5,0



Na základě 66 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
WHISKAS Adult 3,8 kg s kuřecím Suché krmivo Kompletní krmivo pro dospělé kočky235,30 Kč/1kg
894,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
CARNILOVE 512232, Kotě, Jakékoli plemeno, Losos, Turecko, 400 g1 301,12 Kč/1kg
520,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera 400g SensiCat1 023,10 Kč/1kg
409,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera JosiCat kočky suché krmivo 650 g Adult drůbež641,18 Kč/1kg
416,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Leonardo Cat Food 758725, Dospělý jedinec, 7,5 kg
333,74 Kč/1kg
2 503,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

APPLAWS Adult Kuřecí s kachnou - suchá krmiva pro kočky - 400 g
378,77 Kč/1kg
151,51 Kč
Prodejce: VISO

Whiskas suché krmivo pro kočky s tuňákem 1,4 kg
217,88 Kč/1kg
305,03 Kč
Prodejce: Katomix

PAN MIEKSKO Kuřecí maso s pstruhem S - suchá kočka - 400 g
548,12 Kč/1kg
224,73 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Krmivo pro kočky bez obilovin, suché – kuře, 2,4 kg | YARRAH
263,07 Kč/1kg
644,51 Kč
Prodejce: taleoo

Eukanuba, suché krmivo pro sterilizované kočky, 2 kg
376,13 Kč/1kg
752,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

EUKANUBA Adult Chicken - suchá krmiva pro kočky - 2 kg
477,58 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Suché krmivo pro kočky Josera Kitten 10 + 1kg
157,72 Kč/1kg
1 757,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Josera Krmivo pro dospělé kočky
87,37 Kč/1kg
331,15 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Suché krmivo Iams for Vitality v granulích pro koťata s čerstvým kuřecím masem 10kg
77,21 Kč/1kg
772,09 Kč
Prodejce: VISO

Rafi Suché krmivo pro kočky s jehněčím masem 1,5 kg
297,43 Kč/1kg
446,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Wiejska Zagroda Losos a kuře suchá krmiva pro kočky 1,6 kg
196,95 Kč/1kg
321,03 Kč
Prodejce: velmontask

Josera 4032254755012, Kotě, Drůbež, 400 g
447,17 Kč/1kg
178,87 Kč
Prodejce: Dragtek-com

PAN MIĘSKO Telecí s kachnou M - suchá kočka - 400 g
350,83 Kč/1kg
143,84 Kč
Prodejce: Dragtek-com

FISH4CATS Konzerva pro kočky Finest tuňák s lososem 70 g
562,50 Kč/1kg
45,00 Kč
Prodejce: FEEDO

Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
107,77 Kč/1kg
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nové čerstvé maso Leonardo®. Maso je vzácné zboží - proto jsme přesvědčeni, že by se mělo připravovat jen tím nejlepším možným způsobem. Pro LEONARDO® fresh Salmon používáme pouze čerstvé maso a nepoužíváme předsušenou masovou moučku, která se používá i v kvalitnějších suchých krmivech. To nám umožnilo dosáhnout úrovně přípravy, která byla dříve považována za nemožnou. Díky naší obzvláště šetrné technologii Fresh Meat se čerstvé maso zpracovává přímo na granule. To znamená, že můžeme ušetřit na fázích předsušení a suroviny zůstávají čerstvé až do doby těsně před zpracováním. Jedině tak je možné zajistit, aby se v kroketách později plně rozvinula chuť masa.
S LEONARDO® Fresh Meat bude vaše kočka cítit rozdíl. Protože naše receptury obsahují nejen dostatek čerstvého masa, ale také vybrané rostlinné složky, jsou velmi dobře snášeny. Cenné živiny ze zeleniny, bylinek a směsi bobulovin doplňují čerstvé maso rozumným způsobem a odpovídají přirozenému složení stravy našich koček. Pozitivní vliv na pohodu vaší kočky mají také speciální složky, jako jsou brusinky, řasy chlorella a chia semínka. Jsou součástí našeho holistického výživového konceptu, který tvoří základ každé jednotlivé receptury čerstvého masa LEONARDO®.
Naše životně důležité složky:
- PH-CONTROL: Optimalizuje hodnotu pH moči
- PROVITAL: Posiluje obranyschopnost organismu díky beta-glukanům z pivovarských kvasnic
- STAY-CLEAN™: Pro redukci zubního plaku
- Hmotnost
- 250 g
- Obsah vlhkosti
- 10,0 %
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Kód EAN
- 4002633757203
- Číslo produktu
- 757205
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- DE 05 554 0018 13
- Hmotnost
- 250 g
- Obsah vlhkosti
- 10,0 %
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Kód EAN
- 4002633757203
- Číslo produktu
- 757205
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- DE 05 554 0018 13
K tomu se hodí také

Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
586,16 Kč/1kg
2 344,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
907,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Remington S8550, Žehlička na vlasy, Teplé, Knoflíky, 150 °C, 235 °C, 15 s
1 119,89 Kč
Prodejce: alleop

Vitakraft Katzensnack Cat-Stick mini Plaice & Omega 3 - 3 x 6g
16,58 Kč/1l
62,68 Kč
-33%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,45 Kč
Prodejce: Katomix

FEANDREA škrabadlo,164 cm,stabilní,s miskou pro kočky,s košíkem a jeskyní světle šedá
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Leonardo Cat Food 757225, Dospělý jedinec, Losos, 4 kg, Bez obilovin
582,42 Kč/1kg
2 329,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloupek, stabilní, ochrana proti převrácení přírodní barva
2 791,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SONGMICSHOME

SONGMICS Věšák na oblečení 2 věšáky na oblečení 2 police s nosností až 70 kg
908,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Leonardo suché krmivo pro kočky Čerstvý losos 1,5 kg
955,85 Kč/1kg
1 433,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Leonardo suché krmivo pro kočky Čerstvé hovězí 1,5 kg
1 011,33 Kč/1kg
1 516,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Leonardo Cat Food 757025, Dospělý jedinec, Kachna, 4 kg, Bez obilovin
579,14 Kč/1kg
2 316,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
1 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Leonardo Cat Food 758725, Dospělý jedinec, 7,5 kg
333,74 Kč/1kg
2 503,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

COSTWAY Strom pro kočky malý, 50 cm vysoký, strom pro kočky s měkkým plyšovým sedátkem a sisalovým škrabadlem a míčem, dřevěný škrabací strom pro kočky, prolézací strom pro kočky, strom na hraní (šedý)
1 209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 800 g
571,04 Kč/1kg
456,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Škrabadlo pro kočky Dominik 144 cm
1 023,00 Kč
-93,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Cuddle Cave Bed for Indoor Cats and Small Dogs, Cat Soothing Bed Cosy Covered Sleep House for Puppies, Kittens Velikost M 33 cm
559,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednobarevný, Polyester, Hák na zavěšení, 200 g/m²
323,57 Kč/1m
453,00 Kč
Prodejce: FDC

Škrabadlo Feandrea XXL, 199 cm, víceúrovňové, se sisalovými sloupky, světle šedé
2 141,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SONGMICSHOME

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, kouřově šedá PCT087G01
2 014,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Naše kočka ji miluje
Hmotnost 4 kg
Otevřel jsem sáček... Už když k němu přičichl, byl viditelně zaujatý a nervózní... První krmení bylo naprosto úspěšné... Toto krmivo miluje. Balení má praktický zip a lze ho uložit do tašky... S přáním všeho nejlepšího pro vaše čtyřnohé přátele
Ohodnoceno dne 25. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Hmotnost 4 kg
Toto suché krmivo nemohu všude najít. Jsem velmi ráda, že jsem toto suché krmivo našla právě zde. Moje kočky ho mají velmi rády. Jedí ho s velkou chutí. Jsem velmi ráda, že si ho mohu objednat právě zde.
Ohodnoceno dne 23. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší suché krmivo
Hmotnost 1,5 kg
Suché krmivo není pro kočky druhově vhodnou stravou, protože i tak přirozeně pijí příliš málo. Pokud však potřebují malou porci mezi jídly, pak je toto vysoce kvalitní prémiové krmivo od společnosti Leonardo tou správnou volbou. Zabalili do něj opravdu prvotřídní suroviny. A naše malá je s ním nadmíru spokojená
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Suché krmivo Leonardo
Hmotnost 4 kg
Moje kočky toto suché krmivo milují, pro mě osobně neexistuje nic lepšího, toto suché krmivo bych si zde kdykoli znovu objednala
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Suché krmivo Leonardo
Hmotnost 4 kg
Moje kočky toto suché krmivo milují a já bych si ho kdykoli znovu objednala v internetovém obchodě Kaufland Marktplatz.
Ohodnoceno dne 14. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kočka to má ráda
Hmotnost 4 kg
Moje kočka to opravdu ráda jí. Vyzkoušela jsem už několik druhů, ale tohle se jí líbilo nejvíc.
Ohodnoceno dne 6. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Hmotnost 4 kg
Naše kočky toto krmivo milují. Už při dodání kolem něj krouží a škrábou na něj.
Ohodnoceno dne 6. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Hmotnost 4 kg
Naše kočky toto krmivo milují. Už při dodání kolem něj krouží a škrábou na něj.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg

Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg

Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg

Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg

Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg

Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg

Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg

Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg

ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 737,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
178,22 Kč/1l

Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg

Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg

BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg

COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg

Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
1 533,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg

Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg

Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg