Počet kusů:
47- 47
- 65
Lavazza - Káva Lavazza Espresso Bean Barista Perfetto 1 kg | kus 1000 gramů | 6 kusů
7 563,03 Kč
1 260,51 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení3 801,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg805,56 Kč/1kg
870,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS

Další informace o reklamě
Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg515,08 Kč/1kg
515,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusů, 170 mm, 300 mm
707,55 Kč/1kg
808,95 Kč
-83,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
725,24 Kč
Prodejce: Caffarro

Eduscho káva "Eduscho Espresso", celozrnná
742,91 Kč/1kg
742,91 Kč
Prodejce: VISO

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Papírová taška
648,08 Kč/1kg
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Kávová zrna Lavazza Espresso Barista Perfetto, 1 kg
741,90 Kč/1kg
741,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
735,63 Kč/1kg
735,63 Kč
Prodejce: VISO

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavě pražená, 12/13, Taška
699,00 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Lavazza Espresso Barista Perfetto, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Papírová taška
729,00 Kč/1kg
729,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza 5852, 250 g, Espresso, Taška
735,49 Kč/1kg
735,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza - Káva Lavazza Espresso Bonen Barista Gran Crema | kus 1000 gramů | 6 kusů
1 326,01 Kč/1kg
7 956,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Kávová zrna Lavazza Gran Espresso, 1 kg
685,18 Kč/1kg
685,18 Kč
Prodejce: Zyrafka

Káva v zrnech Tchibo Barista Colombia 1 kg
758,52 Kč/1kg
830,31 Kč
-71,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
758,52 Kč
Prodejce: velmontask

Lavazza - Káva Lavazza Bean Crema Aroma 1000gr | Bag A 1000 gramů | 6 kusů
944,70 Kč/1kg
5 668,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Lavazza Espresso Barista Gran Crema 1 kg
1 545,19 Kč/1kg
1 545,19 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Eduscho 4061445292340, 1 kg, Caffe crema, 1 kusů
536,27 Kč/1kg
547,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Tchibo Caffè Crema plná zrnková, 1 kg
611,89 Kč/1kg
681,37 Kč
-69,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
611,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Směsi Lavazza Espresso Barista byly vytvořeny speciálně pro každého, kdo hledá dokonalý profesionální zážitek z kávy. *Připravte si autentické espresso jako italští baristé. *Pomalé brandování Espresso Perfetto nabízí jemné a aromatické espresso s květinami a čokoládou.
Výhodné balení, toto zboží obsahuje 6 kusů. Chcete si tuto položku na kusy? Pak hledejte ve vyhledávacím řádku na stránce EAN 8000070025035.
Espresso Barista Perfetto je káva vyrobená ze 100% zrn Arabiky s nádechem čokolády. Objevte tuto směs na oficiálních stránkách společnosti Lavazza.
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Pražená kávová zrna
- Hmotnost
- 6000 g
- Potravinářský podnik
- Luigi Lavazza S.p.A - Via Bologna 32, 10152 Torino (IT)
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Počet kusů
- 47
- Kód EAN
- 8000070125032
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Pražená kávová zrna
- Hmotnost
- 6000 g
- Potravinářský podnik
- Luigi Lavazza S.p.A - Via Bologna 32, 10152 Torino (IT)
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Počet kusů
- 47
- Kód EAN
- 8000070125032
K tomu se hodí také

Lavazza - Káva Lavazza Espresso Bonen Barista v 1 kg | kus 1000 gramů | 4 kusy
1 442,73 Kč/1kg
5 770,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusů, 170 mm, 300 mm
707,55 Kč/1kg
808,95 Kč
-83,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
725,24 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
1 062,45 Kč/1kg
1 062,45 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
642,54 Kč/1kg
642,54 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Papírová taška
648,08 Kč/1kg
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavě pražená, 12/13, Taška
699,00 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Eduscho káva "Eduscho Espresso", celozrnná
742,91 Kč/1kg
742,91 Kč
Prodejce: VISO

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
735,63 Kč/1kg
735,63 Kč
Prodejce: VISO

Lavazza Crema e Aroma, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Středně pražená
953,11 Kč/1kg
953,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kávová zrna Lavazza Espresso Barista Perfetto, 1 kg
741,90 Kč/1kg
741,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza - Káva Lavazza Bean Crema Aroma 1000gr | Bag A 1000 gramů | 6 kusů
944,70 Kč/1kg
5 668,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Lavazza Espresso Barista Perfetto, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Papírová taška
729,00 Kč/1kg
729,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza 5852, 250 g, Espresso, Taška
735,49 Kč/1kg
735,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Planetární kuchyňský robot 1700W
2 054,34 Kč
Prodejce: Ellano

Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
5 241,61 Kč/1kg
293,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com

4x univerzální podpěra sloupku pro zatloukání do L, podpěra sloupku žárově zinkovaná zatloukací pouzdro podpěra sloupku zemní pouzdro zatloukací pouzdro zemní pouzdro kotva sloupku ocelová stříbrná (4, 50x600)
749,26 Kč
Prodejce: TRIBECCO

Eduscho 476323 Káva "Eduscho Caffé Crema" celozrnná
756,02 Kč/1kg
756,02 Kč
Prodejce: VISO

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
749,84 Kč/1kg
187,46 Kč
Prodejce: Zyrafka

Tchibo Espresso sicilský styl, celá zrna, 1 kg
466,69 Kč/1kg
466,69 Kč
Prodejce: Katomix

Eilles Gourmet Coffee Bean
781,38 Kč/1kg
390,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 840,65 Kč/1kg
568,13 Kč
Prodejce: somnia24

Kávovar na kapsle Nespresso Lattissima One EN510.W, bílý
5 298,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 130,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 116,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Lamax SOUNDER2, 30 W, 115 - 20000 Hz, Kabelový a bezdrátový, Stereofonní přenosný reproduktor, Černá, Modrá, Válec
1 138,85 Kč
Prodejce: Elektrochram

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Černá
27 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

Elektrokolo MTB, pneumatiky odolné proti defektům 26 palců, nerezová hliníková slitina, vodotěsné IP54, dojezd až 90–110 km se 7 rychlostními stupni, zelené
23 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mtebike
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy 22984, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Bílá, Nerezová ocel, 250 ml, Horký a studený, Dotyk



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 237,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
8 983,94 Kč/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 733,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení
3 801,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 996,92 Kč
-296,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 700,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
425,06 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g balení 4 ks
3 251,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 207,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 207,54 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 247,46 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 247,46 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
870,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
805,56 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 312,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 312,68 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg