4,6



Na základě 10 hodnocení
Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g strawberry / Hydrolyzovan syrovtkov proteiny / Prmiov syrovtkov izolt s 50% podlem hydrolyztu
4 481,96 Kč
2 037,25 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym2 566,50 Kč/1kg
5 825,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein500,00 Kč/1l
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
WHEY 80 vysokoproteinový doplněk stravy WPC karamel s čokoládou Activlab720,71 Kč/1kg
504,50 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g gourmet vanilla / Hydrolyzované syrovátkové proteiny / Prémiový syrovátkový izolát s 50% podílem hydrolyzátu
3 586,33 Kč/1kg
3 227,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dymatize Elite 100% Whey 2170 g smooth banana / Syrovátkové whey proteiny / Elitní syrovátkový protein s vynikající chutí
1 932,94 Kč/1kg
4 059,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Open Food 4029679676329, 362 kcal, 2,7 g, 0,8 g, 1,5 g, 0,392 g, 83 g
2 644,68 Kč/1kg
2 464,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90 % bílkovin v sušině | syrovátkový proteinový prášek 850 g | 55 % CFM syrovátkového izolátu a 45 % CFM koncentrátu | přírodní proteinový prášek
3 064,76 Kč/1l
2 605,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g smooth banana / Hydrolyzovan syrovtkov proteiny / Prmiov syrovtkov izolt s 50% podlem hydrolyztu
2 347,85 Kč/1kg
2 188,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

DY Nutrition Shadowhey Isolate 2000 g pistácie / Syrovátkové izoláty / Rychle vstřebatelný syrovátkový izolát navržený 6 násobným Mr. Olympia
3 023,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny bílá čokoláda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

QNT Metapure Zero Carb 2000 g čokoláda / Syrovátkové izoláty / Nejčistší, lehce stravitelný, mikro a ultra-filtrovaný syrovátkový izolát bez sacharidů a lepku
1 908,55 Kč/1l
3 817,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

GymBeam | IsoFue | Izolt syrovtkov blkoviny s DigeZyme okoldou
1 569,24 Kč/1l
3 204,70 Kč
-66,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 138,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

BioTech USA Iso Whey Zero 908 g jahoda / Syrovtkov izolty / Prmiov syrovtkov izolt s extra pidanmi aminokyselinami a BCAA
1 440,15 Kč/1kg
1 307,66 Kč
Prodejce: VISO

BioTech USA Iso Whey Zero 908 g kokos / Syrovtkov izolty / Prmiov syrovtkov izolt s extra pidanmi aminokyselinami a BCAA
1 787,32 Kč/1kg
1 622,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

GymBeam - Anabolic Whey 2500 g okolda
627,70 Kč/1l
1 569,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

BioTech USA Iso Whey Zero 908 g pistcie / Syrovtkov izolty / Prmiov syrovtkov izolt s extra pidanmi aminokyselinami a BCAA
1 440,15 Kč/1kg
1 307,66 Kč
Prodejce: VISO

GymBeam | Sjov proteinov izolt okolda
537,62 Kč/1l
537,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dymatize ISO 100 Hydrolyzed je prémiový, lahodný, ultra-čistý, rychle vstřebatelný a lehce stravitelný protein nejvyšší kvality bez cukrů a tuků, který kombinuje hydrolyzovaný syrovátkový izolát a 100% syrovátkový izolát. Představuje ideální volbu pro všechny sportovce a lidi, kteří chtějí před, během a po tréninku svým svalům rychle dodat důležité aminokyseliny a podpořit tak jejich růst a rychlejší regeneraci. Každá 30 g dávka obsahuje až 25 g nejkvalitnějších bílkovin z čehož 5,5 g představují aminokyseliny BCAA. ISO 100 je vyroben technologií cross-flow mikrofiltrace a vícestupňovým procesem čištění, který zachovává důležité bílkovinné frakce a odstraňuje přebytečné sacharidy, tuky, laktózu a cholesterol.
Výhody
- prvotřídní zdroj bílkovin - hydrolyzovaný syrovátkový izolát, syrovátkový izolát
- vyrobený technologií cross-flow mikrofiltrace a vícestupňovým čištěním
- podporuje růst čistých svalů bez tuku
- urychluje a zlepšuje regeneraci
- více než 80% podíl bílkovin na dávku
- neobsahuje cukry a tuky, minimální obsah laktózy
- vysoký obsah BCAA - 5,5 g včetně 2,7 g L-leucinu
- lehká stravitelnost a rychlá vstřebatelnost
- vhodný pro vegetariány
- výborná rozpustnost
- lahodná chuť
- bez lepku
Doporučené dávkování
Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrku = 30 g) ve 150 - 200 ml vody a užijte kdykoliv podle potřeby 1 až 3 krát denně. Doporučujeme užít před a po tréninku.
Nutriční hodnoty
| Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g strawberry | |||
| Velikost jedné dávky: 30 g | |||
| Počet dávek v balení: 75 | |||
| Nutriční hodnoty | 1 dávka(30 g) | 100g | RVH%* |
| Energetická hodnota | 456kJ / 109kcal | 1520kJ / 363,3kcal | ** |
| Tuky | 0,4g | 1,33g | ** |
| z toho nasycené | 0,2g | 0,67g | ** |
| Sacharidy | 1,0g | 3,33g | ** |
| z toho cukry | 0,5g | 1,67g | ** |
| Bílkoviny | 25g | 83,32g | ** |
| Sůl | 0,27g | 0,9g | ** |
| *RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH není stanoveno | |||
| Složení | |||
| Hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát (mléko) (49 %), syrovátkový proteinový izolát (mléko) (47 %), aroma, emulgátor (lecitiny), sůl, barvivo (maltodextrin, sušená šťáva z červené řepy), kyseliny (kyselina jablečná, kyselina citronová), sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy ze stévie), protispékavá látka (oxid křemičitý). | |||
| Alergeny | |||
| Obsahuje mléko nebo mléčné výrobky. | |||
Iso 100 od společnosti Dymatize je proteinový prášek, který obsahuje hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát a syrovátkový proteinový izolát. Hydrolyzací se syrovátkový proteinový izolát rozkládá na menší řetězce aminokyselin, což usnadňuje jeho trávení. Iso 100 je ideální volbou po a zejména před intenzivními silovými tréninky. Neobsahuje cukr ani tuk a jedna porce, smíchaná s vodou, obsahuje méně než 116 kcal. Produkt je bezlepkový a vhodný pro vegetariány.
U všech našich plechovek s práškem má fólie, která utěsňuje prostor pod víkem, malé otvory. Tyto otvory jsou nezbytné pro vyrovnání tlaku během přepravy a zabraňují deformaci plechovky. Tímto způsobem nijak neovlivňují kvalitu našich produktů.
Doporučené dávkování: 2 porce denně.
Pro příchutě Smooth Banana, Cookies & Cream, Strawberry, Gourmet Vanilla: Příprava: 1 odměrka (součást balení) rozmíchejte v 150-180 ml vody a důkladně promíchejte.
Pro příchutě Fudge Brownie, Birthday Cake, Orange: Příprava: 1 odměrka (součást balení) rozmíchejte v 215 ml vody a důkladně promíchejte.
Pro příchutě Gourmet Chocolate, Chocolate Peanut, Chocolate Coconut: Příprava: Přibližně 1 odměrka (součást balení) rozmíchejte v 240 ml vody a důkladně promíchejte.
Upozornění: Pouze pro dospělé. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu. Je důležité dbát na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v neotevřené nádobě, v chladu a suchu.
Složení / Obsahové látky: příklad: Gourmet Chocolate Hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát (MLÉKO) (47%), syrovátkový proteinový izolát (MLÉKO) (44%), kakaový prášek s nízkým obsahem tuku, sůl, aroma, emulgátor (lecithiny), zvýrazňovač chuti (chlorid draselný), sladidlo (sukralóza, steviolglykosidy ze stévie), protispékavá látka (oxid křemičitý).
Alergeny: Může obsahovat: VEJCE, SOJU.
Nutriční informace: příklad: Gourmet Chocolate Porce: 32 g prášku Počet porcí v plechovce: cca 62
Analýza živin: viz fotografie, příklad: Gourmet Chocolate
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem
- Výrobce
- Dymatize
- Model
- DYMATIZE Whey Protein Hydrolysat Eiweiß ISO 100 Hydrolyzed Isolat Strawberry
- Hmotnost
- 2200 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Jahoda
- Objem
- 2264 ml
- Seznam přísad
- Hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát (mléko) (49 %), syrovátkový proteinový izolát (mléko) (47 %), aroma, emulgátor (lecitiny), sůl, barvivo (maltodextrin, sušená šťáva z červené řepy), kyseliny (kyselina jablečná, kyselina citronová), sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy ze stévie), protispékavá látka (oxid křemičitý).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 30 g / 100 g, Energetická hodnota: 110 kcal (460,2 kJ) / 366,6 kcal (1534 kJ), Tuky: 0,1 g / 0,3 g, Sacharidy: 2,3 g / 7,7 g, Bílkoviny: 25 g / 83,3 g
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrku = 30 g) ve 150 - 200 ml vody a užijte kdykoliv podle potřeby 1 až 3 krát denně. Doporučujeme užít před a po tréninku.
- Potravinářský podnik
- Dymatize Enterprises Inc., 13737 N Stemmons FWY, Dallas, TX 75234, USA
- Prodejní název
- Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g strawberry
- Kód EAN
- 4029679676503
- Číslo produktu
- 25191102
- Alergeny
- Může obsahovat: vejce a výrobky z nichMůže obsahovat: sójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem
- Výrobce
- Dymatize
- Model
- DYMATIZE Whey Protein Hydrolysat Eiweiß ISO 100 Hydrolyzed Isolat Strawberry
- Hmotnost
- 2200 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Jahoda
- Objem
- 2264 ml
- Seznam přísad
- Hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát (mléko) (49 %), syrovátkový proteinový izolát (mléko) (47 %), aroma, emulgátor (lecitiny), sůl, barvivo (maltodextrin, sušená šťáva z červené řepy), kyseliny (kyselina jablečná, kyselina citronová), sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy ze stévie), protispékavá látka (oxid křemičitý).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 30 g / 100 g, Energetická hodnota: 110 kcal (460,2 kJ) / 366,6 kcal (1534 kJ), Tuky: 0,1 g / 0,3 g, Sacharidy: 2,3 g / 7,7 g, Bílkoviny: 25 g / 83,3 g
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrku = 30 g) ve 150 - 200 ml vody a užijte kdykoliv podle potřeby 1 až 3 krát denně. Doporučujeme užít před a po tréninku.
- Potravinářský podnik
- Dymatize Enterprises Inc., 13737 N Stemmons FWY, Dallas, TX 75234, USA
- Prodejní název
- Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g strawberry
- Kód EAN
- 4029679676503
- Číslo produktu
- 25191102
- Alergeny
- Může obsahovat: vejce a výrobky z nichMůže obsahovat: sójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
K tomu se hodí také

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Květinový pyl z ImkerPuru, 500 g, zcela beze zbytků, sladce jemný
2 711,10 Kč/1kg
1 355,55 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

BPV Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorem, černým musli, tribulusem, ženšenem a akarkarou.
5 422,67 Kč/1kg
976,08 Kč
Prodejce: BPV-Sportnahrung

Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

relaxdays 10026303_0 Kühlpad-Set 8er 10026303_0 blau, 1 Set
11 168,42 Kč/1m
3 183,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Písková
Zrepasovaný
19 765,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: JANADO

Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90 % bílkovin v sušině | syrovátkový proteinový prášek 850 g | 55 % CFM syrovátkového izolátu a 45 % CFM koncentrátu | přírodní proteinový prášek
3 064,76 Kč/1l
2 605,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
36 497,38 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Morelenet

Activlab 100% Whey Premium 500g, vysoký obsah bílkovin, na bázi syrovátkového proteinového koncentrátu - vanilka
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Ostrovit bcaa + glutamin BI9139
2 424,75 Kč/1l
484,95 Kč
Prodejce: FIT1EU

Zrekonstruovaný notebook HP Elitebook 850 G6, určený pro podnikové použití, s 15,6" displejem, procesorem Intel Core i5-8265U, 32 GB RAM, 1 TB SSD a operačním systémem Windows 11 Pro
14 582,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CO-COMPUTERS

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Elektrický šicí stroj Přenosný mini šicí stroj 2 rychlosti Mini a cestovní šicí stroj Šicí stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
405,99 Kč
Prodejce: Retoo

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Černá, Titanová
26 172,77 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: JANADO

Skládací běžecký pás pro domácnost, 1400w Běžecký pás elektrický běžecký pás 1-12km/hSkládací nakloněný stojan Bluetooth reproduktor, LED displej, kancelářský
5 341,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply

Organic Ashwagandha Capsules - 360 kapslí (650 mg) - 2 600 mg vysoká dávka - prémiové indické spací bobule - TRUE NATURE®
1 463,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

DY Nutrition Shadowhey Isolate 2000 g pistácie / Syrovátkové izoláty / Rychle vstřebatelný syrovátkový izolát navržený 6 násobným Mr. Olympia
3 023,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Olimp Taurine Mega Caps, 120 kapsl
1 322 014,59 Kč/1kg
360,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Černá, Titanová
Zrepasovaný
17 682,33 Kč
Prodejce: NESATEC

LogiLink HS0033, Kabel, Hovory/hudba, 20 - 20000 Hz, 365 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá, Červená
791,99 Kč
Prodejce: Netsilla

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym
2 566,50 Kč/1kg
5 825,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lagavulin 16 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v dárkovém balení | 43 % obj. | 0,7 l
3 822,27 Kč/1l
2 675,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelů, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, šedá
Zrepasovaný
6 527,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iPaddy

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%10% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
10%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem velmi spokojený, moc děkuji
Jsem velmi spokojený
Ohodnoceno dne 19. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Super
Ohodnoceno dne 21. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi dobré
Jsem spokojen s kvalitou a doporučuji
Ohodnoceno dne 10. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
kvalita
Nejlepší ceny a nejlepší kvalita
Ohodnoceno dne 18. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Způsobilo bolesti břicha a průjem – žádná podpora
Tento produkt používám pravidelně už roky bez jakýchkoli problémů. Po konzumaci této zásilky se však u mě objevily silné bolesti břicha a průjem. Chuť a konzistence mi připadaly oproti předchozím nákupům mírně odlišné. Na základě této zkušenosti bohužel nemohu tento produkt doporučit.
Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Izolát syrovátkové bílkoviny Snickers
3 475,49 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 737,75 Kč/1l

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 458,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,29 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,58 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
2 135,30 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 067,65 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
2 135,30 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 067,65 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
731,67 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 611,61 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l