5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BabyOno Váha elektronická pro děti do 20 kg - šedá1 099,00 Kč
Prodejce: COSING

Další informace o reklamě
Kojenecká a dětská váha Adler, do 20 kg, bílá807,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Další informace o reklamě
Nachtgold Beerenauslese Ušlechtilý sladký zážitek pro smysly 375ml538,64 Kč/1l
201,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Nachtgold Auslese Ušlechtilý sladký zážitek pro smysly 375ml338,19 Kč/1l
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

S&B GOLDEN CURRY Japonská kari směs v kostkách 220g Středně pálivá
1 029,64 Kč/1kg
226,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

3 ks – TRS Mild Madras Curry 100 g – minimální trvanlivost 04/2026
604,50 Kč/1kg
60,45 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Ostmann 251066006 Ostmann Curry Gewürz, 30,0 g
7 874,67 Kč/1kg
236,24 Kč
Prodejce: somnia24

Sanchon Bio Currypaste Korma 190g
2 088,47 Kč/1kg
396,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

TRS Madras kari v prášku horký 100g
604,50 Kč/1kg
60,45 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Kořenící pasta – Tandoori, 190 g | SANCHON
494,00 Kč/1kg
93,86 Kč
Prodejce: taleoo

Red Hot Chilli Curry - 80g plechovka
2 942,88 Kč/1kg
235,43 Kč
Prodejce: taleoo

Sanchon Bio Thai Currypaste rot 190g
2 088,47 Kč/1kg
396,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Appetita kari koření 20 g x 3 kusy
2 755 000,07 Kč/1kg
55,10 Kč
Prodejce: Katomix

Pasta - Mírné Goa kari 175g
755,26 Kč/1kg
132,17 Kč
Prodejce: taleoo

Směs koření - Vata Churna 50g
208 309,99 Kč/1l
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Thai Pride kari pasta, červená, 3 balení (3 x 195 g)
1 422,77 Kč/1kg
277,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Paste – Thajská kari pasta, 50 g, balení 8 kusů
1 591,97 Kč/1kg
636,79 Kč
Prodejce: taleoo

Kari koření - anglické 50g
1 040,20 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Ashoka Madras Curry Paste 300g - Pikantní indická kari pasta pro madrasské pokrmy
620,20 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Knorr Wereldrechte Indian Kip Madras, 325 g – Pikantní hotové jídlo
769,29 Kč/1kg
250,02 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
S&B Golden Japanese curry mild 220g
Vážení zákazníci, všichni výrobci mění obaly a etikety (nálepky) svých výrobků každých několik let. Může se stát, že ne vždy jsme v obraze, ale vždy je ihned aktualizujeme.Japonská kari směs v kostkách (podává se 12)
Složení: 1:
Pšeničná mouka, rostlinné oleje (palmový, řepkový), cukr, sůl, kari 7,7 % (kurkuma, koriandr, kmín, pískavice řecké seno, pomerančová kůra, koření), látky zvýrazňující chuť a vůni: E621, E627, E631, barvivo: E150a, koření (pepř, česnek, celerová semena, hořčice), kyselina jablečná
Informace pro alergiky:
Pšenice, celer, hořčice
Čistá hmotnost/čistý obsah:
220g
Dovozce:
Vorstengrafdonk 8, 5342 LT Oss, Nizozemsko
Požadavky na skladování/skladování:
Skladujte na chladném a suchém místě
Země původu:
Japonsko
Datum minimální trvanlivosti:
Minimálně 3 měsíce od odeslání. Obvykle déle. Na přesné datum se prosím zeptejte.
Příprava:
Doporučené dávkování (pro 12 porcí nebo 220 g Golden Curry Mix):
Složení: 1: Potřebné množství: 900 g masa, 900 g cibule, 250 g mrkve, 300 g brambor, 2 lžíce oleje, 1,2 l vody a 1 balení Golden Curry Mix (220 g):
- Na velké pánvi na středním plameni asi 5 minut osmahněte maso a zeleninu na oleji
- Přidejte vodu a přiveďte k varu. Snižte teplotu, přikryjte a vařte asi 15 minut, dokud ingredience nezměknou
- Vypněte oheň, rozlámejte směs Golden Curry Mix na kousky a přidejte ji do pánve. Míchejte, dokud se směs omáček zcela nerozpustí (za stálého míchání nechte asi 5 minut vařit)
- Podávejte s rýží nebo nudlemi
Průměrné nutriční údaje na 100 g
| Kalorická hodnota | 1990 kJ 478 kcal |
| Tuk - z toho nasycené mastné kyseliny | 29g 17g |
| Sacharidy - z toho cukr | 44g 8,4g |
| Vláknina | -- |
| Bílkoviny | 6,5g |
| Sůl | 11,1g |
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.22 l
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Alergeny
- Obsahuje: Pšenici a výrobky z níCeler a výrobky z nějHořčice a výrobky z níŽádné
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- S&B
- Prodejní název
- S&B Golden Japanisches Curry mild 220g S&B Foods Inc.
- Výrobce
- S&B
- Obsah balení
- 1 balení po 220 g (12 porcí)
- Označení množství
- Kari 7,7 % (kurkuma, koriandr, kmín, pískavice řecké seno, pomerančová kůra, koření)
- Číslo produktu
- 10273
- Kód EAN
- 4901002075415
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.22 l
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Alergeny
- Obsahuje: Pšenici a výrobky z níCeler a výrobky z nějHořčice a výrobky z níŽádné
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- S&B
- Prodejní název
- S&B Golden Japanisches Curry mild 220g S&B Foods Inc.
- Výrobce
- S&B
- Obsah balení
- 1 balení po 220 g (12 porcí)
- Označení množství
- Kari 7,7 % (kurkuma, koriandr, kmín, pískavice řecké seno, pomerančová kůra, koření)
- Číslo produktu
- 10273
- Kód EAN
- 4901002075415
K tomu se hodí také

S&B GOLDEN CURRY Japonská kari směs v kostkách 220g Středně pálivá
1 029,64 Kč/1kg
226,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
![Obrázek produktu pro [ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/42ecddf88dad24f1120305c6a507487e.webp)
[ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
320,24 Kč/1l
80,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

S&B GOLDEN CURRY Japonská kari směs v kostkách HOT 220g | Japonské kari HOT
1 029,64 Kč/1kg
226,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
235,00 Kč/1kg
21,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

S&B Golden Curry – japonské kari v kostce, PIKANTNÍ, 92 g
1 732,72 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nudle Ita-San Udon 200g
193,62 Kč/1kg
43,92 Kč
-7%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
183,23 Kč/1kg
124,42 Kč
-3,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
120,93 Kč
Prodejce: Katomix

Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
524,32 Kč/1kg
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
114,20 Kč
-5,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,99 Kč
Prodejce: Katomix

KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
300,50 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Choya Sake 750ml z japonské rýže a koji 14,5 % obj.
705 039,99 Kč/1l
528,78 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Samlip Panko Breadcrumbs křupavá strouhanka jako v Jižní Koreji 1000g
177,81 Kč/1kg
177,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Miyako - Sanuki Udon Japonské vařené nudle - 200g
145,25 Kč/1kg
29,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
325,49 Kč/1l
276,67 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
115,62 Kč
-4,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,69 Kč
Prodejce: Katomix

Listy mořské řasy Yaki Nori pražené sušené na sushi Takaokaya 25g
7 129,20 Kč/1kg
178,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 500 g / 422 ml ] OTAFUKU omáčka na yakisoba / japonská omáčka na smažené nudle](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/4ff54574b0a2d5bea55bcc39c9728077.webp)
[ 500 g / 422 ml ] OTAFUKU omáčka na yakisoba / japonská omáčka na smažené nudle
692,88 Kč/1kg
346,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Parní vařič Relaxdays z bambusu, asijský parní koš se 2 patry, na dim sum, rýži, parní vložka, Ø 20,5 cm, přírodní
658,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

JH Foods Yaki Nori mořská řasa zelená pražená 10 listů mořské řasy 25g
4 280,00 Kč/1kg
107,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sony Interactive Entertainment Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
23 184,41 Kč
Prodejce: Shop-Mediarado

Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

SEMPIO Ssamjang Sójová omáčka 250g | Korejská sójová omáčka, veganská
440,68 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
626,27 Kč/1kg
375,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Thai Pride kari pasta, červená, 3 balení (3 x 195 g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
277,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 422,77 Kč/1kg

Ankerkraut 4260347892393, Práškové koření, Piment, Kmín, Kardamom, Kajenský pepř, Chilli paprička, Hřebíček, Koriandr, Pískavice..., 352 kcal, 1357 kJ, 4,8 g, 7 g
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 684,33 Kč/1kg