč
Prodejce: medpak_shop
4 380,00 Kč/1kg

Jilmová kůra (evropská) 200 g
415,33 Kč
Prodejce: apohealth