Bacanhasirup z třtinového cukru 400 ml - francouzská příchuť v každé lahvi

Jednorázové

333,82 Kč

834,55 Kč / 1l

plus 120,26 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 7. – po 12. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro YUZU Yuzu 1000 g
YUZU Yuzu 1000 gJednorázové
399,00 Kč/1l
618,00 Kč
-219,00 Kč
399,00 Kč
Prodejce: Yuzu
Obrázek produktu pro YUZU Citron 550 g
YUZU Citron 550 gJednorázové
498,00 Kč/1l
358,00 Kč
-109,00 Kč
249,00 Kč
Prodejce: Yuzu
Obrázek produktu pro YUZU Maracuja 550 g
YUZU Maracuja 550 gJednorázové
498,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
390,00 Kč
-141,00 Kč
249,00 Kč
Prodejce: Yuzu
Obrázek produktu pro SODASTREAM Příchuť jahoda 440 ml
SODASTREAM Příchuť jahoda 440 mlJednorázové
338,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
149,00 Kč
Prodejce: Planeo
Obrázek produktu pro Cukrový sirup Victoria's 490 ml
Cukrový sirup Victoria's 490 mlVratné
272,65 Kč/1l
173,19 Kč
-39,59 Kč
133,60 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 ml
Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 mlJednorázové
144,70 Kč/1kg
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin vanilkový sirup bez cukru 250 ml - nízkokalorická vanilková příchuť
Monin vanilkový sirup bez cukru 250 ml - nízkokalorická vanilková příchuťVratné
418,09 Kč/1l
292,66 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Paola malina sirup 430 ml
Paola malina sirup 430 mlJednorázové
168,40 Kč/1l
75,71 Kč
-4%
72,41 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Monin sirup s příchutí třtinového cukru bílá PET láhev 1000ml
Monin sirup s příchutí třtinového cukru bílá PET láhev 1000mlJednorázové
262,59 Kč/1kg
362,37 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Excellence Sirup s příchutí malin 430 ml
Excellence Sirup s příchutí malin 430 mlJednorázové
116,35 Kč/1l
86,76 Kč
-42%
50,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Sirup citronový Teisseire, 700 ml
Sirup citronový Teisseire, 700 mlJednorázové
975,70 Kč/1l
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Sirup Teisseire Spritz 700 ml
Sirup Teisseire Spritz 700 mlJednorázové
405,61 Kč/1l
308,19 Kč
-24,26 Kč
283,93 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Malinový sirup Teisseire 700 ml
Malinový sirup Teisseire 700 mlJednorázové
967,13 Kč/1l
676,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Sirup zelené jablko Teisseire 700 ml
Sirup zelené jablko Teisseire 700 mlJednorázové
2 815,96 Kč/1kg
703,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Slimpie Watermeloen Aardbei Siroop 0% Suiker, 650 ml - Nízkokalorický ovocný sirup
Slimpie Watermeloen Aardbei Siroop 0% Suiker, 650 ml - Nízkokalorický ovocný sirup
286,25 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Třešňový sirup Teisseire 700 ml
Třešňový sirup Teisseire 700 mlJednorázové
505,92 Kč/1kg
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Pomerančový sirup Herbapol 680 ml
Pomerančový sirup Herbapol 680 mlJednorázové
502,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
125,57 Kč
Prodejce: Katomix
Maracuja a zázvor
Maracuja a zázvor 550 gJednorázové
470,91 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Yuzu
Obrázek produktu pro Jahodový sirup 500ml
Jahodový sirup 500mlJednorázové
846,00 Kč/1l
423,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

BacanhaSirup z Růžového Cukru – Čistá přírodní sladkost a (400 ml)

Objevte esenci čisté sladkosti v její nejvyšší kvalitě. BacanhaSirup z Růžového Cukru přináší nezměněnou sílu biologicky pěstovaného růžového cukru přímo do vaší kuchyně. Tento sirup, vyrobený podle tradiční francouzské metody, se vyznačuje svou čistou strukturou a aromatickou hloubkou. Je ideální pro všechny, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi přirozeností a kvalitou při vylepšování svých pokrmů.

Autentická chuť díky čistýmingrediencím

Společnost Bacanha klade důraz na čistotu surovin. Pro tentosirup se používá pouze certifikovanýrůžový cukr, který je šetrně zpracován, aby se plně zachovala jeho přirozená aroma. Na rozdíl od běžných sladidel nabízí tento sirup jasný, nezměněný chuťový profil bez umělých aromat, barviv nebo konzervantů. Výsledkem je čistá, poctivá sladkost, která podtrhuje přirozenou chuť vašich nápojů a pokrmů, namísto toho, aby ji překrývala.

Kreativní svoboda pro bary, kavárny a cukrárny

Možnosti použití Bacanha sirupu z růžového cukru jsou téměř neomezené. Je to nezbytná základní ingredience pro každého baristu a barmana: ať už pro dokonalé sladění koktejlů a mocktailů, pro vylepšení domácích limonád nebo jako čistá sladkost v kávových specialitách a čajích. Vyniká také ve vyšší kuchyni: využijte ho jako základ pro sorbety, k namáčení pečiva nebo jako přírodní sladidlo v smoothie a dezertových miskách. Díky své vysoké koncentraci se dá přesně dávkovat.

Udržitelnost a francouzské řemeslné zpracování

Každá lahvička Bacanha je vyjádřením závazku k odpovědnosti a tradiční výrobě. Produkce probíhá ve Francii v souladu s přísnýmistandardy, což vám zaručuje čistý přírodní produkt bez chemických stop. Použitísurovin podporuje udržitelné zemědělství a šetří životní prostředí. Stylová skleněná lahvička optimálně uchovává aroma a podtrhuje udržitelný prémiový charakter značky FeineHeimat.

Vaše výhody na první pohled
  • Certifikovanákvalita: 100 % přírodní ingredience z ho zemědělství.
  • Čistá sladkost: Autentická chuťrůžového cukru bez umělých přísad.
  • Maximální všestrannost: Ideální pro koktejly, limonády, kávu, dezerty a pečivo.
  • Řemeslná dokonalost: Tradiční výroba ve Francii pro prvotřídní aroma.
  • Udržitelný zážitek: Podpora spravedlivých výrobních podmínek a ho zemědělství.
Ingredience
Přehled nutričních hodnot
Průměrné nutriční hodnotyna 100 ml
Energie1298 kJ / 304 kcal
Tuky0,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0,0 g
Sacharidy76,5 g
z toho cukry76,5 g
Bílkoviny0,0 g
Sůl0,0 g

Energie 1298 kJ / 304 kcal Tuky 0,0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 76,5 g z toho cukry 76,5 g Bílkoviny 0,0 g Sůl 0,0 g

Závěr: Pro nezapomenutelné chvíle

Sirup Bacanhaz třtinového cukru spojuje nejvyšší kvalituproduktů s čistou, přirozenou sladkostí. Je ideální volbou pro všechny, kteří si cení prvotřídních ingrediencí a autentického chuťového zážitku v baru i kuchyni. Obohaťte své nápoje a jídla touto nezbytnou specialitou a vychutnejte si rozdíl, který přináší skutečné francouzské řemeslné zpracování.

Objem
0.4 l
Seznam přísad
čistý organický třtinový cukr, voda.
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční údaje na 100 g: energetická hodnota 1298 kJ / 304 kcal, tuky 0,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g, sacharidy 76,5 g, z toho cukr 76,5 g, bílkoviny 0,0 g, sůl 0,0 g
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
BACANHA - 19, rue de l'Inte - 77165 Saint-Soupplets - France
Prodejní název
Sirup z organického třtinového cukru
Výrobce
Bacanha
Číslo produktu
242
Kód EAN
3760310820275

Objem
0.4 l
Seznam přísad
čistý organický třtinový cukr, voda.
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční údaje na 100 g: energetická hodnota 1298 kJ / 304 kcal, tuky 0,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g, sacharidy 76,5 g, z toho cukr 76,5 g, bílkoviny 0,0 g, sůl 0,0 g
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
BACANHA - 19, rue de l'Inte - 77165 Saint-Soupplets - France
Prodejní název
Sirup z organického třtinového cukru
Výrobce
Bacanha
Číslo produktu
242
Kód EAN
3760310820275
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l