5,0



Na základě 2 hodnocení
Objem:
1000 ml- 600 ml
- 1000 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml2 132,00 Kč/1l
533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Šampon Phyto Shampoo Phytocyane Densifying Treatment Shampoo1 284,52 Kč/1l
321,13 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Lakme Teknia Perfect Cleanse Shampoo 1000 ml
491,52 Kč/1l
491,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé Teknia Organic Balance Shampoo vyživující šampon pro každodenní použití 1000 ml
588,41 Kč/1l
588,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 1000 ml
575,00 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Scalp Care Detox Shampoo 300 ml
1 176,67 Kč/1l
353,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Frizz Control Shampoo 1000 ml
561,00 Kč/1l
561,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Full Defense Shampoo 1000 ml
552,00 Kč/1l
552,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Color Stay Shampoo 1000 ml
653,00 Kč/1l
653,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
491,52 Kč/1l
491,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 300 ml
1 206,67 Kč/1l
362,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Scalp Care Relief Shampoo 300 ml
1 213,33 Kč/1l
364,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Finish Fresh Dry Texture Shampoo 200 ml
1 445,00 Kč/1l
289,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lakmé K.Therapy Purifying Shampoo čisticí šampon pro mastnou pokožku hlavy 1000 ml
443,00 Kč/1l
443,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Scalp Care Pure Shampoo 300 ml
1 150,00 Kč/1l
345,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Indola Care Hydrate Shampoo 1000 ml
569,92 Kč/1l
569,92 Kč
Prodejce: somnia24

Indola Care Scalp & Hair Therapy Shampoo 300 ml
1 165,60 Kč/1l
349,68 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lakme Teknia Scalp Care Vital Shampoo je energizující stimulační šampon určený pro unavenou, oslabenou vlasovou pokožku a vlasy se sklonem k řídnutí. Jeho složení s extraktem z ženšenu aktivně podporuje mikrocirkulaci, posiluje vlasové kořínky a vytváří zdravé prostředí pro růst silnějších a vitálních vlasů. Vlastnosti Obsahuje ženšen s revitalizačními účinkySložení s ženšenemUrčeno pro slabé, jemné a řídnoucí vlasyPodporuje stimulaci vlasové pokožkyProfesionální balení 1000 mlKlíčové benefity Posiluje vlasové kořínky a podporuje přirozený růst vlasůPovzbuzuje mikrocirkulaci pokožky hlavyRedukuje vypadávání způsobené vnějšími vlivyZanechává vlasy čisté, silné a plné vitalityVhodný pro pravidelné používání i jako doplněk při kúráchPoužití Naneste na mokré vlasy a pokožku hlavyJemně vmasírujte pro stimulaci krevního oběhuNechte krátce působit, poté důkladně opláchněteV případě potřeby postup opakujtePro posílení účinku kombinujte s dalšími produkty z řady Scalp Care Vital
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Lakmé z kolekce Teknia byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Lakmé Teknia Scalp Care Vital Shampoo 1000 ml
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Lakmé z kolekce Teknia byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Lakmé Teknia Scalp Care Vital Shampoo 1000 ml
- Model
- Teknia Scalp Care Vital
- Hmotnost
- 1093 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, BETAINE, COCO‑GLUCOSIDE, FRAGRANCE (PARFUM), CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, POLYQUATERNIUM‑10, LACTIC ACID, INULIN, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, BENZYL ALCOHOL, ALPHA‑GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, CURCUMA LONGA ROOT EXTRACT, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, PENTYLENE GLYCOL, METHYLISOTHIAZOLINONE, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL OIL, BACILLUS FERMENT, PHYTIC ACID, CITRAL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421443616
- Model
- Teknia Scalp Care Vital
- Hmotnost
- 1093 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, BETAINE, COCO‑GLUCOSIDE, FRAGRANCE (PARFUM), CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, POLYQUATERNIUM‑10, LACTIC ACID, INULIN, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, BENZYL ALCOHOL, ALPHA‑GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, CURCUMA LONGA ROOT EXTRACT, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, PENTYLENE GLYCOL, METHYLISOTHIAZOLINONE, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL OIL, BACILLUS FERMENT, PHYTIC ACID, CITRAL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421443616
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 1000 ml
628,58 Kč/1l
628,58 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 1000 ml
556,00 Kč/1l
556,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Deep Care Treatment 1000 ml
1 063,00 Kč/1l
1 063,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Scalp Care Detox Shampoo 300 ml
1 176,67 Kč/1l
353,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé Teknia Organic Balance Shampoo vyživující šampon pro každodenní použití 1000 ml
588,41 Kč/1l
588,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé Teknia Body Maker Shampoo šampon pro objem vlasů 1000 ml
479,59 Kč/1l
479,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Perfect Cleanse Shampoo 1000 ml
491,52 Kč/1l
491,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Scalp Care Vital Shampoo 300 ml
1 196,67 Kč/1l
359,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Aktivní šampon 300 ml
712,47 Kč/1l
229,48 Kč
-15,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,74 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Color Stay Shampoo 300 ml
1 166,67 Kč/1l
350,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Color Stay Shampoo 1000 ml
653,00 Kč/1l
653,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Peeling Shampoo For Oily Hair 1000 ml
553,00 Kč/1l
553,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 1000 ml
575,00 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakmé K.Therapy Active Shampoo posilující šampon proti vypadávání vlasů 1000 ml
459,63 Kč/1l
459,63 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Frizz Control Shampoo 300 ml
1 183,33 Kč/1l
355,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Scalp Care Relief Shampoo 1000 ml
596,20 Kč/1l
596,20 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Frizz Control Shampoo 1000 ml
561,00 Kč/1l
561,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia White Silver Shampoo 300 ml
1 086,67 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé - Teknia Deep Care Drops - Vlasové tonikum 100ml
260,93 Kč/1kg
269,44 Kč
-8,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo 1000 ml
671,00 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Full Defense Shampoo 1000 ml
552,00 Kč/1l
552,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
491,52 Kč/1l
491,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia White Silver Shampoo 1000 ml
551,00 Kč/1l
551,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Organic Balance Shampoo 300 ml
1 156,67 Kč/1l
347,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé Aura '01 Micellar Shampoo hloubkově čistící šampon pro všechny typy vlasů 1000 ml
503,00 Kč/1l
503,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Frizz Control Conditioner 300 ml
1 470,00 Kč/1l
441,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Sensitive Relaxing Shampoo 1000 ml
543,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Peeling Shampoo For Oily Hair 300 ml
970,00 Kč/1l
291,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l