Počet kusů:

1
  • 1
  • 10
    Zobrazit dostupné možnosti

Objem:

2 l
  • 0.4 l
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 2 l
  • 4 l
    Zobrazit dostupné možnosti

Hmotnost:

2000 g
  • 400 g
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 2000 g

Cat GF Sterilized Urinary Health 2kg

401,08 Kč

200,54 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 1. – pá 2. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Bosch 8kg Sanabelle Urinary
Bosch 8kg Sanabelle Urinary
269,72 Kč/1kg
2 157,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
151,82 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Kattovit Renal 4 kg
Kattovit Renal 4 kg
295,55 Kč/1kg
1 241,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Brit Care, Dospělý jedinec, Kachna, Turecko, 2 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
Brit Care, Dospělý jedinec, Kachna, Turecko, 2 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
356,55 Kč/1kg
713,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 2 kg, Včetně antioxidantů
450,24 Kč/1kg
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Sensitive 2kg
Cat GF Sterilized Sensitive 2kg
256,59 Kč/1kg
513,17 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro VET EXPERT Veterinary Diet Urinary Cat - suchá krmiva pro kočky - 2 kg
VET EXPERT Veterinary Diet Urinary Cat - suchá krmiva pro kočky - 2 kg
306,50 Kč/1kg
613,00 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Brit Care, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 2 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
Brit Care, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 2 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
239,86 Kč/1kg
479,72 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Josera 9362, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Hruška, Drůbež, Sladké brambory, 2 kg, Bez obilovin
Josera 9362, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Hruška, Drůbež, Sladké brambory, 2 kg, Bez obilovin
193,73 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
387,45 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Sensitive 0,4kg
Cat GF Sterilized Sensitive 0,4kg
463,77 Kč/1kg
185,51 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro CALIBRA Veterinary Diets Cat Gastrointestinal & Pancreas - suchá krmiva pro kočky - 2 kg
CALIBRA Veterinary Diets Cat Gastrointestinal & Pancreas - suchá krmiva pro kočky - 2 kg
339,08 Kč/1kg
678,16 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Iams Cat Adult Chicken 2kg
Iams Cat Adult Chicken 2kg
141,00 Kč/1kg
282,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Cat GF Adult Activity Support, 0,4kg
Cat GF Adult Activity Support, 0,4kg
967,85 Kč/1kg
387,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Cat by Nature Sterilized Chicken 1,5kg
Cat by Nature Sterilized Chicken 1,5kg
150,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
241,49 Kč
-16,13 Kč
225,36 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Sanabelle Adult Sensitive s jehněčím 10kg
Sanabelle Adult Sensitive s jehněčím 10kg
359,00 Kč/1kg
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Acana Cat Grasslands
Acana Cat Grasslands
311,61 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 449,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Cat Exigent 2 kg
Cat Exigent 2 kg
198,50 Kč/1kg
397,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Cat GF Senior Weight Control 0,4kg
Cat GF Senior Weight Control 0,4kg
430,57 Kč/1kg
172,23 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit 2kg Sterilized - Immunity Support
Brit 2kg Sterilized - Immunity Support
247,41 Kč/1kg
494,81 Kč
Prodejce: VISO

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kompletní krmivo s čerstvým kuřetem pro dospělé a sterilizované kočky. Hypoalergenní bezobilná receptura pro zdraví ledvin a močových cest, obsahuje ovoce a bylinky, bohaté na přírodní antioxidanty a vitamín E, které chrání organismus před volnými radikály a udržují imunitní systém po celý život vaší kočky silný. - ČERSTVÉ KUŘE je vysoce stravitelné, dietní maso, které podporuje zdraví zažívacího traktu a u kastrovaných koček zlepšuje kvalitu kůže a srsti. - RAKYTNÍK ŘEŠETLÁKOVÝ přispívá ke zdraví ledvin a močových cest. Nízký obsah hořčíku a L-metioninu pomáhají udržet optimální pH moči 6,0–6,5. - LICHOŘEŘIŠNICE je přírodní antibiotikum. Působí preventivně proti vzniku močových kamenů u kastrovaných i starších koček. Má silné antibakteriální a antiseptické účinky. - PROBIOTIKA A PREBIOTIKA pomáhají udržovat normální zdravá střeva a imunitní systém. - BEZ obilovin - BEZ barviv – BEZ konzervantů – BEZ GMO – BEZ sóji Složení: čerstvé kuřecí maso (26 %), dehydratované kuře (26 %), žlutý hrách (18 %), cizrna (8 %), sušená jablka (7 %), drůbeží tuk (chráněno tokoferoly, 5 %), losový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra (2 %), pivovarské kvasnice (2 %), semena a slupky psylia (1 %), lněné semínko (1 %), sušená lichořeřišnice (0,5 %), sušený heřmánek (0,5 %), minerály, sušený rakytník (0,3 %), sušené brusinky (0,2 %), frukto-oligosacharidy (0,015 %), mannan-oligosacharidy (0,015 %), juka schidigera (0,008 %), Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivované (15x109 buněk/kg). Analytické složky: hrubý protein 32,0 %, hrubý tuk 13,0 %, hrubá vláknina 3,5 %, hrubý popel 9,0 %, vlhkost 10,0 %, omega-3 0,3 %, omega-6 1,5 %, vápník 0,8 %, fosfor 0,7 %, sodík 1,0 %, hořčík 0,04 %. Nutriční aditiva v 1 kg: vitamín A (3a672a) 20 000 IU, vitamín D3 (E671) 800 IU, vitamín E (3a700) 600 mg, vitamín C (3a312) 300 mg, taurin (3a370) 2 500 mg, L-karnitin (3a910) 100 mg, cholinchlorid (3a890) 2 500 mg, biotin (3a880) 2 mg, vitamín B1 (3a821) 10 mg, vitamín B2 12 mg, niacinamid (3a315) 50 mg, D-pantothenan vápenatý (3a841) 40 mg, vitamín B6 (3a831) 10 mg, kyselina listová (3a316) 2 mg, vitamín B12 0,04 mg, zinek (3b606) 120 mg, železo (3b106) 45 mg, mangan (3b504) 55 mg, jodid draselný (3b201) 4 mg, měď (3b406) 10 mg, selen (3b8.10) 0,2 mg, L-methionin (3c305) 4 000 mg. Metabolizovatelná energie: 3,590 kcal/kg. Obsahuje přírodní antioxidanty schválené EU: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (1b306), askorbyl-palmitát (1b304) a výtažek z rozmarýnu. Krmný návod: Krmivo podávejte suché nebo navlhčené vlažnou vodou. Vždy zajistěte, aby měla vaše kočka dostatek čerstvé pitné vody. Krmivo by mělo být volně dostupné po celý den. Pokud podáváte krmivo poprvé, smíchejte jej s předešlým krmivem, abyste usnadnili přechod na nové. Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem, po otevření znovu uzavřete.

  • Velikost: 2 kg
  • Váha: 2.0000
  • Supplier: Plaček


Granule pro kočky Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health 2 kg

Popis
Hmotnost
2000 g
Objem
2 l
Obsah vlhkosti
10%
Prodejní název
Brit
Druh krmiva
Kompletní krmivo
Vhodné druhy zvířat
Kočky
Doplňkové látky
čerstvé kuřecí maso (26 %), dehydratované kuře (26 %), žlutý hrách (18 %), cizrna (8 %), sušená jablka (7 %), drůbeží tuk (chráněno tokoferoly, 5 %), losový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra (2 %), pivovarské kvasnice (2 %), semena a slupky psylia (1 %), lněné semínko (1 %), sušená lichořeřišnice (0,5 %), sušený heřmánek (0,5 %), minerály, sušený rakytník (0,3 %), sušené brusinky (0,2 %), frukto-oligosacharidy (0,015 %), mannan-oligosacharidy (0,015 %), juka schidigera (0,008 %), Lactobacillus acidophi
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602540730
Výrobce
Schvalovací číslo
1234

Hmotnost
2000 g
Objem
2 l
Obsah vlhkosti
10%
Prodejní název
Brit
Druh krmiva
Kompletní krmivo
Vhodné druhy zvířat
Kočky
Doplňkové látky
čerstvé kuřecí maso (26 %), dehydratované kuře (26 %), žlutý hrách (18 %), cizrna (8 %), sušená jablka (7 %), drůbeží tuk (chráněno tokoferoly, 5 %), losový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra (2 %), pivovarské kvasnice (2 %), semena a slupky psylia (1 %), lněné semínko (1 %), sušená lichořeřišnice (0,5 %), sušený heřmánek (0,5 %), minerály, sušený rakytník (0,3 %), sušené brusinky (0,2 %), frukto-oligosacharidy (0,015 %), mannan-oligosacharidy (0,015 %), juka schidigera (0,008 %), Lactobacillus acidophi
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602540730
Výrobce
Schvalovací číslo
1234
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Myslím Josera High Protein Kuřecí 3 Kg
Myslím Josera High Protein Kuřecí 3 Kg
297,69 Kč/1kg
893,08 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 2 kg, Včetně antioxidantů
450,24 Kč/1kg
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Myslím si Josera High Protein Ryba 3 kg
Myslím si Josera High Protein Ryba 3 kg
342,59 Kč/1kg
1 027,78 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Myslím Josera Light & Vital Adult 3 kg
Myslím Josera Light & Vital Adult 3 kg
287,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
861,24 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Trovet RRD Hypoalergenní suché krmivo pro psy s vysokým obsahem králíků 10 kg
Trovet RRD Hypoalergenní suché krmivo pro psy s vysokým obsahem králíků 10 kg
19,23 Kč/1kg
1 922,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
162,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, 2 kg
Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, 2 kg
288,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
576,50 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Myslím si Josera Junior High Protein Ryba 12,5 kg
Myslím si Josera Junior High Protein Ryba 12,5 kg
170,00 Kč/1kg
2 187,00 Kč
-44,98 Kč
2 142,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera 200112, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200112, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
254,61 Kč/1kg
3 182,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Myslím Josera Balance Senior 3 kg
Myslím Josera Balance Senior 3 kg
291,60 Kč/1kg
874,79 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Josera Kids, Štěně, Jakékoli plemeno, Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Kuřecí maso, Rýže, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera Kids, Štěně, Jakékoli plemeno, Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Kuřecí maso, Rýže, 12,5 kg, Bezlepkový
108,00 Kč/1kg
1 349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sanabelle Urinary, Senior, Játra, Drůbež, 10 kg
Sanabelle Urinary, Senior, Játra, Drůbež, 10 kg
203,60 Kč/1kg
2 035,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Bosch 5208003, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 3 kg
Bosch 5208003, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 3 kg
229,41 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
688,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Hubert 15kg
Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
837,93 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food 758725, Dospělý jedinec, 7,5 kg
Leonardo Cat Food 758725, Dospělý jedinec, 7,5 kg
333,74 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
2 503,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive
Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive
116,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 749,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera JosiDog 15 kg dospělá drůbež
Josera JosiDog 15 kg dospělá drůbež
73,02 Kč/1kg
1 095,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
151,82 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro JosiDog Mini 2,7 kg
JosiDog Mini 2,7 kg
393,74 Kč/1kg
1 063,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospělý jedinec, Drůbež, 3 kg
Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospělý jedinec, Drůbež, 3 kg
238,33 Kč/1kg
714,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary S/O Small Dog under 10kg, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 4 kg
Royal Canin Urinary S/O Small Dog under 10kg, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 4 kg
504,51 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 018,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro JosiDog Adult Sensitive 2,7 kg
JosiDog Adult Sensitive 2,7 kg
393,74 Kč/1kg
1 063,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Myslím si Josera Medi/Maxi Adult Kuřata Brambory 3 kg
Myslím si Josera Medi/Maxi Adult Kuřata Brambory 3 kg
335,27 Kč/1kg
1 005,81 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Josera Balance, Senior, Jakékoli plemeno, 12,5 kg
Josera Balance, Senior, Jakékoli plemeno, 12,5 kg
266,88 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 10
3 336,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro kočky Josera SensiCat 10 + 1 kg
Suché krmivo pro kočky Josera SensiCat 10 + 1 kg
149,74 Kč/1kg
1 707,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger
Obrázek produktu pro Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Drůbež, Rýže, 2 kg
Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Drůbež, Rýže, 2 kg
299,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
599,24 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Bozita Indoor & Sterilized kuřecí suché krmivo pro kočky 10 kg
Bozita Indoor & Sterilized kuřecí suché krmivo pro kočky 10 kg
145,62 Kč/1kg
1 523,46 Kč
-67,31 Kč
1 456,15 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Medium Adult 7+, Senior, Střední (11 - 25kg), Drůbež, Rýže, 15 kg
Royal Canin Medium Adult 7+, Senior, Střední (11 - 25kg), Drůbež, Rýže, 15 kg
223,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 347,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera Salmon & Potato, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Brambor, Losos, 12,5 kg
Josera Salmon & Potato, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Brambor, Losos, 12,5 kg
311,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
3 897,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Royal Canin Mini Puppy, 8 kg, suché krmivo pro štěňata malých plemen ve věku 2 až 10 měsíců
Royal Canin Mini Puppy, 8 kg, suché krmivo pro štěňata malých plemen ve věku 2 až 10 měsíců
188,64 Kč/1kg
1 509,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 28. června 2026 na
Ověřený nákup
Počet kusů 1Objem 2 lHmotnost 2 kg
Ohodnoceno dne 8. srpna 2025 na
Ověřený nákup
Počet kusů 1Objem 2 lHmotnost 2 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 737,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
178,22 Kč/1l
Obrázek produktu pro Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg