5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 90055 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL60033 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 10 l pro skladování pohonných hmot a kapalin1 360,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister

Těžký kovový držák na kanystr 20L (č.v. 530109 - 530092)
2 965,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kovový držák na kanystr 20L (art.530109)
109,35 Kč/1l
2 186,99 Kč
Prodejce: Netsilla

Kanystr na pohonné hmoty / benzín / naftu 10l / kovový - Army
122,38 Kč/1l
1 223,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

REZERVOÁR LEADZM, 20 litrů, ocelový kanystr na palivo, kovový benzínový kanystr, náhradní kanystr
1 259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

ARNOLD 6011-X1-2002, 20 l, Kov, Černá, 345 mm, 165 mm, 470 mm
2 453,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Držák kanystru Valpro Délka 370 mm Šířka 185 mm Výška 500 mm - KR0043
895,73 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Držák na kanystry s benzínem Relaxdays, pro 10 a 20litrové náhradní kanystry, uzamykatelný, pro auta a motocykly, držák na kanystry, železo, červený
976,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

GELG Držák kanystru na kovový kanystr na benzín KANISTER 10 litrů kovový kanystr na písek (ral 1001)
948,84 Kč
Prodejce: misterkanister

Palivová Nádoba 20L 20 L
673,71 Kč
Prodejce: Dragtek-com

GELG hubice pro kovové kanystry na benzín Zelený kovový kanystr na palivo vhodný pro 5, 10 a 20 litrů
608,00 Kč
-38,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
569,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sada pro upevnění hubice pro kanystr 10L a 20L kovová
314,99 Kč
Prodejce: Netsilla
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Při delších cestách autem, zejména do odlehlých oblastí, je vždy vhodné mít s sebou rezervu paliva. Kam ale kanystr umístit? Ve voze často není místo a nechcete, aby byl v interiéru cítit zápach paliva. Držák kanystru na benzin nabízí ideální řešení: pomocí držáku lze kanystr snadno připevnit k vozu, např. na víko zavazadlového prostoru nebo na ložnou plochu. Nastavitelný držák je vhodný pro kanystry o objemu 10 a 20 litrů.
Držák kanystru v detailu
- Rozměry 10 litrů V x Š x H: cca 30,5 x 43 x 20 cm
- Rozměry 20 litrů V x Š x H: cca 48,5 x 43 x 20 cm
- Maximální rozměry kanystru V x Š x H: cca 27,5 / 45,5 x 38 x 17,5 cm
- Hmotnost: cca 3,1 kg
- Nosnost: cca 40 kg
- Materiál: železo
- Barva: černá
Držák na kanystry
- Nastavitelná velikost pro kanystry o objemu 10 a 20 litrů
- Pro bezpečné uložení náhradních kanystrů
- Připevnění na auto, motorku nebo zeď
- Pro přepravu dalšího paliva na dlouhých cestách
- Vhodné pro kanystry na naftu a benzin
- V případě potřeby zajistěte visacím zámkem (není součástí dodávky)
Rozsah dodávky
- 1x držák kanystru
- Bez kanystru, visacího zámku, zajišťovacího kolíku a montážního materiálu
- Dekorativní předměty nejsou součástí dodávky
- Výrobce
- Rozměry
- 20 x 43 x 48,5 cm
- Hmotnost
- 2.97 kg
- Barva
- Černá
- Materiál
- Železo
- Materiálové složení textilu
- 100% Eisen
- Obsah balení
- 1x držák kanystru na benzín Kanystr, visací zámek, zajišťovací kolík a montážní materiál nejsou součástí dodávky
- Kód EAN
- 4052025277727
- Číslo produktu
- 10027772_0
- Výrobce
- Rozměry
- 20 x 43 x 48,5 cm
- Hmotnost
- 2.97 kg
- Barva
- Černá
- Materiál
- Železo
- Materiálové složení textilu
- 100% Eisen
- Obsah balení
- 1x držák kanystru na benzín Kanystr, visací zámek, zajišťovací kolík a montážní materiál nejsou součástí dodávky
- Kód EAN
- 4052025277727
- Číslo produktu
- 10027772_0
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

REZERVOÁR LEADZM, 20 litrů, ocelový kanystr na palivo, kovový benzínový kanystr, náhradní kanystr
1 259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Těžký kovový držák na kanystr 20L (č.v. 530109 - 530092)
2 965,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kanystr na pohonné hmoty Kanystr na benzín, ocelový plech, zelený 20 litrů
35,70 Kč/1l
714,05 Kč
Prodejce: baulando

GELG hubice pro kovové kanystry na benzín Zelený kovový kanystr na palivo vhodný pro 5, 10 a 20 litrů
608,00 Kč
-38,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
569,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

ARNOLD 6011-X1-2002, 20 l, Kov, Černá, 345 mm, 165 mm, 470 mm
2 453,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

Sada pro upevnění hubice pro kanystr 10L a 20L kovová
314,99 Kč
Prodejce: Netsilla

Kovový držák na kanystr 20L (art.530109)
109,35 Kč/1l
2 186,99 Kč
Prodejce: Netsilla

Oxid7 Držák výlevky pro kovový kanystr na palivo 5l - černý
958,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kanystr na pohonné hmoty / benzín / naftu 10l / kovový - Army
122,38 Kč/1l
1 223,80 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: getbigger

Kanystr na palivo, ocelový plech, červený 20 litrů
94,28 Kč/1l
1 885,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

KRAFTMANN 75835 Revolverové děrovací kleště
408,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

JW Multigrilovací sada "OSLO" 2341
5 969,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Automatická nalévací hubice pro kanystr na palivo Valpro 5+10 l
49,21 Kč/1l
492,07 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Držák na kanystr do auta Relaxdays, pro 10 a 20litrové náhradní kanystry, držák na kanystr s benzínem, kovový, držák na kanystr, zelený
2 349,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olejová lampa Feuerhand Baby Special zinek Barva: zinek
3 867,97 Kč/1l
1 315,11 Kč
Prodejce: Officinacoltelli

vidaXL Sob a sáně Vánoční dekorace 160 LED 130 cm Akryl
1 335,22 Kč
-187,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 147,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

KOTARBAU® Vodní kanystr s kohoutkem, 30 litrů. Vodní nádrž pro kempování, kanystr na pitnou vodu. Kanystr s kovovým kohoutkem určený pro pitnou vodu a džus. Plastový
783,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kanystr na vodu 30l s kohoutkem Plastová nádoba na vodu Bílý kanystr Nádrž na vodu Kanystr na pitnou vodu Kanystr na kempingovou vodu Nádrž na pitnou vodu Nádoba na vodu
733,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr 10L kovová zelená schválená UN &
151,60 Kč/1l
1 516,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

SONGMICS Skládací kempingová židle, kempingová židle, sada 2 kusů, skládací, do 120 kg
Použité
1 208,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Faith Jerrycan 18 l kanystr s kohoutkem, 18 litrů - 37,0 x 20,0 x 33,5 cm
1 000,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

GRAF buben se širokým hrdlem 30 l polyethylen modrý - 824400
1 130,37 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
5 624,75 Kč
-625,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 999,75 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Fiqops Teleskopický žebřík s háky Výsuvný žebřík do 150 kg Robustní hliníkový žebřík Stříbrná Stříbrná 2,6 m
2 015,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Sony Interactive Entertainment DualSense, Gamepad, Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS, Tlačítko Zpět, Tlačítko Smazat paměť, Tlačítko Menu, Tlačítko Nastavení, Tlačítko..., Analogový/digitální, Červené/zelené/modré, Bezdrátový
1 854,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

tillvex altán 3x3m antracitový voděodolný | pop-up skládací altán výškově nastavitelný | zahradní stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na zahradu
2 293,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Držák kanystru
Barva Černá
Líbí se mi produkt, velmi robustně postavený pro to, co má dělat dokonale
Ohodnoceno dne 2. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše fungovalo skvěle, děkuji moc
Barva Černá
Dobrá kvalita
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 10 l pro skladování pohonných hmot a kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 360,64 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 20 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 053,89 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 10 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
980,86 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 5 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
786,10 Kč
Prodejce: KOTARBAU
157,22 Kč/1l

20L kovový kanystr na benzín s rezervou na naftu s ručním čerpadlem BIG 10L/min



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 707,26 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrů, kanystr na benzín a naftu, ORANŽOVÝ, RAL 2008



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 268,43 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu červený ral 3020



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 262,66 Kč
Prodejce: misterkanister

Nerezová nádoba na palivo Osculati 18.348.20
2 404,22 Kč
Prodejce: SmartSailSaver

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 20 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
469,37 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Ruční čerpadlo BIG XL nouzové čerpadlo pro přečerpávání oleje vody paliva nafty 10 litrů za minutu



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
705,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 191,00 Kč
Prodejce: misterkanister