5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Felco 12 Classic Gartenschere2 490,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
FELCO 11 - Nůžky na větve - 25 mm1 803,00 Kč
Prodejce: PolisElectro

Další informace o reklamě
Nůžky na větve632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Gardena Gripcut Nůžky 12213-20
554,93 Kč
Prodejce: Landema

Fiskars SP13, Bypass, Černá, Oranžová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 140 mm, 43 g
285,79 Kč
Prodejce: VISO

Gardena Freshcut Nůžky S Jmenovkami K Bylinkám - Sada 12212-36
745,43 Kč
Prodejce: somnia24

Gardena Herbcut Nůžky S Pouzdrem 12214-36
497,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Gardena 8707-20, Bypass, Modrá, Nerezová ocel
396,17 Kč
Prodejce: Betkowski_Service

Gardena 8906-20, 2,5 cm, Šedá, Tyrkysová, Bypass, Německo
1 067,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Gardena 12252-20, Bypass, Plast, Černá, Modrá, Ocel, Nerezová ocel, Německo
873,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Zahradní nůžky Extol Premium, rovné, 8872105
238,00 Kč
Prodejce: Teshop

"Miracle Scissors" - the all-purpose slicer for home & garden
881,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

GARDENA zahradní nůžky 8754-20
513,93 Kč
-178,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
335,68 Kč
Prodejce: KLS-Distribution

Gardena 8773-20
2 542,34 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradní nůžky
843,20 Kč
-471,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,66 Kč
Prodejce: Betkowski_Service

Gardena zahradní nůžky Classic, 8754-30
341,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zahradnické nůžky
1 354,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula

Gardena 8735-30
3 193,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Gardena Energycut Nůžky Na Větve Dvoubřité 12021-20
1 036,11 Kč
Prodejce: Landema
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sklízeč FreshCut od společnosti GARDENA je vhodný zejména pro sklizeň čerstvých bylinek, bobulovin nebo řezaných květin. Úzké, špičaté přesné čepele z nerezavějící a odolné nerezové oceli vás ohromí při každém střihu. Pomocí nůžek FreshCut se vám podaří provádět čisté a přesné řezy až do špičky. Sklizňové nůžky si poradí i s úzkými místy, takže s nimi snadno sklidíte bazalku nebo odrhnete květiny. Nůžky se pohodlně a bezpečně drží v ruce díky protiskluzovým rukojetím ErgoTec s měkkým úchopem. Pro bezpečné skladování a přepravu nasaďte na uzavřené čepele přiloženou bezpečnostní krytku. Díky jednoručnímu zamykacímu mechanismu nůžky jednoduše odemknete a pevně zajistíte. Bez ohledu na to, co stříháte, čepele bezpečné pro potraviny nevydávají žádnou chuť ani zápach. Pro snadné čištění jsou nůžky vhodné do myčky nádobí. Na FreshCut zkonstruovaný v Německu vám GARDENA poskytuje dlouhou záruku výrobce v délce 25 let po registraci na stránkách gardena.com/registration do 3 měsíců od zakoupení. Zacházejte s nimi opatrně. GARDENA Micro-Cutting. Dopřejte své úrodě úctu, kterou si zaslouží, s naší řadou přesných nástrojů.
Nůžky pro přesné střihy
Vysoce kvalitní špičaté čepele jsou vyrobeny z nerezové oceli a přesvědčí svou odolností. Zajišťují přesné a čisté střihy.
Snadná manipulace
Díky ergonomickým rukojetím ErgoTec se nůžky FreshCut pohodlně drží v ruce. Rukojeti s měkkými úchyty zajišťují neklouzavou manipulaci.
Užitečný ochranný uzávěr
S ochranným uzávěrem na zavřené čepele pro bezpečné uložení.
Snadné a bezpečné zavírání
Jednou rukou lze nůžky pevně odemknout nebo zamknout.
Vhodné pro potraviny
Nůžky jsou bezpečné pro styk s potravinami a neovlivňují vůni a chuť potravin.
Vhodné pro mytí v myčce
Vysoce kvalitní materiály umožňují mýt nůžky FreshCut v myčce nádobí, takže je lze v případě potřeby mýt v myčce Gardena FreshCut. Systém krájení: Materiál rukojeti: Bypass, Materiál rukojeti: Materiál rukojeti: plast, Barva rukojeti: černá, zelená. Množství v balení: balení: 1 ks
Pokud chcete pečovat o každý detail doma a mít nejnovější produkty, které vám usnadní život, objednejte si Nůžky na stříhání Gardena FreshCut za nejlepší cenu.
- Typ: Nůžky
Gardena FreshCut Astschere Bypass Schwarz - Grün (12212-20)
Nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się pięknem swojego ogrodu! Kup teraz nożyce Freshcut!
NůžkyGardena FreshCutGardena FreshCutje profesionální nástroj určený k přesnému stříhání rostlin a květin.
- Moderní design:Ergonomickýdesign zajišťuje pohodlné držení a pohodlnou práci i při dlouhodobém používání.
- Vysoce kvalitní čepele:Vyrobené z odolné nerezové oceli zaručují čisté a přesné řezy bez poškození stonků.
- Všestranné použití:Ideální pro péči o čerstvé bylinky, květiny a choulostivé rostliny doma, na zahradě nebo na balkoně.
- Snadné použití:Nůžky jsou lehké, praktické a navržené tak, aby se při jejich používání vynaložilo co nejméně námahy.
- Snadné čištění:Konstrukce umožňuje rychlé a pohodlné čištění pod tekoucí vodou.
Gardena FreshCutje dokonalou kombinací funkčnosti, odolnosti a estetiky - nezbytný nástroj pro milovníky rostlin!
nůžky freshcut od společnosti gardena jsou vhodné zejména pro sběr čerstvých bylinek, lesních plodů nebo řezaných květin. úzké, špičaté přesné čepele z odolné nerezové oceli odolné proti korozi přesvědčí při každém střihu. pomocí nůžek freshcut dosáhnete čistých a přesných střihů až do špičky.
Zahradní nůžky FreshCut - Čepel z nerezové oceli, srpovitého tvaru - Ergonomická rukojeť ErgoTec s měkkými komponenty - Vhodné pro potraviny a mytí v myčce - Součástí je pouzdro pro bezpečné uložení Výrobce: Gardena Deutschland GmbH, Hans-Lorenser-Str. 40, 89079 Ulm, DE, +497314900, [email protected] Upozornění: Není skladem! Obstarání probíhá v krátkém termínu. Odlišná dodací lhůta. Vezměte prosím na vědomí PU! Výrobek je vyloučen z vrácení!
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Režim provozu
- Ruční pohon
- Obsah balení
- včetně bezpečnostního uzávěru pro skladování
- Kód EAN
- 4066407003187
- Číslo produktu
- 12212-20
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Režim provozu
- Ruční pohon
- Obsah balení
- včetně bezpečnostního uzávěru pro skladování
- Kód EAN
- 4066407003187
- Číslo produktu
- 12212-20
- Výrobce
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

10 000 semen heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) – jemná léčivá rostlina a oblíbená rostlina včel | Aromatická bylinková semena do zahrady, na balkon a do přírodní zahrady
50 850,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Gardena 08950-20, Zahradnická lopatka, Duroplast, Ocel, Černá, Modrá, Ergonomický, Neklouzavá rukojeť, 8 cm
156,75 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

Gardena 8906-20, 2,5 cm, Šedá, Tyrkysová, Bypass, Německo
1 067,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Gardena 3179-20, Zahradní hrábě, Tyrkysová, Ocel, 1 kusů, 410 mm
530,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Gardena 3725-20, Dřevo, Dřevo, , 150 cm
631,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

BioBizz Starters Pack
822,28 Kč/1l
2 466,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Plagron Allmix, 50 l | půdní substrát
12,08 Kč/1l
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BiobizzGrow, 1 l | Tekuté hnojivo
581,99 Kč/1l
581,99 Kč
Prodejce: TR8

Gardena Gripcut Nůžky 12213-20
554,93 Kč
Prodejce: Landema

Fiskars SP13, Bypass, Černá, Oranžová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 140 mm, 43 g
285,79 Kč
Prodejce: VISO

BGS technic Groove Nut Socket Set, 5164 mm, 5,16 kg
6 613,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Odmašťovač na kuchyně, čistič na mastnotu, 500 ml
914,60 Kč/1l
638,60 Kč
-181,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
457,30 Kč
Prodejce: boni-shop

Gardena Freshcut Nůžky S Jmenovkami K Bylinkám - Sada 12212-36
745,43 Kč
Prodejce: somnia24

Přilba Abus Youn-I 2.0 dětské midnight blue Velikost S (48-54 cm) 91885
1 825,00 Kč
Prodejce: Mandarin

Fissler Adamant pekáč 24 cm 156125240000
3 191,12 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Pneumatika CONTINENTAL 215/65 R15 104/102T VANCONTACT 4SEASON
4 217,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SklepOpon_com
Třída palivové účinnosti produktu je C.

Gardena 14634-20, Ruční sekačka, 150 m², 32 cm, 3,5 cm, 6,5 cm, 30 l
6 429,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Wolfcraft Centrovací vrták pro diamantové děrovky 5913000
410,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Continental So car-tyres PremiumContact™ 6 SSR ( 19 )
5 261,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CAMBIORUOTE
Třída palivové účinnosti produktu je C.

WENKO Vacuum-Loc® Sprchová stěrka bez vrtání Čistící stírací okno Sprcha Koupelna
751,55 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Gardena 8707-20, Bypass, Modrá, Nerezová ocel
396,17 Kč
Prodejce: Betkowski_Service

Proxxon 23870 Doppelringschlüssel Serie SlimLine 6 x 7 mm
227,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Einhell BT-PO 1100 E, Lešticí kotouč, Hnědá, Bílá
660,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Pneumatika MICHELIN 235/55 R19 101Y LATITUDE SPORT 3 (MO1)
5 035,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CAMBIORUOTE
Třída palivové účinnosti produktu je C.

Gardena 8854-20, Bypass, Hliník, Černá, Modrá, Šedá, Nerezová ocel, Černá/ocelová, CE
533,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Kumho EcoWing ES31 165/65 R15, Léto, 81 (462kg), T (190 km/h), 38,1 cm (15"), 16,5 cm
2 341,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CAMBIORUOTE
Třída palivové účinnosti produktu je B.

Edding Permanent Spray, 200 ml, Hnědá, Sprej
1 435,00 Kč/1l
287,00 Kč
Prodejce: AllMarkers
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
TOP *****
Velmi příznivé a rychlé dodání. Vždy se rád vrátím.
Ohodnoceno dne 27. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olejový ohřívač Drel 30Kw
10 878,67 Kč
Prodejce: ADGOshop

XMaster, akumulátorové zahradní nůžky, elektrické zahradní nůžky určené k řezání větví, 2x akumulátor



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
635,50 Kč
Prodejce: XMaster

Teleskopické nůžky na živý plot



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
317,00 Kč
Prodejce: Proki

Aku nůžky na větve Procraft ES16Li1B
2 515,00 Kč
Prodejce: Procraft

Nůžky na živý plot B1000L 700x230 mm BARNEL
3 383,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Profesionální akumulátorové elektrické nůžky 21 V na baterie Zahradní nůžky Přenosné zahradní nůžky s průměrem střihu 40 mm pro zahradu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 770,72 Kč
Prodejce: CJCmall

Delphi Tools aku zahradní nůžky 21 V – 2 aku 2,0 Ah, nabíječka, brusný kámen, přepravní kufr
1 299,99 Kč
Prodejce: iLogic

Akumulátorový nůžky 48V s čepelí SK5, profesionální zahradní nůžky na stříhání větví
1 099,00 Kč
Prodejce: RESTEQ

Nac Spe100D-L
1 589,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant

GEKO Akumulátorové nůžky 21 V, 2×2,0 Ah - JOHN GARDENER G80662
1 703,66 Kč
Prodejce: Luxtom

Naviják Drel Belt 900Kg
1 117,78 Kč
Prodejce: ADGOshop

NEJLEPŠÍ Elektrické nůžky na větve Akumulátorové zahradní nůžky 2Xaku 2,0Ah
1 590,00 Kč
Prodejce: BESTEN

Zahradnické profesionální Ergo nůžky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 720,00 Kč
Prodejce: Lebula

Nůžky na bylinky Orion Nůžky na zeleninu na pažitku Petrželku
171,00 Kč
Prodejce: Vilde

Zahradní nůžky Kované nůžky na větve s titanovým povlakem Prémiové nůžky na větve



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
699,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
649,00 Kč
Prodejce: Raptor

Bosch Sekator Advanced Prune 18V-45 Kit Long



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 755,98 Kč
Prodejce: everybuy_at

Nůžky Berger s rolovací rukojetí Aluminium-Line



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 466,14 Kč
Prodejce: Shoproither

Ruční zahradní nůžky Berger Aluminium-Line délka 215 mm s funkcí stříhání drátů vyměnitelné čepele



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 286,18 Kč
Prodejce: Shoproither

Vrtáky kobaltové sada 8 ks / stříbrné



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Teleskopické nůžky a zahradnické nůžky (obouruční)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 046,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant