Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g940,92 Kč/1kg
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g710,78 Kč/1kg
355,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen1 085,72 Kč/1kg
271,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr prodomo filtrovaná káva 12x500gr.
507,15 Kč/1kg
3 042,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Dallmayr Classic 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 006,64 Kč/1kg
503,32 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
630,02 Kč/1kg
315,01 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení
4 475,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,96 Kč/1kg
422,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jacobs - Krönung mletá káva - 12x 500g
487,42 Kč/1kg
2 924,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Dallmayr Classic kräftig 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 006,64 Kč/1kg
503,32 Kč
Prodejce: somnia24

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

JACOBS KRÖNUNG MILD, mletá káva, 500 g
471,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Douwe Egberts – Décafé Mletá káva – 500 g
1 118,30 Kč/1kg
559,15 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mletá káva illy Classico 250 g
879,12 Kč/1kg
219,78 Kč
Prodejce: Zyrafka

Bristot 100 % Arabica 250 g mletá káva
2 208,32 Kč/1kg
552,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Melitta káva "Gastronomie R "stkaffee mild", mletá
910,28 Kč/1kg
455,14 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs Káva v zrnech Espresso 500 g
503,24 Kč/1kg
296,19 Kč
-39,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
256,65 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Filtrační káva Dallmayr classic 12x500gr. Značka Dallmayr s plnou chutí dodává kávě Classic její nezaměnitelnou chuť. Tajemství nezaměnitelného charakteru kávy Dallmayr spočívá v samotné zelené kávě: Dallmayr používá pouze ty nejlepší vysokohorské rostliny z nejlepších pěstitelských oblastí světa. Hlavními zeměmi původu jsou Etiopie, Papua-Nová Guinea, Kolumbie a Brazílie. Přirozeně jemná a s nízkým obsahem kyselin. Vyvážená chuť s plným obsahem kofeinu. Typická špičková kvalita Dallmayr. chuťový profil: Intenzita 7/10
Dallmayr Classic s jemnou směsí vybraných vysokohorských kávových zrn Arabica a Robusta s výraznou a aromatickou chutí. Klasická, dokonalá káva pro každou příležitost a každou denní dobu.
Dallmayr Classic s jemnou směsí vybraných vysokohorských kávových zrn Arabica a Robusta s výraznou a aromatickou chutí. Klasická, dokonalá káva pro každou příležitost a každou denní dobu.
- Skladování a použití
- Kuhl a Dunkel
- Způsob přípravy kávy
- Frenchpress
- Seznam přísad
- Instantní káva
- Hmotnost
- 6000 g
- Rozměry
- 40x30x20 cm
- Potravinářský podnik
- Alois Dallmayr KG, Dienerstraße 14-15, 80331 München, Deutschland
- Prodejní název
- Dallmayr klasická filtrovaná káva 12x500gr.
- Výrobce
- Obsah balení
- 12x500gr.
- Počet kusů
- 12
- Číslo produktu
- EUR10403
- Kód EAN
- 4008167123699
- Skladování a použití
- Kuhl a Dunkel
- Způsob přípravy kávy
- Frenchpress
- Seznam přísad
- Instantní káva
- Hmotnost
- 6000 g
- Rozměry
- 40x30x20 cm
- Potravinářský podnik
- Alois Dallmayr KG, Dienerstraße 14-15, 80331 München, Deutschland
- Prodejní název
- Dallmayr klasická filtrovaná káva 12x500gr.
- Výrobce
- Obsah balení
- 12x500gr.
- Počet kusů
- 12
- Číslo produktu
- EUR10403
- Kód EAN
- 4008167123699
K tomu se hodí také

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Jacobs - Krönung mletá káva - 12x 500g
487,42 Kč/1kg
2 924,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dallmayr prodomo filtrovaná káva 12x500gr.
507,15 Kč/1kg
3 042,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Dallmayr Classic 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 006,64 Kč/1kg
503,32 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
630,02 Kč/1kg
315,01 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení
4 475,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,96 Kč/1kg
422,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva
2 010,32 Kč/1kg
502,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese Mild, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 723,77 Kč/1kg
10 342,65 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dallmayr Classic kräftig 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 006,64 Kč/1kg
503,32 Kč
Prodejce: somnia24

6x Tchibo Feine Milde Bohne 10002354 500g
1 494,72 Kč/1kg
4 484,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
751,22 Kč/1kg
375,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
478,91 Kč/1kg
478,91 Kč
Prodejce: Katomix

Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
1 085,72 Kč/1kg
271,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
661,06 Kč/1kg
330,53 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mletý
1 271,50 Kč/1kg
635,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr 10000402 Dallmayr CAPPUCCINO Instantkaffee, mild, 1000,0 g
393,25 Kč/1kg
393,25 Kč
Prodejce: somnia24

Mövenpick Silně pražená mletá káva, balení 500 g
842,22 Kč/1kg
421,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
1 828,28 Kč/1kg
457,07 Kč
Prodejce: somnia24

Ekonomické balení kávy GOURMET od společnosti Eilles, 12x500g mleté kávy
2 070,79 Kč/1kg
12 424,74 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dallmayr 122500000 Dallmayr prodomo entcoffeiniert Kaffeebohnen Arabicabohnen 500,0 g
1 044,16 Kč/1kg
522,08 Kč
Prodejce: somnia24

Salám typu "ungarisch", přibližně 3,2 kg. – Maletti 1867
1 247,82 Kč/1kg
3 993,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy Classico Espresso XXL 3 KG (Gastronomie)
6 130,53 Kč
-918,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 212,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 737,37 Kč/1kg

Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 475,52 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
422,50 Kč
-12,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
409,82 Kč
Prodejce: Exporgin
1 862,82 Kč/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
297,50 Kč
-8,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,57 Kč
Prodejce: Exporgin
2 885,70 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
296,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 563,11 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
278,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 468,37 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 250 G
538,03 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 152,12 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
462,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 623,60 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
539,90 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 159,60 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
355,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant
710,78 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico mletá káva 250 g, balení po 4 ks
1 012,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,81 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 335,24 Kč/1kg

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
502,58 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 010,32 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Káva bez kofeinu mletá 185 g - Pellini
657,57 Kč
-42,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
614,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 074,95 Kč/1kg