5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g2 376,65 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g2 049,50 Kč/1kg
491,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g582,20 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bílá perníková srdce v mléčné čokoládě 6 balení275,49 Kč/1kg
247,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vánoční sušenky perníkové srdce Akora Edelherb - 150 g
1 538,33 Kč/1kg
230,75 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen Akora plnotučná mléčná perníková srdce s ovocnou náplní 150g
510,27 Kč/1kg
76,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
634,10 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Lebkuchen Allerlei perníková směs s čokoládou 400g
203,90 Kč/1kg
81,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Čokoládové preclíky s hvězdičkami z perníkových srdcí 500g
328,74 Kč/1kg
164,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Aachener Dominos hořká mléčná čokoláda 125g
536,23 Kč/1kg
69,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Lambertz Aachener Schokoladen Printinchen v mini formátu 200g
578,45 Kč/1kg
115,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein Oblaten Elisen perník s čokoládovou polevou 300g
768,73 Kč/1kg
230,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 89700 Bahlsen Lebkuchen Brezeln Kuchen 250,0 g
1 014,76 Kč/1kg
253,69 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen Rekord směs oplatek s hořkou a mléčnou čokoládou 250g
2 012,80 Kč/1kg
591,77 Kč
-88,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
1 072,07 Kč/1kg
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Finest Butter Speculoos Crispy Shortbread 200g
453,85 Kč/1kg
90,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová poleva Bahlsen Contessa z hořké čokolády 200g
1 273,30 Kč/1kg
254,66 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bílá perníková srdce s hořkou čokoládou bez náplně 150g
Srdíčka z hořké čokolády Weiss k adventnímu období prostě patří a navozují sváteční atmosféru. Obalené perníčky s jemnou hořkou čokoládou osladí vánoční období.
LambertzGmbH
Borchersstraße 18
D- 52072 Aachen
Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 150 g/Pack.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, glukózo-fruktózový sirup, cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, kypřící látky: uhličitany draselné, difosforečnany, uhličitany sodné; koření, karamelizovaný cukrový sirup, emulgátor: SÓJOVÉ lecitiny; sůl, může obsahovat: VEJCE, ARAŠÍDY, LUPINU, MLÉKO, OŘECHY, SEZAMOVÁ SEMÍNKA
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 384,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 618,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 9,8 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 6,1 Sacharidy: 66,6 Sacharidy, z toho cukr: 36,0 Bílkoviny: 5,6 Sůl: 0,32 Vláknina: 3,5
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Lambertz GmbHBorchersstraße 18 D - 52072 Aachen
- Prodejní název
- Hnědá perníková srdce obalená hořkou čokoládou (23%)
- Výrobce
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- Označení množství
- Hnědá perníková srdce obalená hořkou čokoládou (23%)
- Číslo produktu
- 37848
- Kód EAN
- 4003160279602
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, glukózo-fruktózový sirup, cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, kypřící látky: uhličitany draselné, difosforečnany, uhličitany sodné; koření, karamelizovaný cukrový sirup, emulgátor: SÓJOVÉ lecitiny; sůl, může obsahovat: VEJCE, ARAŠÍDY, LUPINU, MLÉKO, OŘECHY, SEZAMOVÁ SEMÍNKA
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 384,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 618,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 9,8 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 6,1 Sacharidy: 66,6 Sacharidy, z toho cukr: 36,0 Bílkoviny: 5,6 Sůl: 0,32 Vláknina: 3,5
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Lambertz GmbHBorchersstraße 18 D - 52072 Aachen
- Prodejní název
- Hnědá perníková srdce obalená hořkou čokoládou (23%)
- Výrobce
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- Označení množství
- Hnědá perníková srdce obalená hořkou čokoládou (23%)
- Číslo produktu
- 37848
- Kód EAN
- 4003160279602
K tomu se hodí také

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Aachener Dominos hořká mléčná čokoláda 125g
536,23 Kč/1kg
69,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Kräuter Printen kořeněné originály z Cách 200g
378,35 Kč/1kg
75,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Marzipan Stollen plněný jemným marcipánem 200g
337,20 Kč/1kg
67,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Magenbrot glazovaný perník s vybraným kořením 250g
242,92 Kč/1kg
60,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Plyšový ježek Sonic 30 cm
577,80 Kč
Prodejce: BEBELUC

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Isbn 4029811369560
362,84 Kč
Prodejce: Volksfestartikel-Berlin

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 284,09 Kč/1kg
282,50 Kč
Prodejce: somnia24

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Gebäck Contrella Classic Zartbitter 39081 200g
310,80 Kč/1kg
62,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Pfeffernüsse glazovaný pikantní perník s cukrovou polevou 200g
150,55 Kč/1kg
30,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Lebkuchen Allerlei perníková směs s čokoládou 400g
203,90 Kč/1kg
81,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinkartz Aachener Schokoprinten s hořkou čokoládou 200g
543,30 Kč/1kg
108,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vánoční sušenky perníkové srdce Akora Edelherb - 150 g
1 538,33 Kč/1kg
230,75 Kč
Prodejce: somnia24

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros

Schluckwerder marcipánový chléb v hořké čokoládě červené zlato 50g
471,80 Kč/1kg
23,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Aachener Schokoladen Printen hořká čokoláda 200g
435,40 Kč/1kg
87,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Finest Butter Speculoos Crispy Shortbread 200g
453,85 Kč/1kg
90,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Vánoční smíšený sáček lahodné mléčné čokolády 100g
640,60 Kč/1kg
64,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gerstacker Norimberský vánoční trh svařené víno Premium 1000ml
138,22 Kč/1l
138,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bílá perníková srdce v mléčné čokoládě 6 balení
275,49 Kč/1kg
247,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
634,10 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše vynikající
Chutná výborně po všech stránkách. Uvnitř jsou nádherně měkké a hořká čokoláda má skvělou hořkou chuť. Hodí se ke kávě nebo čaji a je vynikající nejen v adventním a vánočním čase.
Ohodnoceno dne 2. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše skvělé
Docela čerstvé a chutné. Objednám si ho znovu. Díky
Ohodnoceno dne 2. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perník
Velmi čerstvé a chutné.
Ohodnoceno dne 18. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg