3,3



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 90055 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 60035 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Těžký kovový držák na kanystr 20L (č.v. 530109 - 530092)
2 965,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

GELG Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů - Kovový kanystr červený (ral 3020)
1 195,25 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák na kanystr do auta Relaxdays, pro 10 a 20litrové náhradní kanystry, držák na kanystr s benzínem, kovový, držák na kanystr, černý
974,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

Kanystr na pohonné hmoty / benzín / naftu 10l / kovový - Army
122,38 Kč/1l
1 223,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

REZERVOÁR LEADZM, 20 litrů, ocelový kanystr na palivo, kovový benzínový kanystr, náhradní kanystr
1 259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Oxid7 Držák výlevky pro kovový kanystr na palivo 5l - černý
958,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Držák na kanystr D.377mm Š.174mm V.485mm Tmavě černá RAL 9005 2,87kg VALPRO
895,73 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

GELG Držák kanystru na kovový kanystr na benzín KANISTER 10 litrů kovový kanystr na písek (ral 1001)
948,84 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák na kanystry s benzínem Relaxdays, pro 10 a 20litrové náhradní kanystry, uzamykatelný, do auta, na motorku, držák na kanystry, železo, šedý
974,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

GELG hubice pro kovové kanystry na benzín ČERNÝ kovový kanystr na palivo vhodný pro 5, 10 a 20 litrů
608,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)
1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kanystr na palivo Kanystr na benzín o objemu 2 litry, kanystr na naftu černý
544,93 Kč
Prodejce: Heavy-Tuned

Ruční čerpadlo BIG XL nouzové čerpadlo pro přečerpávání oleje vody paliva nafty 10 litrů za minutu
705,00 Kč
Prodejce: misterkanister
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Držák na kanystr 20 l, kovový, s upínacím popruhem, RAL 6003
Popis produktu
Robustní kovový držák na kanystry je ideálním řešením pro bezpečnou přepravu a stabilní upevnění 20litrových kanystrů na benzín. Je ideální pro použití v užitkových vozidlech, terénních vozidlech, ve stavebnictví i v dopravě.
Díky integrovaným otvorům lze držák flexibilně namontovat na různá místa – např. na ložnou plochu, na nástavby vozidel nebo mimo kabinu vozidla.
Upevnění se provádí pomocí stabilních, samosvorných upínacích popruhů, které zajišťují pevné držení – i za náročných jízdních podmínek, jako je terén.
Povrch s práškovým nástřikem spolehlivě chrání před korozí, povětrnostními vlivy a mechanickým poškozením.
Polsku.
Výhody v kostce
pevná kovová konstrukce
bezpečné upevnění pomocí napínacích popruhů
univerzální montáž díky předvrtaným otvorům
ideální pro terénní jízdu, přepravu a užitková vozidla
odolné proti povětrnostním vlivům a korozi
Barva: zelená (RAL 6003)
- Výrobce
- GELG
- Objem
- 20 l
- Hmotnost
- 3 kg
- Barva
- Zelená
- Materiál
- Kov
- Kód EAN
- 5901466401309
- Číslo produktu
- 603106079
- Výrobce
- GELG
- Objem
- 20 l
- Hmotnost
- 3 kg
- Barva
- Zelená
- Materiál
- Kov
- Kód EAN
- 5901466401309
- Číslo produktu
- 603106079
K tomu se hodí také

Držák na kanystr do auta Relaxdays, pro 10 a 20litrové náhradní kanystry, držák na kanystr s benzínem, kovový, držák na kanystr, černý
974,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Těžký kovový držák na kanystr 20L (č.v. 530109 - 530092)
2 965,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Uchyt na plechovku 20L
730,89 Kč
-48,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
682,16 Kč
Prodejce: Carmotion-PL

Kovový držák na kanystr 20L (art.530109)
109,35 Kč/1l
2 186,99 Kč
Prodejce: Netsilla

Držák na kanystry s benzínem Relaxdays, pro 10 a 20litrové náhradní kanystry, uzamykatelný, pro auta a motocykly, držák na kanystry, železo, červený
974,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

GELG Držák kanystru na kovový kanystr na benzín KANISTER 10 litrů kovový kanystr na písek (ral 1001)
948,84 Kč
Prodejce: misterkanister

Střešní nosič COSTWAY univerzální střešní koš ze železa, nosič zavazadel do 75 kg, střešní nosič, střešní koš na zavazadla 122x102x15cm černý
2 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

VEVOR Střešní nosič Košík na auto Střešní košík univerzální 1175 x 915 x 114 mm, střešní nosič vana Nosnost 90 kg Zábradlí Nosič zavazadel Černý pro kempování, grilování, cesty autem atd.
2 031,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Držák na kanystry s benzínem Relaxdays, pro 10 a 20litrové náhradní kanystry, uzamykatelný, do auta, na motorku, držák na kanystry, železo, šedý
974,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Homcom HOMCOM Střešní box na auto Střešní nosič Střešní nosič Univerzální nosič zavazadel Kovový černý C10-016
3 621,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

tillvex® Kompresorová chladnička elektrická 41 litrů / šedá | Elektrický mrazicí box s ovládáním APP Připojení USB 12/24 V 230V | Chladnička do -20 °C
5 526,07 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: DWD-Company

VEVOR Střešní nosič Košík na auto Střešní koš univerzální 1305 x 915 x 127 mm Nosnost 90 kg Zábradlí Nosič zavazadel černý
3 653,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

COSTWAY 600L střešní box na auto, vodotěsný střešní box se 6 háky na dveře, kombinovaným zámkem, protiskluzovou podložkou a taškou na přenášení, skládací střešní box na zavazadla pro osobní automobily, dodávky, SUV (černý, 600L)
1 778,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Sada držáků pro kanystry FuelFriend Big 1,0 a 1,5 litru na kufru Systém dalších kanystrů
779,00 Kč
Prodejce: IBEX-Parts

5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

VEVOR sluneční markýza karavan 1,4x2m sluneční stříška obytný automobil markýza UV50+ ochrana proti UV záření 280 g polyesterová tkanina markýza PU3000mm voděodolná včetně PVC tašky Ideální pro kempování rodinné srazy výlety
8 249,25 Kč
Prodejce: BlissShopping
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
33% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
33%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý držák kanystru a rychlé dodání
Držák kanystru je pro můj účel ideální, pouze nýty upínací desky poškozují barvu na rukojeti kanystru. Ale to není tak hrozné, protože se jedná o předměty denní potřeby, kde občasné poškrábání není patrné. Hlavní je, že je kanystr dobře a bezpečně upevněn.
Ohodnoceno dne 17. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 10 l pro skladování pohonných hmot a kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 350,47 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 20 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 046,01 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 10 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 5 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
780,22 Kč
Prodejce: KOTARBAU
156,04 Kč/1l

20L kovový kanystr na benzín s rezervou na naftu s ručním čerpadlem BIG 10L/min



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 707,26 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 20 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
465,86 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrů, kanystr na benzín a naftu, ORANŽOVÝ, RAL 2008



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 268,43 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu červený ral 3020



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 262,66 Kč
Prodejce: misterkanister

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 191,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister