5,0



Na základě 1 hodnocení
Acana Wild Prairie Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 275,20 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 086,00 Kč-189,20Kč
233,55 Kč / 1kg
plus 85,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
WHISKAS Adult 3,8 kg s kuřecím Suché krmivo Kompletní krmivo pro dospělé kočky235,30 Kč/1kg
894,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
PURINA One Bifensis Sterilcat Hovězí - suchá krmiva pro kočky - 800g591,94 Kč/1kg
491,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera JosiCat kočky suché krmivo 650 g Adult drůbež641,18 Kč/1kg
416,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Acana Cat Indoor Entrée 4,5kg
306,47 Kč/1kg
1 400,56 Kč
Prodejce: velmontask

ACANA First Feast - suchá krmiva pro kočky - 1,8 kg
311,23 Kč/1kg
582,00 Kč
Prodejce: Surtep

Acana Cat Bountiful Catch 4,5kg
256,52 Kč/1kg
1 180,00 Kč
Prodejce: Surtep

Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
401,13 Kč/1kg
2 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

JOSERA JosiCat Kitten - suchá krmiva pro kočky - 10 kg
129,67 Kč/1kg
1 310,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Cat Sterilised Salmon 6,5 kg
160,31 Kč/1kg
1 042,00 Kč
Prodejce: STREFA

FARMINA N&D SPIRULINA HERRING CAT ADULT suché krmivo pro kočky 1,5 kg
0,67 Kč/1kg
1 023,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Whiskas suché krmivo pro kočky s tuňákem 1,4 kg
217,88 Kč/1kg
305,03 Kč
Prodejce: Katomix

ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

DOLINA NOTECI Rafi Sterilised Cat with Salmon - Suchá krmiva pro kočky - 7 kg
64,55 Kč/1kg
451,82 Kč
Prodejce: velmontask

Kočka VETEXPERT Intestinal Cat 2 kg
306,50 Kč/1kg
613,00 Kč
Prodejce: velmontask

IAMS Cat Adult Hairball Chicken 10 kg
77,21 Kč/1kg
772,09 Kč
Prodejce: VISO

IAMS Cat Adult Lamb 10 kg
94,30 Kč/1kg
943,00 Kč
Prodejce: STREFA

APPLAWS suché krmivo pro kočky s kuřecím masem - Kuře 7,5 kg
131,39 Kč/1kg
985,45 Kč
Prodejce: VISO

Eukanuba, suché krmivo pro sterilizované kočky, 2 kg
376,13 Kč/1kg
752,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

PREVITAL Cat Food Adult with Beef - Suchá krmiva pro kočky - 1,4 kg
96,73 Kč/1kg
138,32 Kč
Prodejce: VISO

WIEJSKA ZAGRODA Monoprotein Beef - suchá krmiva pro kočky - 3 kg
170,23 Kč/1kg
537,92 Kč
Prodejce: velmontask
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Acana Cat Wild Prairie 4,5 kg
Acana Cat Wild Prairie 4,5 kg je vysoce kvalitní kompletní a chutné krmivo pro kočky s drůbeží z volného chovu, mořskými rybami a vejci z volného chovu, s masem, zeleninou a bylinkami. Toto chutné krmivo pro kočky od společnosti Acana nabízí vaší kočce to nejlepší pro zdravý a dlouhý život. Krmivo pro kočky Acana je bohaté na bílkoviny z malých dravých zvířat, se kterými by se vaše kočka setkala ve volné přírodě. Krmivo obsahuje syrové a čerstvé i lyofilizované maso pro lahodnou chuť a je doplněno správným poměrem orgánů, chrupavek a kostí pro přirozené živiny. Kombinace, která zajišťuje nejen chutné jídlo, ale také zdravou kůži a srst, silné svaly a kosti a zdravé trávení. Acana podporuje imunitní systém vaší kočky a zajišťuje zdravý zrak a vývoj mozku. Vysoce kvalitní krmivo na přírodní bázi, které zajistí zdravou kočku se silným imunitním systémem, dobrým trávením a krásnou, lesklou srstí!
- Chutné krmivo pro kočky inspirované přírodou
- S čerstvým, syrovým i lyofilizovaným masem pro skvělou chuť
- Doplněno chrupavkami, orgánovým masem a kostmi pro správný poměr všech živin
- Bez obilovin
Acana Cat Wild Prairie 340 gr
Acana Cat Wild Prairie 340 gr je vysoce kvalitní kompletní a chutné krmivo pro kočky s drůbeží z volného chovu, mořskými rybami a vejci z volného chovu, s masem, zeleninou a bylinkami. Toto chutné krmivo pro kočky od společnosti Acana nabízí vaší kočce to nejlepší pro zdravý a dlouhý život. Krmivo pro kočky Acana je bohaté na bílkoviny z malých dravých zvířat, se kterými by se vaše kočka setkala ve volné přírodě. Krmivo obsahuje syrové a čerstvé i lyofilizované maso pro lahodnou chuť a je doplněno správným poměrem orgánů, chrupavek a kostí pro přirozené živiny. Kombinace, která zajišťuje nejen chutné jídlo, ale také zdravou kůži a srst, silné svaly a kosti a zdravé trávení. Acana podporuje imunitní systém vaší kočky a zajišťuje zdravý zrak a vývoj mozku. Vysoce kvalitní krmivo na přírodní bázi, které zajistí zdravou kočku se silným imunitním systémem, dobrým trávením a krásnou, lesklou srstí!
- Chutné krmivo pro kočky inspirované přírodou
- S čerstvým, syrovým i lyofilizovaným masem pro skvělou chuť
- Doplněno chrupavkami, orgánovým masem a kostmi pro správný poměr všech živin
- Bez obilovin
Složení: Čerstvé kuřecí maso (9 %), čerstvé krůtí maso (9 %), čerstvá kuřecí játra (9 %), sušené kuřecí maso (8.5 %), sušené krůtí maso (8 %), sušený sleď (8 %), celé fazole pinto, celý hrách, kuřecí tuk (6 %), celá červená čočka, celá cizrna, celá zelená čočka, čerstvá vejce z volného chovu (4 %), syrová bílá ryba ulovená ve volné přírodě (4 %) syrový pstruh duhový ulovený ve volné přírodě (4 %), čerstvé krůtí orgánové maso (játra a srdce) (2 %), čočková vláknina, olej z tresky obecné (1 %), čerstvá kuřecí srdce (1 %), kuřecí chrupavky (1 %), lyofilizovaná kuřecí a krůtí játra (0 %).5 %), sušené mořské řasy, čerstvá celá dýně, čerstvá celá máslová dýně, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvá tuřínová zelenina, čerstvá mrkev, čerstvá jablka, čerstvé hrušky, čerstvé celé brusinky, čerstvé celé borůvky, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec mariánský, kořen lopuchu, levandule, kořen heemstu, šípky.
Analytické složky:
Hrubý protein 37 %
Hrubý tuk 18
Hrubá vláknina 3
Hrubý popel 9 %
Vlhkost 10
Vápník 1,6 %
Fosfor 1,2
Hořčík 0,1
Taurin 0,1
Omega-6 mastné kyseliny 3,5
Omega-3 0,6 %
DHA / EPA 0,2 % / 0,2
Přídavky:Cholinchlorid: 1200 mg, Taurin: 400 mg, Zinek (chelát zinku z hydrátu aminokyselin): 150 mg, vitamin B1: 25 mg, vitamin B2: 10 mg, niacin: 50 mg, vitamin B5: 8 mg, vitamin B6: 7,5 mg, kyselina listová: 0,75 mg, biotin: 0,01 mg, vitamin B12: 0,1 mg, vitamin E: 150 m.j., měď (chelát mědi (II) hydrátu aminokyselin): 11 mg, DL-methionin: 99
mg.
Zootechnické přísady: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10^6CFU.
Obsah: 4,5 kg
Popis
Acana Cat Wild Prairie 4,5 kg je vysoce kvalitní kompletní a chutné krmivo pro kočky s drůbeží z volného chovu, mořskými rybami a vejci z volného chovu, s masem, zeleninou a bylinkami. Toto chutné krmivo pro kočky od společnosti Acana nabízí vaší kočce to nejlepší pro zdravý a dlouhý život. Krmivo pro kočky Acana je bohaté na bílkoviny z malých dravých zvířat, se kterými by se vaše kočka setkala ve volné přírodě. Krmivo obsahuje syrové a čerstvé i lyofilizované maso pro lahodnou chuť a je doplněno správným poměrem orgánů, chrupavek a kostí pro přirozené živiny. Kombinace, která zajišťuje nejen chutné jídlo, ale také zdravou kůži a srst, silné svaly a kosti a zdravé trávení. Acana podporuje imunitní systém vaší kočky a zajišťuje zdravý zrak a vývoj mozku. Vysoce kvalitní krmivo na přírodní bázi, které zajistí zdravou kočku se silným imunitním systémem, dobrým trávením a krásnou, lesklou srstí!
- Chutné krmivo pro kočky inspirované přírodou
- S čerstvým, syrovým i lyofilizovaným masem pro skvělou chuť
- Doplněno chrupavkami, orgánovým masem a kostmi pro správný poměr všech živin
- Bez obilovin
Acana Cat Wild Prairie 340 gr
Acana Cat Wild Prairie 340 gr je vysoce kvalitní kompletní a chutné krmivo pro kočky s drůbeží z volného chovu, mořskými rybami a vejci z volného chovu, s masem, zeleninou a bylinkami. Toto chutné krmivo pro kočky od společnosti Acana nabízí vaší kočce to nejlepší pro zdravý a dlouhý život. Krmivo pro kočky Acana je bohaté na bílkoviny z malých dravých zvířat, se kterými by se vaše kočka setkala ve volné přírodě. Krmivo obsahuje syrové a čerstvé i lyofilizované maso pro lahodnou chuť a je doplněno správným poměrem orgánů, chrupavek a kostí pro přirozené živiny. Kombinace, která zajišťuje nejen chutné jídlo, ale také zdravou kůži a srst, silné svaly a kosti a zdravé trávení. Acana podporuje imunitní systém vaší kočky a zajišťuje zdravý zrak a vývoj mozku. Vysoce kvalitní krmivo na přírodní bázi, které zajistí zdravou kočku se silným imunitním systémem, dobrým trávením a krásnou, lesklou srstí!
- Chutné krmivo pro kočky inspirované přírodou
- S čerstvým, syrovým i lyofilizovaným masem pro skvělou chuť
- Doplněno chrupavkami, orgánovým masem a kostmi pro správný poměr všech živin
- Bez obilovin
Složení: Čerstvé kuřecí maso (9 %), čerstvé krůtí maso (9 %), čerstvá kuřecí játra (9 %), sušené kuřecí maso (8.5 %), sušené krůtí maso (8 %), sušený sleď (8 %), celé fazole pinto, celý hrách, kuřecí tuk (6 %), celá červená čočka, celá cizrna, celá zelená čočka, čerstvá vejce z volného chovu (4 %), syrová bílá ryba ulovená ve volné přírodě (4 %) syrový pstruh duhový ulovený ve volné přírodě (4 %), čerstvé krůtí orgánové maso (játra a srdce) (2 %), čočková vláknina, olej z tresky obecné (1 %), čerstvá kuřecí srdce (1 %), kuřecí chrupavky (1 %), lyofilizovaná kuřecí a krůtí játra (0 %).5 %), sušené mořské řasy, čerstvá celá dýně, čerstvá celá máslová dýně, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvá tuřínová zelenina, čerstvá mrkev, čerstvá jablka, čerstvé hrušky, čerstvé celé brusinky, čerstvé celé borůvky, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec mariánský, kořen lopuchu, levandule, kořen heemstu, šípky.
Analytické složky:
Hrubý protein 37 %
Hrubý tuk 18
Hrubá vláknina 3
Hrubý popel 9 %
Vlhkost 10
Vápník 1,6 %
Fosfor 1,2
Hořčík 0,1
Taurin 0,1
Omega-6 mastné kyseliny 3,5
Omega-3 0,6 %
DHA / EPA 0,2 % / 0,2
Přídavky:Cholinchlorid: 1200 mg, Taurin: 400 mg, Zinek (chelát zinku z hydrátu aminokyselin): 150 mg, vitamin B1: 25 mg, vitamin B2: 10 mg, niacin: 50 mg, vitamin B5: 8 mg, vitamin B6: 7,5 mg, kyselina listová: 0,75 mg, biotin: 0,01 mg, vitamin B12: 0,1 mg, vitamin E: 150 m.j., měď (chelát mědi (II) hydrátu aminokyselin): 11 mg, DL-methionin: 99
mg.
Zootechnické přísady: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10^6CFU.
Obsah: 4,5 kg
Sme hrdí na to, že vám můžeme představit nové biologicky vhodné receptury ACANA CAT, které jsou zaměřené na přirozenou výživu koček jako masožravců. Naše nové receptury jsou vysokoproteinové, bezobilné a perfektně splňují nejvyšší výživové standardy pro kočky v jakémkoli věku. Malé kořisti jako jsou kuře, krůta a volně lovené ryby jsou přesně to, co by předchůdci vaší kočky jedli ve volné přírodě. Všechna naše krmiva jsou vyráběna metodou "celá kořist". Celá kořist znamená, že používáme maso, orgány, chrupavky a kosti v přirozeném poměru, abychom byli schopni poskytnout všechny důležité živiny přirozenou cestou.
75 % masa| 1/2 čerstvá| 80 % živočíšních bílkovín
Složení: Čerstvé kuřecí maso (9 %), čerstvé krůtí maso (9 %), čerstvá kuřecí játra (9 %), dehydrované kuřecí maso (8,5 %), dehydrované krůtí maso (8 %), dehydrovaný sleď (8 %), fazole pinto, hrách, kuřecí tuk (6 %), červená čočka, cizrna, zelená čočka, čerstvá vejce z volného chovu (4 %), syrový síh (4 %), syrový pstruh duhový (4 %), čerstvé krůtí droby (játra, srdce) (2 %), vláknina z čočky, olej z tresky (1 %), čerstvá kuřecí srdce (1 %), kuřecí chrupavka (1 %), mrazem sušená kuřecí a krůtí játra (0,5 %), sušená řasa, čerstvá dýně, čerstvá máslová dýně, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy tuřínu, čerstvé mrkve, čerstvá jablka, čerstvé hrušky, čerstvé brusinky, čerstvé borůvky, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec, kořen lopuchu, levandule, kořen ibišku, šípky.
Doplňky (na kg): Technologické doplňky: Cholin chlorid: 1200 mg, Taurin: 400 mg, Hydrát chelátu zinku a aminokyselin: 150 mg, Vitamín B1: 25 mg, Vitamín B2: 10 mg, Niacin 50 mg, Vitamín B5: 8 mg, Vitamín B6: 7,5 mg, Kyselina listová: 0,75 mg, Biotin: 0,01 mg, Vitamín B12: 0,1 mg, Vitamín E: 150 IU, Chelát mědi a aminokyselin: 11 mg, DL - methionine: 99 mg. Zootechnické doplňkové látky: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x106 CFU.
Analytické složky: Hrubý protein - 37 % Obsah tuku - 18 % Hrubá vláknina - 3 % Hrubý popel - 9 % Vlhkost - 10 % Vápník - 1.6 % Fosfor - 1.2 % Magnesium - 0.1 % Taurin - 0.1 % Omega 6 - 3.5 % Omega 3 - 0.6 % DHA / EPA - 0.2 % / 0.2 % Obsah kalorií:
Obsah kalorií (vypočítaný): Využitelná energie je 3930 kcal/kg (472 kcal na 250ml/114g odměrku)
Popis
- Hmotnost
- 4650 g
- Obsah vlhkosti
- Není specifikováno
- Prodejní název
- Acana
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočka
- Doplňkové látky
- Bez konzervačních látek; Bez umělých vůní; Bez umělých barviv; Bez umělých aromat; Bez lepku; Bez obilovin
- Počet kusů
- 4
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 649927145810649927145810064992714581
- Číslo produktu
- 9218152
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 1234
- Hmotnost
- 4650 g
- Obsah vlhkosti
- Není specifikováno
- Prodejní název
- Acana
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočka
- Doplňkové látky
- Bez konzervačních látek; Bez umělých vůní; Bez umělých barviv; Bez umělých aromat; Bez lepku; Bez obilovin
- Počet kusů
- 4
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 649927145810649927145810064992714581
- Číslo produktu
- 9218152
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 1234
K tomu se hodí také

Acana Cat Grasslands
311,61 Kč/1kg
1 449,00 Kč
Prodejce: Surtep

Acana Cat Pacifica
616,61 Kč/1kg
2 867,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

ACANA First Feast - suchá krmiva pro kočky - 1,8 kg
311,23 Kč/1kg
582,00 Kč
Prodejce: Surtep

Acana Cat Indoor Entrée 4,5kg
306,47 Kč/1kg
1 400,56 Kč
Prodejce: velmontask

Acana Cat Pacifica Grain-free 340g
211,00 Kč
Prodejce: Surtep

Crave 392295, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Turecko, 750 g
247,29 Kč/1kg
185,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
401,13 Kč/1kg
2 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

CARNILOVE 512232, Kotě, Jakékoli plemeno, Losos, Turecko, 400 g
1 301,12 Kč/1kg
520,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

SAVIC ASEO Šedá s bílým okrajem - Otevřená miska pro kočičí toaletu - 56x39x27,5 cm - 1 ks.
334,80 Kč/1kg
399,83 Kč
-108,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,28 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Josera Festival, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Losos, 12,5 kg
280,72 Kč/1kg
3 509,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Acana Cat Bountiful Catch 4,5kg
256,52 Kč/1kg
1 180,00 Kč
Prodejce: Surtep

Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro

Royal Canin British Shorthair, Dospělý jedinec, Britská krátkosrstá, 2 kg, Včetně antioxidantů
309,50 Kč/1kg
619,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Applaws 5060122491396, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 7,5 kg
127,40 Kč/1kg
955,53 Kč
Prodejce: VISO

Savic A0223, Kočka, Otevřená zvířecí toaleta, Černá, Plast, 415 mm, 295 mm
523,77 Kč/1kg
225,22 Kč
Prodejce: VISO

Toaleta pro malá zvířata Podestýlka pro králíky Podestýlka pro koťata Malá podestýlka pro koťata se sítem Podestýlka pro hlodavce
1 558,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

INF Ochrana paty / vložky do bot 3 páry
140,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

CATSAN Hygiene plus, Granule, 20 l, Bílá, Papírová taška
89,80 Kč/1l
1 795,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Acana Red Meat Classics 14,5 kg
157,10 Kč/1kg
2 278,00 Kč
Prodejce: Surtep

Trixie Cat Activity Snack Maus - 9 cm
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

15 kg steliva pro kočky, dřevěné stelivo, granulované stelivo, přírodní produkt, stelivo pro zvířata, hygienické stelivo
38,24 Kč/1l
2 294,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Škrabadlo pro kočky Dominik 144 cm
1 023,00 Kč
-93,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Applaws 5060122491648, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Losos, 7,5 kg
130,06 Kč/1kg
975,45 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Hair & Skin Care, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů
384,68 Kč/1kg
1 538,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Krmivo pro psy Royal Canin Urinary SO Moderate Calorie 12 x 100 g
288,02 Kč/1l
345,63 Kč
Prodejce: velmontask
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 4Hmotnost 4,65 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg

Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg

Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg

Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg

Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg

Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg

Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg

Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg

ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 737,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
178,22 Kč/1l

Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg

Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg

BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg

COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg

Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
1 533,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg

Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg

Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg