4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Matrix Total Results Mega Sleek Shampoo 1000ml + Conditioner 1000ml + 2x Pumpe643,97 Kč/1l
1 287,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml601,93 Kč/1l
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml2 939,72 Kč/1l
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Matrix TR High Amplify šampon 1000ml + kondicionér 1000ml482,97 Kč/1l
993,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
965,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Keep Me Vivid Shampoo Szampon wydobywający kolor włosów farbowanych, 1000ml
771 179,96 Kč/1kg
771,18 Kč
Prodejce: Katomix

Šampon Matrix Total Results Insta Cure pro posílení a zklidnění křehkých vlasů, 300 ml.
967,33 Kč/1l
290,20 Kč
Prodejce: MANADA

Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Blonďatá
769,72 Kč/1l
769,72 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix Total Results Color Obsessed šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
472,47 Kč/1l
972,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
944,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results So Silver, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Obarvené vlasy, Blonďatá, Šedá
844,97 Kč/1l
844,97 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix Food For Soft Conditioner kondicionér pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
591,00 Kč/1l
591,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo posilující šampon pro velmi suché a poškozené vlasy 1000 ml
601,92 Kč/1l
601,92 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Color Obsessed, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Obarvené vlasy, Ochara barvy, Čisticí, Lesklý
482,93 Kč/1l
482,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix | Šampon TR Glow Mania - 1000 ml - lesk a hydratace - pro matné vlasy
741,54 Kč/1l
741,54 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix Total Results High Amplify, 300 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy
1 106,97 Kč/1l
332,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Matrix Biolage SmoothProof - Vyhlazující Šampon pro Lesklé Vlasy 250ml
2 007,36 Kč/1l
501,84 Kč
Prodejce: Katomix

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Matrix Total Results Keep Me Vivid - Šetrný šampon pro sytě barevné vlasy, 300 ml
1 436,97 Kč/1l
431,09 Kč
Prodejce: Katomix

Matice Vlhčující Šampon pro Hydrataci Vlasů, 300ml
1 047,77 Kč/1l
314,33 Kč
Prodejce: MANADA

Matrix TR Color Obsessed šampon 1000ml + Pompka
503,93 Kč/1l
524,92 Kč
-20,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
MatrixTotal Results Insta Cure | Posilující šampon 1000ml
Řada Matrix Total Results Insta Cure je určena pro lámavé a křehké vlasy. Doplňuje pórovitost vlasů tam, kde je to potřeba, a zároveň jejich poškození. Složení obohacené o provitamín B5 a tekutý protein vyživuje vlasové prameny a pomáhá obnovit vitalitu. Šampon Matrix Total Results Insta Cure Strengthening Shampoo, který je určen k posílení a ochraně vlasů a vlasové pokožky před mechanickým poškozením, jemně, ale důkladně čistí vlasovou pokožku a vlasy od přebytečného oleje, nečistot a stylingových přípravků. Jeho lehké složení nezatěžuje prameny, posiluje je a připravuje na další kroky péče. Krotí prameny a zajišťuje, aby se staticky nenabíjely a necuchaly.Výhody šamponu Matrix Total Results Insta Cure:- důkladné čištění, - posílení pramenů a vlasové linie, - uhlazení a lesk.objem:1000 ml
- Šampon naneste na vlhké vlasy.
- Poté napěňte.
- Poté důkladně opláchněte.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Matrix z kolekce Total Results byly vytvořeny pro slabé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Zažijte okamžité oživení vlasů díky šamponu, který je důkladně čistí, aniž by je vysušoval - vlasy jsou po prvním použití výrazně jemnější, lesklejší a lépe se rozčesávají. Je ideální pro každodenní péči, podporuje zdravou pokožku hlavy a posiluje přirozenou vitalitu a odolnost vašich vlasů. Vyvážené složení je vhodné pro všechny typy vlasů a učiní z vaší péče jednoduchý a spolehlivý krok k viditelně krásným a zdravým vlasům.
Čistící a posilující šampon, který lámavost suchých a poškozených vlasů. Šampon optimálně obnovuje konečky vlasů a chrání je před lámáním. Tekuté proteiny v šamponu pomáhají vlasy posilovat. V kombinaci s kondicionérem a sprejem proti lámání vlasů získávají vlasy opět zdravý vzhled.
Profesionální systém proti lámání vlasů - InstaCure vyplňuje pórovitost přesně tam, kde je to potřeba - tekutými proteinovými výplněmi, které chrání před lámáním vlasů a zabraňují mu - pro všechny typy vlasů. Pro všechny typy poškozených vlasů
TR INSTA CURE ŠAMPON 1L
Matrix Total Results Insta Cure Anti-Bruch-Shampoo 1000 ml
Matrix Instacure šampon proti lámavosti 1000ml
Řada Matrix Total Results Insta Cure je určena pro lámavé a křehké vlasy. Doplňuje pórovitost vlasů tam, kde je to potřeba, a zároveň jejich poškození. Složení obohacené o provitamín B5 a tekutý protein vyživuje vlasové prameny a pomáhá obnovit vitalitu. Šampon Matrix Total Results Insta Cure Strengthening Shampoo, který je určen k posílení a ochraně vlasů a vlasové pokožky před mechanickým poškozením, jemně, ale důkladně čistí vlasovou pokožku a vlasy od přebytečného oleje, nečistot a stylingových přípravků. Jeho lehké složení nezatěžuje prameny, posiluje je a připravuje na další kroky péče. Krotí prameny a zajišťuje, aby se staticky nenabíjely a necuchaly.Výhody šamponu Matrix Total Results Insta Cure:- důkladné čištění, - posílení pramenů a vlasové linie, - uhlazení a lesk.objem:1000 ml
- Šampon naneste na vlhké vlasy.
- Poté napěňte.
- Poté důkladně opláchněte.
Poškozené a lámavé vlasy? Objevte šampon proti lámavosti vlasů [Instacure]. Jeho složení obohacené o tekuté proteiny jemně čistí a posiluje vlasové vlákno. Vhodný pro přírodní nebo barvené vlasy. Jeho složení lámavost vlasů a výskyt roztřepených konečků. Pro dosažení optimálních výsledků používejte kompletní řadu Instacure, která se skládá ze šamponu, kondicionéru a spreje proti lámání, abyste vyplnili pórovitost vlasů a vytvořili rovnoměrný, vyvážený povrch.
Složení
AQUA / VODA, LAURETH SULFÁT SODNÝ, COCO-BETAIN, GLYCERIN, GLYKOL-DISTEARÁT, CHLORID SODNÝ, PROPYLENGLYKOL, POLYQUATERNIUM-10, PARFUM / VŮNĚ, BENZOÁT SODNÝ, HYDROXID SODNÝ, KYSELINA CITRONOVÁ, PPG-5-CETETH-20, KARBOMER, KYSELINA SALICYLOVÁ, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONEN, HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ PROTEIN, GERANIOL, HYDROLYZOVANÝ KUKUŘIČNÝ PROTEIN, HYDROLYZOVANÝ SÓJOVÝ PROTEIN, CITRONELLOL, FENOXYETHANOL (F.I.L. Z285592/1).
Čistí a obnovuje vlasy.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Matrix z kolekce Total Results byly vytvořeny pro slabé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Zažijte okamžité oživení vlasů díky šamponu, který je důkladně čistí, aniž by je vysušoval - vlasy jsou po prvním použití výrazně jemnější, lesklejší a lépe se rozčesávají. Je ideální pro každodenní péči, podporuje zdravou pokožku hlavy a posiluje přirozenou vitalitu a odolnost vašich vlasů. Vyvážené složení je vhodné pro všechny typy vlasů a učiní z vaší péče jednoduchý a spolehlivý krok k viditelně krásným a zdravým vlasům.
Čistící a posilující šampon, který lámavost suchých a poškozených vlasů. Šampon optimálně obnovuje konečky vlasů a chrání je před lámáním. Tekuté proteiny v šamponu pomáhají vlasy posilovat. V kombinaci s kondicionérem a sprejem proti lámání vlasů získávají vlasy opět zdravý vzhled.
Profesionální systém proti lámání vlasů - InstaCure vyplňuje pórovitost přesně tam, kde je to potřeba - tekutými proteinovými výplněmi, které chrání před lámáním vlasů a zabraňují mu - pro všechny typy vlasů. Pro všechny typy poškozených vlasů
TR INSTA CURE ŠAMPON 1L
Matrix Total Results Insta Cure Anti-Bruch-Shampoo 1000 ml
Matrix Instacure šampon proti lámavosti 1000ml
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA / VODA / EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, COCO-BETAINE, GLYCERIN, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-10, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, KYSELINA CITRONOVÁ, PPG-5-CETETH-20, KARBOMER, KYSELINA SALICYLOVÁ, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONEN, HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ PROTEIN, GERANIOL, HYDROLYZOVANÝ KUKUŘIČNÝ PROTEIN, HYDROLYZOVANÝ SÓJOVÝ PROTEIN, CITRONELLOL, FENOXYETHANO
- Výrobce
- Matrix Werkzeug
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474637068646
- Číslo produktu
- 143792
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA / VODA / EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, COCO-BETAINE, GLYCERIN, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, POLYQUATERNIUM-10, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, KYSELINA CITRONOVÁ, PPG-5-CETETH-20, KARBOMER, KYSELINA SALICYLOVÁ, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONEN, HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ PROTEIN, GERANIOL, HYDROLYZOVANÝ KUKUŘIČNÝ PROTEIN, HYDROLYZOVANÝ SÓJOVÝ PROTEIN, CITRONELLOL, FENOXYETHANO
- Výrobce
- Matrix Werkzeug
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474637068646
- Číslo produktu
- 143792
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová péče pro křehké vlasy 200 ml
2 097,78 Kč/1kg
472,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč/1l
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Color Obsessed, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Obarvené vlasy, Ochara barvy, Čisticí, Lesklý
482,93 Kč/1l
482,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix | Šampon TR Glow Mania - 1000 ml - lesk a hydratace - pro matné vlasy
741,54 Kč/1l
741,54 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix Instacure Anti-Breakage Conditioner 300 ml
1 300,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix Total Results Miracle Creator Multi-Tasking Treatment 20 Benefits 190 ml
2 142,68 Kč/1l
407,11 Kč
Prodejce: MANADA

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,93 Kč/1l
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Conditioner kondicionér pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
591,00 Kč/1l
591,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Light Master 8 Úrovní Předtavený 500G
1 879,02 Kč/1kg
939,51 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Mask posilující maska pro velmi poškozené vlasy 250 ml
1 730,37 Kč/1kg
468,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo posilující šampon pro velmi suché a poškozené vlasy 1000 ml
601,92 Kč/1l
601,92 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Intenzivní Hydratační Olej pro Vlasy, 50 ml.
13 134,20 Kč/1l
656,71 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix TR High Amplify šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
482,97 Kč/1l
993,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
965,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Keep Me Vivid Odżywka chroniąca kolor, 1000ml
641 433,30 Kč/1kg
769,72 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix Food For Soft Rich Hydrating Treatment Mask 500 ml
1 606,00 Kč/1l
803,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

So Colour Pre-Bonded 10Av 90Ml
2 519,30 Kč/1kg
258,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results High Amplify, Ženy, Profesionální kondicionér, Řídké vlasy, Černá, Blonďatá, Hnědá, Červená, Hlasitost, 300 ml
1 029,70 Kč/1l
308,91 Kč
Prodejce: MANADA

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Conditioner posilující kondicionér pro velmi poškozené vlasy 1000 ml
601,92 Kč/1l
601,92 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Matrix Total Results High Amplify, 300 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy
1 106,97 Kč/1l
332,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Matrix Food For Soft Multi-Use Hair Oil Serum olejové sérum pro hydrataci vlasů 50 ml
3 250,00 Kč/1kg
442,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matrix Total Results Mega Sleek Shampoo 1000ml + Conditioner 1000ml + 2x Pumpe
643,97 Kč/1l
1 287,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Obnovující balzám pro poškozené vlasy Instacure Build a Bond (Leave In Balm) 75 ml
4 343,43 Kč/1kg
430,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

SONGMICS (3 ks) Balkonový nábytek, sada zahradního nábytku, 1 stůl, 2 židle, skleněná deska, černá barva
3 048,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Jemné vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy
503,93 Kč/1l
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix High Amplify, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 250 ml, Zvětšující objem, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...
1 646,60 Kč/1l
411,65 Kč
Prodejce: MANADA

Matrix Total Results Keep Me Vivid Shampoo Szampon wydobywający kolor włosów farbowanych, 1000ml
771 179,96 Kč/1kg
771,18 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
460,53 Kč
Prodejce: apohealth
2 302,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
662,64 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
245,19 Kč
Prodejce: apohealth
2 451,90 Kč/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
986,93 Kč/1kg

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,71 Kč
Prodejce: apohealth
1 683,55 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
339,40 Kč
Prodejce: apohealth
1 697,00 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg