5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g2 376,65 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kyselina citronová 25kg99,52 Kč/1kg
2 488,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Cymes tyčinky 250 g sezam1 915,87 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g276,07 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ÖZ – Čerstvé těstové nitky Kadayif – Andělské vlasy – Künefe (400 g)
1 290,55 Kč/1kg
263,75 Kč
-5,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
258,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Wawel Cukierki Michałki Zamkowe Orzechowe 245 g
1 314,92 Kč/1kg
339,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wawel Trufle z wawelu cukrovinky s rumovou příchutí 245g
517,51 Kč/1kg
132,31 Kč
-5,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,79 Kč
Prodejce: Katomix

E. Wedel Chalwa Krolewska sezamová halva s vanilkovou příchutí 250 g
549,66 Kč/1kg
159,95 Kč
Prodejce: Katomix

Choco Brookie 119g
18 415,00 Kč/1kg
405,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Rogalik z nadzieniem kakaowym 110 g
1 001 909,08 Kč/1kg
110,21 Kč
Prodejce: Katomix

SCHULTE 7680 SCHULTE Dominosteine Vollmilch Pralinen 175,0 g
486,11 Kč/1kg
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Aachener Nuss Honig Saftprinten hořká čokoláda 100g
1 443,00 Kč/1kg
144,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VOLLKORN-DINKELSTICKS, GESALZEN 150 g - ENVOY
2 208,67 Kč/1kg
331,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Lambertz Kräuter Printen kořeněné originály z Cách 200g
378,35 Kč/1kg
75,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crac'O choc – celozrnná špalda v čokoládě, 80g | PURAL
1 110,75 Kč/1kg
88,86 Kč
Prodejce: taleoo

Lahůdkové droždí se sladem 150 g PROVITA
526,67 Kč/1kg
79,00 Kč
Prodejce: Covitar

Tapioka 1kg Brat.pl
92,34 Kč/1kg
94,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kinkartz Aachener Nuss Printen s lískooříškovými vločkami hořká čokoláda 100g
1 545,90 Kč/1kg
154,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brandt Zwieback Minis celozrnné křupavé s mléčnou čokoládou 95 g
487,79 Kč/1kg
46,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Laurieri Scrocchi s olivami 175 g
583,02 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wawel Mieszanka Krakowska želé v čokoládě 245 g
Wawel Mieszanka Krakowska - Sladkost, která vás potěší
Představte si chvíli, kdy odpočíváte po dlouhém dni a v ruce držíte jedno z těchto jedinečných želé v čokoládě. Wawel Mieszanka Krakowska je kombinací intenzivních chutí, které v okamžiku probudí vaše smysly. Každé želé máčené ve výjimečné mléčné čokoládě je skutečným potěšením pro chuťové buňky. Připomene vám nejkrásnější vzpomínky na dětství, kdy každý kousek byl nejen sladkým potěšením, ale také kouskem štěstí. Díky různým chuťovým variacím se tento jedinečný výrobek stane pro vás a vaše blízké výjimečným okamžikem každé přestávky ve dne.
Wawel Mieszanka Krakowska - ideální pro každou příležitost
Když přemýšlíte o chvilce odpočinku, sáhněte po Wawel Mieszanka Krakowska - dokonalé volbě pro každého, kdo se chce cítit výjimečně. Kombinace želé a čokolády je nejen pastvou pro chuťové buňky, ale také krásnou příležitostí podělit se o sladkost se svými blízkými. Ideální jako dárek, ke kávě, na setkání s přáteli nebo jednoduše pro sebe - Wawel Mieszanka Krakowska je volbou, která dodá vašim chvílím chuť a jedinečnost.
Wawel Mieszanka Krakowska - v každém želé
Dopřejte si trochu u s Wawel Mieszanka Krakowska - jedinečnou kompozicí želé v čokoládě, díky které bude každá chvíle chutnat. Hladká struktura čokolády obklopuje jemné želé, které se rozplývá v ústech a nabízí smyslnou harmonii sladkosti. Ať už jde o chvíli oddechu po práci nebo setkání s blízkými, tento výrobek vám dodá pocit výjimečnosti. Elegantní balení z něj navíc činí dokonalý nápad na dárek, který okouzlí každého.
Objevte recepty od Mniam24
Při nákupu u Mniam24 obdržíte elektronickou knihu se 100 lahodnými recepty! Je to skvělá příležitost, jak objevit nové chutě a připravit jedinečné pokrmy ve vaší kuchyni. Vychutnejte si kulinářskou inspiraci a používejte jedinečné recepty, které vám usnadní každodenní vaření!
Lahodné čokoládové želé lanýžeSložení: 1: Wawel Mieszanka Krakowska - 245 g, 100 g smetanového sýra, 2 lžíce másla, 100 g hořké čokolády, kakao na obalení
Postup přípravy: Vánoční cukr s vanilkovým cukrem a čokoládovou polevou: 1. V hrnci zahřívejte crème fraîche s máslem, dokud nezačne mírně vřít. 2. Odstavíme z ohně a přidáme rozdrobenou hořkou čokoládu. Mícháme, dokud se všechna čokoláda nerozpustí a směs není hladká. 3. Nakrájejte želé Wawel Mieszanka Krakowska na malé kousky a přidejte je do čokoládové směsi. 4. Směs nechte v lednici 2-3 hodiny ztuhnout. 5. Vytvořte malé kuličky a obalte je v kakau. 6. Uchovávejte v chladničce a podávejte jako vynikající svačinku pro zvláštní příležitosti.
Shrnutí klíčových vlastností a výhod výrobku:
- Želé máčené ve vysoce kvalitní mléčné čokoládě
- Dokonalá kombinace ovocné chuti a čokoládové sladkosti
- Elegantní balení - ideální jako dárek
- Sladké požitky pro potěchu smyslů
- Uspokojí chuť na něco výjimečného, ideální pro každou příležitost
- sada obsahuje: 1x Wawel Mieszanka Krakowska želé v čokoládě 245 g
Wawel je značka s více než stoletou tradicí, která spojuje vášeň pro sladkosti s vynikající kvalitou. Každý výrobek je výsledkem pečlivého výběru surovin a důrazu na detail. Snažíme se, aby naše výrobky nejen potěšily svou chutí, ale byly plné radosti v každém okamžiku jejich konzumace.
NEJČASTĚJŠÍ
1. Je Wawel Mieszanka Krakowska vhodná pro osoby s bezlepkovou dietou?
Ano, Wawel Mieszanka Krakowska neobsahuje lepek, takže je vhodný i pro lidi, kteří se musejí vyhýbat lepku.....
2. Jsou želé vhodná pro děti?
Ano, želé Wawel Mieszanka Krakowska v čokoládě je sladkost, kterou si mohou vychutnat i děti - je ideální jako svačina po večeři nebo jako dezert.
3. Obsahuje výrobek umělé přísady?
Ne, Wawel Mieszanka Krakowska neobsahuje umělé konzervační látky ani barviva - nabízíme vám přírodní potěšení, které si můžete bez obav vychutnat.
4. Jak dlouho zůstane Wawel Mieszanka Krakowska po otevření obalu čerstvá?
Po otevření obalu zůstává Wawel Mieszanka Krakowska čerstvá přibližně 2-3 týdny, pokud je skladována na suchém a chladném místě.
cukr;glukózový sirup;čokoláda 20 % [cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, rostlinný tuk (bambucké máslo), emulgátor: lecitiny];voda;regulátor kyselosti: kyselina citronová;želírující látka: agar;ovocná šťáva 1,2 % z koncentrovaných ovocných šťáv (ananas, citron, pomeranč, malina);přírodní aromata;čokoláda: kakaová hmota: minimálně 43 %;kromě kakaového tuku čokoláda obsahuje rostlinné tuky
Zamów już dziś Mieszankę Krakowską i poczuj radość smaku! Nie czekaj, kup teraz!
GELEBONBONY "Mieszanka Krakowska" od známé polské značky "Wawel"
Želé plátky s různými ovocnými příchutěmi obalené v čokoládě
- Seznam přísad
- Wawel Mieszanka Krakowska želé v čokoládě 245 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 1469 kJ / 348 kcal
- Hmotnost
- 240 g
- Potravinářský podnik
- Siedziba Wawel SA ul. Władysława Warneńczyka 14 30-520 Kraków NIP: 676-007-68-68
- Prodejní název
- Wawel Mieszanka Krakowska želé v čokoládě 245 g
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 balení
- Číslo produktu
- 47589245
- Kód EAN
- 5900102025602
- Seznam přísad
- Wawel Mieszanka Krakowska želé v čokoládě 245 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 1469 kJ / 348 kcal
- Hmotnost
- 240 g
- Potravinářský podnik
- Siedziba Wawel SA ul. Władysława Warneńczyka 14 30-520 Kraków NIP: 676-007-68-68
- Prodejní název
- Wawel Mieszanka Krakowska želé v čokoládě 245 g
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 balení
- Číslo produktu
- 47589245
- Kód EAN
- 5900102025602
K tomu se hodí také

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
855,26 Kč/1l
325,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

PRIM. Tahini naturalne 185 g
514,45 Kč/1kg
102,89 Kč
Prodejce: Katomix

Organické oplatky na pečení Küchle 70 mm
1 508,89 Kč/1kg
54,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Rapunzel 305588, Pomazánka z různých oříšků, Sezamové semínko, 250 g, Německo, 660 kcal, 59,2 g
391,84 Kč/1kg
97,96 Kč
Prodejce: taleoo

Lískový krém 45 %, 190 g
815,79 Kč/1kg
155,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sebahat Sesampaste Sesambrei Tahin Tahina Tahini 290gJednorázové
733,48 Kč/1l
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 1)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Wawel Trufle z wawelu cukrovinky s rumovou příchutí 245g
517,51 Kč/1kg
132,31 Kč
-5,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,79 Kč
Prodejce: Katomix

Schogetten czekolada mleczna 100 g
578,45 Kč/1kg
63,63 Kč
Prodejce: Katomix

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

48 kusů nádob na skladování potravin s víkem, nádoby na oběd do mrazáku, krabička na oběd do mikrovlnné trouby, (24 nádob + 24 víček), plast, bez BPA, krabičky na přípravu jídla
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Dětská židlička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Tyrkysová
1 830,00 Kč
-131,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MA-Trading

Wawel Cukierki Michałki Zamkowe Orzechowe 245 g
1 314,92 Kč/1kg
339,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Trizand 25254 Masážní obruč Hula Hoop se závažím, bílá
452,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Wawel Michałki Zamkowe Bílé 245 g
1 401,43 Kč/1kg
343,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

PLANETpražená pohanka 1 kg
411,43 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a spolehlivé dodání
Byl u mě v okamžiku. Chutná mega lahodně
Ohodnoceno dne 27. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutnají skvěle
Miluji tyto čokoládové želé
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kyselina citronová 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 488,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
99,52 Kč/1kg

Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 376,65 Kč/1kg

Cymes tyčinky 250 g sezam
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 915,87 Kč/1kg

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
491,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 049,50 Kč/1kg

Vepřová želatina 180 Bloom 1kg Brat.pl



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
644,16 Kč/1kg

Citrusový pektin 500g Brat.pl
439,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
850,78 Kč/1kg

Dr. Quendt oplatkové plátky z lískových oříšků s náplní 6 kusů 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
72,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
480,60 Kč/1kg

Dr. Quendt oplatky s čokoládovou náplní 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
72,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
484,53 Kč/1kg

Vepřová želatina 280 Bloom 500g Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
267,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
520,37 Kč/1kg
![Obrázek produktu pro [ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Rýžové krekry Original Flavor / Snack](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f034aeca05ec75b7d9275bcd3026f340.webp)
[ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Rýžové krekry Original Flavor / Snack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
549,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 666,60 Kč/1kg
![Obrázek produktu pro [ 150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Rýžové krekry s mořskými řasami / Snack](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/afd9f62945b8efa5dd0a30e2af99473a.webp)
[ 150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Rýžové krekry s mořskými řasami / Snack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
543,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 626,60 Kč/1kg

Boy Bawang Cornick Smažená kukuřice s česnekem 90g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
456,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
5 077,67 Kč/1kg

Wicklein lucerna lucerna plechovka s perníkem Elisen višeň 250g
464,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 859,04 Kč/1kg

Haldiram Murukku 200 g
60,45 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,41 Kč
Prodejce: CasteloStore
267,05 Kč/1kg

Sojové granule, 1 kg
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
177,56 Kč/1kg

Choco Brookie 119g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
405,13 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
18 415,00 Kč/1kg

Bahlsen Contessa perník s jemným ochuceným čokoládovým základem 200g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
115,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
578,80 Kč/1kg

Wicklein Allerlei perník s jemnou hořkou čokoládou 300g
114,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
381,37 Kč/1kg

Kulaté oplatky Krossis 700g
347,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
497,10 Kč/1kg

Wicklein Mini Elisen perník s křupavými mandlovými křehkými lupínky 150g
160,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 071,40 Kč/1kg