4,0



Na základě 4 hodnocení
Testofuel
1 590,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 508,55 Kč-81,45Kč
16 761,67 Kč / 1l
plus 355,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
10h 28m 21s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Urostal112,05 Kč/1l
1 406,46 Kč
-285,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 120,48 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
dgest3 407,17 Kč/1l
1 100,00 Kč
-77,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 022,15 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
Hepaliv43 640,69 Kč/1l
1 450,57 Kč
-184,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 265,58 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
Insulinorm, Glucotinic, Diabetes, shiitake, extrakt ze zeleného čaje, berberin – doplněk stravy17 972,46 Kč/1kg
2 520,00 Kč
-1 351,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 168,21 Kč
Prodejce: WR-Products

Kapsle Erogen X
1 657 999,92 Kč/1kg
829,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth

Okamžité Vyřazení
16 989,00 Kč/1l
1 590,00 Kč
-60,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 529,01 Kč
Prodejce: WR-Products

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsle, L-arginin, 360 kusů, L-arginin HCl 750 mg 4500 mg z toho L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, Ráno a večer užívejte 2 kapsle s dostatečným množstvím vody, nejlépe před jídlem. po 30 minutách..., Přípravek skladujte neotevřený, v chladu, suchu a mimo dosah dětí.
2 132,88 Kč/1l
673,99 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Maca 4:1 vysoká dávka + L-arginin kapsle, 240 kapslí
2 949,47 Kč/1l
607,59 Kč
Prodejce: apohealth

PX-300 STRONG CAPS - Podpora mužské vitality (30 kapslí)
939,48 Kč/1kg
939,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

Ecdysterone - 120 kapslí I Beta Ecdysterone I špenátový extrakt I rostlinný steroidní hormon I s leucinem I svalová hmota I budování svalů I veganský I bez oxidu titaničitého
1 721,46 Kč/1l
860,73 Kč
Prodejce: FIT1EU

BPV - TRIBULUS - 120 kapslí - vysoká dávka - Hardcore Booster pro extrémní tréninky. Rostlina Tribulus Terrestris (TT) je mezi sportovci velmi oblíbená. Čistě rostlinný bez přídatných látek. Bez umělých přísad - Velmi dobrá snášenlivost - Velmi vysoká spokojenost zákazníků.
6 006,70 Kč/1kg
663,14 Kč
Prodejce: BPV-Sportnahrung

Eroxel Forte – 60 Kapslí
19 138,89 Kč/1l
689,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth

PARAZAX complex 30 kapslí originál
81 269,75 Kč/1l
1 329,23 Kč
-63,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 265,37 Kč
Prodejce: WR-Products

EROX PLUS - doplněk stravy 30 kapslí.
526 939,97 Kč/1l
526,94 Kč
Prodejce: NewGenMarketing

3x START EROTIQUE - Gel 150ml
3 011 709,86 Kč/1l
3 011,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

Serotalin Active Men | 60 kapslí | Přírodní aktivní látky pro aktivní muže
41 890,56 Kč/1l
1 508,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ForceVital
2 772 142,97 Kč/1kg
853,82 Kč
Prodejce: Natucap

GAINER 737 New Wey Protein Complex Mass Glutamine Muscle Building Cappuccino 3kg
147,03 Kč/1kg
461,42 Kč
-20,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
441,09 Kč
Prodejce: Katomix

Urogun – Švýcarská kvalita, 30 kapslí
97 986,05 Kč/1l
1 331,56 Kč
-207,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 123,90 Kč
Prodejce: WR-Products

Černý Vlk - Prémiová Míchané Ovocné Směsi, 300g
1 050,83 Kč/1kg
315,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Originál TESTO FUEL
, všechny přírodní ingredience! Díky jedinečnému složení je !
TESTO FUEL obsahuje pouze přírodní složky
Složení:
D-asparagová kyselina (DAA), vitamin D, extrakt z ústřic, ženšen, pískavice řecké seno, hořčík, vitamin B6, vitamin K2, zinek
Složení denní dávky
Složení
v jedné tabletě
Na 4 tablety
% EU NRV
Vitamin D3
31,25 µg
125 µg
2500
Vitamin K2
1,25 mg
5 mg
24
Vitamin B6
1,25 mg
5 mg
357
Hořčík
50 mg
200 mg
50
Zinek
2,5 mg
10 mg
100
Kyselina D-asparagová
575 mg
2300 mg
--
Červený asijský ženšen Panax Ginseng
25 mg
100 mg
--
Pískavice řecké seno (semeno)
25 mg
100 mg
--
Extrakt z ústřice
25 mg
100 mg
--
% NRV = referenční hodnoty živin v % (podle nařízení (ES) č. 1169/2011)
Doporučená denní dávka 4 kapsle
Užívejte s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody.
Pro dosažení optimálních výsledků užívejte denně a pravidelně.
Upozornění:
Nepřekračujte dávku 4 kapsle denně. Kapsle vždy zapijte vodou.
Složení:
složení: 1 plechovka se 120 kapslemi
Množství náplně: 90 g
Nejlepší do 03.2026
Výrobce: Roar Ambition, Whitehall Waterfront, Unit G4, 2 Ri, LS1 4EH, Way; GB, +44 1134333899, e-mail: [email protected]
Otevřené plechovky jsou vyloučeny z výměny a vrácení!
Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Uvedená doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Kupujte, prosím, pouze v případě, že s tím souhlasíte.
Obrázek slouží jako příklad, skutečné balení se může lišit.
Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
Nejedná se o zdravotnický prostředek. Obrázek se může lišit!
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 90 ml
- Seznam přísad
- Kyselina D-asparagová (DAA), vitamin D, extrakt z ústřic, ženšen, pískavice řecké seno, hořčík, vitamin B6, vitamin K2, zinek
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- Roar Ambition LTD, Whitehall Waterfront, 2 Riverside Way, Leeds, LS1 4EH, UK
- Prodejní název
- TESTO FUEL - Testofuel
- Výrobce
- keine Eigenmarke
- Obsah balení
- 1 plechovka se 120 kapslemi Množství náplně 90 gramů
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Doporučená denní dávka 4 tobolky Zapijte dostatečným množstvím vody 300 ml při každém jídle. Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte denně a pravidelně.
- Číslo produktu
- 258006
- Kód EAN
- 5060504090124
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 90 ml
- Seznam přísad
- Kyselina D-asparagová (DAA), vitamin D, extrakt z ústřic, ženšen, pískavice řecké seno, hořčík, vitamin B6, vitamin K2, zinek
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- Roar Ambition LTD, Whitehall Waterfront, 2 Riverside Way, Leeds, LS1 4EH, UK
- Prodejní název
- TESTO FUEL - Testofuel
- Výrobce
- keine Eigenmarke
- Obsah balení
- 1 plechovka se 120 kapslemi Množství náplně 90 gramů
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Doporučená denní dávka 4 tobolky Zapijte dostatečným množstvím vody 300 ml při každém jídle. Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte denně a pravidelně.
- Číslo produktu
- 258006
- Kód EAN
- 5060504090124
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Bílá
220,50 Kč/1m
440,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
364,37 Kč/1m
364,37 Kč
Prodejce: OrigineProd

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 478,59 Kč
Prodejce: better-used

Prime Male™
15 398,06 Kč/1l
1 590,00 Kč
-80,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 509,01 Kč
Prodejce: WR-Products

Projektor P30max s operačním systémem Android 11, 2 herními ovladači, rozlišením 4K, funkcemi chytré televize a podporou Netflix. Renew Force
2 977,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: QualiFind

Fitgun Pro, masážní pistole, univerzální, černá, modrá, ovládání dotykem, 6 nástavců, 3200 otáček za minutu
3 517,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Green_Country

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Vitamin D3 K2 5000 IU, MK-7 100 µg, 240 kapslí s lněným olejem
453 899,98 Kč/1l
453,90 Kč
Prodejce: BioMedicalPharma

Vitamaze Zinek vysoká dávka - 180 tablet
3 830,24 Kč/1l
482,61 Kč
Prodejce: apohealth

ESN Designer Whey Protein, 1000 g sáček
1 823,53 Kč/1l
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsle, L-arginin, 360 kusů, L-arginin HCl 750 mg 4500 mg z toho L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, Ráno a večer užívejte 2 kapsle s dostatečným množstvím vody, nejlépe před jídlem. po 30 minutách..., Přípravek skladujte neotevřený, v chladu, suchu a mimo dosah dětí.
2 132,88 Kč/1l
673,99 Kč
Prodejce: apohealth

Minerální hnojivo pro pokojové rostliny s okrasnými listy 500ml
160,00 Kč/1l
80,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrátový, Hovory/hudba, Sluchátka, Bílá
6 509,80 Kč
Prodejce: Elektrolocke

Kapsle Erogen X
1 657 999,92 Kč/1kg
829,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth

Vitamaze Maca 4:1 vysoká dávka + L-arginin kapsle, 240 kapslí
2 949,47 Kč/1l
607,59 Kč
Prodejce: apohealth

BioTech USA Tribooster 60 tablet / Tribulus Terrestris / Vivov doplnk s obsahem extraktu z plod Tribulus terrestris
2 435,83 Kč/1kg
462,93 Kč
-36,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

BPV - TRIBULUS - 120 kapslí - vysoká dávka - Hardcore Booster pro extrémní tréninky. Rostlina Tribulus Terrestris (TT) je mezi sportovci velmi oblíbená. Čistě rostlinný bez přídatných látek. Bez umělých přísad - Velmi dobrá snášenlivost - Velmi vysoká spokojenost zákazníků.
6 006,70 Kč/1kg
663,14 Kč
Prodejce: BPV-Sportnahrung

Okamžité Vyřazení
16 989,00 Kč/1l
1 590,00 Kč
-60,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 529,01 Kč
Prodejce: WR-Products

100% Anabol 30 ampulí
2 342,36 Kč/1l
1 889,00 Kč
-132,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 756,77 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

PARAZAX complex 30 kapslí originál
81 269,75 Kč/1l
1 329,23 Kč
-63,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 265,37 Kč
Prodejce: WR-Products

BPV - TESTRIDAL 60 kapslí - Hardcore Booster - Vysokodávkovaný kombinovaný přípravek dokonale vhodný pro sportovce a aktivní muže - Se 7 vysoce kvalit
27 363,44 Kč/1kg
875,63 Kč
Prodejce: BPV-Sportnahrung

AMINO LIQUID 1000ml - Tekuté aminokyseliny, BCAA, EAA, tekuté aminokyseliny - příchuť třešeň. Ideálně se hodí pro každý typ sportu. Se všemi 18 větvenými aminokyselinami + vitaminem B6. Povinnost pro každého vrcholového sportovce. Dále v této kategorii naleznete: anabolické steroidy, kreatin, testosteron booster, maca, L-arginin, zinek, guarana, ženšen, kofein, kreatin monohydrát, BCAA, EAA, aminokyseliny, kreatin, testosteron booster, tribulus terrestris, vitamíny, minerály, vitální látky, budování svalů,
710,30 Kč/1l
710,30 Kč
Prodejce: BPV-Sportnahrung

Insulinorm, Glucotinic, Diabetes, shiitake, extrakt ze zeleného čaje, berberin – doplněk stravy
17 972,46 Kč/1kg
2 520,00 Kč
-1 351,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 168,21 Kč
Prodejce: WR-Products

Keto Diet doplněk stravy 20 kapslí
969 999,95 Kč/1l
970,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

GAINER 737 New Wey Protein Complex Mass Glutamine Muscle Building Cappuccino 3kg
147,03 Kč/1kg
461,42 Kč
-20,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
441,09 Kč
Prodejce: Katomix

GreenFood Nutrition karnitin + arginin + maca 90 kapslí
681,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ecdysterone - 120 kapslí I Beta Ecdysterone I špenátový extrakt I rostlinný steroidní hormon I s leucinem I svalová hmota I budování svalů I veganský I bez oxidu titaničitého
1 721,46 Kč/1l
860,73 Kč
Prodejce: FIT1EU
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše fungovalo dobře, velmi rychlé dodání.
Objem 0,09 lHmotnost 0,09 kg
Velmi dobré.
Ohodnoceno dne 15. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,09 lHmotnost 0,09 kg
Ohodnoceno dne 29. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,09 lHmotnost 0,09 kg
Ohodnoceno dne 29. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,098 lHmotnost 0,098 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
943,00 Kč
Prodejce: apohealth
8 572,73 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 195,16 Kč
Prodejce: apohealth
32 301,62 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 496,64 Kč
Prodejce: apohealth
7 409,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,78 Kč
Prodejce: apohealth
15 444,48 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 190,04 Kč
Prodejce: apohealth
14 512,68 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 482,97 Kč
Prodejce: apohealth
6 865,60 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,76 Kč
Prodejce: apohealth
16 396,00 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 572,80 Kč
Prodejce: apohealth
8 885,88 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 484,68 Kč
Prodejce: apohealth
7 423,40 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 012,20 Kč
Prodejce: apohealth
9 961,39 Kč/1kg

Viacutan plus vet, 40 kapslí
386,18 Kč
Prodejce: apohealth
7 426,54 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
838,27 Kč
Prodejce: apohealth
1 507,68 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,83 Kč
Prodejce: apohealth
741,93 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,66 Kč
Prodejce: apohealth
691,21 Kč/1kg

Dekristolvit D3 2000 I.U. tablety na podporu imunitního systému, 90 tablet



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
308,07 Kč
Prodejce: apohealth
5 812,64 Kč/1kg

Efalex perorální tekutý roztok pro špatnou koncentraci a poruchy učení, 150 ml roztoku
544,12 Kč
Prodejce: apohealth
3 627,47 Kč/1l