4,8



Na základě 5 hodnocení
KOTARBAU® Přírodní a bezrašelinová kokosová zemina Coco Bedding 12 x 650 g -84 litrů Zemina pro květináče z kokosových vláken
922,78 Kč
10,99 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Dostupná množstevní sleva:
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BiobizzHeaven, 250 ml | Půdní kondicionér5 373,40 Kč/1l
1 343,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
BioBizz Acti Vera 500 ml2 388,90 Kč/1l
1 194,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
BioBizz Fish-Mix 0,5 l růstové hnojivo pro půdu a Coco Grow2 153,10 Kč/1l
1 076,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
EcoDeco AloeGrow hnojivo pro pokojové rostliny 1000 ml, organické přírodní hnojivo z aloe pro zdravý růst341,88 Kč/1l
341,88 Kč
Prodejce: EcoDeco

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 500 g - 5 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken
21,70 Kč/1l
108,49 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Substrát Pro Orchideje 5L Raselina Premium
35,88 Kč/1l
179,41 Kč
Prodejce: VISO

Přírodní tropický substrát, kokosový humus - 9 l
22,83 Kč/1l
205,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

EKODARPOL BIOHUMUS LIFE pro rododendrony, 1,25 l
96,35 Kč
-19%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,99 Kč
Prodejce: PAKOGROUP

Nohel Garden Kompost HOŠTICKÝ 40l
6,50 Kč/1l
260,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Hnojivo pro rostliny Fertiligène
549,26 Kč/1kg
770,99 Kč
-24,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
746,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Hnojivo pro kvetoucí rostliny UAB 700 g
1 320,76 Kč/1kg
945,00 Kč
-20,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
924,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Nohel Garden Hnůj koňský HOŠTICKÉ HNOJIVO Váňův 2,5kg + 30%
54,61 Kč/1kg
177,49 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

EKODARPOL BIOHUMUS EXTRA Univerzální, 1 litr + 20 %
120,49 Kč
-12,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
107,99 Kč
Prodejce: PAKOGROUP

Hnojivo HOŠTICKÉ na jahody s guánem 500ml
235,36 Kč/1l
117,68 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

Hnojivo ORGAMIN na buxusy 1,4kg
228,22 Kč/1kg
342,33 Kč
Prodejce: VISO

Hnojivo pro rostliny algoflash ableui800n hortenzie 800 g
1 232,76 Kč/1kg
986,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Organické hnojivo Naturen 40 L
41,25 Kč/1l
1 649,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Koncentrovaný výluh z kopřiv 1 litr, Solabiol
1 037,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Organická hnojiva
726,98 Kč/1l
726,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Dr.Soil žížalí kompost 1l
181,74 Kč/1l
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
KOKOSOVÉ BRIKETY PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN 7 L SADA 12 KS.
Kokosový substrát pro pěstování rostlin - kostka o objemu 7 l. Jaký je nejlepší způsob výsadby semen zeleniny, ovoce a keřů? Použijte k tomu osvědčený organický kokosový substrát s výjimečnými vlastnostmi pro rostliny. Použitím kokosového substrátu od společnosti KOTARBAU® si můžete být jisti, že získáte kvalitní budoucí úrodu, rychlý a nerušený růst zeleniny, ale i dalších rostlin.
- Organický kokosový substrát je zárukou zdravých a bujných rostlin.
- Nabízíme kokosový substrát, který po namočení do 4 litrů vody poskytne 7 litrů hotového substrátu s pH přibližně 5,5 - 6,5. V případě, že se substrát namočí do 4 litrů vody, získáte 7 litrů hotového substrátu.
- Proč je ještě náš kokosový substrát tak výjimečný?
- Protože má slanost menší než 2 g NaCl/dm a jeho obsah živin je: dusičnanový dusík - 6÷20 mg, fosfor - 25÷40 mg/l, draslík - 300÷850 mg/l, hořčík - 50÷80 mg/l.
- Snažíme se, aby naše výrobky byly prostě nejlepší - takový je kokosový substrát s frakcí 0-20 mm, s celkovou pórovitostí přibližně 95 %.
- Výsadba do rašelinové půdy se stala minulostí; nejenže taková půda často zahnívá, ale je plná parazitů.
- Kokosový substrát poskytuje vysoký a rovnoměrný výnos i nejlepší kvalitu zeleniny.
- Způsobuje rychlý růst rostlin, protože kořenový systém se v kokosovém vláknu velmi dobře vyvíjí.
- Hmotnost
- 7.8 kg
- Objem
- 84 l
- Počet kusů
- 12
- Kód EAN
- 5904994004219
- Výrobce
- KOTARBAU
- Hmotnost
- 7.8 kg
- Objem
- 84 l
- Počet kusů
- 12
- Kód EAN
- 5904994004219
- Výrobce
- KOTARBAU
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny Kokosová sůl 1,3 kg - 14 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken
24,21 Kč/1l
339,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny Kokosový substrát 24 x 650 g - 168 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken
9,92 Kč/1l
1 667,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny Kokosová sůl 650 g - 7 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken
35,83 Kč/1l
250,81 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Coco Soil Natural & Peat Free Coco Litter 6 x 650 g - 42 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken
14,03 Kč/1l
589,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Romberg 24091205, Coconut soil, 1 kusů, 105 mm, 200 mm, 50 mm, 666 g
198,06 Kč/1kg
126,76 Kč
Prodejce: VISO

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken
0,18 Kč/1l
570,66 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

BioBizz Coco-Mix 50 L - Zemina pro květináče
10,24 Kč/1l
512,06 Kč
Prodejce: BestBrandShop

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 500 g - 5 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken
21,70 Kč/1l
108,49 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

KOTARBAU® Přírodní bezrašelinová kokosová zemina pro rostliny a terária 12 x 500 g - 60 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken
14,49 Kč/1l
869,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Cihly z kokosových vláken (kompostový startér) skladovací balení "XXL" max (24 kusů)
85,69 Kč/1kg
1 336,71 Kč
Prodejce: ToMTuR

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, 1350 W, Nerezová ocel, Bílá
3 414,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 24 x 500 g - 120 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken
13,47 Kč/1l
1 616,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Metalická
8 545,83 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
54 812,80 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany

Hrnec Terra - Antracit - Pp-Dkwt37A
384,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
57,80 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Trixie Fresh n Easy Kleintiertoilettenstreu - 1 l
72,00 Kč
Prodejce: STREFA

4x T5 LED rostlinná lampa plné spektrum rostlinného světla sluneční světlo bílé světlo 20W rozšiřitelná rostlinná lampa pro vnitřní rostliny
944,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Dekorační schod pro chodník 51x38 cm MULTY HOME EU5000130
3 117,54 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Květináč čtvercový Tradiční 19 cm Antracitová 3,5 L kapacita plantážník Plast
54,00 Kč
Prodejce: botle

WISFOR Police na květiny ze dřeva, EXTRA VELKÉ květinové schody 11 úrovní, stojan na květiny, 115 × 25 × 116 cm
1 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Carpetsale24 Venkovní Koberec Odolný v??i Pov?t?í – Moderní Design, Pro Vnit?ní i Venkovní Použití, Balkon a Terasa, Velikost: 60x100 cm
1 329,83 Kč/1m²
797,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Carpetsale24

Brita Marella XL, Filtrovací konvice, 3,5 l, Modrá, Průhledná
712,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Polštáře z palet Venkovní polštáře Polštáře na záda 40x120 cm - Polštáře na europalety Pohovka z palet a nábytek z palet Polštáře z palet
503,35 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Florovit přírodní granulované hnojivo pro kuřata 5 l
36,60 Kč/1l
183,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi pěkné!!!
Objem 7 lHmotnost 0,65 kg
Mohu doporučit všem!!!
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 84 lHmotnost 7,8 kg
Ohodnoceno dne 16. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 42 lHmotnost 3,9 kg
Ohodnoceno dne 22. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 42 lHmotnost 3,9 kg
Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Objem 84 lHmotnost 7,8 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ekologické pelety z ovčí vlny 5 kg na cca 50 - 100 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 054,97 Kč
Prodejce: boni-shop
210,99 Kč/1kg

20 kg organického hnojiva na trávník 9+3+6 pro cca 400 m²
1 429,14 Kč
Prodejce: boni-shop
71,46 Kč/1kg

Hnojivo pro květiny na záhony, balkony a hroby 500g
65,75 Kč
Prodejce: boni-shop
131,50 Kč/1kg

Hobliny z rohoviny 1-6 mm Organické dusíkaté hnojivo (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
127,50 Kč/1l

Taška pro psy, cestovní taška s hands-free, přepravní box, s bočními kapsami, taška pro kočky, s nastavitelným ramenním popruhem, grafitová, XL: 30x50x32 cm
978,00 Kč
Prodejce: TEXCORP
1 956,00 Kč/1kg

Taška pro psy, cestovní taška, přepravní box, s bočními kapsami, taška pro kočky, s nastavitelným popruhem přes rameno, grafitová, D: 25x43x27 cm
827,00 Kč
Prodejce: TEXCORP
2 067,50 Kč/1kg

Zahradnické potřeby Sphagnum Moss Moisturizing Nutritionhnojivo pro orchideje Phalaenopsis
979,30 Kč
Prodejce: Ladenza
8 160,83 Kč/1kg

Moučka bazaltová, přírodní minerální hnojivo proti slimákům a mšicím, zlepšuje půdu, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
417,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
41,70 Kč/1kg

Yokuchi Gen X 400ml - kompletní hnojivo pro rostliny YOKUCHI
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
912,27 Kč/1kg

BottosStart 12-20-15 - 25 kg hnojiva na trávník
2 107,00 Kč
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
84,28 Kč/1kg

200LED rostlinná žárovka E27 30W Grow light lampa 85?265V pro růst kvetoucích rostlin
819,30 Kč
Prodejce: Zanjo24
11 071,62 Kč/1kg

Rychle působící kořenový prášek pro rostliny a květiny – hnojivo podporující růst řízků pro lepší zakořenění
713,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
12 508,77 Kč/1kg

Koše na hnojiva pro bonsaje,Přenosné koše na hnojiva,Koše na hnojiva s víkem,Koše na hnojiva z pletiva,Plastové koše na hnojiva,Koše na hnojiva
394,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
3 126,98 Kč/1kg

Síran železitý Clario Chemická kvalita, mech, slimáci, hnojivo na trávu 5kg, 5000g
314,39 Kč
Prodejce: MBKSklep
62,88 Kč/1l

EcoDeco AloeGrow hnojivo pro pokojové rostliny 1000 ml, organické přírodní hnojivo z aloe pro zdravý růst
341,88 Kč
Prodejce: EcoDeco
341,88 Kč/1l

Organické hnojivo Schacht speciálně pro zeleninu 2 kg balení včetně odměrky hnojivo granule
369,27 Kč
Prodejce: Krocoworld
184,64 Kč/1kg