4,7



Na základě 163 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Fiérza stolní krb XXL, kompletní sada stolního krbu, 46 cm, včetně dekoračních kamenů, bioethanolový krb pro vnitřní a venkovní použití, hřejivý balkónový oheň1 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Další informace o reklamě
Fiérza stolní krb 40 cm - kompletní sada bioethanolového stolního krbu pro vnitřní i venkovní použití, bez kouře a zápachu, provedení 2 v 1, připraven k okamžitému použití999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Další informace o reklamě
HOMCOM etanolový krb, hořák na bioetanol 1,5 l, doba hoření 3 hodiny, bílá + černá6 351,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Další informace o reklamě
Stolní krb Firell® VERVE z masivního betonu – bioetanolový krb pro vnitřní i venkovní použití – mimořádně dlouhá doba hoření – stolní ohniště na etanol pro vnitřní i venkovní použití1 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Endusor

JAGO Stolní krb nerezový, černý, 350 x 182 x 146 mm
1 145,00 Kč
-229,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
916,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Bioetanolový stolní krb, stolní ohniště s dekorativními kameny
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

YARDIN Stolní krby Bioethanol z nerezové oceli, stolní krb do obývacího pokoje na balkon Bezpečný a teplý, bez kouře a zápachu, krb, skleněný krb, skleněný oheň, stolní oheň, stolní dekorativní oheň
801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

ACXIN Bioetanolový stolní krb z nerezové oceli s dekorativními kamenyBezpečný a teplý, stolní krb do obývacího pokoje na balkon Bezkouřový krb a krb bez zápachu
801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

ACXIN Bioetanolový stolní krb z nerezové oceli s dekorativními kamenyBezpečný a teplý, stolní krbový oheň pro obývací pokoj balkon Bez kouře a zápachu, krb, skleněný krb, skleněný oheň, stolní oheň, stolní dekorativní oheň
801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

LARS360 Stolní krb Stolní oheň s dekorativními kameny Bioetanolový krb Skleněný krb Dekorativní krb Balkon pro balkon Deco Garden Deco, typ D
676,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Kaminer 26318 Biokrb 45 x 29 x 20,5 cm, černá
1 126,00 Kč
-227,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
899,00 Kč
Prodejce: EmptCZ

Stolní nerezový krb na bioethanol, 30 cm, tmavý antracit
1 082,00 Kč
-216,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
865,60 Kč
Prodejce: Kokiska

Stolní krb na bioethanol GALINA černý
2 255,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kratki

Firell Stolní biokrb – Betonový biokrb na bioetanol – Pro interiér i exteriér – Extra dlouhá doba hoření – Patentovaný vířivý plamen
1 899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Endusor

Stolní krb se 2 barvami dekoračních kamenů,etanolový krb pro vnitřní i venkovní použití
800,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Firell® stolní krb CURL-II z kovu – bioetanolový krb pro vnitřní i venkovní použití – extra dlouhá doba hoření – stolní oheň s patentovaným vířivým plamenem
1 099,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Endusor

Stolní krb Zelsius pro vnitřní i venkovní použití | Černá | Ø 16,5 x 27 cm | Ethanol
485,68 Kč
Prodejce: CS-Trading

Flame BOX 1200 mm volně stojící etanolový krb se sklem.etanolový krb k umístění na stůl, podlahu nebo do krbu na dřevo
10 000,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nice-House

Stolní krb Bettizia, bioethanolový dekorativní krb, interiérový krb, kulatý stolní krb s dekorativními kameny
1 047,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KLKCommerce
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nejdůležitější informace:
neobsahujetéměř žádné zbytky a neprodukuje páru, zápach, kouř, saze ani popel
【Mnohostranné využití】Stolníkrb lze používat v interiéru i exteriéru na jaře, v létě, na podzim i v zimě nebo na terase, balkoně, lodžii, zahradě, v letním domě, na párty domě apod. a zajistit tak teplo a pohodlí pro rodiny a oslavy a vytvořit romantickou atmosféru
⭕【Vysoce kvalitní materiál】Stolníkrb je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli a skla odolného vůči vysokým teplotám, díky čemuž je jídelní krb krásný a bezpečný.
【Bezpečné a snadné používání】Stolníkrb nepotřebuje elektřinu, plyn ani komín. Může používat jednoduché bioethanolové palivo, které je levné a vhodné ke koupi
【Klasický a elegantní design】Stolníkrb je navržen s moderním černým kovem. Za průhlednou a odnímatelnou skleněnou trubicí odolnou vůči vysokým teplotám můžete sledovat tanec plamene v rozsahu 360°, což je módní a zajímavé.
Stolní krbetanolový krb černý bez kouře Vnitřní i venkovní!
Stolní krb na bioetanol vnese do vašeho domova příjemnou a útulnou atmosféru s velkým množstvím designu a charakteru!
Získejte s tímto tvarovaným krbem nádhernou atmosféru ve svém obývacím pokoji
h s tímto tvarovaným stolním krbem a užijte si fascinující pohled na plápolající plameny. Užijte si atmosférický pohled na skutečný krb v moderním a stylovém provedení.
Technické údaje: Vnitřek krbu je vyroben z kvalitního materiálu, který je vhodný pro použití v domácnosti:
TypRozměry: φ 16cm * H 27cmφ
Rozměr typuB: φ 22cm * V 19,5cm
Rozměr typuC: d 35 cm * š 18 cm * v 14,5 cm
TypD Rozměr: D 24,5cm * Š 20,5cm * V 28,7cm
PoužitíVhodné pro vnitřní i venkovní použití
PalivoBioetanol
MateriálKryt krbu z oceli, hořák z nerezové oceli, bezpečnostní tvrzené sklo
Rozsah dodávky:
TypA a typD:
základna z nerezové oceli
1válec z tvrzeného skla
Dekorační oblázky / dekorační kameny bílé barvy
1xKovové hasicí razítko
Hořák z nerezové oceli na bioetanol, včetně vláknité vložky
TypB a typC:
1xZákladna z nerezové oceli
1válec z tvrzeného skla
1xKovové hasicí razítko
Hořák z nerezové oceli pro bioetanol, včetně vláknité vložky
- Výška
- 14.5 cm
- Šířka
- 18 cm
- Délka
- 35 cm
- Materiál
- Nerezová ocelOcelSklo
- Obložení
- Sklo
- Zdroj energie
- Bioetanol
- Barva
- Černá
- Kód EAN
- 7881722006700788172200670
- Výrobce
- UISEBRT
- Výška
- 14.5 cm
- Šířka
- 18 cm
- Délka
- 35 cm
- Materiál
- Nerezová ocelOcelSklo
- Obložení
- Sklo
- Zdroj energie
- Bioetanol
- Barva
- Černá
- Kód EAN
- 7881722006700788172200670
- Výrobce
- UISEBRT
K tomu se hodí také

Bioetanol bez zápachu 96,6 % 5 l pro krby Universal bez kouře a sazí GiDeli
100,00 Kč/1l
699,00 Kč
-199,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Posh

Bioetanol 96,6 % 5L |alkohol s vůní vanilky 96,6 % 5L | Bioetanol pro krby, stolní krby, krbová kamna na bioetanol | Bioetanol s vůní vanilky | Čisté spalování, bez kouře, živý a stabilní plamen
122,13 Kč/1l
717,52 Kč
-106,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

JAGO Stolní krb nerezový, černý, 350 x 182 x 146 mm
1 145,00 Kč
-229,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
916,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Bioetanol 96,6 % 20L | Bioalkohol 96,6 % 4x5L| Bioetanol pro krby, stolní krby, krby na bioetanol | Bioetanol bez zápachu | Čisté spalování, bez kouře, živý a stabilní plamen
72,90 Kč/1l
1 670,26 Kč
-212,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 457,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Bioetanol 96,6 % 10L | Bioalkohol s vůní pomeranče 96,6 % 2x5L | Bioetanol pro krby, stolní krby, krbová kamna na bioetanol | Bioetanol s vůní pomeranče | Čisté hoření, bez kouře, živý a stabilní plamen
99,94 Kč/1l
1 104,03 Kč
-104,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
999,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

5L Bioethanol 96,6% | Bioalkohol 96,6% | Bioethanol do krbu, stolního krbu, krbu na bioethanol | Bioethanol bez zápachu | Čisté spalování, bez kouře, živý a stabilní plamen
110,47 Kč/1l
659,55 Kč
-107,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
552,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Bioetanolový stolní krb, stolní ohniště s dekorativními kameny
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Stolní krb nerezový, černý, 245 x 205 x 280 mm
1 011,00 Kč
-202,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
808,80 Kč
Prodejce: Kokiska

Bioetanol 96,6 % 5L | Bioalkohol Lesní vůně 96,6 % 5L | Bioetanol pro krby, stolní krby, krbová kamna na bioetanol | Bioetanol Lesní vůně | Čisté spalování, bez kouře, živý a stabilní plamen
122,13 Kč/1l
717,52 Kč
-106,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Fiérza stolní krb 40 cm - kompletní sada bioethanolového stolního krbu pro vnitřní i venkovní použití, bez kouře a zápachu, provedení 2 v 1, připraven k okamžitému použití
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

LARS360 Stolní krb Stolní oheň s dekorativními kameny Bioetanolový krb Skleněný krb Dekorativní krb Balkon pro balkon Deco Garden Deco, typ D
676,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

ACXIN Bioetanolový stolní krb z nerezové oceli s dekorativními kamenyBezpečný a teplý, stolní krbový oheň pro obývací pokoj balkon Bez kouře a zápachu, krb, skleněný krb, skleněný oheň, stolní oheň, stolní dekorativní oheň
801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 485,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Fisher-Price FXC66, Vydra - hračka, 0 rok/roky, Interaktivní, Zvuky, AA, Baterie
1 056,99 Kč
Prodejce: Easytoys

UISEBRT Nerezový stolní krb na ethanol Stolní krb na bioethanol Deco Fire Glass Stolní krb na ethanol pro vnitřní i venkovní použití včetně hasicího přístroje Obdélníkový typ D
676,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

YARDIN Stolní krby Bioethanol z nerezové oceli, stolní krb do obývacího pokoje na balkon Bezpečný a teplý, bez kouře a zápachu, krb, skleněný krb, skleněný oheň, stolní oheň, stolní dekorativní oheň
801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

ACXIN Bioetanolový stolní krb z nerezové oceli s dekorativními kamenyBezpečný a teplý, stolní krb do obývacího pokoje na balkon Bezkouřový krb a krb bez zápachu
801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Bioetanol bez zápachu 96,6 % 25 l pro krby Universal bez kouře a sazí GiDeli
72,00 Kč/1l
1 887,69 Kč
-87,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Vibrační trenažér Gymtek® s vibrační deskou - do 180 kg - 5 tréninkových programů, 99 úrovní - 2 rozšiřující pásy - Bluetooth, dálkové ovládání, LCD, reproduktor
2 511,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Stolní krb Olvy - kompletní sada stolního krbu - 32 cm - včetně dekoračních kamenů - bioetanolový krb pro vnitřní i venkovní použití
979,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Fiérza stolní krb – kompletní sada stolního krbu – 35 cm – včetně dekorativních kamenů – bioethanolový krb pro vnitřní i venkovní použití – nekonečná doba hoření a atmosféra táboráku
969,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Plynový gril Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktní grilovací vozík, se 3 hořáky a poklopem
5 237,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
549,00 Kč
Prodejce: Ston-shop

Fiérza stolní krb XXL, kompletní sada stolního krbu, 46 cm, včetně dekoračních kamenů, bioethanolový krb pro vnitřní a venkovní použití, hřejivý balkónový oheň
1 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

SONGMICS Čalouněná židle s kovovými nohami, sametová, tmavě šedá
1 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
82% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
82%12% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
12%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%1% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
1%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduché, ale funkční
Výrobce UISEBRT
Stolní krb s jednoduchým, ale vizuálně přitažlivým designem. Levný a snadno sestavitelný. V současné době používán v obývacím pokoji, později určen také na balkon. Funguje podle popisu, žádné nepříjemné pachy, krásné barvy plamene a při plném naplnění hoří cca 1 hodinu. Jsme maximálně spokojeni a rádi jej doporučíme ostatním.
Ohodnoceno dne 17. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový poměr cena/výkon!
Výrobce UISEBRT
Trochu jsem hledal a pak jsem si tuto položku za tu cenu rovnou koupil. Zpočátku jsem byl skeptický, ale byl jsem příjemně překvapen. Jednoduché, ale dobré a naprosto dostačující zpracování, velmi dekorativní a funguje perfektně. Hned jsem objednal další, abych ho mohl dát jako dárek!
Ohodnoceno dne 28. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nádherný pohled
Výrobce UISEBRT
Stolní krb je vyroben z nerezové oceli, a proto vypadá velmi kvalitně. Již jsem ho několikrát použil a musím říci, že vypadá stále dobře. Skleněné panely snesou i vysoké teploty. U jídelního stolu v pozdních večerních hodinách je prostě nádherné zapálit stolní krb a kochat se výhledem při jídle. S tímto výrobkem jsem naprosto spokojená a uvažuji o pořízení dalšího jako dárku k narozeninám.
Ohodnoceno dne 6. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý malý krb
Výrobce UISEBRT
Je to již druhý krb, který kupuji.velmi dobrý, zapínáme v zimě ráno v kuchyni na snídani, ohřívá kuchyň o 3 stupně.to je skvělé a málo bioethanolu.12 metrů čtverečních about.good zpracování.
Ohodnoceno dne 9. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super část
Výrobce UISEBRT
Snadná montáž. Bohužel z popisu není jasné, jak je plsť umístěna jako knot. Ale zjistili z jiných fotografií. Se světelným a tepelným výkonem jsme byli velmi spokojeni!
Ohodnoceno dne 5. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý, jednoduchý stolní krb
Výrobce UISEBRT
Stolní krb používám již 2 roky a jsem s ním naprosto spokojená. Rychle poskytuje útulné teplo a vytváří naprosto příjemný pocit
Ohodnoceno dne 18. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Úžasné
Výrobce UISEBRT
Moje sklo přišlo poškozené pravděpodobně od kurýra, ale Kaufland to chytře vyřešil a teď ho mám ve 100% stavu a je úžasné. Uvnitř i zvenku. Bioetanol nesmrdí ani pl zhasnutých světel takže super! Dělá to teplo. Moc děkuji :)
Ohodnoceno dne 28. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše krásné
Výrobce UISEBRT
Jakmile balíček dorazil, byl rozbalen a sestaven v několika snadných krocích. sestaveno. Kvalita se zdá být solidní a velmi odolná. Za praktické považuji, že se dá dobře přenášet a že velmi pevně stojí na hladkém povrchu.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

4litrový hořák na etanol z nerezové oceli pro gelové a etanolové krby



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
4 330,00 Kč
Prodejce: Kaminbau-Mierzwa

3litrový hořák na etanol z nerezové oceli pro gelové a etanolové krby



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 360,00 Kč
Prodejce: Kaminbau-Mierzwa

1litrový hořák na etanol z nerezové oceli pro gelové a etanolové krby



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 125,00 Kč
Prodejce: Kaminbau-Mierzwa

2litrový hořák na ethanol z nerezové oceli pro gelové a bioethanolové krby



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 120,00 Kč
Prodejce: Kaminbau-Mierzwa

Stolní krb CURL Black z černého betonu - Bioetanolový krb pro vnitřní i venkovní použití - Extra dlouhá doba hoření - Stolní krb s patentovaným vířivým plamenem



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(35)Počet hodnocení: 35
1 899,00 Kč
Prodejce: Endusor

Firell Stolní biokrb – Betonový biokrb na bioetanol – Pro interiér i exteriér – Extra dlouhá doba hoření – Patentovaný vířivý plamen



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(35)Počet hodnocení: 35
1 899,00 Kč
Prodejce: Endusor

Fiérza stolní krb XXL, kompletní sada stolního krbu, 46 cm, včetně dekoračních kamenů, bioethanolový krb pro vnitřní a venkovní použití, hřejivý balkónový oheň



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(24)Počet hodnocení: 24
1 400,00 Kč
Prodejce: Olvy

Fiérza stolní krb 40 cm - kompletní sada bioethanolového stolního krbu pro vnitřní i venkovní použití, bez kouře a zápachu, provedení 2 v 1, připraven k okamžitému použití



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(112)Počet hodnocení: 112
999,99 Kč
Prodejce: Olvy

Stolní krb Olvy - kompletní sada stolního krbu - 32 cm - včetně dekoračních kamenů - bioetanolový krb pro vnitřní i venkovní použití



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(112)Počet hodnocení: 112
979,99 Kč
Prodejce: Olvy

Fiérza stolní krb – kompletní sada stolního krbu – 35 cm – včetně dekorativních kamenů – bioethanolový krb pro vnitřní i venkovní použití – nekonečná doba hoření a atmosféra táboráku



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(24)Počet hodnocení: 24
969,99 Kč
Prodejce: Olvy

Firell stolní biokrb VERVE z černého betonu – biokrb na bioetanol pro interiér i exteriér – extra dlouhá doba hoření



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(21)Počet hodnocení: 21
1 499,00 Kč
Prodejce: Endusor

Stolní krb Firell® VERVE z masivního betonu – bioetanolový krb pro vnitřní i venkovní použití – mimořádně dlouhá doba hoření – stolní ohniště na etanol pro vnitřní i venkovní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(21)Počet hodnocení: 21
1 499,00 Kč
Prodejce: Endusor

Bioetanolový stolní krb, stolní ohniště s dekorativními kameny



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(37)Počet hodnocení: 37
349,00 Kč
Prodejce: Mormark

Biopalivo (ethanol) o objemu 10 litrů, určené pro krbové kamna
4 258,98 Kč
Prodejce: FLBcommerce

Bioetanol 96,6 %, 20 litrů, určený pro otevřené krbové vložky, bez zápachu
3 528,66 Kč
Prodejce: FLBcommerce

Stolní krb nerezový, černý, 245 x 205 x 280 mm



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(93)Počet hodnocení: 93
1 011,00 Kč
-202,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
808,80 Kč
Prodejce: Kokiska

JAGO Stolní krb nerezový, černý, 350 x 182 x 146 mm



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(93)Počet hodnocení: 93
1 145,00 Kč
-229,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
916,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Dekorativní doplňky k krbům, 18 palců, matná černá barva
2 238,43 Kč
Prodejce: FLBcommerce

Stolní nerezový krb na bioethanol, 30 cm, tmavý antracit



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 082,00 Kč
-216,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
865,60 Kč
Prodejce: Kokiska

Kaminer 26318 Biokrb 45 x 29 x 20,5 cm, černá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 126,00 Kč
-227,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
899,00 Kč
Prodejce: EmptCZ