4,8



Na základě 50 hodnocení
REAVET lososový olej pro psy, kočky 250ml - Bohatý na omega 3 a 6, rybí olej pro psy s vysokou dávkou I Originální kvalita krmiva bez přídatných látek I Čerstvě stáčeno v Německu
1 389,15 Kč
5 556,60 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
VetSupport – doplněk stravy – trávení 180 g4 338,52 Kč/1kg
997,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lososový olej 5 l + vitamíny A, D, E a pumpička – lososový olej pro psy a kočky, lisovaný za studena, omega-3 a omega-6 – ANIMILLE180,60 Kč/1l
903,00 Kč
Prodejce: Animille_com

Další informace o reklamě
HOLISTA Spirulina - doplňky pro psy a kočky - 90 tablet223,73 Kč
-24,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,00 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
MERSJO lososový olej pro psy a kočky 1000ml275,00 Kč/1l
275,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Trixie Lachsöl für Hund/Katze - 250ml
2 899,96 Kč/1l
724,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

REAVET extrakt z mušle zelenoústé v prášku 1kg pro psy a koně I prášek z mušle zelenoústé pro psy, extrakt z mušle zelenoústé ve vysoké dávce I po léčbě artrózy, artritidy - doplněk krmiva na zvracení
3 504,90 Kč/1kg
3 504,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Pets Nature lososový olej pro psy a kočky
2 522,12 Kč/1l
630,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

REAVET Kvasnicový prášek pro psy a kočky, 250 g – Čistý přírodní produkt pro lesklou srst a zdravou pokožku – Bohatý na biotin a vitamíny skupiny B
5 408,56 Kč/1kg
1 352,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

AniForte A10000171, Univerzální, Pasta, Péče o trávicí soustavu, Zdraví trávicího traktu, Celkový zdravotní stav, Dospělý jedinec, Rašelina, Dávkovač
1 348,82 Kč/1kg
1 618,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kapsle s lososovým olejem Aniforte - 500 (ne)
2 006,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Lososový olej pro psy a kočky 1000ml
275,00 Kč/1l
275,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Olej pro psy a kočky HOLISTA olej z tresčích jater olej z tresčích jater 500ml
1 615,40 Kč/1l
807,70 Kč
Prodejce: velmontask

Akinu VITALITY Lososový olej doplněk stravy pro psy a kočky 1 l
290,00 Kč/1l
290,00 Kč
Prodejce: Akinu

HOLISTA Chlorella - potravinové doplňky pro psy a kočky - 100 g
357,40 Kč
Prodejce: velmontask

POLFAMIX lososový olej pro psy a kočky 1L z čerstvých ryb 100% přírodní
375,00 Kč/1l
375,00 Kč
Prodejce: Tanie-Karmy

Beaphar, lososový olej pro psy a kočky
924,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Akinu VITALITY Hovězí kolagen doplněk stravy pro psy 250 g
1 665,00 Kč/1l
333,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu VITALITY Multivitamín doplněk stravy pro psy 250 g
1 055,00 Kč/1l
211,00 Kč
Prodejce: Akinu

HOLISTA Arthro Strong - potravinové doplňky pro psy a kočky - 600 g
3 257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Doplněk stravy Nekton Hunde Barf Natur 650G - Vitamíny a minerály
1 213,83 Kč/1kg
788,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pro klouby, kardiovaskulární systém, srst a kůži
Omega-3 lososový olej pro psy, kočky a koně
REAVET lososový olej je vysoce kvalitní olej v potravinářské kvalitě, šetrně vyrobený a obzvláště bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Vyznačuje se velmi jemnou chutí a vůní, vysokou přijatelností a optimální stravitelností.
EPA a DHA jsou přírodní omega-3 mastné kyseliny z lososového oleje s různými účinky:
EPA (kyselina eikosapentaenová)
- Je zvláště aktivně využíván v metabolismu
- Podporuje klouby a pohyblivost
- Přispívá ke kvalitě kůže a srsti
- Součást kardiovaskulárního systému
- Obsah: 3,24 % (= 3 240 mg na 100 g oleje)
DHA (dokosahexaenová kyselina)
- Strukturální součást těla
- Podporuje funkci mozku a nervů
- Přispívá k normální funkci zraku
- Obsah: 3,61 % (= 3 610 mg na 100 g oleje)
PŘÍRODNÍ LOSOSOVÝ OLEJ – VŠESTRANNÝ TALENT PRO PSY, KOČKY A KONĚ
- Potravinová kvalita z Norska: 100% čistý a přírodní
- Vysoký obsah astaxanthinu 10–13 mg/kg
- Nízká hodnota TOTOX: 3–10
Lososový olej REAVET je obohacením pro misku psů a koček, protože optimalizuje denní stravu všemi nezbytnými mastnými kyselinami. Ať už se jedná o syrovou stravu, vařená jídla nebo jako doplněk k suchému nebo mokrému krmivu – lososový olej REAVET Omega-3 obohacuje denní stravu vašeho zvířete.
VÝROBA PODLE NEJVYŠŠÍCH STANDARDŮ KVALITY
Náš lososový olej se vyrábí v bezkyslíkovém prostředí, aby byl citlivý olej optimálně chráněn před oxidací. Neobsahuje žádné chemické přísady, pomocné látky, GMO (geneticky modifikované organismy) a je bez těžkých kovů a pesticidů. suroviny jsou vedlejší produkty lososa v nejvyšší potravinářské kvalitě, což zaručuje aspekt udržitelnosti.
ASTAXANTHIN – DŮLEŽITÝ ANTIOXIDANT Z PŘÍRODY
Astaxantin je v lososovém oleji často přehlížen, ale je zodpovědný za jeho typickou barvu aje známkou dobré kvality, pokud se v něm vyskytuje v přirozeně vysokém množství. Jako silný antioxidant chrání omega-3 mastné kyseliny a zvyšuje jejich stabilitu; patří mezi nejúčinnější známé antioxidanty.
NÍZKÁ HODNOTA TOTOX
Existuje vědecká norma, podle které lze určit kvalitu lososového oleje : hodnota TOTOX. Hodnota TOTOX (oxidace) se také označuje jako „hodnota čerstvosti“. Čím nižší je hodnota, tím je olej čerstvější. U našeho lososového oleje REAVET sehodnoty TOTOXpohybujímezi 3 a 10, což dokazuje velmi vysokou čerstvost.
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 0.25 l
- Obsah vlhkosti
- -
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi, kočky, koně
- Doplňkové látky
- -
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4262352420028
- Číslo produktu
- 210010-0250
- Výrobce
- REAVET
- Schvalovací číslo
- DE05166011413
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 0.25 l
- Obsah vlhkosti
- -
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi, kočky, koně
- Doplňkové látky
- -
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4262352420028
- Číslo produktu
- 210010-0250
- Výrobce
- REAVET
- Schvalovací číslo
- DE05166011413
K tomu se hodí také

REAVET Lososový olej pro psy 1 litr - bohatý na omega 3 a 6, vysoce dávkovaný rybí olej pro psy, skutečná kvalita krmiva bez přídatných látek, čerstvě stáčený v Německu
1 908,90 Kč/1l
1 908,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Curver Petlife Multibox 26 X 115 X 17 cm 3 L - Bílý 00363-C44
196,33 Kč
Prodejce: VISO

lionto Donut pelíšek pro psy, kulatá pohovka pro psy s plyšovým potahem a protiskluzovými cvočky, měkká a útulná, průměr 70 cm, světle šedá barva
825,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dibea

SWANEW Dog Bed Dog Cushion LUXURY Cat Bed Plush Sleeping Place Pet Bed Dark Grey 60 cm
727,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylindrový, Suchý, Prachový sáček, 2,1 l, HEPA
2 145,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Robotický oblek stormtroopera
890,00 Kč
Prodejce: Capi-cap

8v1 sada pro péči o domácí mazlíčky s vysavačem a brouskem na drápky – stříhací stroj na psy a kočky, kartáč na rozčesávání a tichý vysavač
687,60 Kč/1kg
1 719,00 Kč
Prodejce: Delgeo

Vložky Gel Sport Heel Spur Ortopedická vložka do bot velikost 43 až 47
250,65 Kč
Prodejce: CoolGadget

Mobilní klimatizace 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilní klimatizace 4v1 s WiFi/App monoblokové chlazení - dálkové ovládání, 24h časovač, odvlhčovač vzduchu
14 975,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: EveMotionGmbH

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
2 678,27 Kč/1m
2 678,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Matrace 7zónová pružinová matrace DIAMOND 140x200 23cm Oboustranná matrace
4 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

REAVET Lososový olej pro psy a kočky 500ml - bohatý na omega 3 a 6, rybí olej pro psy ve vysoké dávce I Kvalitní krmivo bez přídatných látek I Čerstvě stáčeno v Německu
3 126,90 Kč/1l
1 563,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

REAVET Maine Coon Complex, speciální doplňkové krmivo pro velká plemena koček - Main Coon food, krmivo pro mainské mývalí kočky, všestranná péče vhodná pro daný druh kočky
29 925,00 Kč/1kg
1 795,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Trixie Lachsöl für Hund/Katze - 250ml
2 899,96 Kč/1l
724,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

REAVET extrakt z mušle zelenoústé v prášku 1kg pro psy a koně I prášek z mušle zelenoústé pro psy, extrakt z mušle zelenoústé ve vysoké dávce I po léčbě artrózy, artritidy - doplněk krmiva na zvracení
3 504,90 Kč/1kg
3 504,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Jemný šampon pro kočky s heřmánkovým extraktem, 250 ml
664,00 Kč/1l
166,00 Kč
Prodejce: VISO

REAVET extrakt z mušle zelenoústé v prášku 500g pro psy I prášek z mušle zelenoústé pro psy, extrakt z mušle zelenoústé ve vysokých dávkách také pro kočky a koně I po léčbě artrózy, artritidy
4 629,46 Kč/1kg
2 314,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

AniForte A10000171, Univerzální, Pasta, Péče o trávicí soustavu, Zdraví trávicího traktu, Celkový zdravotní stav, Dospělý jedinec, Rašelina, Dávkovač
1 348,82 Kč/1kg
1 618,58 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

BOUTIQUE ZOO Pelíšek pro psy | Oválný polštář pro psy nebo kočky | Gauč pro psy s polštářem odolným proti poškrábání | Omyvatelný polyester šedý XL
593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Pelíšek pro psy KINGDOG 115x95 cm personalizovaný voděodolný černý
945,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 740,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
836,04 Kč
-18,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
817,65 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Easy-Home

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

tillvex balkonová markýza 300 cm šedá skládací markýza s ramenem markýza se svorkou sluneční markýza balkonová bez vrtání
3 197,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Absorpční hygienická vložka - 100 ks. + tašky
208,20 Kč
Prodejce: SLEVIR

Juskys Pelíšek pro psy Milow ortopedický 112x81 cm, šedý
1 106,00 Kč
Prodejce: Kokiska

WISFOR ortopedický pelíšek pro psy Pelíšek pro psy, načechraný a rozměrově stabilní - potah je snímatelný a pratelný, šetrný ke kloubům, XXL:120x90x30cm
1 636,44 Kč
-49,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 587,35 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: WISFOR

WISFOR Ortopedický pelíšek pro psy Gauč pro psy Velký pelíšek pro psy, voděodolný pratelný potah Snímatelný D: 100x75x19cm
1 624,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lososový olej
Objem 5 l
Pokud máte litrovou láhev, ušetříte s kanystrem spoustu peněz a pes ho prostě miluje .......
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Voní to hezky a psi to milují
Objem 5 l
Používám to pro své dva psy, srst jim po tom leskne a navíc to velmi rádi jedí.
Ohodnoceno dne 18. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Objem 5 l
Dobrá kvalita můj Dogue de Bordeaux miluje! Zlepšila se mu srst a klouby!
Ohodnoceno dne 25. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je skvělé, rychlé dodání
Objem 1 l
1 čajová lžička lososového oleje denně na jídlo. Pro našeho psa žádný problém, miska je vždy úplně prázdná.
Ohodnoceno dne 8. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prémiový lososový olej
Objem 5 l
Pro mého Gustava jen to nejlepší ❤️❤️❤️❤️❤️und cena je vynikající lze jen doporučit
Ohodnoceno dne 22. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Objem 2 l
Olej již znáte. Nejlepší cena a velmi dobrá kvalita.
Ohodnoceno dne 3. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt
Objem 5 l
Super lososový olej, můj pes ho dostává denně. Velmi dobrý pro srst a kůži
Ohodnoceno dne 3. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Snesitelné a účinné
Objem 1 l
Olej je účinný a dobře snášený. Srst našeho psa se již pozitivně změnila!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cosequin Kloubní doplněk pro psy, 180 žvýkacích tablet
3 641,38 Kč
-141,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 499,99 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
11,67 Kč/1kg

Caniviton® forte plus tablety pro psy - 1 x 90 ks



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 133,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
10 774,04 Kč/1kg

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Tyčinky s drůbežím masem – 900 g TufTuf



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
40,66 Kč/1l

POKUSA BreedingLine ChondroLine + HA Junior - doplňky pro psy - 500 ml
997,86 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 995,72 Kč/1l

VetSupport – doplněk stravy – trávení 180 g
997,86 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 338,52 Kč/1kg

Doplněk stravy VetSupport Klouby a kosti 180 g
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 126,83 Kč/1kg

Artipet, doplněk stravy pro klouby psů | 180 tablet po 550 mg s MSM, ďáblovým drápem, chondroitinem, glukosaminem |
773,11 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
11 044,43 Kč/1kg

Dolvit Gland Mini PERIANAL DRUGS PRO PSY A KOČKY 60 mini tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
636,28 Kč
Prodejce: superbrandshop

ARTIPET | Kloubní výživa pro psy a kočky, 120 tablet: Glukosamin, Chondroitin, Čertův dráp a MSM. Vysoká kvalita Italy
605,65 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
60,57 Kč/1kg

PROBIOTIKA PRO PSY vysoké kvality vyrobená v Itálii. Mléčné bakterie pro psy a kočky, 120 tablet – zásoba na 4 měsíce. Podpora trávení.
603,46 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
8 381,39 Kč/1kg

Double Heart Joint Complex pro psy, 30 žvýkacích proužků
534,36 Kč
Prodejce: apohealth
5 624,84 Kč/1kg

Lososový olej 5 l + vitamíny A, D, E a pumpička – lososový olej pro psy a kočky, lisovaný za studena, omega-3 a omega-6 – ANIMILLE



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
903,00 Kč
Prodejce: Animille_com
180,60 Kč/1l

Vitapol VITALINE - Dýňová semínka pro všechny papoušky 150g
293,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Animille lososový olej 1000 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
375,50 Kč
Prodejce: Animille_com
375,50 Kč/1l

Animille lososový olej 500 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
313,93 Kč
Prodejce: Animille_com
627,86 Kč/1l

Animille lososový olej 250 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
227,38 Kč
Prodejce: Animille_com
909,52 Kč/1l

Animille lososový olej 100 ml pro kočky, za studena lisovaný, norský, s kapátkem, obsahuje omega 3



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
157,33 Kč
Prodejce: Animille_com
1 573,30 Kč/1l

HOLISTA Chlorella - doplňky pro psy a kočky - 90 ks.
261,02 Kč
-32,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,00 Kč
Prodejce: medpak_shop

Jilmová kůra (evropská) 200 g
416,45 Kč
Prodejce: apohealth
2 082,25 Kč/1kg

HOLISTA Relaxační kočičí tráva - doplňky pro kočky - 50 g
253,79 Kč
-34,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
219,00 Kč
Prodejce: medpak_shop
4 380,00 Kč/1kg