5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Activlab Hot Sport Drink Osvěžující izotonický nápoj z koncentrátu s pomerančovou příchutí0,18 Kč/1l
182,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Polleo Dextrose, 500 g146,14 Kč
Prodejce: PolleoSport

Další informace o reklamě
OstroVit | Izotonick hydrt - KEEZA Mango695,78 Kč/1l
347,89 Kč
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
Activlab Carbomax Dynamic 1000g GREJPFRUT WĘGLOWODANY ENERGIA137,84 Kč/1l
137,84 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Nápoj Isostar Hydrateamp; Perform 1500g - citron
468,21 Kč/1kg
702,32 Kč
Prodejce: VISO

PowerBar IsoActive 1320 g red fruit / Sportovní nápoje / Osvěžující isotonický nápoj obohacený o sacharidovou směs C2MAX a elektrolyty
1 005,65 Kč/1l
1 327,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Nápoj Enervit Isotonic Drink - 420g citron
406 339,98 Kč/1l
406,34 Kč
Prodejce: VISO

ISOSTAR tablety příchuť pomeranč
1 987,00 Kč/1kg
238,44 Kč
Prodejce: MarkeT4you

izotonický nápoj s citronem a mátou (500 g) 5903933904276
277,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Isotonický energetický nápoj s pomerančovou příchutí, 475 g
306,55 Kč/1l
237,71 Kč
-92,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
145,61 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Elektrolyty hydratační nápoj s příchutí Malina 100 g
2 660,00 Kč/1kg
399,00 Kč
Prodejce: nanoSPACE

Elektrolyty - jahoda
1 663,33 Kč/1kg
499,00 Kč
Prodejce: MIKROGEN

Isotonické BCAA L-Karnitin L-Glutamin Isotonické BCAA L-Karnitin L-Glutamin s příchutí pomeranče 500 g OstroVit
277,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nápoj ENERVIT Magnesium Sport - 10x15g, citron
262,26 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

GymBeam | Lecitin
4 385,67 Kč/1l
526,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Essensey GUARANA + KOFFEIN 90 kapsl
2 944,44 Kč/1l
265,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Herbata ziołowa ISOACTIVE o smaku trawy cytrynowej 31,5 g
9,39 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Napój izotoniczny w proszku cytrynowy 225g Isoactive Zero
256,98 Kč
-112,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
144,98 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

CarboMax Energy Power dynamic Truskawka, 3000g
132,20 Kč/1l
396,60 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

GymBeam Maracuja Stricken 90 kapslí
5 468,94 Kč/1kg
568,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Isoactive od společnosti Activlab je izotonický nápoj s optimálním složením elektrolytů, minerálů, sacharidů a vitaminů skupiny B. Přípravek se velmi snadno připravuje: Stačí smíchat jednu porci izotonického nápoje (31,5 g) s 500 ml vody v láhvi. Je k dispozici ve 4 osvěžujících ovocných příchutích.
Isoactive dokonale vyrovnává deficit vody v těle a dodává všechny elektrolyty potřebné pro správné fungování, tj. draslík, sodík, vápník a hořčík. Elektrolyty jsou v těle přítomny ve formě kladných nebo záporných iontů. Plní mnoho různých funkcí, např.
Vápník - buduje silné a zdravé kosti a zuby a reguluje srážlivost krve;
Draslík - udržuje v těle rovnováhu vody a elektrolytů a acidobazickou rovnováhu;
Sodík - správná činnost nervového systému, umožňuje vstřebávání potřebných živin (např. glukózy) a reguluje svalový tonus;
Hořčík - ochrana imunitního systému těla, správné fungování nervosvalového systému.
Isoactive obsahuje také optimální dávku vitaminů skupiny B, které přispívají k udržení správného energetického metabolismu
DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
Rozpusťte jednu dávku (31,5 g - 1 odměrka) v láhvi s 500 ml vody. Před, během (každých 15 minut) a po fyzické aktivitě (cca 200 ml)
Obohacená výživa. Obsahuje cukr a sladidlo. Pestrá a vyvážená strava je nezbytná pro udržení dobrého zdraví. Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu a mimo dosah malých dětí. Může obsahovat deriváty: obilovin obsahujících lepek, sóji, mléka.
NUTRIČNÍ HODNOTA: - OBSAHUJE LEPEK A LEPEK, - OBSAHUJE LEPEK A LEPEK, - OBSAHUJE LEPEK A LEPEK:
Výživová hodnota | 1 porce(5 g) | 100 g
Energetická hodnota | 447,1 kJ / 105,2 kcal | 1419,5 kJ / 334 kcal
Tuk | 0 g | 0 g
z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g | 0 g
Sacharidy | 26,3 g | 83,5 g
z toho cukry | 26,3 g | 83,5 g
Bílkoviny | 0 g | 0 g
Sůl | 0,88 g | 17,5 g
Sodík | 350 mg | 1110 mg
Draslík | 130 mg | 413 mg (20 %*)
Chloridy | 120 mg | 381 mg (47 %*)
Vápník | 120 mg | 381 mg (47 %*)
Hořčík | 60 mg | 190 mg (50%*)
Vitamin B1 | 173 μg | 0,55 mg (50%*)
Vitamin B2 | 220 μg | 0,7 mg (50 %*)
Niacin | 2,5 mg | 8 mg (50 %*)
Kyselina pantotenová | 945 μg | 3 mg (50 %*)
Vitamin B6 | 220 μg | 0,7 mg (50 %*)
Biotin | 7,9 μg | 25 μg (50 %*)
Kyselina listová | 32 μg | 100 μg (50 %*)
Vitamin B12 | 0,39 μg | 1,25 μg (50 %*)
Extrakt z guarany 100 mg 317 mg
včetně kofeinu 20 mg 69 mg
* % referenční hodnoty živin
SLOŽENÍ:
Glukóza, regulátory kyselosti: kyselina citronová a citrát trisodný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, uhličitan hořečnatý, sladidlo: Acesulfam K, extrakt ze semen guarany (Paullinia cupana), aroma, vitamíny (thiamin mononitrát, riboflavin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, D-biotin, kyselina listová, kyanokobalamin), barviva: chinolinová žluť a žluť západu slunce - mohou mít škodlivý vliv na činnost a pozornost dětí.
BALENÍ:
Balení: 630 g
NEJLEPŠÍ PŘED:
Datum a číslo šarže jsou uvedeny ve spodní části etikety.
SKLADOVÁNÍ: V BALENÍ JE UVEDENO MNOŽSTVÍ, KTERÉ JE VHODNÉ PRO SKLADOVÁNÍ:
Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu a mimo dosah malých dětí.
SPOLEČNOST:
UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
Nečekejte, objednejte si Activlab Isoactiv ještě dnes! Zažijte příval energie a užijte si lepší výkonnost při každém tréninku!
Isotonický nápoj s příchuťou pomeranče, 630g / / Isotonický nápoj s příchuťou pomeranče ve formě prášku je ideální volbou pro obnovení energie a hydrataci během fyzické aktivity. S obsahem důležitých minerálů a elektrolytů pomáhá udržovat optimální rovnováhu tekutin v těle. Tento lahodný nápoj je snadno rozpustný ve vodě a nabízí osvěžující chuť pomeranče. Balení obsahuje 630g prášku, který postačí na několik příprav. /
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.
- Barva
- Oranžová
- Výrobce
- REGIS Spółka
- Hmotnost
- 0.735 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 630 ml
- Seznam přísad
- glukóza, regulátory kyselosti: kyselina citronová a citrát trisodný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, uhličitan hořečnatý, sladidlo: acesulfam K, extrakt ze semen guarany (Paullinia cupana), aroma, vitamíny (thiamin mononitrát, riboflavin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, D-biotin, kyselina listová, kyanokobalamin), barviva: chinolinová žluť a oranžová žluť - mohou mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- na grafice
- Doporučená spotřeba
- rozpusťte jednu dávku (31,5 g - 1 odměrka) v láhvi s 500 ml vody
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Prodejní název
- Activlab ISOACTIVE Isotonický nápoj
- Kód EAN
- 5907368865904
- Číslo produktu
- ACTIV/742
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.
- Barva
- Oranžová
- Výrobce
- REGIS Spółka
- Hmotnost
- 0.735 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 630 ml
- Seznam přísad
- glukóza, regulátory kyselosti: kyselina citronová a citrát trisodný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, uhličitan hořečnatý, sladidlo: acesulfam K, extrakt ze semen guarany (Paullinia cupana), aroma, vitamíny (thiamin mononitrát, riboflavin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, D-biotin, kyselina listová, kyanokobalamin), barviva: chinolinová žluť a oranžová žluť - mohou mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- na grafice
- Doporučená spotřeba
- rozpusťte jednu dávku (31,5 g - 1 odměrka) v láhvi s 500 ml vody
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Prodejní název
- Activlab ISOACTIVE Isotonický nápoj
- Kód EAN
- 5907368865904
- Číslo produktu
- ACTIV/742
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

ESN Smartshake Reforce Stainless Steel 700 ml Black schwarz Jedna velikost
1 518,20 Kč
-910,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
607,39 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Izotonický Nápoj se Třešňovou Příchutí 630g
250 424,65 Kč/1kg
182,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Proteinový prášek ActivLab Isoactive Citron 630g.
182,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Izotonický nápoj s grejpem, ProSpolečnost ISOACTIVE 630g.
248 721,09 Kč/1kg
182,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Nápoj Isostar Hydrateamp; Perform 1500g - citron
468,21 Kč/1kg
702,32 Kč
Prodejce: VISO

Open Food 3175681268111, 500 ml, 148 kcal, 35 g, 0,433 g, 28 g, 1,083 g
1 390,36 Kč/1l
695,18 Kč
Prodejce: VISO

Systém dobíjení elektrolytů Double Heart, 20 ks. Granule
1 705,60 Kč/1kg
283,13 Kč
Prodejce: apohealth

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Dextro Energy Isotonic Sports Drink, příchuť: Orange
660,64 Kč/1l
290,68 Kč
Prodejce: apohealth

Activlab ISOACTIVE ZERO s příchutí pomeranče - iso nápoj bez cukru, s elektrolyty a extraktem z guarany, 225g, bez kalorií, vitamíny skupiny B
668,62 Kč/1l
150,44 Kč
Prodejce: Katomix

PowerBar IsoActive 1320 g red fruit / Sportovní nápoje / Osvěžující isotonický nápoj obohacený o sacharidovou směs C2MAX a elektrolyty
1 005,65 Kč/1l
1 327,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

EAA Xtra Citron, 500 g / Sportovní doplněk stravy s esenciálními aminokyselinami a osvěžující chutí citronu pro optimální výživu a regeneraci po tréninku.
700,00 Kč/1kg
428,76 Kč
-78,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
350,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab Pharma ElectroVit - Elektrolytový komplex s vitaminem C, šumivé tablety, pomerančová příchuť, 20 kusů
812,50 Kč/1l
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Regis Creatine Powder Super Orange 500g - Dlouhá trvanlivost až do roku 2027!
637,82 Kč/1l
382,69 Kč
Prodejce: RealPharm

Výživový doplněk - Komplex aminokyselin ve formě 300 tablet
1 149 764,71 Kč/1kg
390,92 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab ISOACTIVE ZERO Sport Drink 225g, Neobsahuje sacharidy (cukry), elektrolyty, vitamíny skupiny B - Grapefruit
256,69 Kč
-111,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
144,98 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Rodan | Koupelnová Skříňka 80 cm | Hnědý mat | Š/V/D 80/57/46 cm | 2 Zásuvky s Tichým Dovíráním | Koupelnový Nábytek | Bez Desky | Skříňka do Koupelny
4 801,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RodanFurniture

Aminokyseliny v tabletách s kompletním spektrem - 120 tablet
817,18 Kč/1l
176,51 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Elektrolyty v praktických sáčcích - Protego, 10x sáčků.
2 332 333,39 Kč/1kg
73,22 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,97 Kč
Prodejce: Katomix

Jahodový sypký doplněk stravy, 1200g
252 755,01 Kč/1kg
314,68 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Activlab Pharma Elektrolyty, 20 šumivých tablet, příchuť limetky, obsahující: sodík, draslík, glukózu a vitamín C, vhodné pro sport a hydrataci
275,00 Kč/1kg
33,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

DECCART | 3D stropní kazety | Nástěnné panely | Lamely na desce | Stěnové akustické | Bílý amber 50x50 cm | 0,25 m²
62,76 Kč/1m
31,38 Kč
Prodejce: Homeek

GymBeam | Elektrolytick tablety
5 502,78 Kč/1l
495,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kancelářská židle - ergonomický sedák Naspaluro - křeslo s 90° sklopnou područkou - bederní opěrka - výškově nastavitelné
1 763,99 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Gorenje GV663C60, Plně vestavěné, Plná velikost (60 cm), Černá, Dotyk, LED, Studený, Horký
17 347,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: HAI-END

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek citron, 300 g
833,33 Kč/1l
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

YES Diätní proteinový nápoj s ovocem lesního druhu I 100% přírodní složení I 100% zdravé



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 890,00 Kč
-39,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 850,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 084,38 Kč/1l

Science in Sport GO Hydro šumivé tablety s příchutí ananasu, 160 kusů
1 253,55 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

PULS Pre Workout Shot Black Orange 12 x 60 ml – s 200 mg kofeinu, beta-alaninem, argininem AKG a vitamíny skupiny B
585,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal
9 765,83 Kč/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Jahoda & Limetka - Energie & Výdrž - Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82 g) Orange – Energie a výdrž – Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

chytrý veganský protein 180 kusů bez alergií



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 168,21 Kč
Prodejce: WR-Products
6 213,88 Kč/1kg

SiS GO Electrolyte 1600 g černý rybíz / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
778,38 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
486,49 Kč/1l

SiS GO Electrolyte 1600 g pomeranč / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 128,00 Kč
-398,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,35 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
455,84 Kč/1l

YES Diätní proteinový nápoj Exotic I 100% přírodní složky I 100% zdravý produkt I 600 g.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 925,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 209,32 Kč/1l

Polleo Immunity+ NAC 1000, 60 kapslí
609,68 Kč
Prodejce: PolleoSport
8 503,21 Kč/1kg

Nattokináza 100 mg 20 000 FU/g | 365 kapslí | LUTO Supplements



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
485,42 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
539,36 Kč/1l

Polleo Sport Maltodextrin, 2000 g
487,70 Kč
Prodejce: PolleoSport
243,85 Kč/1kg

Energy Drink 1kg berry (ovoce)
436,63 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

OstroVit | Vitargo | Fastest Body Fuel Mango
995,77 Kč
Prodejce: FIT1EU
497,89 Kč/1l

SiS GO Elektrolytový sacharidový nápoj 500g
461,02 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Collagen Coffee 125g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
437,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 496,00 Kč/1kg

Detox Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
437,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Kvalitní vanilková rýže, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
190,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
190,00 Kč/1kg

Activlab Hot Sport Drink 1000 g, třešeň, izotonický nápoj v prášku, elektrolyty, vitamíny, L-karnitin, více než 80 porcí
182,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

TTCarp proteinový koncentrát 1kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant