5,0



Na základě 6 hodnocení
Příchuť:
Pomeranč- Citron
- Pomeranč
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SiS GO Electrolyte 1600 g pomeranč / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty455,84 Kč/1l
1 128,00 Kč
-398,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,35 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Další informace o reklamě
Polleo Dextrose, 500 g146,40 Kč
Prodejce: PolleoSport

Další informace o reklamě
OstroVit | Izotonick hydrt - KEEZA Mango697,26 Kč/1l
348,63 Kč
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
Activlab Isoactive Drink, Izotonik, 250 ml75,40 Kč/1l
18,85 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

PowerBar IsoActive 1320 g red fruit / Sportovní nápoje / Osvěžující isotonický nápoj obohacený o sacharidovou směs C2MAX a elektrolyty
1 098,92 Kč/1l
1 450,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Isostar Hydrate & Perform 400 g grapefruit / Sportovní nápoje / Oblíbený a účinný izotonický sportovní nápoj
587,55 Kč/1l
235,02 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Isotonický nápoj s příchuťou pomeranče, 630g
248 721,09 Kč/1kg
182,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Prom-In Supreme Iont 1000 ml růžový grepfruit / Sportovní nápoje / Osvěžující hypotonický sportovní nápoj s obsahem vitamínů a minerálů
411,06 Kč/1l
411,06 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

POWERBAR 5 Electrolytes Sports Drink Pink Gr 000 Pink Grapefruit (s kofeinem 000 Pink Grapefruit (s kofeinem 40
4 550,52 Kč/1kg
2 293,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Open Food 5907368844091, 334 kcal, 83,5 g, 1,12 g, 83,5 g, 2,8 g, 26,3 g
25,59 Kč
-63%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
9,39 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Open Food 5901330056536, 0,08 g, 0,2 g
2 726,07 Kč/1l
831,45 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Flexain - 1000 ml, ananas
524,94 Kč/1l
524,94 Kč
Prodejce: VISO

Fortimel 1,5 kcal Banán 32X200 ml
5 251,20 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

GymBeam FueGain 2500 g, vanilka
676,01 Kč/1kg
1 690,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nutrition CandiFlora 90 kapslí
772,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Phosphatidylserine, 120 kapsl
6 264,33 Kč/1l
751,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam FueBrain, 60 caps
19 455,00 Kč/1l
1 167,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam | Kyselina hyaluronov Forte
4 359,00 Kč/1l
392,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

GymBeam D-Greaves 250 g
3 090,84 Kč/1kg
772,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Energetický isotonický iontový nápoj v prášku s minerály a vitamíny C a B1 s příchutí pomeranče. 1500g na 18,5 l nápoje.
- Nová receptura. Bez barviv. Potravina vhodná pro sportovce obohacená doplňky stravy
- Urychluje a zlepšuje hydrataci
- Připravený isotonický nápoj přispívá k udržení výkonnosti při delším vytrvalostním sportovním výkonu a zvyšuje vstřebávání vody. Během zátěže zlepšuje výkonnost a prodlužuje vytrvalost
- pocity vyčerpanosti, svalové únavy a urychluje celkovou regeneraci
- Kvalitní zdroj energie
- Zdroj antioxidantů: vitamin C a zinek, které se podílejí na buněčné ochraně před oxidativním stresem
- Zdroj vitaminu B1, který napomáhá přeměňovat potravu na energii.
- Zdroj vápníku a hořčíku
- Vhodné již od 3 let věku
Ředění:
isotonické (40 g prášku/500 ml vody) a hypotonické (20 g prášku/500 ml vody)
Doporučovaný příjem:
- Před sportovní aktivitou - během sportovní aktivity - po sportovní aktivitě
- Před závodem (během rozcvičení) 150 - 300 ml nápoje
- V průběhu zátěže 150 ml každých 15 minut
- 3 odměrky do 500 ml vody
- Vhodný při vytrvalostní fyzické aktivitě, intenzivním cvičení a v horkém klimatu.
- Doporučená denní dávka: 500 ml
- Osmolallita izotonického nápoje: 290 mOsm
Upozornění:
- Výrobek není určen pro děti do 3 let. Skladujte v suchu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Připravený nápoj ukládejte v chladnu a neprodleně spotřebujte. Nezbytnou součástí je příjem vyvážené a pestré stravy a dodržování zásad zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu. Minimální trvanlivost do: uvedeno na dnu obalu. Ukládejte mimo dosah dětí
Alergeny:
- Může obsahovat stopy mléka, lepku, sóji
Složení:
- Sacharóza Glukózový sirup Regulátory kyselosti: kyselina citrónová a citrát sodný Maltodextrin Přírodní pomerančové aroma a aroma přírodně identické Fosforečnan vápenatý Uhličitan hořečnatý Chlorid sodný Antioxidant: kyselina L- askorbová Vitamín B1, Obsahuje hořčík.
Nutriční hodnoty ve 100g a v 500ml:
- Energetická hodnota 1587 kJ / 373 kcal 631 kJ / 148 kcal
- Tuky 0 g 0 g
- Nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
- Sacharidy 88 g 35 g
- Cukry 70 g 28 g
- Bílkoviny 0 g 0 g
- Sůl 2,8 g 1,1 g
- Vitamín C 100 (125%*) 40 mg (50%*)
- Vitamin B1 0,58 mg (53%*) 0,23 mg (21%*)
- Vápník 400 mg (50%*) 160 mg (20%*)
- Hořčík 155 mg (41%*) 62 mg (17%*)
- Osmolalita: 290 mOsm / kg
* Procent referenční hodnota příjmu
- Země původu: Švýcarsko
- Kapacita:
- 500 ml
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 148 kcal
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 35 g
- Obsah sodíku (ve 100 g):
- 0,433 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 28 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 1,083 g
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 619 kJ
- Obsah vitamínu C (ve 100 g):
- 40 mg
- Obsah vápníku (na 100 g):
- 160 mg
- Obsah hořčíku (ve 100 g):
- 62 mg
- Obsah thiaminu (vitamín B1) (na 100 g):
- 0,23 mg
- Obsah cukru (na jednu porci):
- 140 g
- Energetická hodnota (na porci):
- 740 kcal
- Obsahu uhlohydrátů (na jednu porci):
- 175 g
- Energetická hodnota (na porci):
- 3100 kJ
- Obsah sodíku (v 1 porci):
- 2,17 g
- Obsah soli (na jednu porci):
- 5,41 g
- Obsah vitamínu C (v 1 porci):
- 0,2 mg
- Obsah vápníku (v 1 porci):
- 0,8 mg
- Obsah hořčíku (v 1 porci):
- 0,31 mg
- Obsah thiaminu (vitamín B1) (v 1 porci):
- 0,00115 mg
Isostar Hydrate & Perform je izotonický sportovní nápoj ve více příchutích určený sportovcům na zlepšení výkonu a hydratace. Je vhodný ke konzumaci před, během i po fyzické aktivitě. Zajišťuje rychlou hydrataci, poskytuje potřebnou energii, zlepšuje výkonnost, vytrvalost a regeneraci po tréninku. Hydrate & Perform je výborným zdrojem důležitých vitamínů a minerálů, které přispívají ke správné funkci svalů během fyzické aktivity a ke kvalitní regeneraci. Nápoj je také obohacen o vitamín B1, který přispívá k metabolismu pro tvorbu energie.
Výhody
- dodává energii a elektrolyty
- působí proti svalovým křečím
- zvyšuje vytrvalost a výkonnost
- optimalizuje regeneraci
- vhodný před, během i po fyzické aktivitě
- ideální ke konzumaci při intenzivních a delších fyzických aktivitách
Doporučené dávkování
Rozmíchejte 40 g prášku v 500 ml vody. 15 minut před fyzickou aktivitou vypijte 150 ml nápoje. Během fyzické aktivity každých 15 minut vypijte dalších 150 ml nápoje. Nejpozději 2 hodiny po fyzické námaze vypijte zbytek nápoje.
Nutriční hodnoty
| Isostar Hydrate & Perform 1500 g pomeranč | |||
| Velikost 1 dávky: 40 g | |||
| Počet dávek v balení: 37 | |||
| Nutriční hodnoty | 1 dávka(40 g) | 100g | RVH% * |
| Energetická hodnota | 619kJ / 148kcal | 1548kJ / 370kcal | ** |
| tuky | 0g | 0g | ** |
| z toho nasycené | 0g | 0g | ** |
| sacharidy | 35g | 87,5g | ** |
| z toho cukry | 28g | 70g | ** |
| bílkoviny | 0g | 0g | ** |
| sůl | 0,80g | 2g | ** |
| vitamin B1 | 0,23mg | 0,58mg | 21% |
| vápník | 160mg | 400mg | 20% |
| hořčík | 62mg | 155mg | 20% |
| sodík | 0,32g | 0,8g | ** |
| * RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| ** RVH není stanoveno | |||
| Složení | |||
| Sacharóza; glukózový sirup; regulátory kyselosti: kyselina citrónová, citrát sodný; maltodextrin; vápenaté soli kyseliny fosforečné; přírodní pomerančové aroma a přírodně identické aroma; uhličitan hořečnatý; chlorid sodný; regulátor kyselosti: chlorid draselný; antioxidant: kyselina l-askorbová; barvivo: karotenoidy; vitamín B1, obsahuje sodík. | |||
| Alergeny | |||
| Neobsahuje alergeny. | |||
- Barva
- Oranžová
- Výrobce
- Open Food
- Hmotnost
- 1500 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- sacharóza; glukózový sirup; regulátory kyselosti: kyselina citrónová, citrát sodný; maltodextrin; vápenaté soli kyseliny fosforečné; přírodní pomerančové aroma a přírodně identické aroma; uhličitan hořečnatý; chlorid sodný; regulátor kyselosti: chlorid draselný; antioxidant: kyselina l-askorbová; barvivo: karotenoidy; vitamín B1, obsahuje sodík.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 40 g / 100 g, Energetická hodnota: 149 kcal (623,4 kJ) / 372,5 kcal (1558,5 kJ), Tuky: 0 g / 0 g, Sacharidy: 35 g / 87,5 g, Bílkoviny: 0 g / 0 g
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 40 g prášku v 500 ml vody. 15 minut před fyzickou aktivitou vypijte 150 ml nápoje. Během fyzické aktivity každých 15 minut vypijte dalších 150 ml nápoje. Nejpozději 2 hodiny po fyzické námaze vypijte zbytek nápoje.
- Potravinářský podnik
- Distribútor: Novi Dystrybucja Spółka Sp. Z O.o. Sp. K., Stefana Batorego 26, 43-200 Pszczyna, Poland
- Prodejní název
- Isostar Hydrate & Perform 1500 g pomeranč
- Obsah balení
- Nápojový prášek
- Kód EAN
- 3175681268111
- Číslo produktu
- N240
- Barva
- Oranžová
- Výrobce
- Open Food
- Hmotnost
- 1500 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- sacharóza; glukózový sirup; regulátory kyselosti: kyselina citrónová, citrát sodný; maltodextrin; vápenaté soli kyseliny fosforečné; přírodní pomerančové aroma a přírodně identické aroma; uhličitan hořečnatý; chlorid sodný; regulátor kyselosti: chlorid draselný; antioxidant: kyselina l-askorbová; barvivo: karotenoidy; vitamín B1, obsahuje sodík.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 40 g / 100 g, Energetická hodnota: 149 kcal (623,4 kJ) / 372,5 kcal (1558,5 kJ), Tuky: 0 g / 0 g, Sacharidy: 35 g / 87,5 g, Bílkoviny: 0 g / 0 g
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 40 g prášku v 500 ml vody. 15 minut před fyzickou aktivitou vypijte 150 ml nápoje. Během fyzické aktivity každých 15 minut vypijte dalších 150 ml nápoje. Nejpozději 2 hodiny po fyzické námaze vypijte zbytek nápoje.
- Potravinářský podnik
- Distribútor: Novi Dystrybucja Spółka Sp. Z O.o. Sp. K., Stefana Batorego 26, 43-200 Pszczyna, Poland
- Prodejní název
- Isostar Hydrate & Perform 1500 g pomeranč
- Obsah balení
- Nápojový prášek
- Kód EAN
- 3175681268111
- Číslo produktu
- N240
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Nápoj Isostar Hydrateamp; Perform 1500g - citron
468,21 Kč/1kg
702,32 Kč
Prodejce: VISO

Tefal Jamie Oliver E31006, Univerzální pánev, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Sklo
2 492,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Isostar Hydrate & Perform, Sportovní nápoj, Instantní nápoj, Prášek, 1 kusů, Brusinka, Izotonický
912,85 Kč/1kg
365,14 Kč
Prodejce: MarkeT4you

Kadeřnické nůžky Sada nůžek na vlasy Profesionální s pouzdrem Prémiové Efilizační nůžky Stříhání vlasů do salonu Muži Ženy Děti Nerezová ocel Retoo
313,99 Kč
Prodejce: Retoo

lahev ISOSTAR 650ml push pull stříbrná
174,38 Kč
Prodejce: MarkeT4you

isostar Trinkflasche silber 1,0 l
208,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SPORTCROSS

Sony Interactive Entertainment DualSense, Gamepad, Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS, Tlačítko Nastavení, Tlačítko Sdílet, Analogový/digitální, Různé, Bezdrátový
1 878,00 Kč
Prodejce: Alky

Originální hadříky VibraRise pro robotické vysavače Xiaomi Roborock S7, S7 Plus, S7 Max Ultra, S7 MaxV a S7 MaxV Ultra (2 kusy)
285,00 Kč
Prodejce: MULTICLEANERS

2 Piece Knee Support Sport Knee Brace Knee Support Knee Protection Fitness Knee Pad Grey L
348,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
5 624,75 Kč
-625,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 286,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Roborock Vacuum Cleaner Priedas ROBOROCK Accessories Kit Juodas For S8 Baltas/S8 Juodas/S8 Baltas+/S8 Juodas+ 8.02.0300
1 054,27 Kč
-303,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
750,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

sinnlein® Elektrická deka s automatickým vypínáním 160x120cm Tmavě šedá | Elektrická vyhřívaná deka s 9 nastaveními teploty | Plyšová deka pratelná na postel, pohovku | Elektrická deka s časovačem s digitálním displejem
1 073,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

uberBottle softTouch láhev na pití s nádobou na ovoce 1000ml / Stone Gray/ 720DGREE
1 493,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Intex 57161, Nafukovací bazén, 550 l, Obdélníkový, 2 rok/roky, Vinyl, Vícebarevný
1 745,76 Kč
Prodejce: Ennyroom_SK

Roborock 8.02.0082, Filtr, Robotický vysavač, Bílá, Roborock S7/S8/S8+/S8 Pro Ultra/S7 Max Ultra, 1 kusů
377,00 Kč
-34,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
343,00 Kč
Prodejce: MULTICLEANERS

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bidon ISOSTAR 1l stříbrná, vytahovací špunt
191,13 Kč
Prodejce: VISO

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Lehmann

Roborock F25 ALT multifunkční vysavač na mokro i sucho s 20 000 Pa, kolečky s podporou AI, samočisticí funkcí za vysokých teplot a sušením horkým vzdu
12 097,01 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: WohnWunder

BiOHY čistič podlah pro mopovací roboty, péče o mopování podlah, 1l BY01022001
484,15 Kč/1l
484,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BiOHY

Sony Interactive Entertainment DualSense™ – Midnight Black, Gamepad, PlayStation 5, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Nastavení, Tlačítko Sdílet, Digitální, Bezdrátový, Bluetooth
1 937,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Camelion Alkalická baterie AG10 0% rtuť/Hg 10 ks - Baterie - LR 54/V10GA
113,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-21,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,35 Kč
Prodejce: Katomix

Sprchová sada s hlavicí Sada sprchových hlavic Sprchova hlavice úsporná sprchová hlavice Ruční sprcha Sprchová hlavice Sprchová hlavice Retoo
210,99 Kč
Prodejce: Retoo

Ohnivá mísa Kynast BRAZIER Ø 60cm 613-400214
1 588,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Gardena 18317-20, 1 kusů
935,03 Kč
Prodejce: Betkowski_Service
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bezchybné
Dodáno rychle a správně. Nápoj chutná podle očekávání. Dávkuji ho řidší, než je uvedeno na obalu, jinak by byl pro mě příliš lepkavý.
Ohodnoceno dne 6. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zdraví
Není si na co stěžovat
Ohodnoceno dne 22. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalita
Špičkový nápoj
Ohodnoceno dne 1. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Isostar
Super dobrý
Ohodnoceno dne 17. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Jahoda & Limetka - Energie & Výdrž - Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82 g) Orange – Energie a výdrž – Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

YES Diätní proteinový nápoj s ovocem lesního druhu I 100% přírodní složení I 100% zdravé



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 890,00 Kč
-39,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 850,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 084,38 Kč/1l

Science in Sport GO Hydro šumivé tablety s příchutí ananasu, 160 kusů
1 253,55 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

PULS Pre Workout Shot Black Orange 12 x 60 ml – s 200 mg kofeinu, beta-alaninem, argininem AKG a vitamíny skupiny B
585,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal
9 765,83 Kč/1l

SiS GO Electrolyte 1600 g černý rybíz / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
778,38 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
486,49 Kč/1l

SiS GO Electrolyte 1600 g pomeranč / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 128,00 Kč
-398,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,35 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
455,84 Kč/1l

chytrý veganský protein 180 kusů bez alergií



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 168,21 Kč
Prodejce: WR-Products
6 213,88 Kč/1kg

YES Diätní proteinový nápoj Exotic I 100% přírodní složky I 100% zdravý produkt I 600 g.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 925,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 209,32 Kč/1l

Polleo Immunity+ NAC 1000, 60 kapslí
610,76 Kč
Prodejce: PolleoSport
8 518,27 Kč/1kg

SiS GO Elektrolytový sacharidový nápoj 500g
461,02 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Nattokináza 100 mg 20 000 FU/g | 365 kapslí | LUTO Supplements



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
485,42 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
539,36 Kč/1l

TTCarp proteinový koncentrát 1kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Polleo Sport Maltodextrin, 2000 g
488,56 Kč
Prodejce: PolleoSport
244,28 Kč/1kg

OstroVit | Vitargo | Fastest Body Fuel Mango
995,77 Kč
Prodejce: FIT1EU
497,89 Kč/1l

Energy Drink 1kg berry (ovoce)
436,63 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Kvalitní vanilková rýže, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
190,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
190,00 Kč/1kg

Activlab Hot Sport Drink 1000 g, třešeň, izotonický nápoj v prášku, elektrolyty, vitamíny, L-karnitin, více než 80 porcí
182,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Detox Coffee 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
437,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Collagen Coffee 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
437,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 496,00 Kč/1kg